Afghanistan U16
Korea Republic U16
 
Nacional
San Lorenzo
 
Bundesliga Match Day
 
The Locker Room
 
The Express Extra
 
The Express Extra
Ert.
Rosario Central
Almagro
Ert.
Estudiantes
San Lorenzo
 
MS
Leobendorf
Rheindorf Altach
1
2
 
Bruck/leitha
Austria Lustenau
 
Wolfsberger AC
SAK Klagenfurt
 
MS
Wolfsberger AC
Austria Klagenfurt
4
0
83'
Hartberg
Wattens
3
0
74'
Deutschlandsberger SC
Wiener Neustadt
2
3
81'
Union Vöcklamarkt
Ried
0
1
48'
Horn
Lafnitz
0
2
 
Grazer AK
Vorwärts Steyr
34'
AS Eupen
Tubize
1
0
33'
Waasland-beveren
Mandel United
0
1
 
Sporting West Harelbeke
Kortrijk
 
Prisons Xi
Centre Chiefs
 
Notwane
Galaxy
 
Fortaleza
São Bento
 
Ponte Preta
Brasil de Pelotas
 
MS
Atletik Kuklen
Levski Sofia
0
6
90'
Montana
CSKA Sofia
0
2
 
London City
Serbian White Eagles
 
MS
Shandong Luneng
Dalian Aerbin
3
0
 
Opatija
Ponikve
90'
Udarnik Kurilovec
Slaven Koprivnica
0
2
 
Uzatmada
Vukovar
Zadar
3
5
 
MS
Baník Sokolov
Baník Ostrava
1
2
 
MS
Chrudim
Mladá Boleslav
2
0
 
MS
Slavičín
Zlín
3
9
 
Bamber Bridge
Cleethorpes Town
 
Blyth Spartans
Nantwich Town
 
Warrington Town
Consett
 
Grantham Town
St Ives Town
 
Brackley Town
Nuneaton Borough
 
Coalville Town
Buxton
 
Brightlingsea Regent
Egham Town
 
Didcot Town
Hitchin Town
 
AFC Sudbury
Bognor Regis Town
 
Needham Market
Metropolitan Police
 
Swindon Supermarine
Chippenham Town
 
Salisbury City
Weston-super-Mare
 
Sholing
Slough Town
 
Aldershot Town
Maidstone United
 
Barnet
Havant & Waterlooville
 
Barrow
Gateshead
 
Braintree Town
Leyton Orient
 
Chesterfield
Maidenhead United
 
Eastleigh
Boreham Wood
 
Ebbsfleet United
Bromley
 
Halifax Town
Fylde
 
Harrogate Town
Wrexham
 
Salford City
Hartlepool United
 
Solihull Moors
Dagenham & Redbridge
 
Sutton United
Dover Athletic
 
Yeovil Town
Milton Keynes Dons
Ert.
Hednesford Town
Buxton
Ert.
Matlock Town
Grantham Town
Ert.
Nantwich Town
Warrington Town
Ert.
Witton Albion
Farsley Celtic
 
Gainsborough Trinity
North Ferriby United
 
Mickleover Sports
Scarborough Athletic
 
Stafford Rangers
Basford United
 
Workington
Marine
Ert.
Maldon & Tiptree
AFC Sudbury
Ert.
Bracknell Town
Egham Town
Ert.
Wisbech Town
Cleethorpes Town
 
Barking
Tilbury
 
Basildon United
Heybridge Swifts
 
Brentwood Town
Coggeshall Town
 
Canvey Island
Great Wakering Rovers
 
Felixstowe & Walton Utd.
Soham Town Rangers
 
Mildenhall Town
Dereham Town
 
Witham Town
Bury Town
 
Hayes & Yeading United
Northwood
 
Marlow
Uxbridge
 
Molesey
Ashford Town (Middlesex)
 
South Park
Chipstead
 
Tooting & Mitcham United
Bedfont Sports
 
Waltham Abbey
Hanwell Town
 
Ware
Hertford Town
 
Westfield (Surrey)
Chalfont St Peter
 
Leek Town
Widnes
 
Mossley
Runcorn Linnets
 
Newcastle Town
Chasetown
 
Radcliffe Borough
Glossop North End
 
Ramsbottom United
Trafford
 
Skelmersdale United
Colwyn Bay
 
AFC Mansfield
Belper Town
 
Frickley Athletic
Brighouse Town
 
Loughborough Dynamo
Sheffield
 
Marske United
Tadcaster Albion
 
Morpeth Town
Ossett United
 
Pickering Town CFC
Lincoln United
 
Stamford
Spalding United
 
Stocksbridge Park Steels
Pontefract Collieries
3'
Crewe Alexandra
Manchester City U-21
0
1
4'
Bradford City
Everton U-21
0
0
 
Newport County
Chelsea U-21
 
Exeter City
West Ham United U-21
 
MS
Köln
Ingolstadt
2
1
 
MS
Bochum
Dynamo Dresden
0
1
 
MS
Union Berlin
Holstein Kiel
2
0
 
MS
Darmstadt 98
Arminia Bielefeld
1
2
75'
Eintracht Braunschweig
Kaiserslautern
1
3
76'
Sportfreunde Lotte
Carl Zeiss Jena
2
0
74'
Würzburger Kickers
Meppen
1
1
77'
Wehen Wiesbaden
Sonnenhof Großaspach
1
0
77'
Hansa Rostock
Preußen Münster
1
3
 
MS
Straelen
Lippstadt 08
2
2
77'
Verl
Bonner SC
0
2
79'
Borussia Dortmund II
Köln II
3
0
47'
Wiedenbrück
Fortuna Düsseldorf II
1
1
50'
Rot-Weiß Oberhausen
Rödinghausen
1
1
49'
Viktoria Köln
Kaan-Marienborn
1
0
 
MS
Apollon Paralimniou
Trikala
1
1
 
Volos
Apollon Larissa
 
OF Ierapetra
Kissamikos
 
MS
Asteras Tripolis
Apollon Smirnis
2
1
4'
Atromitos
PAS Giannina
0
0
 
MS
Dreams
Wofoo Tai Po
2
2
 
MS
Kitchee
Eastern SC
1
1
75'
Békéscsaba
Győri ETO
1
0
 
Pss Sleman
Kalteng Putra
 
Gresik United
Persebo Bondowoso
 
Persika Karawang
Persibat Batang
 
Blitar United
Persiwa
 
Dundalk
Derry City
 
Brescia
Palermo
 
Cittadella
Benevento
 
Hellas Verona
Spezia
 
Livorno
Lecce
 
Perugia
Carpi
 
Pescara
Crotone
 
Salernitana
Ascoli
Ert.
Arzachena
Novara
Ert.
Pro Patria
Robur Siena
Ert.
Pro Vercelli
Alessandria
Ert.
Ternana
FeralpiSalò
Ert.
Matera
Catania
Ert.
Viterbese Castrense
Reggina
 
MS
Siracusa
Paganese
3
1
5'
Bisceglie
Casertana
0
0
7'
Catanzaro
Vibonese
0
0
4'
Juve Stabia
Potenza Calcio
0
0
6'
Monopoli
Rende
0
0
5'
Trapani
Sicula Leonzio
0
0
6'
Virtus Francavilla
FC Rieti
0
0
 
Pisa
Arezzo
 
MS
Atlantas
Palanga
1
1
 
MS
Plačkovica
Borec
1
4
 
MS
BregalniCA štip
Kozuv Gevgelija
0
0
 
Vardar Negotino
Partizan Obrshani
 
Pehchevo
Sasa
 
MS
Tikveš
Detonit Junior
2
0
 
MS
Gostivar
Teteks
3
0
 
Velazerimi 77
Pelister
 
Labunishta
Struga
 
Korab Debar
Goblen Junior Kumanovo
 
MS
Skopje
Gench Kalemler
0
1
 
MS
Perak
PKNS
0
0
 
MS
AFC
Telstar
5
0
 
MS
RKC Waalwijk
NAC Breda
2
0
DA
Noordwijk
Sparta Rotterdam
1
2
45'
Den Bosch
Heracles
1
1
DA
DVS '33
Roda JC
0
3
DA
VVSB
De Graafschap
1
1
45'
Scheveningen
Cambuur
1
1
 
Koninklijke HFC
Harkemase Boys
DA
Helmond Sport
Fortuna Sittard
0
1
DA
Almere City
Dordrecht
1
0
DA
ODIN '59
Lisse
1
0
DA
Volendam
Willem II
1
1
DA
Westlandia
VVV
0
1
DA
Rijnsburgse Boys
Oss
0
1
45'
Spakenburg
DFS
1
0
35'
Kozakken Boys
ONS Sneek
3
1
 
Excelsior
NEC
 
Coleraine
Ballymena United
 
Dungannon Swifts
Crusaders
 
Ards
Glenavon
77'
Mjøndalen
Aalesund
0
0
 
Comerciantes Unidos
Sport Boys
 
Academia Cantolao
Sport Huancayo
 
Uzatmada
Łódzki KS
Lech Poznań
0
1
 
śląSK świętochłowice
Arka Gdynia
 
MS
Siarka Tarnobrzeg
Wisła Płock
1
4
 
MS
Gryf Wejherowo
Stomil Olsztyn
1
3
 
Polonia Głubczyce
Chrobry Głogów
 
MS
Chojniczanka Chojnice
Legia Warszawa
0
1
 
MS
Pogoń Siedlce
Stal Mielec
2
1
46'
Ruch Chorzów
Odra Opole
1
3
3'
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
0
0
 
MS
Voluntari
Botoşani
2
1
 
Csikszereda
Energeticianul
 
MS
Metalul Reşiţa
CS U Craiova
0
2
 
ASU Poli
Sepsi
3'
Dacia Unirea Brăila
Dinamo Bucureşti
0
0
 
Dinamo Barnaul
Orenburg
 
MS
Neftekhimik
Ural
2
3
 
Hibernian
Aberdeen
 
MS
Nitra
Trenčín
2
1
 
Al-ahly Merowe
Merreikh El-fasher
79'
Örebro
Sirius
0
0
79'
Halmstad
Landskrona
1
0
34'
Grasshopper
Thun
0
0
34'
Chiasso
Rapperswil-Jona
0
0
 
Kmc
Lipuli
Ert.
St. Ann's Rangers
Defence Force
Ert.
Caledonia AIA
Point Fortin
Ert.
Point Fortin
San Juan Jabloteh
 
Police
Club Sando
 
St. Ann's Rangers
W Connection
 
Central
North East Stars
 
Caledonia AIA
Defence Force
 
1461 Trabzon
Tuzlaspor
 
MS
Erzin Belediyespor
Ümranıyespor
1
4
 
Altındağ Belediyesispor
Manisaspor
 
Manisa BBSK
Keçiörengücü
 
MS
Kırklarelispor
Utaş Uşakspor
4
1
 
MS
Bozüyük Vitraspor
Denizlispor
0
1
 
MS
Nazilli Belediyespor
Tokatspor
5
0
 
MS
Pendikspor
Altınordu
2
1
 
MS
Maltepespor
Menemen Belediyespor
1
2
 
MS
Sumy
Karpaty
0
3
 
MS
Ajman
Al Jazira
1
5
 
MS
Al Wasl
Emirates
2
1
 
Boston University
Brown
 
Lehigh
Cornell
 
George Washington
Duke
 
Ohio State
Michigan
 
Indiana
Northwestern
 
SIU-Edwardsville
Valparaiso