FIN
Zanaco
Motema Pembe
2
1
 
FIN
Esae
RSB Berkane
1
5
62'
Pyramids FC
Enugu Rangers
0
0
63'
Horoya
BV Wits
1
1
63'
Enyimba
Hassania Agadir
1
1
 
Al Masry
Nouadhibou
 
Djoliba
Al-Nasr
 
Paradou AC
San-Pédro
 
Al Ahly
Etoile du Sahel
 
a.p.
République de Corée U-23
Arabie Saoudite U-23
1
0
TBA
Olimpik Donetsk
Spartak Trnava
TBA
Arka Gdynia
Crvena Zvezda
TBA
Oleksandria
Pyunik
TBA
Lokomotiv Moskva
Jeonbuk Motors
TBA
BSF
Avarta
TBA
Prishtina
Kolos Kovalivka
TBA
Škendija 79
Sereď
TBA
Inđija
Tabor Sežana
TBA
Spartak Subotica
Shakhtyor
TBA
Neftekhimik
Zenit II
 
Energetik-BGU
Dnepr Smolensk
 
Kickers Emden
VfB Oldenburg
 
Legia Warszawa
Kairat
 
FIN
Victoria Hamburg
Eintracht Norderstedt
0
7
 
Dassendorf
HSC Hannover
 
FIN
Jablonec
Krasnodar
1
2
 
FIN
Altglienicke
Neustrelitz
0
0
 
BAK '07
Blau-Weiß 90 Berlin
 
FIN
IFK Göteborg
AaB
2
3
 
Juniors Oö
St. Martin I.m.
 
FIN
Arsenal Tula
Mladost Lučani
2
2
 
FIN
Shakhtar Donetsk
Vojvodina
1
1
 
FIN
Bačka Topola
Vardar
1
2
 
Slaven Koprivnica
Győri ETO
16'
Waterford United
Shamrock Rovers
0
0
 
åsane
Os
 
The Express Preview
 
The Express Preview
 
The Express Preview
 
The Soccer Xtra
 
The Locker Room
 
FIN
Tirana
Luftëtari Gjirokastër
5
1
 
FIN
Teuta Durrës
Bylis Ballsh
1
0
 
Kukësi
Partizani Tirana
 
Banfield
Patronato
 
Defensa y Justicia
Talleres Córdoba
 
Racing Club
Atlético Tucumán
 
Boca Juniors
Independiente
 
Defensores Unidos
Deportivo Armenio
 
Fénix
Almirante Brown
 
Midland
Leandro Nicéforo Alem
 
Real Pilar
Excursionistas
 
Deportivo Camioneros
Deportivo Madryn
 
Gimnasia Concepción
San Martín Formosa
 
Circulo Deportivo
Olimpo
 
Crucero del Norte
Def. de Pronunciamiento
 
Unión Sunchales
Club Atlético Güemes
 
Chaco For Ever
Douglas Haig
 
Cipolletti
Ferro Carril Oeste LP
 
Defensores Belgrano VR
Sarmiento Resistencia
 
Central Norte
Juventud Unida G.
 
Juventud Unida Univ.
Huracán Las Heras
 
FIN
Western United
Adelaide United
3
4
 
Melbourne Victory
Canberra United
 
FIN
Cercle Brugge
Anderlecht
1
2
19'
Kortrijk
Club Brugge
0
1
 
Antwerp
Zulte-Waregem
 
FIN
Union Saint-Gilloise
Lommel United
2
2
 
Belize Defence Force
Bandits
 
Verdes
San Pedro Pirates
 
Real Potosí
Blooming
 
Wilstermann
Guabirá
 
Oriente Petrolero
Nacional Potosí
 
Santa Cruz
The Strongest
 
Botafogo SP
Ponte Preta
 
Palmeiras
São Paulo
 
Mirassol
Corinthians
 
Santo André
Ferroviária
 
Brasil de Pelotas
Grêmio
 
Esportivo
Aimoré
 
Caxias
EC São José
 
Novo Hamburgo
Ypiranga Erechim
 
Internacional
Pelotas
 
São Luiz
Juventude
 
Bangu
Fluminense
 
Portuguesa RJ
Resende
 
Botafogo
Macaé
 
Portuguesa Santista
Atibaia
 
Juventus
Sertãozinho
 
São Bento
Portuguesa
 
Rio Claro
Penapolense
 
FIN
Boa
Coimbra
0
0
 
Atlético Mineiro
Tupynambás
 
URT
CAP
 
Batatais
Desportivo Brasil
 
Atlético Tubarão
Figueirense
 
Juventus SC
Criciúma
 
Brusque
Joinville
 
Operário PR
Rio Branco PR
 
Cianorte
União PR
 
Cascavel
Cascavel CR
 
PSTC
Toledo
 
Paraná
Coritiba
 
Decisão
Afogados
 
Petrolina
Náutico
 
Bahia
Vitória da Conquista
 
Atlanta
Atlético Alagoinhas
 
Fluminense de Feira
Vitória
 
Jacuipense
Bahia de Feira
 
Ferroviário
Barbalha
 
Floresta
Guarany de Sobral
 
Iporá
Goiás
 
Anapolina
CRAC
 
Atlético GO
Goiânia
 
Goianésia
Anápolis
 
Aparecidense
Gremio Anapolis
 
FIN
Santiago Wanderers
Universidad Católica
0
3
 
Huachipato
Universidad Chile
 
Unión Española
Deportes Iquique
 
Patriotas Boyacá
Cúcuta Deportivo
 
Atlético Nacional
Deportivo Pereira
 
Millonarios
Deportivo Pasto
 
Jicaral
San Carlos
 
Limón
Guadalupe
 
Herediano
Deportivo Saprissa
 
Santos de Guápiles
UCR
 
SOA
WAC
 
Racing d'Abidjan
ASEC Mimosas
 
FIN
Apollon
Ethnikos Achna
3
2
 
FIN
Omonia Nicosia
Anorthosis
1
0
65'
Nea Salamis
Enosis
0
1
 
FIN
Xylotympou
Onisilos
0
0
 
FIN
ASIL Lysi
Alki Oroklini
2
1
 
FIN
Digenis Morphou
Akritas
1
0
 
FIN
Anagennisi Deryneia
Othellos
2
0
 
FIN
Al Mokawloon
Tanta
2
0
 
Municipal Limeño
Águila
 
FAS
Once Municipal
 
Independiente
El Vencedor
 
West Ham United
Arsenal
 
Lewes
Billericay Town
 
Everton
London Bees
 
Burnley
Leicester City WFC
 
Sheffield United
Birmingham City
 
Bristol City
Durham
 
Tottenham Hotspur
Barnsley
 
Huddersfield Town
Ipswich Town
 
Southampton
Coventry United
 
Sunderland
Watford
 
Liverpool
Blackburn Rovers
 
Charlton Athletic
Chelsea
 
London City Lionesses
Reading
 
Southampton WFC
Crystal Palace
 
Aston Villa
Brighton & Hove Albion
 
Fasil Kenema
Sidama Bunna
 
Kedus Giorgis
Bahardar
 
FIN
Welwalo Adigrat Uni
Ethiopia Bunna
1
1
 
Wolkite Ketema
Dire Dawa Kenema
 
Adama Kenema
Hadiya Hosaena
17'
MuSa
KTP
0
0
62'
Olympique Lyonnais
Stade de Reims
3
0
 
FIN
Fleury 91
Gobelins
0
1
 
Prix-lès-Mézières
Métropole Troyenne
 
Fabrègues
Rodez II
 
Salinieres Aigues Mortes
Canet Roussillon
 
Le Portel
Amiens SC II
 
Rumilly Vallières
Ain Sud
 
Ardziv
Aubagne
 
Toulouse II
Rodéo FC Toulouse
 
Chambly II
Boulogne II
 
Les Mureaux
Paris II
 
Stade Beaucairois
Olympique d'Alès
 
FIN
1860 München U-18
Eintracht Braunschweig
4
1
 
FIN
Uerdingen
Bayern München II
0
3
 
FIN
Chemie Leipzig
BFC Dynamo
0
0
 
FIN
Bonner SC
Fortuna Düsseldorf II
2
2
 
FIN
Hearts of Oak
Asante Kotoko
1
2
 
FIN
Xanthi
OFI
2
2
 
FIN
Panionios
Atromitos
1
0
 
FIN
Panaitolikos
Aris
2
0
 
AEK Athens
Olympiakos Piraeus
 
FIN
Niki Volos
Ialysos
2
0
 
FIN
Diagoras
OF Ierapetra
0
0
 
FIN
Egaleo
Aspropyrgos Enosis
0
2
 
FIN
Thesprotos
Olympiakos Volos
4
1
 
Trikala
Triglia FC
 
FIN
Ionikos
Kalamata
1
0
 
FIN
Thyella Kamari
Ethnikos Piraeus
2
0
 
FIN
Keratsini
Ano Meras
1
0
 
FIN
Preveza
Thinaliakos
0
1
 
Aetos Orfani
Iraklis Zygou
 
Pandramaikos
Kilkisiakos
 
Doxa Theologos
Antheias-aristinou
 
FIN
Nestos Chrisoupolis
Aris Avato
2
0
 
FIN
Apollon Paralimniou
Panserraikos
0
0
 
Agrotikos Asteras
Poseidon Nea Michaniona
 
FIN
M. Alexandros Trikala
Makedonikos Neapolis
1
1
 
Astrapi Mesopotamia
Niki Agkathia
 
FIN
Thyella Sarakinoi
Giannitsa
1
0
 
FIN
Edessaikos
Almopos
1
1
 
FIN
Meteora
Digenis Neochori
3
0
 
FIN
ThiseAS Agria
Atalanti
2
1
 
FIN
Iraklis Larissa
Potamia
1
0
 
FIN
Almyros
Sellana
0
0
 
FIN
Atromitos Palamas
Karitsa
1
3
 
Oikonomos
DiagorAS Stefanovik
 
FIN
Pierikos
DiAS Diou
2
0
 
FIN
Tilikratis
Pontion Karagiannion
4
1
 
Acheron Kanalaki
Apollon Efpaliou
 
Anagennisi Artas
Anatoli
 
FIN
Nafpaktiakos
Lefkimmi
0
1
 
FIN
Souli Paramythia
Missolonghi
2
2
 
FIN
Agios Ierotheos
Moschato
2
2
 
Ilisiakos
Akratitos
 
FIN
Agioi Anargyroi
Kifisia
0
0
 
FIN
Ermis Korydallos
Panthiraikos
0
2
 
FIN
Kallithea
Fostiras
1
0
 
FIN
Palliniakos
Nea Artaki
1
1
 
FIN
Acharnaikos
Aiolikos
0
4
 
FIN
Tripolis
Korinthos 2006 U-20
1
1
 
Kitheron
Panarkadikos
 
FIN
Aittitos Spata
Rodos
1
2
23'
Deportivo Sanarate
Antigua GFC
1
0
 
Santa Lucía
Siquinalá
 
Iztapa
Malacateco
 
Guastatoya
Cobán Imperial
 
Real de Minas
Honduras Progreso
 
Platense
Real Sociedad
 
FIN
Indian Arrows
Real Kashmir
0
2
 
FIN
Gokulam
Churchill Brothers
1
0
 
FIN
Malavan
Fajr Sepasi
2
0
 
FIN
Esteghlal Khuzestan
Sepidrood Rasht
2
0
 
FIN
Niroye Zamini
Mes Rafsanjan
2
3
Reporté
Shahrdari Tabriz
Baderan
0
0
 
FIN
Aluminium Arak
Khooshe Talaee Saveh
2
1
 
FIN
Qashqai
Oxin Alborz
1
0
 
FIN
Sorkhpooshan Pakdasht
Mes Kerman
2
2
 
Arman Gohar
Damash Gilanian
 
FIN
Rayka Babol
NavAD Urmia
0
0
 
FIN
Persepolis
Tractor Sazi
2
0
 
FIN
Naft Masjed Soleyman
Sanat Naft
2
0
17'
Maccabi Netanya
Hapoel Hadera
0
0
 
Beitar Jerusalem
Sektzia Nes Tziona
 
FIN
Crotone
Spezia
1
2
 
FIN
Venezia
Trapani
1
1
 
Ascoli
Frosinone
 
FIN
Robur Siena
Lecco
1
1
 
FIN
Pro Vercelli
Monza
1
2
 
FIN
Alessandria
Olbia
3
3
 
FIN
Arezzo
Pergolettese
3
0
 
FIN
Novara
Pontedera
1
1
 
FIN
Triestina
Cesena
4
1
 
FIN
Fermana
Piacenza
1
1
 
FIN
Vis Pesaro
Ravenna
0
0
 
FIN
Union ArzignanoChiampo
Sambenedettese
1
1
 
FIN
Reggina
Bari 1908 U-19
1
1
 
Viterbese Castrense
Catania
 
FIN
Virtus Francavilla
Paganese
2
0
 
FIN
Monopoli
Ternana
0
0
Mi-temps
Pianese
AlbinoLeffe
0
0
45'
Giana Erminio
Gozzano
0
0
45'
Como
Renate
1
0
Mi-temps
Virtus Verona
FeralpiSalò
1
1
Mi-temps
Fano
Gubbio
0
1
Mi-temps
Modena
Imolese
1
0
Mi-temps
Rimini
Vicenza
0
3
45'
Potenza Calcio
Bisceglie
0
0
45'
FC Rieti
Casertana
0
0
Mi-temps
Avellino
Picerno
1
0
Mi-temps
Cavese
Teramo
0
0
 
FIN
Seravezza
Chieri
3
0
 
FIN
Bra
Casale
2
3
 
FIN
Lucchese
Ghivizzano Borgo Mozzano
2
0
 
FIN
Lavagnese
Ligorna
1
1
 
FIN
Caronnese
Prato
1
1
 
FIN
Borgosesia
Real Forte Querceta
2
1
 
FIN
Vado
Sanremo
3
0
 
FIN
Fezzanese
Savona
0
1
 
FIN
Folgore Caratese
Caravaggio
0
4
 
FIN
Arconatese
Dro Calcio
3
0
 
FIN
Levico
Inveruno
1
0
 
FIN
Nibionnoggiono
Bustese Roncalli
3
1
 
Legnano
Ponte San Pietro
 
FIN
Tritium
Pro Sesto
1
2
 
FIN
Castellanzese
Scanzorosciate
2
1
 
Virtus Ciserano
Sondrio
 
FIN
Virtus Bolzano
Villa Valle
3
2
 
FIN
Brusaporto
Seregno
1
0
 
FIN
Tamai
Adriese
1
0
 
FIN
Cjarlins Muzane
Belluno
2
2
 
FIN
Montebelluna
Caldiero Terme
0
3
 
FIN
San Luigi
Campodarsego
1
2
 
FIN
Delta Calcio Rovigo
Cartigliano
0
2
 
FIN
Union Feltre
Chions
1
0
 
FIN
Este
Legnago Salus
0
3
 
FIN
Ambrosiana
Luparense
5
1
 
FIN
Vigasio
Clodiense
1
3
 
FIN
Mestre
Villafranca
3
1
 
FIN
Correggese
Alfonsine
1
0
 
FIN
Progresso
Breno
1
0
 
FIN
Mezzolara
Calvina
0
2
 
FIN
Fiorenzuola
Pol. Ciliverghe Mazzano
2
1
 
FIN
Sasso Marconi
Forlì
3
1
 
FIN
Fanfulla
Lentigione
4
0
 
Pergocrema
Sammaurese
 
FIN
Savignanese
Franciacorta
0
0
 
FIN
Mantova
Vigor Carpaneto
1
1
 
FIN
Albalonga
Aglianese
2
2
 
FIN
Tuttocuoio
Montevarchi Calcio
2
2
 
FIN
Nuova Monterosi
Flaminia
2
2
 
FIN
Sporting Trestina
Foligno
2
2
 
FIN
Cannara
Gavorrano
1
1
 
FIN
Sangiovannese
Grassina
1
2
 
FIN
Bastia Calcio
Pomezia
0
0
 
FIN
Scandicci
San Donato Tavarnelle
1
1
 
FIN
Mobilieri Ponsacco
Grosseto
0
2
 
FIN
Matelica Calcio
Atletico Terme Fiuggi
2
2
 
FIN
Olympia Agnonese
Chieti
5
0
 
Vastese
Città Di Campobasso
 
FIN
Tolentino
Jesina
2
1
 
FIN
Montegiorgio
Giulianova
2
2
 
FIN
Avezzano
San Nicolò
1
1
 
FIN
Recanatese
Cattolica
1
1
 
FIN
Porto Sant'Elpidio
Sangiustese
2
1
 
FIN
Lanusei
Latina
2
1
 
FIN
Cassino
Muravera
2
1
 
FIN
Pro Calcio Tor Sapienza
Portici
0
1
 
FIN
Budoni
Team Nuova Florida
0
2
 
FIN
Ostia Mare Lidocalcio
CD Torres Novas
1
1
 
FIN
Aprilia
Trastevere
0
0
 
FIN
Città di Anagni
Turris
0
0
 
FIN
Ladispoli
Vis Artena
1
2
 
FIN
Agropoli
Bitonto
0
3
 
FIN
Gravina
Foggia
2
0
 
FIN
Casarano
Fidelis Andria
4
2
 
FIN
Gladiator
Gelbison
0
1
 
FIN
Taranto
Grumentum
3
0
 
FIN
Nocerina
Nardò
1
1
 
FIN
Francavilla
Team Altamura
2
2
 
FIN
Città di Messina
Biancavilla
3
0
 
FIN
Troina
Acireale
2
1
 
FIN
Cittanovese
Corigliano Calabro
0
0
 
FIN
Roccella
Nola 1925 U-19
1
2
 
FIN
San Tommaso
Giugliano
0
0
 
FIN
Castrovillari
Messina
1
1
 
FIN
Marina di Ragusa
Palermo
0
1
 
FIN
Licata
Palmese
1
0
 
FIN
Marsala
Savoia
0
2
 
FIN
Pineto
Vastogirardi
1
1
 
FIN
Latte Dolce
Arzachena
2
1
 
FIN
Audace Cerignola
Brindisi
4
1
 
FIN
Verbania
Fossano
2
3
 
FIN
Roma
Fiorentina
2
2
 
FIN
Florentia
Verona
2
1
 
FIN
Inter Milano
Empoli
3
0
 
Portmore United
Vere United
 
Uwi
Molynes United
 
Cavalier
Harbour View
 
Arnett Gardens
Tivoli Gardens
 
FIN
Tusker
Ulinzi Stars
1
1
 
Puebla Women
Tigres UANL Women
 
FIN
CR Khemis Zemamra
FAR Rabat
1
2
 
FUS Rabat
Difaâ El Jadida
 
FIN
Vitesse
Emmen
1
1
 
FIN
Groningen
Ajax
2
1
 
FIN
Willem II
PEC Zwolle
0
0
79'
PSV
Twente
1
0
 
FIN
Go Ahead Eagles
NAC Breda
1
0
 
FIN
ADO '20 U-20
OSS '20 U-20
1
1
 
FIN
Hoogland
EVV
0
2
 
Westlandia
OFC
 
FIN
Dongen
USV Hercules
1
0
 
FIN
ADO Den Haag II
UNA
4
1
 
FIN
Groene Ster
Gemert
2
0
 
FIN
Blauw Geel '38
HV & CV Quick
0
0
 
FIN
HSC '21 U-21
DEM
3
3
 
Chinandega
Deportivo Las Sabanas
 
Deportivo Ocotal
Diriangén
 
Walter Ferretti
Jalapa
Reporté
Enyimba
Enugu Rangers
 
FIN
Abia Warriors
Warri Wolves
1
0
 
FIN
Katsina United
Ifeanyi Uba
1
0
 
FIN
Akwa United
Heartland
3
1
 
FIN
Sunshine Stars
Kano Pillars
2
2
 
Adamawa United
Delta Force
 
FIN
MFM
Plateau United
0
0
 
FIN
Rivers United
Wikki Tourist
0
0
 
FIN
Lobi Stars
Nasarawa United
2
1
 
Sporting San Miguelito
Costa del Este
 
Plaza Amador
Universitario
 
Sol de América
Sportivo Luqueño
 
Guaraní
Cerro Porteño
 
FIN
Chaves
Nacional
0
2
 
FIN
Cova Piedade
Mafra
1
1
 
FIN
Leixões
Académica
1
1
 
FIN
Porto II
Sporting Covilhã
4
2
 
FIN
Academico Viseu
Penafiel
1
0
 
FIN
UD Oliveirense
Varzim
4
0
 
FIN
Casa Pia
Farense
0
2
6'
Vilafranquense
Feirense
0
0
 
FIN
Fiorentino
Cosmos
1
1
 
FIN
Domagnano
Pennarossa
4
0
 
FIN
San Giovanni
Juvenes / Dogana
0
0
 
FIN
St. Mirren
Aberdeen
0
0
 
FIN
Hearts
Rangers
2
1
 
FIN
Baroka
Maritzburg United
2
1
 
FIN
Málaga
Mirandés
2
2
 
FIN
Albacete
Deportivo La Coruña
0
1
 
FIN
Almería
Elche
0
2
4'
Alcorcón
Ponferradina
0
0
3'
Rayo Vallecano
Extremadura UD
0
0
 
Girona
Real Oviedo
 
FIN
Getafe II
Marino de Luanco
1
2
 
FIN
Melilla
Internacional
1
1
 
FIN
Granada II
Talavera CF
0
0
 
FIN
Sporting Gijón II
Pontevedra
3
1
 
FIN
Ibiza
SS Reyes
2
0
 
FIN
Atlético Baleares
Rayo Majadahonda
1
0
 
FIN
Real Oviedo II
Las Palmas II
0
0
 
FIN
Real Madrid II
Peña Deportiva
3
1
 
FIN
Burgos
Haro
1
1
 
FIN
Unionistas de Salamanca
Deportivo Alaves II
4
2
 
FIN
Hércules
Levante II
1
3
 
Andorre
Gimnàstic Tarragona
 
FIN
Ebro
Badalona
2
1
 
FIN
Castellón
La Nucía
3
0
 
FIN
Valencia II
Sabadell
0
3
 
Linense
Venados
64'
Racing Ferrol
Coruxo
0
1
64'
Atlético Madrid II
Langreo
4
0
 
Real Unión
Salmantino
64'
Athletic Club II
Cultural Leonesa
0
0
62'
Ud Logroñés
Calahorra
0
0
62'
Guijuelo
Real Sociedad II
2
0
66'
Izarra
Barakaldo
0
0
64'
Orihuela
Villarreal II
0
1
65'
Marbella
UCAM Murcia
2
0
63'
Real Murcia
Córdoba
1
0
63'
CD Badajoz
Cádiz II
0
0
Mi-temps
Sanluqueño
Don Benito
0
0
Mi-temps
Yeclano
Algeciras
1
1
19'
Cornellà
Espanyol II
0
0
18'
Recreativo Huelva
Villarrobledo
0
0
 
Sevilla II
Cartagena
 
FIN
Santutxu
Beasain
1
0
 
FIN
Portugalete
Basconia
0
2
 
FIN
Flat Earth
Pozuelo Alarcón
2
1
 
FIN
Moratalaz
Unión Adarve
1
1
 
FIN
Parla
Carabanchel
1
1
 
FIN
Alcorcón II
Leganés II
1
0
 
San Fernando de Henares
Alcobendas Sport
 
FIN
El álamo
Trival Valderas
1
0
 
FIN
Torrejón
RSD Alcalá
2
0
 
FIN
Villaverde-Boetticher
Móstoles
1
0
 
Calahorra II
Sd Logroñés
 
San Juan Mozarrifar
Utebo
 
FIN
Real Zaragoza II
Tarazona
1
2
 
FIN
Pontellas
Polvorín
0
4
 
FIN
Condal
Gijón Industrial
1
0
 
FIN
Covadonga
Llanes
2
2
 
San Martín
Llanera
 
FIN
Praviano
Vallobín
1
1
 
FIN
Lenense
Siero
1
1
 
FIN
Racing Santander II
Solares
1
0
 
FIN
Castelldefels
Pobla Mafumet
0
0
 
FIN
Horta
Igualada
2
1
 
Cerdanyola Del Vallès
Manresa
 
FIN
Granollers
Banyoles
2
0
 
FIN
Villarreal III
Crevillente
1
1
 
FIN
Paterna
Alzira
1
1
 
FIN
Atzeneta
Benigànim
4
1
 
FIN
Saguntino
Alcoyano
0
1
 
Atlético de Pinto
Santa Ana
 
FIN
Almería II
Real Jaén
4
2
 
FIN
Huétor Vega
Loja
3
0
 
FIN
Vélez
Ciudad de Torredonjimeno
0
3
 
Mancha Real
Atlético Porcuna
 
FIN
Alhaurín
Linares Deportivo
2
3
 
FIN
Rota
Antoniano
0
1
 
FIN
Gerena
Lucena
0
0
 
FIN
San Roque de Lepe
Conil
3
0
 
FIN
Utrera
Real Betis II
4
2
 
FIN
Poblense
Alcúdia
1
0
 
FIN
EG El Palmar
Huércal-Overa
1
0
 
Cartagena II
Los Garres
 
FIN
Fuente de Cantos
RCP Valverdeño
1
3
 
FIN
Trujillo
Cacereño
0
2
 
FIN
Olivenza
Valdivia
4
1
 
FIN
Varea
Comillas
8
0
 
FIN
Azuqueca
Almagro
1
0
 
FIN
Conquense
Tarancón
3
0
 
Manchego
Socuéllamos
 
FIN
Almansa
Illescas
4
3
 
FIN
Navarro
Mosconia
1
0
 
Sants
San Cristóbal
 
FIN
Plus Ultra
UCAM Murcia II
1
3
 
FIN
Real Murcia II
Lorca
2
0
 
FIN
Jerez
Calamonte
1
0
 
FIN
Valdefierro
Teruel
1
5
 
FIN
Figueres
L'Hospitalet
1
1
 
FIN
Tenerife II
Buzanada
4
0
 
FIN
Tenisca
Unión Viera
1
1
 
FIN
La Cuadra
Gran Tarajal
1
0
 
Atlético Paso
Lanzarote
 
UD San Fernando
Vera
 
FIN
San Ignacio
Durango
0
1
 
FIN
Torina
Escobedo
2
1
 
FIN
Bembibre
Cristo Atlético
1
2
 
Málaga II
Polideportivo Almería
 
Edmf Churra
Mazarrón FC
 
FIN
Almudévar
Binéfar
1
1
 
FIN
Calamocha
Atlético Monzón
1
4
 
FIN
CDJ Tamarite
Sariñena
3
0
 
FIN
Barbastro
Belchite 97
1
0
 
FIN
Cayón
Laredo
1
1
 
FIN
Deportiva Minera
Cartagena FC
0
1
 
FIN
Alberite
Anguiano
0
4
 
Alondras
Barco
 
Arenteiro
Bergantiños
 
Arzúa
As Pontes
 
Villalbés
Silva
 
Tuilla
L'Entregu
 
Textil Escudo
Bezana
 
Navalcarnero
Rayo Vallecano II
 
Atlético Tordesillas
UD Santa Marta
 
Almazán
La Granja
 
Sóller
Mallorca II
 
Llosetense
Santanyí
 
Muleño
Lorca Deportiva
 
Atlético Pulpileño
SFC Minerva
 
Mar Menor
Olímpico Totana
 
Cap CiudAD De Murcia
águilas
 
Diocesano
Azuaga
 
Peña Sport
Murchante
 
Arnedo
Calasancio
 
Villanueva CF
Robres
 
Illueca
Borja
 
Madridejos
Atlético Ibañés
 
Pedroñeras
Toledo
 
Torrijos
Quintanar del Rey
 
Somozas
Compostela
 
Ourense CF
Deportivo La Coruña II
 
Choco
Rápido Bouzas
 
Arosa
UD Ourense
 
Paiosaco
Estradense
 
Ceares
Lealtad
 
Urraca
Colunga
 
Gimnástica Torrelavega
Selaya
 
Barquereño
Tropezón
 
Vilassar de Mar
Sant Andreu
 
Terrassa
Europa
 
Hércules II
Jove Español
 
Olímpic Xàtiva
Rc Catarroja
 
Vilamarxant
Elche II
 
Gimnástica Segoviana
La Virgen del Camino
 
Becerril
Real Ávila
 
Arandina
La Bañeza
 
Real Burgos
Zamora
 
Pozoblanco
Coria CF
 
Xerez
Córdoba II
 
Aceuchal
CD Coria
 
Arroyo
Moralo
 
Llerenense
Miajadas
 
Villanovense
Extremadura UD II
 
CDFC La Calzada
Vianés
 
Oyonesa
Náxara
 
Alfaro
Villegas
 
Fraga
Brea
 
La Roda
La Solana
 
CD Guadalajara
Albacete II
 
Caudal
Real Avilés
 
Sodupe
Balmaseda
 
Aurrerá de Vitoria
Real Sociedad III
 
Torreperogil
Antequera
 
Huétor Tájar
El Ejido
 
Puente Genil
Sevilla IIi
 
Los Barrios
Ceuta
 
El Palo
Maracena
 
Lebrijana
Arcos
 
Ibiza IslAS Pitiusas
Portmany
 
FIN
Espanyol
Madrid
1
3
 
FIN
Athletic Club
Valencia
1
0
 
FIN
Sevilla
Sporting de Huelva
1
0
 
Tacón W
Logroño W
 
Granadilla Tenerife W
Deportivo De La Coruña W
 
FIN
St. Gallen
Lugano
3
1
 
FIN
Thun
Sion
2
1
 
FIN
Young Boys
Basel
2
0
 
FIN
Denizlispor
Antalyaspor
0
3
 
FIN
Göztepe
Beşiktaş
2
1
60'
Konyaspor
Galatasaray
0
2
 
FIN
BB Erzurumspor
Balıkesirspor
1
0
 
FIN
Hatayspor
Menemen Belediyespor
2
0
 
FIN
Eskişehirspor
Adanaspor
0
0
59'
Adana Demirspor
Boluspor
2
0
Reporté
Tuzlaspor
Elazığspor
 
FIN
Şanlıurfaspor
Afjet Afyonspor
0
4
 
FIN
Gümüşhanespor
Çorum Belediyespor
1
4
 
FIN
Kahramanmaraşspor
Sivas Belediyespor
2
0
 
FIN
Düzyurtspor
Manisa BBSK
0
0
 
FIN
Sarıyer
Tarsus İdman Yurdu
2
1
 
FIN
Samsunspor
Bugsaşspor
2
0
 
FIN
Hacettepe
Amed SK
4
2
 
FIN
Zonguldak Kömürspor
Kırklarelispor
1
0
 
FIN
Bodrumspor
Etimesgut
1
3
 
FIN
Niğde Belediyespor
Eyüpspor
1
3
 
FIN
Bandırmaspor
Kastamonuspor
1
1
 
FIN
Karabükspor
Van BB
0
4
 
FIN
Utaş Uşakspor
Sakaryaspor
1
1
 
FIN
Ergene Velimeşespor
Ankara Demirspor
1
1
 
FIN
Kırşehir Belediyespor
Bayburt İÖİ
0
0
 
FIN
Konyaspor
Pendikspor
1
1
 
Portuguesa
Mineros de Guayana
 
Carabobo
Gran Valencia
 
Zamora
Trujillanos
 
Deportivo La Guaira
Estudiantes Mérida
 
Metropolitanos
Aragua
 
LALA
Monagas
 
FIN
Nkana
Buildcon
3
0
 
Mufulira Wanderers
Green Buffaloes
 
FIN
Lusaka Dynamos
Power Dynamos
2
1