Jordon
Morocco
 
Lebanon
Algeria
 
Sudan
Egypt
 
Palestine
Saudi Arabia
 
FT
Znojmo
Viktoria Otrokovice
5
0
 
Cancl.
Vyškov
Znojmo
 
El Salvador
Ecuador
TBA
Morocco
Senegal
 
FT
Egnatia Rrogozhinë
Tirana
0
2
 
FT
Kastrioti Krujë
Kukësi
1
6
 
FT
Partizani Tirana
Skënderbeu Korçë
2
1
 
FT
Apolonia Fier
Korabi Peshkopi
3
2
 
FT
Shkumbini Peqin
Pogradeci
1
1
 
FT
Maliqi
Turbina Cërrik
1
1
 
FT
Tërbuni Pukë
Bylis Ballsh
0
0
 
FT
Tomori Berat
Besëlidhja Lezhë
1
0
 
FT
Butrinti Sarandë
Besa Kavajë
1
0
 
FT
Erzeni Shijak
Lushnja
4
1
 
Shënkolli
Elbasani
 
Internacional Tirana
Klosi
 
Ada Velipojë
Luzi 2008
 
Veleçiku Koplik
Bulqiza
 
Gramshi
Oriku
 
Iliria Fushë-krujë
Murlani
 
FT
CR Belouizdad
NA Hussein Dey
1
0
 
FT
NC Magra
ES Sétif
0
2
 
Hb Chelghoum Laïd
Usm Alger
 
FT
MC Oran
RC Arbaâ
1
1
 
FT
Académica do Lobito
Recreativo do Libolo
1
2
HT
Arsenal
Boca Juniors
0
1
 
Sarmiento
Talleres Córdoba
 
Godoy Cruz
Platense
 
Huracán
Racing Club
 
Lanús
Rosario Central
HT
Cañuelas
Fénix
0
0
HT
Comunicaciones
Argentino Quilmes
1
0
 
Talleres Remedios
Villa San Carlos
 
Gimnasia y Tiro
Chaco For Ever
HT
Defensores de Cambaceres
Centro Español
0
0
HT
Puerto Nuevo
Sportivo Barracas
0
0
TBA
Noravank
Alashkert
TBA
Ararat
BKma
TBA
Sevan
Pyunik
 
FT
Noravank
Alashkert
0
2
 
FT
Ararat
BKMA
2
1
 
FT
Brisbane Roar
Adelaide United
0
0
 
FT
Melbourne City
Western United
0
1
 
FT
Sydney FC
Newcastle Jets
2
2
 
Sydney FC
Newcastle Jets
 
Perth Glory
Brisbane Roar
 
FT
Sturm Graz
Admira
1
1
 
FT
Wattens
Austria Klagenfurt
0
1
 
FT
Salzburg
Hartberg
2
1
 
FT
Keşla FK
Səbail
2
2
 
FT
Qarabağ
Sabah
5
1
 
FT
OH Leuven
Gent
0
1
 
FT
Kortrijk
Cercle Brugge
0
2
 
FT
KV Oostende
AS Eupen
2
1
50'
Club Brugge
Sérésien
3
2
49'
Waasland-Beveren
RWDM
1
2
 
Hankook Verdes
Altitude
90'
Atlético Palmaflor
Aurora
3
2
 
Oriente Petrolero
Santa Cruz
 
FT
Posušje
Rudar Prijedor
0
0
 
FT
Sarajevo
Velež
0
2
 
FT
Borac Banja Luka
Sloboda Tuzla
3
1
 
FT
Botev Vratsa
Beroe
1
0
 
FT
Levski Sofia
Botev Plovdiv
2
0
 
Antofagasta
Colo-Colo
 
Everton
Universidad Católica
 
La Serena
Santiago Wanderers
 
Palestino
Ñublense
 
FT
Sichuan Jiuniu
Nantong Zhiyun
0
2
 
FT
Nanjing City
Zibo Cuju
2
0
 
FT
Shaanxi Chang'an
Liaoning Shenyang
1
0
 
FT
Suzhou Dongwu
Beijing BG
2
2
 
FT
Kunshan
Meizhou Hakka
0
1
 
Deportivo Pereira
Junior
 
Deportivo Cali
Atlético Nacional
HT
Fortaleza CEIF
Bogotá
1
2
HT
Llaneros
Unión Magdalena
0
0
 
Barrio México
UCR
 
FT
Gorica
Osijek
1
1
 
FT
Rijeka
Hrvatski Dragovoljac
4
1
 
FT
Varaždin
Dubrava Zagreb
2
1
 
FT
Solin
Inter Zaprešić
0
0
 
FT
Opatija
Orijent 1919
0
1
 
FT
Rudeš
Dugopolje
4
0
 
FT
Jarun
Sesvete
4
3
Postp.
Lučko
Vrapče Zagreb
 
Graničar Županja
Marsonia
 
FT
Doxa
AEK Larnaca
1
4
 
FT
Anorthosis
PAEEK
2
3
 
FT
Nea Salamis
Xylotympou
3
0
 
FT
Ayia Napa
Othellos
0
1
 
Karmiotissa
Olympiada Lympion
 
Enosis
Omonia 29is Maiou
 
FT
ASIL Lysi
Alki Oroklini
1
1
 
FT
Anagennisi Deryneia
Akritas
1
1
 
FT
Ermis
Omonia Aradippou
1
1
 
FT
Teplice
Zlín
4
1
 
FT
Karviná
Sparta Praha
1
2
 
FT
Slovan Liberec
Hradec Králové
1
0
 
FT
Sigma Olomouc
Slavia Praha
0
1
 
FT
Prostějov
Sparta Praha II
1
0
Postp.
Chrudim
Vlašim
 
FT
Opava
Zbrojovka Brno
0
2
Postp.
Líšeň
Vyškov
 
Vejle
Kolding IF
Postp.
Jammerbugt
Fremad Amager
 
FT
HB Køge
Lyngby
3
3
 
FT
Nykøbing
Vendsyssel
1
1
 
FT
Coventry City
West Bromwich Albion
1
2
 
FT
Barnsley
Huddersfield Town
1
1
 
FT
Blackburn Rovers
Preston North End
1
0
 
FT
Blackpool
Luton Town
0
3
 
FT
Bristol City
Derby County
1
0
 
FT
Cardiff City
Sheffield United
2
3
 
FT
Middlesbrough
Swansea City
1
0
 
FT
Millwall
Birmingham City
3
1
 
FT
Nottingham Forest
Peterborough United
2
0
 
FT
Reading
Hull City
1
1
 
FT
Buxton
Morecambe
0
1
 
FT
Burton Albion
Port Vale
1
2
 
FT
Leyton Orient
Tranmere Rovers
4
0
 
FT
Doncaster Rovers
Mansfield Town
2
3
 
FT
Walsall
Swindon Town
1
2
 
FT
Carlisle United
Shrewsbury Town
1
2
 
FT
Portsmouth
Harrogate Town
1
2
 
FT
Bristol Rovers
Sutton United
2
1
 
FT
Lincoln City
Hartlepool United
0
1
 
FT
AFC Wimbledon
Cheltenham Town
4
3
 
FT
Ipswich Town
Barrow
0
0
 
FT
Cambridge United
Exeter City
2
1
 
FT
Yeovil Town
Stevenage
1
0
 
FT
Aldershot Town
Altrincham
2
2
 
FT
Barnet
Maidenhead United
3
0
 
FT
Bromley
Wealdstone
3
2
 
FT
Dagenham & Redbridge
Grimsby Town
3
2
 
FT
Dover Athletic
Wrexham
0
1
 
FT
Solihull Moors
Woking
2
0
 
FT
Weymouth
Torquay United
1
2
 
FT
Accrington Stanley
Fleetwood Town
5
1
 
FT
Sunderland
Oxford United
1
1
Postp.
Gateshead
AFC Telford United
 
FT
Fylde
Blyth Spartans
4
1
 
FT
Bradford Park Avenue
Brackley Town
0
3
 
FT
Chester
Leamington
2
1
 
FT
Curzon Ashton
Alfreton Town
1
2
 
FT
Gloucester City
Spennymoor Town
2
0
 
FT
Guiseley
York City
0
1
 
FT
Kettering Town
Boston United
2
3
 
FT
Southport
Hereford
2
0
 
FT
Chippenham Town
Dorking Wanderers
4
1
 
FT
Concord Rangers
Braintree Town
2
2
 
FT
Dartford
Billericay Town
1
0
 
FT
Dulwich Hamlet
Ebbsfleet United
5
2
 
FT
Hampton & Richmond
Hemel Hempstead Town
0
1
 
FT
Havant & Waterlooville
Bath City
1
3
 
FT
Hungerford Town
Oxford City
0
1
 
FT
Slough Town
Tonbridge Angels
2
1
 
FT
Welling United
Eastbourne Borough
0
2
 
FT
Bishop's Stortford
Carshalton Athletic
1
1
 
FT
Corinthian-Casuals
Wingate & Finchley
1
1
 
FT
East Thurrock United
Bowers & Pitsea
0
2
 
FT
Enfield Town
Folkestone Invicta
2
3
 
FT
Haringey Borough
Bognor Regis Town
3
3
 
FT
AFC Hornchurch
Kingstonian
2
1
 
FT
Leatherhead
Brightlingsea Regent
0
2
 
FT
Lewes
Potters Bar Town
1
5
 
FT
Margate
Cheshunt
2
2
 
FT
Merstham
Horsham
1
3
 
FT
Worthing
Cray Wanderers
2
0
Postp.
Ashton United
South Shields
Postp.
Atherton Collieries
Witton Albion
 
FT
Basford United
Stalybridge Celtic
1
1
Postp.
United of Manchester
Whitby Town
 
FT
Hyde United
Nantwich Town
1
0
 
FT
Matlock Town
Stafford Rangers
2
3
 
FT
Mickleover Sports
Grantham Town
2
2
 
FT
Morpeth Town
Gainsborough Trinity
2
0
Postp.
Radcliffe Borough
Bamber Bridge
 
FT
Warrington Town
Lancaster City
5
1
 
FT
Biggleswade Town
Alvechurch
1
1
 
FT
Coalville Town
Nuneaton Town
4
1
 
FT
Hednesford Town
Leiston
4
0
 
FT
Hitchin Town
AFC Rushden & Diamonds
1
2
 
FT
Needham Market
Stourbridge
1
3
 
FT
Peterborough Sports
Redditch United
0
1
 
FT
Royston Town
Bromsgrove Sporting
0
0
 
FT
Barwell
Rushall Olympic
0
0
 
FT
St Ives Town
Banbury United
2
1
 
FT
Stratford Town
Lowestoft Town
1
2
 
FT
Chesham United
Truro City
3
1
 
FT
Dorchester Town
Harrow Borough
3
1
 
FT
Farnborough
Merthyr Town
3
2
 
FT
Hartley Wintney
Weston-super-Mare
1
2
 
FT
Hayes & Yeading United
Metropolitan Police
1
2
 
FT
Poole Town
Kings Langley
6
2
 
FT
Swindon Supermarine
Salisbury City
2
1
 
FT
Tiverton Town
Gosport Borough
2
2
 
FT
Walton Casuals
Taunton Town
1
1
 
FT
Wimborne Town
Hendon
1
4
 
FT
Beaconsfield Town
Yate Town
0
4
 
AFC Sudbury
Barking
 
Bury Town
Basildon United
 
Canvey Island
Dereham Town
 
Coggeshall Town
Maldon & Tiptree
 
Grays Athletic
Tilbury
 
Great Wakering Rovers
Hashtag United
 
Heybridge Swifts
Hullbridge Sports
 
Romford
Felixstowe & Walton UTD
 
Stowmarket Town
Aveley
 
Witham Town
Brentwood Town
 
Ashford Town (Middlesex)
Guernsey
 
Basingstoke Town
Marlow
 
Bracknell Town
South Park
 
Chertsey Town
Northwood
 
Chipstead
Staines Town
 
Hanwell Town
Bedfont Sports
 
Tooting & Mitcham United
Chalfont St Peter
 
Uxbridge
Binfield
 
Cancelled
Whyteleafe
Thatcham Town
 
Burgess Hill Town
Corinthian
 
Chichester City
Ashford United
 
Cray Valley PM
Herne Bay
 
Hastings United
East Grinstead Town
 
Hythe Town
Phoenix Sports
 
Sevenoaks Town
Whitehawk
 
Sittingbourne
Ramsgate
 
Three Bridges
Faversham Town
 
VCD Athletic
Lancing
 
Whitstable Town
Haywards Heath Town
 
Cleethorpes Town
Hebburn Town
 
Dunston UTS
Bridlington Town
 
Frickley Athletic
Shildon AFC
 
Liversedge
Worksop Town
 
Ossett United
Marske United
 
Pickering Town CFC
Lincoln United
 
Sheffield
Pontefract Collieries
 
Stockton Town
Brighouse Town
 
Yorkshire Amateur
Tadcaster Albion
 
Carlton Town
Stamford
 
Chasetown
Spalding United
 
Coleshill Town
Shepshed Dynamo
 
Corby Town
Belper Town
 
Halesowen Town
Daventry Town
 
Histon
Sporting Khalsa
 
Ilkeston
Wisbech Town
 
Loughborough Dynamo
Cambridge City
 
Soham Town Rangers
Bedworth United
 
Yaxley
Sutton Coldfield Town
 
Bootle
Warrington Rylands
 
Colne
Runcorn Linnets
 
Glossop North End
Kidsgrove Athletic
 
Leek Town
Marine
 
Newcastle Town
Trafford
 
Prescot Cables
City of Liverpool
 
Ramsbottom United
Clitheroe
 
Widnes
Kendal Town
 
Bedford Town
AFC Kempston Rovers
 
Berkhamsted
Colney Heath
 
FC Romania
Didcot Town
 
Harlow Town
Waltham Abbey
 
Hertford Town
Aylesbury United
 
Kidlington
Biggleswade
 
St Neots Town
AFC Dunstable
 
Thame United
Barton Rovers
 
Ware
Wantage Town
 
Welwyn Garden City
North Leigh
 
Bideford
Melksham Town
 
Bristol Manor Farm
Slimbridge
 
Evesham United
Frome Town
 
Highworth Town
Lymington Town
 
Larkhall Athletic
AFC Totton
 
Mangotsfield United
Barnstaple Town
 
Paulton Rovers
Winchester City
 
Plymouth Parkway
Sholing
 
Willand Rovers
Cinderford Town
 
Mole Valley SCR
Westfield (Surrey)
 
1874 Northwich
Mossley
 
FT
Legion
Trans
0
2
 
FT
Fasil Kenema
Welayta Dicha
0
0
 
Wolkite Ketema
Arba Minch Kenema
 
FT
Auxerre
Caen
2
2
 
FT
Stade de Reims
Soyaux
3
1
 
Guingamp
Saint-étienne
 
FT
Bordeaux
Dijon
1
1
 
FT
Issy Feminine
PSG
0
3
 
FT
Cholet
Avranches
1
1
Postp.
Lens II
Bobigny
 
FT
Épinal
Belfort
1
2
 
FT
Monaco II
Jura Sud Foot
1
1
 
FT
Entente SSG
Sainte-Geneviève
0
1
 
FT
Schiltigheim
Reims II
0
1
 
FT
Metz II
Auxerre AJ II
0
2
 
FT
Hyères
Marignane Gignac
0
0
 
FT
C' Chartres
Caen II
4
0
 
FT
Chateaubriant Voltigeurs
Poissy
2
1
 
FT
Rouen
St-Pryvé St-Hilaire
1
1
 
FT
Granville
Lorient II
0
0
 
FT
Romorantin SO
Blois
1
1
 
FT
Versailles
St Malo US
1
0
 
FT
Vitré
Plabennec Stade
1
0
 
Fleury 91
Gobelins
 
Olympique St Quentin
Beauvais
 
St Maur Lusitanos
FCSR Haguenau
 
Saint-Priest
Fréjus St-Raphaël
 
Martigues
Aubagne
 
Rumilly Vallières
Chasselay MDA
 
Louhans-Cuiseaux
Olympique Lyonnais II
 
Grasse
Toulon
 
Lyon Duchère
Olympique Marseille II
 
FT
Béziers
Colomiers US
3
0
 
FT
Le Puy F.43 Auvergne
Montpellier II
2
0
 
FT
Trélissac
Canet Roussillon
0
1
 
FT
Angers II
Les Herbiers
2
2
 
Bourges Foot 18
Chamalières
Postp.
Vannes
Guingamp II
 
FT
Yzeure
Nantes II
1
1
 
FT
Stade Montois
Andrézieux
1
2
Postp.
Thonon Évian
Hauts Lyonnais
Postp.
Bourgoin-Jallieu
Moulins Football
Postp.
AG Caennaise
Vire
Postp.
Stade Bordelais
Bordeaux II
 
Cannet Rocheville
Corte
 
RC Épernay Champagne
Illkirch Graffenstaden
 
Lille II
Boulogne II
 
Rodez II
Muret
 
Villefranche SJB
Gazélec Ajaccio
 
Amnéville
Colmar
 
Pontarlier
Jura Dolois
 
Consolat Marseille
Nice II
 
Côte Bleue
Gallia Lucciana
 
Thaon
Mulhouse
 
Ajaccio II
Istres
 
Valenciennes II
Chantilly
 
Aubervilliers
Racing Colombes 92
 
Paris II
Créteil II
 
Raon l'Etape
Prix-lès-Mézières
 
Changé
Le Poiré-sur-Vie
 
Montluçon
Clermont II
 
Vaulx
Limonest
 
Chambéry
Lyon Duchère II
 
Ain Sud
Velay
 
Saint-Louis Neuweg
Biesheim
 
Morteau Montlebon
Valdahon Vercel
 
Besançon
Grandvillars
 
TA Rennes
Guipry-Messac
 
Drapeau Fougères
Plouzané
 
Pontivy
Saint-Colomban Locminé
 
Stade Briochin II
Dinan-Léhon
 
Rennes II
Stade Pontivy
 
Saint-Pierre Milizac
Brest II
 
Montargis
J3 Amilly
 
Cannes
Rousset-Ste Victoire
 
Marseille Endoume
Mandelieu LN
 
Croix Football IC
Maubeuge
 
Saint-Omer
Wasquehal
 
Feignies
Vimy
 
Le Touquet
Amiens SC II
 
Saint-Lô Manche
Le Havre II
 
Avranches II
Alençon
 
Bayeux
Oissel
 
Cherbourg
Dieppe
 
Agde
Salinieres Aigues Mortes
 
Nîmes II
Narbonne
 
Blagnac
Stade Beaucairois
 
Mantes 78
Drancy JA
 
Linas-Montlhery
Les Ulis
 
Blanc Mesnil
Brétigny Foot
 
Saumur
Challans
 
USSA Vertou
La Châtaigneraie
 
La Roche-sur-Yon
Laval II
 
Pouzauges Réaumur
Le Mans UC 72 II
 
Avoine OCC
Vierzon
 
CA Neuville
Châtellerault
 
Castanet
Olympique d'Alès
 
Fontenay Vendée Foot
St-Philbert Gd Lieu
 
Montlouis
Saint-Jean-le-Blanc
 
Déols
Châteauneuf-sur-Loire
 
Dives-Cabourg
Évreux
 
Cognac
Niort II
 
Libourne
Poitiers
 
Les Genêts d'Anglet
Bressuire
 
Lège-Cap-Ferret
Chauvigny
 
Alberes Argelès
Fabrègues
 
Sautron
Sablé
 
Amiens AC
Olympique Marcquois
 
FT
Torpedo Kutaisi
Samgurali
4
1
 
FT
Telavi
Shukura
2
1
 
FT
Saburtalo
Samtredia
5
1
 
FT
Dinamo Tbilisi
Lokomotivi Tbilisi
3
2
 
FT
Nürnberg
Holstein Kiel
2
1
 
FT
Sandhausen
Paderborn
1
1
 
FT
Hansa Rostock
Ingolstadt
1
1
62'
St. Pauli
Schalke 04
2
0
 
FT
Viktoria Berlin
Türkgücü-Ataspor
0
0
 
FT
1860 München
Magdeburg
2
5
 
FT
Kaiserslautern
Viktoria Köln
4
0
 
FT
Hallescher FC
Würzburger Kickers
0
0
 
FT
Verl
Borussia Dortmund II
0
3
 
FT
Eintracht Braunschweig
Meppen
5
0
Postp.
Memmingen
Pipinsried
Postp.
Heimstetten
1860 Rosenheim
Postp.
Eichstätt
Schalding-Heining
Postp.
Greuther Fürth II
Rain / Lech
Postp.
Aubstadt
Buchbach
Postp.
Phönix Lübeck
Altona 93
 
Chemie Leipzig
Eilenburg
 
FT
Optik Rathenow
Altglienicke
2
4
 
FT
Ulm
Homburg
1
2
 
FT
TuS RW Koblenz
FSV Frankfurt
0
0
 
FT
Hessen Kassel
Sonnenhof Großaspach
4
0
 
FT
Pirmasens
Balingen
1
1
 
FT
Rödinghausen
Straelen
3
0
 
FT
Wegberg-Beeck
Wuppertaler SV
0
3
Postp.
Alemannia Aachen
Homberg
 
FT
Köln II
Preußen Münster
1
1
 
FT
Wiedenbrück
Schalke 04 II
2
2
 
FT
Uerdingen
Lippstadt 08
1
3
 
FT
Rot-Weiß Oberhausen
Bonner SC
3
1
Postp.
Bayreuth
Augsburg II
 
FT
Werder Bremen II
Jeddeloh
4
2
Postp.
Heider SV
Weiche Flensburg
 
FT
Holstein Kiel II
St. Pauli II
0
0
 
FT
Schwarz-Weiß Rehden
VfB Oldenburg
1
4
 
FT
Oberneuland
Borussia Hildesheim
0
3
 
FT
BFC Dynamo
Lokomotive Leipzig
1
2
Postp.
Pullach
Türkspor Augsburg
Postp.
Landsberg
Schwabmünchen
Postp.
Kirchanschöring
Ingolstadt II
Postp.
Hankofen-Hailing
Dachau
Postp.
Kottern
Hallbergmoos-goldach
Postp.
Gundelfingen
1880 Wasserburg
Postp.
Jahn Regensburg II
Ismaning
Postp.
VfL Halle
Budissa Bautzen
Postp.
Krieschow
Plauen
Postp.
International Leipzig
Union Sandersdorf
Postp.
Arnstadt
Blau-weiß Zorbau
Postp.
An der Fahner Höhe
Einheit Rudolstadt
Postp.
Martinroda
Carl Zeiss Jena II
Postp.
Jägersburg
Wormatia Worms
Postp.
BSC Süd 05
Torgelower SV Greif
Postp.
Blau-Weiß 90 Berlin
RSV Eintracht
Postp.
Rostocker FC
Hertha Zehlendorf
Postp.
Oldenburger SV
Todesfelde
Postp.
Sand
1. SC Feucht
Postp.
Neumarkt
Großbardorf
Postp.
Weiche Flensburg II
Altenholz
Postp.
Union Neumünster
Preußen Reinfeld
 
FT
TB Uphusen
Spelle-Venhaus
0
1
 
FT
Bremer SV
Habenhauser FV
4
0
 
FT
BTS Neustadt
Blumenthaler SV
3
1
 
FT
Dassendorf
Meiendorfer SV
7
0
 
FT
Paloma
Sasel
3
3
 
FT
Eintracht Celle
BW Lohne
0
8
 
FT
Fernwald
Buchonia Flieden
3
1
 
FT
Eintracht Stadtallendorf
Hanau 93
2
3
 
FT
Waldgirmes
SV Zeilsheim
1
0
Postp.
CfR Pforzheim
Spfr. Dorfmerkingen
Postp.
Freiberg
Oberachern
Postp.
Reutlingen
Nöttingen
Postp.
Backnang
Lörrach-Brombach
Postp.
Ravensburg
Göppinger SV
 
Neckarsulmer SU
Freiburger FC
Postp.
Astoria Walldorf II
Stuttgarter Kickers
Postp.
Linx
Bruchsal
 
FT
OSC Bremerhaven
Werder Bremen III
4
2
 
FT
Aumund-Vegesack
Geestemünde
2
4
 
FT
Curslack-Neuengamme
Lohbrügge
4
1
 
FT
Ramlingen / Ehlershausen
Germania Egestorf
2
0
 
FT
HSC BW Schwalbe Tündern
Arminia Hannover
1
2
 
SVG Göttingen
Eintracht Northeim
 
FT
FT Braunschweig
Gifhorn
1
4
 
FT
Lupo-Martini
Wolfenbüttel
2
3
 
FT
Baunatal
Hünfelder SV
2
1
Postp.
Karbach
FV Engers 07
Postp.
Pampow
Eintracht Mahlsdorf
Postp.
Hassia Bingen
Alemannia Waldalgesheim
Postp.
Pfeddersheim
Elversberg II
Postp.
Mechtersheim
Röchling Völklingen
Postp.
Diefflen
Hertha Wiesbach
Postp.
Villingen
Bissingen
 
FT
Dietkirchen
Ginsheim
2
1
Postp.
Eisbachtal
Emmelshausen
Postp.
Speyer
Eppelborn
 
FT
Union Nettetal
Schonnebeck
1
0
 
FT
Süderelbe
Niendorfer TSV
1
5
 
FT
Bayern München
Bayer Leverkusen
7
1
 
FT
Aduana Stars
WAFA
3
0
 
FT
Accra Lions
Eleven Wonders
1
0
 
FT
Elmina Sharks
Karela
2
1
 
FT
Lions Gibraltar
College 1975
1
0
 
FT
Glacis United
Manchester 62
1
1
 
FT
Atromitos
Apollon Smyrnis
4
1
 
FT
Volos NFC
Panaitolikos
1
2
 
FT
OFI
Olympiakos Piraeus
1
3
 
FT
Olympiakos Volos
Pierikos
0
1
 
FT
Apollon Larissa
Iraklis Saloniki
0
1
 
Diagoras
AEK Athens II
 
FT
Egaleo
Irodotos
2
0
 
Ergotelis
Panathinaikos II
 
FT
Iraklis Larissa
Elassona
3
2
 
FT
Makedonikos
Kozani
1
1
 
Aiolikos
Pyliou
 
Motagua
Real España
 
FT
Gyirmót
Mezőkövesd-Zsóry
0
1
 
FT
Ferencváros
Puskás
1
1
 
FT
Zalaegerszegi TE
Debrecen
2
1
 
FT
NorthEast United
Goa
2
1
 
FT
Bengaluru
Mumbai City
1
3
 
Haryana
Uttarakhand
 
Andamans & Nicobar
Lakshadweep
 
FT
Persebaya Surabaya
Barito Putera
2
0
 
FT
Madura United
Persib
0
1
 
FT
Gol Gohar
Sepahan
4
2
 
FT
Havadar
Naft Masjed Soleyman
0
0
 
FT
Sanat Naft
Paykan
0
0
 
FT
Esteghlal
Persepolis
0
0
 
FT
Hapoel Hadera
Bnei Sakhnin
2
1
 
FT
Maccabi Petah Tikva
Ashdod
0
1
 
FT
Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Netanya
2
1
 
FT
Benevento
Pordenone
2
1
 
FT
Crotone
SPAL
1
2
 
FT
Frosinone
Ternana
1
1
 
FT
Cosenza
Cremonese
0
2
 
FT
Lecce
Reggina
2
0
 
FT
Legnago Salus
Pro Sesto
1
1
 
FT
Pergolettese
Mantova
1
1
 
FT
Pro Patria
FeralpiSalò
0
2
 
FT
Trento
Seregno
0
1
 
FT
Pontedera
Teramo
0
3
 
FT
Virtus Verona
AlbinoLeffe
0
0
Aban.
Lucchese
Carrarese
0
0
 
FT
Lazio
HellAS Verona
1
0
 
FT
Fiorentina
Pomigliano
3
1
 
FT
Sassuolo
Juventus
0
2
 
FT
Vegalta Sendai
Kashima Antlers
0
1
 
FT
Kashiwa Reysol
Oita Trinita
2
3
 
FT
Tokyo
Avispa Fukuoka
0
0
 
FT
Yokohama F. Marinos
Kawasaki Frontale
1
1
 
FT
Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka
2
1
 
FT
Nagoya Grampus
Urawa Reds
0
0
 
FT
Gamba Osaka
Shonan Bellmare
0
0
 
FT
Tokushima Vortis
Sanfrecce Hiroshima
2
4
 
FT
Sagan Tosu
Vissel Kobe
0
2
 
FT
Yokohama
Consadole Sapporo
0
1
 
Yokohama F. Marinos
Consadole Sapporo
Postp.
Nojima Stella
Tokyo Verdy Beleza
Postp.
Sanfrecce Hiroshima
INAC Kobe Leonessa
Postp.
Albirex Niigata
Urawa Reds
Postp.
Parceiro Nagano
Vegalta Sendai
 
Montedio Yamagata
Giravanz Kitakyushu
 
Tochigi
Ryūkyū
 
Omiya Ardija
ThespaKusatsu Gunma
 
Tokyo Verdy
Sagamihara
 
Ventforet Kofu
Mito Hollyhock
 
Matsumoto Yamaga
V-Varen Nagasaki
 
Albirex Niigata
Machida Zelvia
 
Júbilo Iwata
Blaublitz Akita
 
Kyoto Sanga
Zweigen Kanazawa
 
Fagiano Okayama
JEF United
 
Ehime
Renofa Yamaguchi
 
FT
Bidco United
Leopards
1
0
 
FT
Nairobi City Stars
Kariobangi Sharks
1
2
 
FT
Nzoia Sugar
Homeboyz
0
1
 
FT
Wazito
Ulinzi Stars
1
0
 
Mathare United
Talanta
 
Police
Sofapaka
 
FT
Pohang Steelers
Seoul
1
2
 
FT
Gangwon
Seongnam FC
2
1
 
FT
Gwangju
Incheon United
1
1
 
FT
Drenica Skënderaj
Ballkani
0
1
 
FT
Gjilani
Malisheva
3
1
 
FT
Al Kuwait
Al Qadsia
3
0
 
FT
Wiltz
RM Hamm Benfica
1
0
 
FT
Progrès Niedercorn
Etzella Ettelbrück
6
0
 
FT
F91 Dudelange
Rodange
5
1
 
FT
Racing
Fola Esch
0
1
 
FT
Mosta
Gudja United
0
3
 
FT
Valletta
Birkirkara
0
0
 
FT
Sirens
Gzira United
1
3
 
Atlético Morelia
Tampico Madero
 
Dorados
Tepatitlán
 
FT
ASS Sale
JSM Laâyoune
0
1
 
FT
Kawkab Marrakech
Chabab Ben Guerir
0
3
 
FT
Stade Marocain
Olympique Dcheïra
2
2
 
FT
PSV
Utrecht
4
1
 
FT
Cambuur
Vitesse
1
6
HT
Heracles
Heerenveen
0
0
Postp.
Westlandia
HSC '21
Postp.
VVOG
Sparta Nijkerk
Postp.
HSV Hoek
GOES
Postp.
Lisse
Harkemase Boys
Postp.
ACV
Ajax Amateurs
Postp.
ODIN '59
Excelsior '31
Postp.
Barendrecht
Ter Leede
Postp.
DVS '33
VVSB
Postp.
SteDoCo
Staphorst
Postp.
DOVO
Sportlust '46
 
FT
Barendrecht
DVS '33
2
2
 
Sportlust '46
ODIN '59
 
SteDoCo
VVSB
Postp.
GOES
Sparta Nijkerk
Postp.
Harkemase Boys
Ajax Amateurs
 
DOVO
Excelsior '31
 
Real Estelí
Walter Ferretti
 
FT
Rabotnički
Renova
0
0
 
FT
Belasica
Kozuv Gevgelija
1
1
 
FT
Detonit Junior
Sasa
1
3
 
FT
Pobeda
Sloga Vinica
1
2
 
Pehchevo
Bratstvo Zhitoshe
 
Tim Lokomotiva
Osogovo
 
FT
Vardar
Veleshta
4
0
 
Korab Debar
Besa Dobërdoll
 
FT
Gostivar
Kadino
1
0
 
FT
Voska Sport
Sileks
0
0
 
FT
Teteks
Ohrid
1
1
 
FT
Carrick Rangers
Dungannon Swifts
1
2
 
FT
Cliftonville
Ballymena United
1
0
 
FT
Coleraine
Linfield
1
2
 
FT
Glenavon
Crusaders
1
0
 
FT
Glentoran
Portadown
3
1
 
FT
Larne
Warrenpoint Town
3
0
 
FT
Stjørdals-Blink
Hødd
3
0
 
Herrera
Veraguas
 
12 de Octubre
Sol de América
 
Sportivo Luqueño
Guaireña
 
Guaraní
Cerro Porteño
 
FT
Nieciecza
Pogoń Szczecin
1
3
 
FT
Jagiellonia Białystok
Górnik Łęczna
1
2
90'
Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa
3
1
 
FT
Podbeskidzie
Katowice
1
2
Postp.
Łódzki KS
Puszcza Niepołomice
60'
SKRA Częstochowa
Resovia Rzeszów
0
1
 
FT
Vilafranquense
Feirense
1
1
 
FT
Nacional
Estrela
4
1
 
FT
Porto II
Leixões
1
0
 
FT
Benfica II
Rio Ave
2
0
 
FT
Real
União de Leiria
3
4
 
FT
Sporting Braga II
Lusitania FC Lourosa
2
1
 
FT
União Santarém
Oliveira Hospital
1
1
 
FT
UD Oliveirense
Pevidem
4
2
58'
Vitória Setúbal
Cova Piedade
1
0
 
FT
Pedras Salgadas
Merelinense
2
3
 
FT
Vianense
Forjães SC
2
1
 
FT
Chindia Târgovişte
CFR Cluj
0
1
59'
Farul Constanța
Rapid Bucureşti
2
0
 
FT
Dunărea Călăraşi
Dacia Unirea Brăila
3
1
 
FT
Unirea Slobozia
Energeticianul
2
0
 
FT
1599 Şelimbăr
CSMS Iaşi
0
0
 
FT
Brașov Steagul Renaște
Unirea Constanța
4
2
 
FT
Unirea Dej
Metaloglobus
1
0
 
FT
Astra
ASU Poli Timişoara
0
2
 
FT
CSA Steaua Bucureşti
SCM Gloria Buzău
1
0
 
FT
Krylya Sovetov
CSKA Moskva
0
1
 
FT
Spartak Moskva
Akhmat Grozny
2
1
 
FT
Lokomotiv Moskva
Ural
0
1
 
FT
Cosmos
Domagnano
0
0
 
FT
Tre Penne
Pennarossa
3
0
 
FT
Virtus
Fiorentino
2
1
 
FT
Libertas
Cailungo
1
1
 
FT
La Fiorita
San Giovanni
1
1
 
FT
Aberdeen
St. Mirren
4
1
 
FT
Hibernian
Motherwell
1
1
 
FT
Rangers
Dundee
3
0
Postp.
St. Johnstone
Ross County
 
FT
Arbroath
Raith Rovers
0
0
 
FT
Hamilton Academical
Dunfermline Athletic
1
0
 
FT
Greenock Morton
Ayr United
2
2
 
FT
Queen of the South
Partick Thistle
0
0
 
FT
Clyde
Peterhead
2
2
 
FT
Cove Rangers
Dumbarton
2
0
 
FT
East Fife
Alloa Athletic
1
1
 
FT
Queen's Park
Falkirk
6
0
 
FT
Albion Rovers
Forfar Athletic
2
3
 
FT
Cowdenbeath
Stirling Albion
1
0
 
FT
Stenhousemuir
Stranraer
1
4
 
FT
Montrose
Kelty Hearts
1
P 1
Postp.
Darvel
Brechin City
 
FT
Proleter Novi Sad
Metalac GM
1
0
 
FT
Žarkovo
Inđija
1
2
 
FT
Senica
Liptovský Mikuláš
1
0
 
FT
Zemplín Michalovce
Ružomberok
0
3
 
FT
DAC
Pohronie
2
0
 
FT
Sereď
Trenčín
4
2
 
FT
Aluminij
Koper
1
1
 
FT
Mura
Tabor Sežana
1
0
81'
Celje
Maribor
0
1
 
FT
Krka
Dekani
2
0
 
FT
Krško
Nafta
0
2
 
FT
Chippa United
Golden Arrows
1
2
 
FT
Moroka Swallows
Maritzburg United
1
1
 
FT
AmaZulu
Real Kings
0
0
Postp.
Kaizer Chiefs
Cape Town City
 
FT
Stellenbosch
Mamelodi Sundowns
1
1
 
FT
Fuenlabrada
Almería
1
1
 
FT
Villarreal III
Valencia II
0
1
 
FT
Torrellano
Benigànim
4
1
 
FT
Atlético Madrid II
Las Rozas
2
1
 
FT
Alcobendas Sport
Getafe II
1
1
 
FT
Noja
Textil Escudo
1
2
 
FT
Santa Anastasia
Real Zaragoza II
0
1
 
FT
Torina
Cultural Guarnizo
2
0
 
FT
Llosetense
Son Veri
1
1
 
FT
Lealtad
Praviano
3
2
 
FT
Mosconia
Sporting Gijón II
0
1
 
FT
Navarro
Llanes
1
0
 
FT
Salamanca II
Colegios Diocesanos
1
0
 
FT
Escobedo
Siete Villas
1
0
 
FT
Poblense
Platges de Calvià
0
1
 
FT
PE Sant Jordi
Rotlet Molinar
2
1
 
FT
Mallorca II
Mercadal
2
0
 
FT
Illescas
Tarancón
1
0
 
FT
Real Oviedo II
L'Entregu
1
2
 
FT
Urduliz
Deusto
0
0
 
FT
Hércules II
Orihuela
0
1
 
FT
Moratalaz
Trival Valderas
2
2
 
FT
RSD Alcalá
Parla
1
0
 
FT
Cultural Leonesa II
Atlético Astorga
2
3
 
FT
Viveiro
Villalbés
0
4
 
FT
Conquense
Hogar Alcarreño
2
0
 
FT
Ourense CF
Silva
1
1
Postp.
Deportivo La Coruña II
Atlético Arnoia
 
FT
Sofán
Arzúa
2
2
 
FT
Rota
Sevilla III
0
2
 
FT
Extremadura UD II
Jerez
2
1
 
FT
Los Garres
Racing Murcia
1
2
 
FT
Utebo
Borja
2
1
 
FT
Santanyí
Manacor
0
3
 
FT
Binissalem
Murense
0
3
 
FT
Almansa
Torrijos
0
2
 
FT
Miguelturreño
Azuqueca
1
2
 
FT
Villacañas
Villarrobledo
2
1
 
FT
Beti Gazte
Aurrerá Ondarroa
1
1
 
Tolosa
Aurrerá de Vitoria
 
FT
Silla
Atzeneta
2
0
 
FT
Almazán
UD Santa Marta
2
0
 
FT
Guadalajara
San Clemente
1
0
 
FT
Atlético Albericia
Castro
2
2
 
FT
Utrera
Pozoblanco
3
2
 
FT
Ceuta II
Los Barrios
1
0
 
FT
Atlético Monzón
Giner Torrero
3
0
 
FT
Ascó
Girona II
1
1
 
FT
Portmany
Inter Ibiza
0
0
 
FT
Santa Úrsula
Herbania
1
0
 
FT
Villarrubia
Huracán Balazote
2
1
 
FT
Gijón Industrial
Roces
1
1
 
FT
Anaitasuna FT
Santutxu
2
0
 
FT
Durango
Beasain
1
1
 
FT
Portugalete
Barakaldo
1
0
 
Rc Catarroja
Castellón II
 
FT
Torrent
Jove Español
1
0
 
FT
Saguntino
Elche II
2
0
Postp.
Roda
Villajoyosa
 
FT
Polvorín
Rápido Bouzas
1
1
 
FT
Ciudad Real
Albacete II
1
1
 
FT
Uritarra
Pasaia KE
2
1
 
FT
Olivenza
Trujillo
1
1
 
FT
Yeclano
Archena Sport
1
0
 
FT
Las Palmas III
Las Zocas
0
0
 
FT
Lenense
Covadonga
2
2
 
FT
Acero
Olímpic de Xàtiva
1
0
 
FT
Complutense
Ursaria
2
2
 
FT
Bullense
EG El Palmar
1
0
 
FT
Barco
Alondras
2
2
 
FT
Antoniano
Gerena
0
1
 
FT
Xerez
Conil
3
0
 
FT
Atlético Porcuna
Ciudad de Torredonjimeno
2
2
 
FT
Collerense
Campos
0
1
 
FT
Rayo Vallecano II
Tres Cantos
1
1
 
FT
Urraca
Caudal
1
1
 
FT
Colonia Moscardó
Alcorcón II
1
4
 
FT
Ardoi
Laredo
0
1
 
FT
Arenas de Getxo
Náxara
0
0
 
FT
Villanovense
Montijo
2
0
 
FT
Langreo
Pontevedra
1
2
 
FT
Real Betis
Sevilla
0
0
 
FT
Barcelona
Athletic Club
4
0
 
FT
Granadilla Tenerife
Rayo Vallecano
3
2
 
FT
Villarreal
Real Madrid
0
2
 
FT
AIK
Sirius
4
2
 
FT
Häcken
Djurgården
0
1
 
FT
Hammarby
Kalmar
5
3
 
FT
Norrköping
IFK Göteborg
1
2
 
FT
Malmö FF
Halmstad
0
0
 
FT
Varberg
Mjällby
0
3
 
FT
Örebro
Elfsborg
2
3
 
FT
Östersunds FK
Degerfors
0
1
 
FT
Zürich
Luzern
4
0
62'
Young Boys
Servette
1
0
 
FT
Kriens
Vaduz
1
3
 
FT
Thun
Wil
2
4
 
Lugano
St. Gallen-Staad
 
Luzern
Servette Chênois Féminin
 
Aarau
Yverdon Féminin
 
FT
Grasshopper II
Luzern II
1
0
Postp.
Sion II
Bavois
 
FT
Breitenrain
YF Juventus
3
2
 
FT
Basel II
Stade Nyonnais
0
6
 
FT
Rapperswil-Jona
Brühl
2
1
 
FT
Zürich II
Cham
3
1
 
FT
Étoile Carouge
Black Stars
0
0
 
FT
Polisi Tanzania
Tanzania Prisons
1
0
TBA
Navy
Muangkan United
TBA
Raj Pracha
Lamphun Warrior
 
FT
Raj Pracha
Lamphun Warrior
0
1
 
FT
Rayong FC
Chainat Hornbill
1
1
 
FT
Nakhon Pathom
Phrae United
2
1
 
FT
Lampang
Trat
1
2
 
FT
Navy
Muangkan United
1
2
 
FT
Alanyaspor
Sivasspor
0
1
 
FT
Trabzonspor
Adana Demirspor
2
0
 
FT
Galatasaray
Altay
2
2
 
FT
BB Erzurumspor
İstanbulspor
3
1
 
FT
Bandırmaspor
Gençlerbirliği
1
2
 
FT
Adanaspor
Tuzlaspor
1
1
 
FT
Veres
Dynamo Kyiv
0
3
 
FT
Rukh Vynnyky
Vorskla
0
0
 
FT
Metalist 1925 Kharkiv
Kolos Kovalivka
0
1
 
FT
Al Ramms
Dubai City
2
1
 
FT
Hatta
Al Arabi
0
2
 
FT
Al Bataeh
Dibba Al Hisn
1
2
 
Georgetown
West Virginia
 
Notre Dame
Pittsburgh
 
Washington
Saint Louis
 
Oregon St.
Clemson
45'
Peñarol
Sud América
0
0
HT
Boston River
Deportivo Maldonado
0
1
HT
Wanderers
Fénix
0
0
HT
Rentistas
Plaza Colonia
2
1
HT
Torque
Progreso
1
0
45'
Nacional
River Plate
1
1
 
Cancl.
Atlético Venezuela
Academia Puerto Cabello
 
Portuguesa
Hermanos Colmenárez
 
Metropolitanos
Aragua
 
FT
Caernarfon Town
Penybont
1
2
 
FT
Cefn Druids
Cardiff MU
1
3
 
FT
Flint Town United
Haverfordwest County
4
1
 
FT
Newtown
Barry Town
2
1
TBA
Chambishi
Nkwazi
Postp.
Kabwe Warriors
Zanaco
 
FT
Indeni
Lusaka Dynamos
0
3
 
FT
Konkola Blades
Green Eagles
1
2
 
FT
Green Buffaloes
Prison Leopards
3
3
 
FT
Nkana
Forest Rangers
2
0
 
FT
Kansanshi Dynamos
Buildcon
0
0
 
FT
Chambishi
Nkwazi
1
0