Postp.
JS Kabylie
Léopards de Dolisié
 
FT
Red Arrows
Simba
2
1
 
FT
Gor Mahia
Otôho d'Oyo
1
1
 
FT
Marumo Gallants
TP Mazembe
0
0
 
FT
Interclube
ASEC Mimosas
2
3
 
FT
Cotonsport
Nouadhibou
2
0
 
Motema Pembe
Usgn
 
FT
Enyimba
Al-Ittihad
2
0
 
Orlando Pirates
Lprc Oilers
65'
Al Masry
Rivers United
1
0
 
Al Ahli Tripoli
Stade Malien Bamako
65'
Pyramids FC
Maniema Union
1
0
HT
Binga
Zanaco
0
0
35'
JS Saoura
Hearts of Oak
1
0
24'
CS Sfaxien
Tusker
0
0
 
RSB Berkane
APR
 
Timor-Leste
Thailand
 
Singapore
Myanmar
 
FT
Vora
Burreli
0
0
 
Memaliaj
Gramozi Ersekë
 
Labëria
Këlcyra
 
Naftëtari Kuçovë
Përmeti
 
Albpetrol Patos
Tepelena
 
Luftëtari Gjirokastër
Devolli
 
Flamurtari
Sopoti Librazhd
Postp.
Atlètic Club d'Escaldes
Ordino
Postp.
Inter Club d'Escaldes
UE Santa Coloma
Postp.
FC Santa Coloma
Carroi
 
Sant Julià
Engordany
 
Recreativo da Caála
Onze Bravos
 
CD Lunda-sul
Kabuscorp
 
Cuando Cubango
Wiliete
 
FT
Sporting De Benguela
Sagrada Esperança
1
4
 
1º de Agosto
Desportivo Huíla
 
Gimnasia La Plata
Estudiantes
 
Independiente
San Lorenzo
 
River Plate
Defensa y Justicia
 
Colegiales
Los Andes
 
Sacachispas
JJ Urquiza
 
FT
Noah
Van
3
0
 
FT
Macarthur
Central Coast Mariners
1
0
 
FT
Melbourne Victory
Perth Glory
0
3
 
Melbourne Victory
Adelaide United
 
Wolfsberger AC
Rheindorf Altach
 
FT
LASK Linz
Ried
1
0
65'
Rapid Wien
Austria Wien
1
1
 
FT
Neftçi
Sumqayıt
0
0
 
FT
Zira
Qabala
1
2
 
FT
Krumkachy
Slavia
0
0
 
FT
Beerschot
Antwerp
0
1
 
FT
Anderlecht
Zulte-Waregem
3
2
 
Standard Liège
Sporting Charleroi
 
Mechelen
Genk
 
FT
Westerlo
Excel Mouscron
4
3
 
Lierse K
Lommel United
 
Wagiya
San Pedro Pirates
 
Caesar Ridge
Garden City
 
Independiente Petrolero
Nacional Potosí
 
The Strongest
San José
 
Always Ready
Bolívar
 
Royal Pari
Blooming
 
Real Potosí
Guabirá
 
FT
Tuzla City
Radnik Bijeljina
2
2
 
FT
Željezničar
Široki Brijeg
1
0
 
Corinthians
Grêmio
 
Atlético Mineiro
RB Bragantino
 
Bahia
Fluminense
 
Ceará
América Mineiro
 
FT
Slavia Sofia
Lokomotiv Plovdiv
1
1
 
FT
Lokomotiv Sofia 1929
Ludogorets
2
4
 
FT
Pirin Blagoevgrad
CSKA Sofia
1
1
 
Cancelled
Neftohimik
CSKA 1948 Sofia II
 
FT
Septemvri Sofia
Marek
1
1
 
FT
Strumska slava
Spartak Varna
1
2
 
FT
Montana
Maritsa Plovdiv
0
1
 
FT
Sportist Svoge
Lovech
1
1
 
FT
Yantra 2019
Septemvri Simitli
2
0
 
Forge
Pacific
 
Unión Española
Cobresal
 
Universidad Chile
Unión La Calera
 
Huachipato
Melipilla
 
Audax Italiano
Curicó Unido
 
FT
Wuhan Three Towns
Hangzhou
2
1
 
FT
Chengdu Rongcheng
Guizhou Zhicheng
5
0
 
Alianza Petrolera
América de Cali
 
Deportes Tolima
Millonarios
 
Real Cartagena
Cortuluá
 
Boyacá Chicó
Leones
 
Alajuelense
Santos de Guápiles
 
Herediano
Deportivo Saprissa
 
Puntarenas
Municipal Liberia
 
Lys Sassandra
San-pédro
 
Bouaké
Bassam
 
Korhogo
SOL
 
FT
Lokomotiva Zagreb
Šibenik
1
1
HT
Dinamo Zagreb
Hajduk Split
0
0
 
FT
Bijelo Brdo
Osijek II
0
2
 
FT
Croatia Zmijavci
Cibalia
1
1
 
FT
APOEL
Paphos
1
1
24'
AEL
Omonia Nicosia
0
0
 
FT
Mladá Boleslav
FK Pardubice
2
3
 
FT
Baník Ostrava
České Budějovice
4
1
 
FT
Bohemians 1905
Jablonec
1
2
21'
Slovácko
Viktoria Plzeň
0
1
 
FT
SønderjyskE
Hvidovre
1
0
 
FT
Brøndby
Midtjylland
0
2
20'
Randers
OB
0
1
 
Independiente del Valle
Emelec
 
Alianza
Jocoro
 
Once Municipal
Águila
 
FAS
Chalatenango
 
Firpo
Platense
 
FT
Queens Park Rangers
Stoke City
0
2
 
FT
Rochdale
Plymouth Argyle
1
2
 
FT
Colchester United
Wigan Athletic
1
2
62'
Kidderminster Harriers
Halifax Town
2
0
8'
Salford City
Chesterfield
0
0
Postp.
Norton & Stockton
Leeds
Postp.
Chorley
Bradford City
Postp.
Brighouse Town
Farsley Celtic
Postp.
Lye Town
Northampton Town
Postp.
Leafield Athletic
Lincoln City
Postp.
Ipswich Town
Crawley Wasps
Postp.
Kent
Chesham United
Postp.
Sheffield
Huddersfield Town
Postp.
Wolverhampton
Nottingham Forest
 
Arsenal
Chelsea FC
 
Stoke City
Norwich City
 
Sunderland
Aston Villa
 
Tammeka
Levadia
 
Legion
Kuressaare
 
Viljandi
Nõmme Kalju
 
Vaprus
Trans
 
Flora
Paide
 
FT
Flora
Levadia
2
2
 
FT
Kedus Giorgis
Awassa Kenema
2
1
 
FT
Sidama Bunna
Adama Kenema
1
1
 
FT
Olympique Lyonnais
Fleury 91
4
0
 
FT
Concarneau
Stade Briochin
3
0
 
Strasbourg II
Troyes II
 
Saint-Apollinaire
Racing Besançon
 
Dijon II
Gueugnon
 
Paron
IS-Selongey
 
Sochaux II
Montceau
 
Bourges Foot 18 II
Ouest Tourangeau
 
Saran Municipal
Orléans II
 
Châteauroux II
C' Chartres II
 
Quevilly II
Romilly-Pt St Pierre
 
Tartas-St Yaguen
Bayonne
 
Toulouse II
Balma
 
Saint-Étienne II
Aurillac Arpajon
 
Trégunc
Lannion
 
PSG II
Ivry
 
Les Mureaux
Meaux Academy
 
FT
Heidenheim
Jahn Regensburg
3
0
 
FT
Hannover 96
Hamburger SV
1
0
 
FT
Dynamo Dresden
Karlsruher SC
3
1
 
FT
Freiburg II
MSV Duisburg
1
0
 
FT
Osnabrück
Havelse
0
0
Postp.
Nürnberg II
Schweinfurt
 
FT
Tennis Borussia
Chemnitzer FC
1
2
 
FT
Lichtenberg
ZFC Meuselwitz
1
1
 
FT
Luckenwalde
Energie Cottbus
2
3
Postp.
Auerbach
Union Fürstenwalde
 
FT
Hannover 96 II
LSK Hansa
0
1
 
FT
Mainz 05 II
Teutonia
2
0
Postp.
Schott Mainz
Aalen
 
FT
Kickers Offenbach
Elversberg
3
1
Postp.
Sportfreunde Lotte
Fortuna Köln
 
FT
HSC Hannover
Atlas Delmenhorst
3
1
 
FT
Eintracht Norderstedt
Hamburger SV II
1
1
 
FT
Teutonia Hamburg
Lübeck
0
3
Postp.
1860 München II
Donaustauf
Postp.
Garching
Deisenhofen
Postp.
1. FC Merseburg
Wacker Nordhausen
Postp.
Hansa Rostock II
Victoria Seelow
Postp.
Greifswalder FC
CFC Hertha
Postp.
MSV 1919 Neuruppin
Stern
Postp.
Lok Stendal
Ludwigsfelde
Postp.
Neustrelitz
Mecklenburg Schwerin
Postp.
Rot-Weiß Erfurt
Oberlausitz Neugersdorf
Postp.
Eckernförder SV
Frisia 03 Risum-Lindholm
Postp.
Inter Türkspor Kiel
TSB Flensburg
Postp.
Einheit Wernigerode
FC Grimma
Postp.
Rotenburger SV
Heeslinger SC
Postp.
Schwachhausen
Vatan Sport
 
FT
Vreden
Schermbeck
0
3
 
Neuhof
Bayern Alzenau
 
SV Steinbach
Barockstadt Fulda-lehn.
 
FT
Bad Vilbel
Rot-Weiß Hadamar
1
1
 
FT
Türk Gücü Friedberg
Rot-Weiß Walldorf
3
4
Postp.
Kaiserslautern II
Eintracht Trier
Postp.
Salmrohr
Koblenz
Postp.
Rielasingen-Arlen
Ilshofen
Postp.
Komet Arsten
Hastedt
 
Union Bremen
Leher TS
Postp.
Rugenbergen
HEBC
Postp.
Buchholz
Victoria Hamburg
Postp.
Union Tornesch
Hamburger SV III
Postp.
Sportfreunde Siegen
Wattenscheid 09
 
FT
Hammer SpVg
Eintracht Rheine
2
1
 
FT
Meinerzhagen
Holzwickeder SC
4
1
 
Preußen Münster II
Finnentrop / Bamenohl
 
FT
Erndtebrück
Kaan-Marienborn
2
1
 
FT
TuS Haltern
Victoria Clarholz
1
3
 
FT
Gütersloh
Ennepetal
2
0
 
FT
SV Breinig
BCV Glesch / Paffendorf
1
4
 
FT
Wesseling-Urfeld
Pesch
0
4
 
FT
Viktoria Arnoldsweiler
Deutz
4
0
 
FT
Borussia Freialdenhoven
Hürth
1
1
 
FT
SF Baumberg
SF Niederwenigern
6
2
 
FT
Kray
Teutonia St.Tönis
2
3
 
FT
Schwarz-Weiß Essen
TuRU 1880 Düsseldorf
0
0
 
FT
TVD Velbert
Monheim
1
1
 
FT
Bersenbrück
Hagen / ​Uthlede
7
1
 
FT
VfL Oldenburg
Kickers Emden
4
1
 
FT
Siegburger SV
Alfter
2
0
 
FT
Eilendorf
Düren Merzenich
0
2
 
Blau-Weiß Friesdorf
Hennef 05
 
FT
Frechen
VfL Vichttal
6
1
Postp.
Gonsenheim
Mülheim-Kärlich
Postp.
Borgfeld
Hemelingen
 
Westfalia Herne
Westfalia Rhynern
 
FT
Sterkrade-Nord
Germania Ratingen
2
0
 
FC Bocholt
FSV Duisburg
 
SFL Bremerhaven
Brinkumer SV
 
Paderborn 07 II
ASC Dortmund
 
FT
SGS Essen
Freiburg
0
1
 
FT
Wolfsburg
USV Jena
5
0
 
FT
Hoffenheim
Werder Bremen
7
1
 
FT
Köln
SC Sand
1
0
 
FT
Dreams
Bibiani Gold Stars
2
1
 
FT
Berekum Chelsea
Real Tamale
0
1
 
FT
Great Olympics
Bechem United
0
0
 
FT
Ashanti Gold
Legon Cities
0
0
 
FT
Asante Kotoko
King Faisal
2
3
 
FT
Mons Calpe
Magpies
1
1
 
St Joseph's
Lincoln Red Imps
 
FT
Ionikos
PAOK
3
2
 
AEK Athens
Panathinaikos
 
Aris
Asteras Tripolis
 
FT
Almopos
Thesprotos
1
0
 
FT
Niki Volos
Xanthi
0
1
 
PAOK II
Anagennisi Karditsas
 
FT
Trikala
Apollon Kalamarias
2
0
 
FT
Larissa
Veria
1
1
 
Olympiakos PiraeUS II
Panserraikos
Postp.
Asteras Vlachioti
Kalamata
 
FT
Kissamikos
Kifisia
3
0
 
FT
Zakynthos
Episkopi
0
3
 
FT
OF Ierapetra
Rodos
1
1
 
FT
Kallithea
Levadiakos
0
1
 
Ermis Meligous
Ae Mykonos
 
FT
Agios Ierotheos
Santorini 2020
1
0
 
FT
Ethnikos Skoulikadou
Panachaiki
0
3
 
FT
Thermaikos Thermis
Apollon Paralimniou
1
1
 
FT
Pandramaikos
Aris Avato
1
1
 
FT
Ethnikos Sochos
M. Alexandros Orfaniou
0
0
 
Agrotikos Asteras
Antheias-Aristinou
 
FT
Orfeas Xanthi
Nestos Chrisoupolis
1
1
 
FT
Anagennisi Plagia
Doxa Dramas
1
0
 
FT
Nea Artaki
Dimitra Efxeinoupolis
0
1
 
Awarded
Amvrysseas
Aetos Makrychoriou
3
0
 
FT
Ethnikos Neou Keramidiou
Atalanti
2
1
 
FT
Ipato
Thiseas Agria
3
0
 
FT
Fikis
Atromitos Palamas
1
0
 
FT
Diavolitsi
PAO Vardas
1
0
 
Awarded
Panegialios
Amvrakikos Loutrou
3
0
 
FT
Tilikratis
Acheron Kanalaki
1
0
 
FT
Aias Gastounis
Anagennisi Artas
2
0
 
FT
Diagoras Vrachneika
Panagriniakos
2
0
 
FT
Aris Skalas
Fostiras
1
1
 
FT
Ilioupoli
Foinikas N. Epidavrou
2
0
 
FT
Ermionidas-Ermis
Charavgiakos
2
0
 
FT
Proodeftiki
Aias Salamina
1
0
 
FT
Asteras Varis
Thyella Diastavroseos
3
1
 
FT
Ethnikos Piraeus
Aittitos Spata
4
1
 
FT
Keratsini
Karavas
0
0
 
FT
M. Alexandros Trikala
Asteras Kalirachis
4
0
 
Aep Kozani
AS Giannitsa
 
Thyella Sarakinoi
Iraklis Ampelokipoi
 
FT
Lefkimmi
Agios Matthaios
2
0
 
FT
Edessaikos
Poseidon Nea Michaniona
3
2
 
FT
Almyros Gaziou
AE Neapolis
5
0
 
FT
Aris Soudas
Agios Nikolaos
0
1
 
FT
Atsalenios
Poros
3
3
 
Giouchtas
Anagennisi Ierapetra
 
FT
Panionios
PAO Rouf
1
1
22'
Sololá
Achuapa
0
1
23'
Malacateco
Nueva Concepción
1
0
23'
Iztapa
Cobán Imperial
0
2
21'
Santa Lucía
Guastatoya
0
0
22'
Municipal
Antigua GFC
0
0
 
Olimpia
Vida
 
FT
Rangers
Kitchee
1
6
 
FT
Warriors
HK U23
4
0
 
Citizen AA
Wong Tai Sin
 
Eastern District
Central & Western
 
Happy Valley
Shatin
 
Wofoo Tai Po
Hoi King
 
North District
Sham Shui Po
 
Wing Yee
South China
 
Yuen Long
Rangers
 
FT
Várda SE
Fehérvár
2
1
 
FT
MTK
Újpest
2
1
 
Iii. Kerületi Tue
Békéscsaba
 
FT
Budaörs
Siófok
3
0
 
FT
Szentlőrinc SE
Kecskeméti TE
1
4
 
FT
Tiszakécske
Pécsi MFC
3
2
 
FT
Dorogi
Győri ETO
0
1
67'
Soroksár SC
Vasas
1
0
67'
Ajka
Csákvári TK
1
0
66'
Szombathelyi Haladás
Szolnoki MÁV
1
0
64'
Szeged 2011
Nyíregyháza Spartacus
3
2
 
Budafoki MTE
Diósgyőr
 
FT
Kerala Blasters
Odisha
2
1
 
Jharkhand
Odisha
 
FT
Rajasthan
Maharashtra
1
0
 
FT
Delhi United
Punjab
0
1
 
FT
Kerala
Pondicherry
4
1
 
FT
Persiraja Banda Aceh
Borneo
0
2
 
FT
Arema
Bali United
0
0
 
FT
Zob Ahan
Mes Rafsanjan
0
3
 
FT
Fajr Sepasi
Foolad
1
1
 
FT
Tractor Sazi
Aluminium Arak
0
2
 
FT
Nassaji Mazandaran
Shahr Khodro
2
0
 
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Jerusalem
 
Hapoel Nazareth Illit
Maccabi Haifa
 
Beitar Jerusalem
Maccabi Tel Aviv
 
FT
Ascoli
Parma
0
0
 
FT
Como
Pisa
0
1
 
FT
Brescia
Monza
0
2
 
Alessandria
Cittadella
 
FT
Catanzaro
Foggia
2
0
 
FT
Vibonese
Campobasso
2
0
 
FT
Vis Pesaro
Olbia
1
0
 
FT
Giana Erminio
Calcio Padova
1
1
 
FT
Piacenza
Lecco
0
1
 
FT
Pro Vercelli
Triestina
1
2
 
FT
Renate
Juventus II
2
0
 
FT
Südtirol
Fiorenzuola
4
1
 
Ancona 1905
Robur Siena
 
FT
Cesena
Montevarchi Calcio
3
1
 
FT
Grosseto
Pescara
1
2
 
FT
Imolese
Modena
1
2
 
FT
Reggiana
Fermana
2
1
 
FT
Latina
Catania
1
0
 
FT
Pistoiese
Gubbio
2
3
 
FT
Viterbese Calcio
Virtus Entella
2
5
HT
Fidelis Andria
Picerno
2
1
HT
Paganese
Juve Stabia
2
1
HT
Potenza Calcio
Turris
0
0
HT
Taranto
Messina
0
0
HT
Virtus Francavilla
Nuova Monterosi
0
0
 
Palermo
Monopoli
 
FT
Sampdoria
Roma
1
2
 
FT
Milan
Inter Milano
0
3
 
FT
Napoli
Empoli
0
1
 
FT
Fukushima United
Kamatamare Sanuki
1
1
 
FT
Parceiro Nagano
Imabari
0
0
 
FT
Kataller Toyama
Kagoshima United
1
1
 
FT
Fujieda MYFC
YSCC
0
3
 
FT
Azul Claro Numazu
Grulla Morioka
1
1
 
FT
Gainare Tottori
Vanraure Hachinohe
3
0
 
FT
Roasso Kumamoto
Gifu
2
0
Postp.
Posta Rangers
Gor Mahia
Postp.
Tusker
Bandari
 
Kcb
Vihiga Bullets
 
FT
Jeonbuk Motors
Jeju United
2
0
 
FT
Ulsan
Daegu
2
0
 
FT
Suwon
Suwon Bluewings
2
0
 
FT
Dukagjini
Llapi
0
0
 
FT
Ulpiana
Feronikeli
0
0
 
FT
Prishtina
Drita
0
1
 
FT
Mondorf-les-Bains
Differdange 03
3
3
 
FT
UT Pétange
Victoria Rosport
0
3
 
FT
Hostert
UNA Strassen
1
1
 
FT
Jeunesse d'Esch
Swift Hesperange
1
0
 
FT
Sliema Wanderers
Hamrun Spartans
0
2
 
FT
Hibernians
Floriana
0
0
22'
Santa Lucia
Balzan
1
0
 
Atlante
Venados
 
Celaya
Leones Negros UdeG
 
FT
Sutjeska
Mornar
1
1
 
FT
Rudar
Jezero
2
2
 
FT
Budućnost
Petrovac
2
1
 
FT
Dečić
Podgorica
2
2
Postp.
Iskra
Zeta
 
FT
Chabab Atlas Khénifra
Racing de Casablanca
1
3
 
FT
Moghreb Tétouan
Wydad Fès
2
0
 
FT
Tihad Casablanca
CR Khemis Zemamra
1
2
 
FT
RKC Waalwijk
NEC
2
1
 
FT
AZ
Sparta Rotterdam
3
1
 
FT
Go Ahead Eagles
Twente
1
2
76'
Feyenoord
Fortuna Sittard
4
0
Postp.
USV Hercules
HV & CV Quick
Postp.
ADO '20
DEM
Postp.
Blauw Geel '38
Groene Ster
Postp.
GVV Unitas
HVV Hollandia
Postp.
Gemert
JOS Watergraafsmeer
Postp.
OSS '20
Hoogland
Postp.
OFC
Evv
Postp.
UNA
Dongen
Postp.
USV Hercules
HSC '21
Postp.
ADO '20
Gemert
Postp.
Groene Ster
Dongen
Postp.
Westlandia
DEM
Postp.
EVV
UNA
 
Twente
ADO Den Haag
 
PEC Zwolle
Alkmaar
 
PSV
Feyenoord
 
Diriangén
Managua
 
FT
Struga
Tikveš
0
0
 
FT
Akademija Pandev
Bregalnica Štip
0
0
 
FT
Borec
Makedonija GjP
1
1
 
FT
Škendija 79
Pelister
2
1
 
FT
Skopje
Shkupi
1
3
66'
Stabæk
Rosenborg
0
2
64'
Vålerenga
Mjøndalen
0
0
65'
Bodø / Glimt
Brann
1
0
62'
Molde
Lillestrøm
0
2
64'
Sandefjord
Kristiansund
3
1
64'
Sarpsborg 08
Tromsø
0
1
62'
Strømsgodset
Haugesund
0
0
62'
Viking
Odd
2
1
 
Tauro
Alianza
 
Nacional Asunción
Olimpia
Postp.
Radomiak Radom
Piast Gliwice
HT
Zagłębie Lubin
Lech Poznań
0
2
 
Cracovia Kraków
Legia Warszawa
 
FT
Arka Gdynia
Stomil Olsztyn
6
0
 
FT
Chrobry Głogów
Widzew Łódź
0
0
21'
Jastrzębie
Korona Kielce
0
0
 
FT
Penafiel
Académica
0
0
 
FT
Sporting Covilhã
Chaves
0
2
90'
Trofense
Academico Viseu
1
0
 
Mafra
Farense
 
FT
Caldas
Amora
2
1
 
FT
Vitória Guimarães II
Felgueiras 1932
0
1
 
FT
Torreense
Alverca
1
2
 
FT
Sanjoanense
Fafe
3
1
 
FT
Montalegre
Canelas 2010
0
2
Postp.
Vilaverdense
União Madeira
 
FT
O Elvas
Operário
1
0
 
FT
CF Os Belenenses
Rabo Peixe
2
0
 
Camacha
Maria da Fonte
 
FT
Mirandela
Amarante
1
0
 
Paredes
Vila Real
 
Vila Meã
Macedo Cavaleiros
 
AR São Martinho
Santa Marta Penaguião
 
Berço
Tirsense
 
Gouveia
Espinho
 
União de Coimbra
Leça
 
Ferreira de Aves
Castro Daire
 
Valadares Gaia
Gondomar
 
Santa Cruz de Alvarenga
Salgueiros
 
Vitória de Sernache
Praiense
 
União Idanhense
Peniche
 
Sertanense
Oleiros
 
Condeixa
Fontinhas
 
Loures
Sintrense
 
Pêro Pinheiro
Sacavenense
 
União Montemor
FC Barreirense
 
Moncarapachense
Louletano
 
FT
Pinhalnovense
FC Serpa
4
1
 
Juventude Évora
Olhanense
 
Ideal
Coruchense
 
Marinhense
Benfica Castelo Branco
 
FT
Mioveni
Sepsi
0
2
 
FT
FC U Craiova 1948
Voluntari
0
2
 
FCSB
UTA Arad
 
FT
Khimki
Arsenal Tula
1
2
 
FT
Dinamo Moskva
Ufa
2
0
 
FT
Nizhny Novgorod
Rubin Kazan'
2
1
62'
Zhemchuzhina Sochi
Krasnodar
1
2
 
FT
Murata
Folgore
0
3
 
FT
Tre Fiori
Faetano
3
0
 
FT
Dundee United
Celtic
0
3
 
FT
Livingston
Hearts
0
1
 
FT
Napredak
Crvena Zvezda
0
2
 
FT
Partizan
Novi Pazar
2
0
61'
Spartak Subotica
Mladost Lučani
0
0
TBA
Mladost Novi Sad
Radnički Sr. Mitrovica
 
FT
Timok
Železničar Pančevo
0
1
 
FT
Mladost Novi Sad
Radnički Sr. Mitrovica
0
1
64'
Žilina
Spartak Trnava
0
0
Postp.
Bravo
Radomlje
Postp.
Domžale
Olimpija
 
FT
Gorica
NŠ Drava
0
1
 
FT
SuperSport United
Sekhukhune United
0
1
 
FT
Ponferradina
Mirandés
2
1
 
FT
Málaga
Amorebieta
1
2
5'
Lugo
Ibiza
0
0
7'
Real Oviedo
Alcorcón
0
0
7'
Real Sociedad II
Burgos
0
0
 
Las Palmas
Sporting Gijón
TBA
Racing Ferrol
Deportivo La Coruña
TBA
Athletic Club II
CD Badajoz
TBA
Unionistas de Salamanca
SS Reyes
TBA
Real Valladolid II
Racing Santander
TBA
Cultural Leonesa
Celta de Vigo II
TBA
Tudelano
Real Unión
TBA
SD Logroñés
CD Calahorra
TBA
Rayo Majadahonda
UD Logroñés
TBA
Extremadura UD
Zamora
TBA
Talavera CF
Internacional
TBA
Andorra
Linense
TBA
Cornellà
Gimnàstic Tarragona
TBA
Llagostera-Costa Brava
Sabadell
TBA
Villarreal II
Barcelona II
TBA
Real Madrid II
CD Castellon
TBA
Algeciras
Sanluqueño
TBA
Real Betis II
Linares Deportivo
TBA
San Fernando CD
UCAM Murcia
TBA
Atlético Baleares
Sevilla II
TBA
Albacete
Alcoyano
 
Cancelled
La Roda
Quintanar del Rey
 
FT
Córdoba II
Cabecense
1
0
 
FT
Sámano
Colindres
5
1
 
FT
Pinatar
Cartagena FC
1
0
 
FT
Carabanchel
Galapagar
0
2
 
FT
Barbastro
Biescas
1
0
 
FT
Grama
Pobla Mafumet
1
0
 
FT
Tomares
Cartaya
0
0
 
FT
Don Álvaro
Arroyo
2
3
 
FT
Miajadas
UP Plasencia
0
1
 
FT
Diocesano
Calamonte
4
1
 
FT
Motril
Almería II
1
1
 
FT
Torre del Mar
Torreperogil
3
1
 
FT
Juventud Torremolinos
Alhaurín
3
0
 
FT
Calamocha
Caspe
0
1
 
FT
Granollers
Figueres
1
3
 
FT
L'Hospitalet
Castelldefels
0
1
 
FT
San Martín
Langreo II
1
1
 
FT
Real Titánico
Colunga
1
1
 
FT
Villaviciosa Odón
Villaverde-Boetticher
1
1
 
FT
Pozuelo Alarcón
Madrid 2021 FP
0
3
 
FT
Ribert
Ciudad Rodrigo
1
0
 
Cartagena Lu II
Deportiva Minera
 
FT
Huétor Tájar
Intergym
7
0
 
FT
Alhaurino
Marbella
0
2
 
FT
Guineueta
Manresa
0
3
 
FT
Sant Andreu
Olot
0
3
 
FT
La Cuadra
Vera
1
1
 
FT
Lanzarote
Buzanada
1
0
 
FT
Marino
Unión Sur Yaiza
3
1
 
FT
Gran Tarajal
Arucas
0
0
 
FT
Atlético Paso
Tenerife II
1
0
 
Palencia CF
La Virgen del Camino
 
Belchite 97
Robres
 
Cariñena
Épila
 
FT
Sóller
San Rafael
2
0
 
Illueca
Cuarte Industrial
 
Luarca
Tuilla
 
Selaya
Cartes
 
Juvenil Ponteareas
Somozas
 
Llerenense
Azuaga
 
UCAM Murcia II
Bala Azul
 
Mazarrón FC
UD Caravaca
 
Peralada
Vilafranca
 
Bembibre
Atlético Tordesillas
 
Naval
Vimenor
 
Gimnástica Torrelavega
Barreda
 
Moralo
Villafranca
 
Lorca Deportiva
Real Murcia II
 
Basconia
Deportivo Alaves II
 
Arandina
Numancia II
 
Guijuelo
Mirandés II
 
Leioa
Lagun Onak
 
Lucena
Puente Genil
 
Badajoz II
Aceuchal
 
Sants
Vilassar de Mar
 
Malaga II
El Palo
 
FT
Coruxo
Arenteiro
1
0
 
FT
Osasuna II
Gernika
3
3
 
FT
Ceares
Salamanca
1
0
 
FT
Europa
Formentera
0
1
 
FT
Andratx
Badalona
1
0
 
FT
Ibiza Islas Pitiusas
Prat
0
1
 
FT
Ebro
Huesca II
0
0
 
FT
Espanyol II
Peña Deportiva
0
3
 
FT
Unión Adarve
Bergantiños
2
1
 
FT
Real Avilés
Móstoles
0
1
 
FT
Ceuta
Antequera
1
0
 
FT
Vélez
Mensajero
3
0
 
Xerez Deportivo
UD San Fernando
 
FT
Cádiz II
Tamaraceite
3
2
 
FT
Socuéllamos
Mar Menor
2
2
 
FT
Levante II
Granada II
1
1
 
FT
El Ejido
Marchamalo
2
2
 
FT
Real Murcia
Melilla
0
0
 
FT
Las Palmas II
Córdoba
2
2
 
FT
Panadería Pulido
San Roque de Lepe
0
1
 
FT
Cayón
Izarra
0
0
 
FT
Racing Santander II
Mutilvera
0
0
 
FT
Burgos Promesas
San Juan
1
1
 
FT
Peña Sport
Tropezón
2
1
 
FT
Llanera
Cristo Atlético
3
2
 
FT
Teruel
Brea
0
1
 
FT
Navalcarnero
Leganés II
0
2
65'
Tarazona
Numancia
0
0
62'
Lleida Esportiu
Ejea
2
1
65'
Cerdanyola del Vallès
Terrassa
0
0
65'
Gimnástica Segoviana
Marino de Luanco
3
1
67'
Arosa
Compostela
0
0
66'
Racing Rioja
Real Sociedad III
0
0
67'
Mérida AD
Cacereño
0
1
66'
CD Coria
Don Benito
0
0
 
Alzira
Calvo Sotelo
66'
Atlético Pulpileño
Intercity
1
1
65'
La Nucía
Toledo
2
0
66'
Eldense
Mancha Real
0
1
 
Hércules
águilas
HT
Sestao River
Logroñés II
1
0
TBA
Sporting De Huelva
Eibar
TBA
Villarreal
Real Madrid
TBA
Deportivo Alavés
Valencia
 
FT
Sporting de Huelva
Eibar
1
1
 
FT
Atletico Madrid
Levante
2
1
 
FT
Deportivo Alavés
Valencia
3
1
 
FT
Madrid
Real Sociedad
1
2
 
FT
Akropolis
Skövde AIK
0
0
 
FT
GAIS
Dalkurd
1
1
 
FT
Basel
Lausanne Sport
1
1
 
FT
Lugano
Sion
2
0
90'
St. Gallen
Grasshopper
0
4
 
Basel
Zürich
 
FT
Chiasso
Young Boys II
1
2
 
FT
Biel-Bienne
Bellinzona
2
2
 
FT
NTUPES
Tainan City
0
9
 
FT
Hang Yuen
Taipei Red Lions
1
0
 
FT
Taichung Futuro
Taipower
1
2
 
Taiwan Cpc
Tatung
 
FT
Eskhata
Ravshan
1
0
 
FT
CSKA Pomir
Khujand
1
0
 
FT
Dushanbe-83
Istaravshan
0
2
 
FT
Fayzkand
Khatlon
2
1
 
FT
Kuktosh
Istiqlol
1
2
 
FT
Kmc
Geita Gold
2
0
 
FT
Coastal Union
Mbeya Kwanza
2
1
 
FT
Ayutthaya United
Ranong United
1
0
 
FT
Kasetsart
Khonkaen
2
1
 
FT
Udon Thani
Chiangmai
3
1
 
FT
Customs United
Sukhothai
1
4
 
FT
Kayserispor
Antalyaspor
2
0
 
FT
Giresunspor
Fatih Karagümrük
3
1
 
FT
Hatayspor
İstanbul Başakşehir
0
3
61'
Fenerbahçe
Rizespor
1
0
 
FT
Manisa BBSK
Kocaelispor
2
1
 
FT
Ümranıyespor
Boluspor
1
2
 
FT
Altınordu
Samsunspor
0
2
59'
Denizlispor
Bursaspor
0
3
 
FT
Ankara Demirspor
Nazilli Belediyespor
0
0
 
FT
Amed SK
Tarsus İdman Yurdu
1
0
 
FT
Pazarspor
Isparta 32 Spor
2
0
 
Cancelled
Kastamonuspor
24 Erzincanspor
 
FT
Eskişehirspor
Kırşehir Belediyespor
1
1
 
Karacabey Belediyespor
Uşak Spor
 
FT
Çorum Belediyespor
İnegölspor
0
1
 
FT
Etimesgut
Somaspor
2
2
 
FT
Bayburt İÖİ
Adıyaman 1954
2
1
 
FT
Bodrumspor
Düzyurtspor
1
1
 
FT
Kahramanmaraşspor
Diyarbekirspor
4
0
 
FT
Sivas Belediyespor
Afjet Afyonspor
3
4
 
FT
Van BB
Osmanlıspor
2
2
 
FT
Sarıyer
Niğde Belediyespor
2
0
 
FT
Serik Belediyespor
Ergene Velimeşespor
3
0
 
FT
Zonguldak Kömürspor
Konyaspor
2
1
 
FT
Vipers
KCCA
2
2
 
FT
Arua Hill
Tooro United
3
1
 
FT
UPDF
Bright Stars
2
1
 
FT
Zorya
Inhulets'
1
0
 
FT
Oleksandria
Minai
3
0
 
Desna
Illychivets
 
FT
Villa Española
Cerro Largo
1
1
 
Cerrito
Liverpool
 
Caracas
Deportivo Lara
 
Deportivo Táchira
Estudiantes Mérida
 
Deportivo La Guaira
Monagas
 
FT
ZESCO United
Power Dynamos
1
2