Ghana Women
Algeria Women
 
Mali Women
Cameroon Women
 
Finita
Comore
Malawi
2
1
 
Finita
Seychelles
Libia
1
8
 
Finita
Sudafrica
Nigeria
1
1
 
Finita
Uganda
Capo Verde
1
0
 
Finita
Namibia
Guinea-Bissau
0
0
 
Finita
Guinea Equatoriale
Senegal
0
1
 
Finita
Gabon
Mali
0
1
 
Finita
Gambia
Benin
3
1
 
Finita
Thailandia
Indonesia
4
2
 
Finita
Timor Est
Filippine
2
3
 
Finita
Levski Sofia
Montana
2
3
 
Finita
Tsarsko selo
Etar
0
2
 
Finita
Široki Brijeg
Dinamo Zagreb
1
1
 
Finita
Nürnberg
Ústí nad Labem
4
2
 
Tigres UANL
Pumas UNAM
 
Toluca Legends
Cruz Azul Legends
 
America Legends
Guadalajara Legends
 
Finita
USA U-17
Corea del Nord U-17
0
3
 
Finita
Corea del Sud U-17
Canada U-17
0
2
49'
Germania U-17
Camerun U-17
0
0
 
Colombia U-17
Spagna U-17
 
The Express Preview
 
The Express Extra
 
The Express Extra
 
Finita
Aïn M'lila
USM Bel Abbès
1
0
 
Finita
MO Béjaïa
MC Alger
1
1
 
Finita
Onze Bravos
ASA
1
1
1°T
Boca Juniors
Patronato
0
0
1°T
Ferro Carril Oeste
Central Córdoba SdE
0
1
47'
UAI Urquiza
All Boys
0
0
48'
Flandria
Fénix
0
1
1°T
Deportivo Riestra
Almirante Brown
1
0
50'
Tristán Suárez
Colegiales
1
0
47'
Talleres Remedios
Comunicaciones
0
0
 
Atlanta
JJ Urquiza
1°T
Central Córdoba SdE
Sportivo Barracas
0
0
49'
Berazategui
Luján
0
0
45'
Excursionistas
Dock Sud
1
1
46'
Leandro Nicéforo Alem
Argentino Quilmes
0
0
48'
Sportivo Italiano
Deportivo Armenio
0
1
1°T
Midland
San Martín Burzaco
1
0
 
Sportivo Belgrano
Juventud Unida Univ.
48'
Argentino Rosario
Deportivo Paraguayo
1
0
47'
Defensores de Cambaceres
Central Ballester
0
0
 
Newcastle Jets Women
Canberra United Women
 
Perth Glory Women
Western Sydney Wanderers Women
 
Finita
Stadlau
Neusiedl
4
0
 
Finita
Parndorf
Rapid Wien II
1
2
 
BATE
Gorodeya
 
Finita
Tubize
SV Roeselare
3
2
77'
Mechelen
Lommel United
2
2
 
Royal Pari
Club Destroyers
6'
Vitória
Atlético PR
0
0
6'
Corinthians
Vasco da Gama
0
0
 
Atlético Mineiro
Bahia
 
Finita
Brasil de Pelotas
Guarani
1
1
 
Finita
CSA
Avaí
0
1
 
Finita
Sampaio Corrêa
Boa
1
0
 
Vila Nova
Criciúma
 
Oeste
Goiás
1°T
Palestino
Audax Italiano
2
2
 
Atlético Bucaramanga
Medellín
 
Deportes Tolima
Santa Fe
 
Finita
Dugopolje
Solin
0
0
 
Finita
Kustošija
Bijelo Brdo
1
1
 
Finita
Varaždin
Sesvete
3
0
 
Osijek II
Hrvatski Dragovoljac
 
Zadar
Međimurje Čakovec
 
Hajduk Split II
Lučko
 
Dinamo Zagreb II
Šibenik
 
Krk
Opatija
 
Orijent 1919 U-19
Vrbovec
 
Maksimir Zagreb
Vinogradar
 
Zagreb
HAŠK
 
Ponikve
Novigrad
 
Zagorec
Dubrava Zagreb
 
Jadran Poreč
Jarun
 
Udarnik Kurilovec
Trnje
 
Špansko Zagreb
Dugo Selo
 
Zagora
Neretva Metković
 
Uskok Klis
Junak
 
Kamen Ivanbegovina
Imotski
 
Hrvace
Split
 
Jadran LP
Croatia Zmijavci
 
Oriolik Oriovac
Vukovar
 
Belišće
Mladost Ždralovi
 
Slavija Pleternica
Zrinski Jurjevac
 
Sloga Nova Gradiška
Bedem Ivankovo
 
Cibalia
Vihor
 
Bjelovar
NK Koprivnica
 
Dakovo-Croatia
Marsonia
 
Finita
Prostějov
Třinec
0
1
 
Písek
Sokol Zápy
 
Slavoj Vyšehrad
SC Radotín
 
Štěchovice
Loko Vltavín
 
Převýšov
Benešov
 
Sokol živanice
Litoměřicko
 
Dobrovice
Slovan Velvary
 
Sokol Brozany
Jiskra Domažlice
 
Viktorie Jirny
Králův Dvůr
 
Finita
Aritma Praha
Klatovy
2
0
 
Finita
Přeštice
Admira Praha
0
P 0
 
Finita
Motorlet Praha
Sokol Hostouň
1
2
 
Brandýs NAD Labem
Sokol Libiš
 
Finita
Olympia Hk - Kratonohy
Kolín
0
2
 
Finita
FK Pardubice II
Pěnčín-Turnov
4
0
 
Jiskra Mšeno
Náchod
 
Neratovice-Byškovice
Ostrov
 
Přepeře
Spartak Slatiňany
 
Finita
Trutnov
Velké Hamry
5
2
 
Rakovník
český Lev - Union Beroun
 
Mariánské Lázně
Spartak Soběslav
 
Sokol čížová
Dobříš
 
Finita
Tachov
Táborsko II
P 4
4
 
Finita
Doubravka
Jindřichův Hradec
3
2
 
Tatran Sedlčany
Hořovicko
 
Zbuzany
Mostecký
 
Olympie Březová
Kladno
 
Benátky NAD Jizerou
Horky NAD Jizerou
 
Finita
Vysoké Mýto
Český Brod
1
P 1
 
Finita
Baník Souš
Ostrá
3
0
Postic.
Maidenhead United
Harrogate Town
 
Finita
Braintree Town
Solihull Moors
0
3
 
Finita
Barrow
Eastleigh
0
3
 
Finita
Boreham Wood
Ebbsfleet United
0
0
 
Finita
Chesterfield
Havant & Waterlooville
0
0
 
Finita
Dagenham & Redbridge
Fylde
2
1
 
Finita
Halifax Town
Dover Athletic
1
0
 
Finita
Gateshead
Sutton United
0
0
 
Finita
Leyton Orient
Bromley
3
1
 
Finita
Maidstone United
Wrexham
1
1
 
Finita
Salford City
Aldershot Town
4
0
 
Finita
Fleetwood Town
Walsall
0
0
 
Finita
Accrington Stanley
Barnsley
0
2
 
Finita
Bristol Rovers
Scunthorpe United
1
2
 
Finita
Burton Albion
Coventry City
1
0
 
Finita
Doncaster Rovers
AFC Wimbledon
2
1
 
Finita
Luton Town
Plymouth Argyle
5
1
 
Finita
Oxford United
Gillingham
1
0
 
Finita
Peterborough United
Bradford City
1
1
 
Finita
Shrewsbury Town
Rochdale
3
2
 
Finita
Southend United
Blackpool
1
2
 
Finita
Sunderland
Wycombe Wanderers
1
1
Postic.
Yeovil Town
Lincoln City
 
Finita
Bury
Stevenage
4
0
 
Finita
Crewe Alexandra
Tranmere Rovers
3
2
 
Finita
Exeter City
Northampton Town
2
2
 
Finita
Forest Green Rovers
Morecambe
0
1
 
Finita
Grimsby Town
Crawley Town
1
0
 
Finita
Mansfield Town
Port Vale
1
0
 
Finita
Milton Keynes Dons
Macclesfield Town
2
0
 
Finita
Newport County
Colchester United
2
0
 
Finita
Notts County
Cheltenham Town
0
3
 
Finita
Oldham Athletic
Cambridge United
3
1
 
Finita
Swindon Town
Carlisle United
0
4
 
Alfreton Town
Nuneaton Borough
 
Finita
Altrincham
York City
3
0
 
Finita
Blyth Spartans
Curzon Ashton
3
2
 
Finita
Boston United
Southport
1
2
 
Finita
Bradford Park Avenue
Ashton United
3
2
 
Darlington
Hereford
 
Finita
United of Manchester
AFC Telford United
1
2
 
Finita
Guiseley
Spennymoor Town
1
1
 
Finita
Kidderminster Harriers
Chorley
0
4
 
Finita
Leamington
Chester
1
0
 
Finita
Stockport County
Brackley Town
1
1
 
Finita
Bath City
Eastbourne Borough
1
0
 
Finita
Chelmsford City
Truro City
0
2
 
Finita
Chippenham Town
Wealdstone
3
1
 
Finita
Dulwich Hamlet
Oxford City
0
1
 
Finita
East Thurrock United
Hemel Hempstead Town
1
2
 
Finita
Gloucester City
St Albans City
0
0
 
Finita
Hampton & Richmond
Dartford
0
1
 
Finita
Hungerford Town
Billericay Town
2
2
 
Finita
Slough Town
Woking
0
1
 
Finita
Torquay United
Concord Rangers
4
1
 
Finita
Welling United
Weston-super-Mare
3
1
 
AFC Hornchurch
Worthing
 
Bishop's Stortford
Whitehawk
 
Bognor Regis Town
Wingate & Finchley
 
Burgess Hill Town
Merstham
 
Carshalton Athletic
Corinthian-Casuals
 
Dorking Wanderers
Brightlingsea Regent
 
Folkestone Invicta
Potters Bar Town
 
Harlow Town
Tonbridge Angels
 
Kingstonian
Margate
 
Leatherhead
Enfield Town
 
Lewes
Haringey Borough
 
Bamber Bridge
Nantwich Town
 
Buxton
Witton Albion
 
Gainsborough Trinity
Whitby Town
 
Hyde United
Hednesford Town
 
Lancaster City
Stafford Rangers
 
Matlock Town
Stalybridge Celtic
 
North Ferriby United
Farsley Celtic
 
Scarborough Athletic
Marine
 
South Shields
Mickleover Sports
 
Warrington Town
Basford United
 
Workington
Grantham Town
 
Finita
Basingstoke Town
Merthyr Town
0
3
 
Finita
Beaconsfield Town
Farnborough
2
6
 
Finita
Dorchester Town
Chesham United
0
5
 
Finita
Gosport Borough
Taunton Town
1
2
 
Finita
Kings Langley
Weymouth
2
1
 
Finita
Metropolitan Police
Frome Town
2
1
 
Finita
Salisbury City
Hartley Wintney
4
2
 
Finita
Swindon Supermarine
Harrow Borough
1
2
 
Finita
Tiverton Town
Hendon
0
0
 
Finita
Walton Casuals
Poole Town
0
4
 
Finita
Wimborne Town
Staines Town
1
0
 
Barking
Soham Town Rangers
 
Basildon United
Felixstowe & Walton Utd.
 
Brentwood Town
Bowers & Pitsea
 
Bury Town
Coggeshall Town
 
Canvey Island
AFC Sudbury
 
Grays Athletic
Dereham Town
 
Great Wakering Rovers
Heybridge Swifts
 
Maldon & Tiptree
Tilbury
 
Mildenhall Town
Romford
 
Bracknell Town
Hanwell Town
 
Cheshunt
Chipstead
 
Marlow
Hayes & Yeading United
 
Molesey
FC Romania
 
Northwood
Hertford Town
 
South Park
Bedfont Sports
 
Uxbridge
Egham Town
 
Waltham Abbey
Chalfont St Peter
 
Ware
Ashford Town (Middlesex)
 
Westfield (Surrey)
Tooting & Mitcham United
 
Atherton Collieries
Droylsden
 
Colne
Leek Town
 
Colwyn Bay
Ramsbottom United
 
Glossop North End
Kendal Town
 
Kidsgrove Athletic
Prescot Cables
 
Newcastle Town
Trafford
 
Radcliffe Borough
Market Drayton Town
 
Runcorn Linnets
Clitheroe
 
Skelmersdale United
Mossley
 
Widnes
Chasetown
 
Brighouse Town
Wisbech Town
 
Carlton Town
Ossett United
 
Frickley Athletic
Belper Town
 
Gresley
Cleethorpes Town
 
Lincoln United
Marske United
 
Loughborough Dynamo
Morpeth Town
 
Pontefract Collieries
Spalding United
 
Sheffield
AFC Mansfield
 
Stocksbridge Park Steels
Pickering Town CFC
 
Tadcaster Albion
Stamford
 
AFC Dunstable
Sutton Coldfield Town
 
Aylesbury United
North Leigh
 
Barton Rovers
Bedford Town
 
Berkhamsted
Cambridge City
 
Bromsgrove Sporting
Aylesbury
 
Corby Town
Thame United
 
Didcot Town
Dunstable Town
 
AFC Kempston Rovers
Peterborough Sports
 
Kidlington
Yaxley
 
Welwyn Garden City
Coleshill Town
 
Barnstaple Town
Evesham United
 
Blackfield & Langley
Bideford
 
Bristol Manor Farm
Highworth Town
 
Cinderford Town
Fleet Town
 
Cirencester Town
AFC Totton
 
Mangotsfield United
Thatcham Town
 
Melksham Town
Street
 
Moneyfields
Slimbridge
 
Paulton Rovers
Larkhall Athletic
 
Winchester City
Yate Town
 
Bristol City Women
Liverpool Women
 
Finita
Thaon
Vieux-habitants
3
0
 
Poitiers
L'aiglon Du Lamentin
 
Finita
Bourny Laval
Oissel
1
5
 
Finita
Borgo
Sedan
2
4
 
Dopo TS
FCSR Haguenau
Sochaux
3
4
 
Finita
Avize-grauves
Schiltigheim
0
1
 
Dopo TS
Limoges
Villefranche
0
1
90'
Etoile Matoury
Concarneau
2
3
 
Magenta
Bobigny
 
Finita
Entente Ssg
Mtsapere
4
0
 
St-pryvé St-hilaire
Matoury
 
Finita
Entente Crest-aouste
Montélimar
2
0
 
St Maur Lusitanos
Drancy JA
 
Volvic
Le Puy Foot
 
Anglet Genets
Pau
 
Dopo TS
Biars-bretenoux
AurillAC Arpajon
2
3
 
Finita
Theix
Vannes
0
2
 
Finita
Chauray
Niort
0
2
 
Finita
Le Poiré-sur-Vie
Cholet
2
1
 
La Châtaigneraie
Tours
90'
Saint-Lô Manche
Vitré
0
1
 
Ag Caennaise
Orléans
42'
Hazebrouck
Gravelines
1
0
 
Finita
Compiègne
Troyes
0
2
 
Finita
Montceau
Lyon Duchère
1
4
 
Finita
Andrézieux
Louhans-Cuiseaux
1
0
 
Finita
Annecy
Nancy
0
1
 
Cheminots Paray
Morteau Montlebon
90'
Fontenay Vendée Foot
Châteauroux
2
3
 
Finita
Gamaches
Le Havre
1
7
 
Olympique D'alès
Ajaccio
 
Finita
Pontivy Gsi
Plouvorn
1
0
 
Finita
Châtellerault
Challans
0
2
 
Olympique Marcquois
Boulogne
 
Nogent
Lens
 
Finita
Beaune
Grenoble Foot 38
0
3
 
Finita
Angoulême
Auxerre
1
0
 
Finita
Montluçon
Viry Châtillon
0
1
 
Finita
Canet Roussillon
Béziers
2
1
 
Dopo TS
Gueugnon
Clermont
1
3
 
Finita
Vilaine Atlantique
Brest
1
4
 
Finita
Bastia
Le Mans
2
1
 
Lille Women
Bordeaux Women
 
Paris Women
Metz Women
 
Fleury 91 Women
Dijon Women
 
Soyaux Women
Guingamp Women
 
Montpellier Women
Rodez Women
 
Finita
Hannover 96 II
LSK Hansa
1
2
 
Finita
Buchbach
Nürnberg II
1
1
 
Finita
Illertissen
Wacker Burghausen
2
2
 
Finita
Schalding-Heining
Greuther Fürth II
2
2
 
Finita
Bayreuth
Schweinfurt
1
1
Postic.
Garching
Heimstetten
 
Finita
Viktoria Aschaffenburg
Memmingen
0
1
 
Finita
Augsburg II
1860 Rosenheim U-18
2
1
 
Finita
Pipinsried
Eichstätt
1
2
 
Finita
Holstein Kiel II
Lübeck
2
1
 
Finita
Werder Bremen II
Eintracht Norderstedt
2
1
 
Finita
Borussia Dortmund II
Bonner SC
0
2
 
Finita
Herkenrath
Wuppertaler SV
0
3
 
Finita
Rot-Weiss Essen
Rödinghausen
2
0
 
Finita
Lippstadt 08
Fortuna Düsseldorf II
0
2
 
Finita
Straelen
Rot-weiß Oberhausen
1
0
 
Finita
Borussia M'gladbach II
Wattenscheid 09
0
0
 
Finita
Köln II
Kaan-Marienborn
1
3
 
Finita
Jeddeloh
VfB Oldenburg
2
0
 
Finita
Bremer SV
Werder Bremen III
10
0
 
Finita
Neumarkt
Vach
2
0
 
Wacker Nordhausen II
Carl Zeiss Jena II
 
Finita
Abtswind
Eltersdorf
0
4
 
Finita
Erlangen-Bruck
DJK Bamberg
1
0
 
Finita
AtSV Erlangen
Bayern Hof
1
0
 
Finita
Aubstadt
Großbardorf
2
2
 
Dachau
Türkgücü-ataspor
 
Finita
Vilzing
Schwaben Augsburg
1
1
 
Finita
Nördlingen
Schwabmünchen
1
0
 
Finita
Holzkirchen
Hankofen-hailing
3
0
 
Finita
Kirchanschöring
Rain / Lech
5
1
 
Finita
Kottern
Pullach
1
0
 
Finita
Ismaning
Unterföhring
0
2
 
Finita
1860 München II U-18
Jahn Regensburg II
0
2
 
Finita
Curslack-Neuengamme
Wedel
2
0
 
Finita
Arminia Hannover
TB Uphusen
1
0
 
CfR Pforzheim
Spielberg
 
Finita
Normannia Gmünd
Nöttingen
0
0
 
Finita
Bts Neustadt
Hastedt
1
1
 
Finita
Aumund-Vegesack
Leher TS
2
3
 
Finita
Bordesholm
Schilksee
1
2
 
TSB Flensburg
Kropp
 
Finita
Heider SV
VfR Neumünster
3
2
 
Union Neumünster
TSV Lägerdorf
 
Weiche Flensburg II
Frisia 03 Risum-lindholm
 
Finita
NTSV Strand
Eichede
1
0
 
Finita
Gebenbach
Ammerthal
1
1
 
Finita
CFC Hertha
Anker Wismar
2
0
 
Finita
Backnang
Sgv Freiberg
1
1
 
Finita
Linx
Ravensburg
2
2
 
Ilshofen
Villingen
 
Finita
Neckarsulmer SU
Bissingen
0
0
 
Finita
Bahlinger SC
Oberachern
3
0
 
Finita
Hessen Kassel
Eddersheim
3
0
 
Finita
Hünfelder SV
Waldgirmes
0
4
 
Gießen
Rot-weiß Hadamar
 
Finita
Baunatal
Viktoria Griesheim
1
1
 
Finita
Bayern Alzenau
BAD Vilbel
2
1
 
Finita
Ederbergland
Buchonia Flieden
4
2
 
Finita
Wunstorf
Borussia Hildesheim
1
1
 
Finita
Cloppenburg
Eintracht Northeim
0
0
 
Euskirchen
Hürth
 
Finita
Ergotelis
Trikala
3
0
 
Finita
Kissamikos
Volos NFC
1
2
 
Finita
Apollon Kalamarias
Platanias
0
1
 
Finita
Doxa Dramas
Irodotos
2
3
 
Finita
Iztapa
Xelajú
1
1
 
Marathón
Real España
 
Upnfm
Platense
Postic.
South China
Rangers
 
Wong Tai Sin
Wing Yee
 
Rangers
Citizen AA
 
Finita
Perseru Serui
Pusamania Borneo
3
1
 
Finita
PSMS
Madura United
3
3
 
Finita
Barito Putera
Mitra Kukar
2
1
 
Finita
TNI
Sriwijaya
3
0
 
Persiraja Banda Aceh
Persebo Bondowoso
 
Finita
Malavan
Mes Kerman
1
1
 
Sorkhpooshan Pakdasht
Shahrdari Mahshahr
 
Finita
Arvand Khorramshahr
NavAD Urmia
1
0
 
Finita
Monopoli
Sicula Leonzio
2
1
 
Finita
Siracusa
Bisceglie
1
0
 
Finita
Trapani
Virtus Francavilla
3
1
 
Finita
Catanzaro
FC Rieti
3
0
 
Finita
Juve Stabia
Catania
0
0
 
Finita
Rende
Vibonese
1
0
 
Viterbese Castrense
Casertana
80'
Paganese
Cavese
2
1
78'
Potenza Calcio
Matera
0
0
 
Finita
Montedio Yamagata
Oita Trinita
1
1
 
Finita
JEF United
Tochigi
0
0
 
Finita
Machida Zelvia
Tokyo Verdy
1
1
 
Ventforet Kofu
Yokohama
 
Finita
Matsumoto Yamaga
Tokushima Vortis
0
0
 
Finita
Albirex Niigata
Renofa Yamaguchi
0
2
 
Finita
Zweigen Kanazawa
Mito Hollyhock
3
1
 
Finita
Gifu
Avispa Fukuoka
0
0
 
Finita
Fagiano Okayama
Omiya Ardija
0
1
 
Finita
Kamatamare Sanuki
Kyoto Sanga
0
2
 
Finita
Roasso Kumamoto
Ehime
3
0
 
Blaublitz Akita
Kataller Toyama
 
Azul Claro Numazu
Sagamihara
 
Gainare Tottori
Parceiro Nagano
 
Grulla Morioka
Cerezo Osaka U-23
 
Fukushima United
Gamba Osaka U-23
 
Finita
Sasa
Plačkovica
0
0
 
Finita
Partizan Obrshani
Kozuv Gevgelija
0
1
 
Finita
Detonit Junior
Vardar Negotino
3
1
 
Finita
Borec
Bregalnica Štip
3
2
 
Tikveš
Pehchevo
 
Mineros de Zacatecas
Dorados
 
Juárez
Universidad Guadalajara
Postic.
Wydad Casablanca
Youssoufia Berrechid
 
Finita
Hassania Agadir
Raja Casablanca
0
0
 
Finita
PSV II
AZ II
3
1
 
Finita
Oss
Almere City
2
0
 
Finita
Dordrecht
Eindhoven
0
3
 
Finita
Helmond Sport
RKC Waalwijk
0
2
63'
Cambuur
Volendam
1
1
 
DOVO
DVS '33
 
Harkemase Boys
Quick Boys
 
Eemdijk
Odin '59
 
Lisse
Groningen II
 
VVOG
SteDoCo
 
HSV Hoek
ONS Sneek
 
ASWH
Noordwijk
 
Achilles '29
Ajax Amateurs
 
Quick '20 U-20
HSC '21 U-21
 
Sjc Noordwijk
De Dijk
 
OJC Rosmalen
Blauw Geel '38
 
Hamilton Wanderers
Eastern Suburbs
 
Auckland City
Canterbury United
 
Tasman United
Wellington Phoenix Res.
 
Team Wellington
Hawke's Bay United
 
Waitakere United
Southern United
 
Finita
Institute
Linfield
1
4
 
Finita
Ballymena United
Cliftonville
2
1
 
Finita
Coleraine
Glentoran
1
1
 
Finita
Newry City AFC
Ards
2
0
 
Finita
Warrenpoint Town
Dungannon Swifts
1
1
 
Finita
Crusaders
Glenavon
3
0
 
Tauro
Árabe Unido
4'
3 de Febrero
Libertad
0
1
 
Sportivo Luqueño
Deportivo Capiatá
 
Finita
Garbarnia Kraków
Warta Poznań
2
1
 
Finita
Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów
3
2
 
Chrobry Głogów
Tychy 71
 
Finita
Jastrzębie
Raków Częstochowa
1
5
 
SSC Farul
Luceafărul Oradea
 
Dacia Unirea Brăila
Juventus Bucureşti
 
Ripensia Timişoara
Mioveni
 
Academica Clinceni
Aerostar Bacău
 
Baloteşti
ASU Poli
 
Pandurii Târgu Jiu
Energeticianul
 
Metaloglobus
Chindia Târgovişte
 
ACS Poli Timişoara
Petrolul 52
 
Finita
Queen of the South
Inverness CT
3
3
 
Finita
Falkirk
Partick Thistle
1
1
 
Finita
Ayr United
Greenock Morton
0
0
 
Finita
Montrose
Stranraer
1
1
 
Finita
Stenhousemuir
Raith Rovers
1
3
 
Finita
Forfar Athletic
Dumbarton
3
0
 
Finita
Brechin City
Arbroath
1
5
 
Finita
Airdrieonians
East Fife
4
2
 
Finita
Annan Athletic
Stirling Albion
2
2
 
Finita
Elgin City
Clyde
1
3
 
Finita
Berwick Rangers
Albion Rovers
2
0
 
Finita
Motherwell U-21
Ross County
1
2
 
Finita
Edinburgh City
Alloa Athletic
P 2
2
 
Finita
Beluša
Slovan Duslo Šaľa
3
2
 
Finita
Slovan Trenčianske T.
Kalná nad Hronom
0
0
 
Finita
Nové Mesto NAD Váhom
Malženice
0
1
 
Gabčíkovo
Považská Bystrica
 
Finita
Ankaran Hrvatini
Fužinar
0
3
 
Nš Drava
Brežice
 
Finita
Dekani
Dob
3
3
 
Finita
Málaga
Gimnàstic Tarragona
2
0
 
Finita
Osasuna
Tenerife
2
0
 
Finita
Reus Deportiu
Extremadura UD
1
4
78'
Real Zaragoza
Mallorca
2
2
65'
Real Oviedo
Sporting Gijón
2
0
 
Finita
Real Unión
Barakaldo
1
2
 
Finita
Amorebieta
Arenas de Getxo
0
1
 
Finita
Barcelona II
Cornellà
2
1
 
Finita
Ejea
Lleida Esportiu
4
4
 
Finita
Leioa
Mirandés
1
0
 
Finita
Gernika
Real Sociedad II
1
0
 
River Melilla
Polideportivo Almería
 
Alesves
Corellano
 
Cortes
Osasuna II
 
Real Avilés
Caudal
 
Sámano
Bezana
 
Escobedo
Vimenor
 
Cultural Guarnizo
Tropezón
 
La Virgen del Camino
Atlético Tordesillas
 
Numancia II
Gimnástica Segoviana
 
Anguiano
Calasancio
 
Jove Español
Orihuela
 
Gerena
Sevilla III
 
Binissalem
Mercadal
 
Santanyí
Llosetense
 
Santa Catalina Atlético
Alcúdia
 
Rapid de Murillo
Haro
 
Pamplona
Avance Ezcabarte
 
Baztán
Subiza
 
Burgos II
Bembibre
 
Atzeneta
Villarreal IIi
 
Céltiga
Ribadumia
 
La Granja
Cultural Cebrereña
 
UD Santa Marta
Cristo Atlético
 
Txantrea
San Juan
 
Beti Onak
Cantolagua
 
Son Cladera
Felanitx
 
Acero
La Nucía
 
Bergantiños
Ourense Cf
 
Lagun Onak
Sestao River
 
Beasain
Portugalete
 
Zamudio
San Ignacio
 
Atlético Astorga
La Bañeza
 
Ceuta
Lucena
 
San Rafael
Ibiza IslAS Pitiusas
 
Platges de Calvià
Peña Deportiva
 
LAS PalmAS IIi
Unión Viera
 
Beti Kozkor
Valle Egüés
 
Balmaseda
Pasaia KE
 
Sodupe
Amurrio
 
Martos
Atarfe Industrial
 
Manacor
Mallorca II
 
Panadería Pulido
Tenisca
 
Huarte
Burladés
 
Saguntino
Novelda
 
Velarde
Ribamontán al Mar
 
Deusto
Jd Somorrostro
 
Sd San Pedro
Basconia
 
Ascó
San Cristóbal
 
Santfeliuenc
Europa
 
Las Zocas
Tenerife II
 
Silva
Laracha
 
Güímar
Buzanada
 
Rayo Vallecano Women
Real Sociedad Women
 
Albacete Women
Real Betis Women
 
Central
St. Ann's Rangers
 
San Juan Jabloteh
Caledonia AIA
 
Finita
Manisaspor
Bodrumspor
1
3
 
Finita
Darıca Gençlerbırlığı
Bandırmaspor
4
0
 
Finita
Tuzlaspor
Etimesgut
3
0
 
Sumy
Metalist 1925 Kharkiv U-19
 
Avanhard
Prykarpattia
 
Finita
Dnipro-1
Zirka
4
0
 
Finita
Volyn
Ahrobiznes Volochysk
0
0
 
Al Hamriyah
Masfut
 
Al Khaleej
Al Arabi
 
Finita
Bala Town
Aberystwyth Town
2
3
 
Finita
Llandudno
Carmarthen Town
1
2
 
Llanelli Town
Cefn Druids
 
Finita
Barry Town
The New Saints
0
2
 
Finita
Caernarfon Town
Cardiff MU
2
0