Ghana Women
Algeria Women
 
Mali Women
Cameroon Women
 
Final
Comores
Malaui
2
1
 
Final
Seychelles
Líbia
1
8
 
Final
África do Sul
Nigéria
1
1
 
Final
Uganda
Cabo Verde
1
0
 
Final
Namíbia
Guiné-Bissau
0
0
 
Final
Guiné Equatorial
Senegal
0
1
 
Final
Gabão
Mali
0
1
 
Final
Gâmbia
Benin
3
1
 
Final
Tailândia
Indonésia
4
2
 
Final
Timor-Leste
Filipinas
2
3
 
Final
Levski Sofia
Montana
2
3
 
Final
Tsarsko selo
Etar
0
2
 
Final
Široki Brijeg
Dinamo Zagreb
1
1
 
Final
Nürnberg
Ústí nad Labem
4
2
 
Tigres UANL
Pumas UNAM
 
Toluca Legends
Cruz Azul Legends
 
America Legends
Guadalajara Legends
 
Final
EUA Sub-17
Coreia do Norte Sub-17
0
3
 
Final
Coreia do Sul Sub-17
Canadá Sub-17
0
2
 
Final
Alemanha Sub-17
Camarões Sub-17
0
1
5'
Colômbia Sub-17
Espanha Sub-17
0
0
 
The Express Preview
 
The Express Extra
 
The Express Extra
 
Final
Aïn M'lila
USM Bel Abbès
1
0
 
Final
MO Béjaïa
MC Alger
1
1
 
Final
Onze Bravos
ASA
1
1
 
Final
Boca Juniors
Patronato
1
0
 
Final
Ferro Carril Oeste
Central Córdoba SdE
1
3
 
Final
UAI Urquiza
All Boys
0
1
 
Final
Flandria
Fénix
2
1
 
Final
Deportivo Riestra
Almirante Brown
1
1
 
Final
Tristán Suárez
Colegiales
1
1
 
Final
Talleres Remedios
Comunicaciones
0
0
 
Atlanta
JJ Urquiza
 
Final
Central Córdoba SdE
Sportivo Barracas
0
0
 
Final
Berazategui
Luján
0
0
89'
Excursionistas
Dock Sud
1
1
 
Final
Leandro Nicéforo Alem
Argentino Quilmes
1
0
 
Final
Sportivo Italiano
Deportivo Armenio
1
1
 
Final
Midland
San Martín Burzaco
2
0
2'
Sportivo Belgrano
Juventud Unida Univ.
0
0
 
Final
Argentino Rosario
Deportivo Paraguayo
1
0
 
Final
Defensores de Cambaceres
Central Ballester
0
2
 
Newcastle Jets Women
Canberra United Women
 
Perth Glory Women
Western Sydney Wanderers Women
 
Final
Stadlau
Neusiedl
4
0
 
Final
Parndorf
Rapid Wien II
1
2
 
BATE
Gorodeya
 
Final
Tubize
SV Roeselare
3
2
 
Final
Mechelen
Lommel United
3
2
 
Royal Pari
Club Destroyers
47'
Vitória
Atlético PR
0
1
47'
Corinthians
Vasco da Gama
0
0
 
Atlético Mineiro
Bahia
 
Final
Brasil de Pelotas
Guarani
1
1
 
Final
CSA
Avaí
0
1
 
Final
Sampaio Corrêa
Boa
1
0
35'
Vila Nova
Criciúma
1
2
 
Oeste
Goiás
 
Final
Palestino
Audax Italiano
3
2
 
Atlético Bucaramanga
Medellín
 
Deportes Tolima
Santa Fe
 
Final
Dugopolje
Solin
0
0
 
Final
Kustošija
Bijelo Brdo
1
1
 
Final
Varaždin
Sesvete
3
0
 
Osijek II
Hrvatski Dragovoljac
 
Zadar
Međimurje Čakovec
 
Hajduk Split II
Lučko
 
Dinamo Zagreb II
Šibenik
 
Krk
Opatija
 
Orijent 1919 Sub-19
Vrbovec
 
Maksimir Zagreb
Vinogradar
 
Zagreb
HAŠK
 
Ponikve
Novigrad
 
Zagorec
Dubrava Zagreb
 
Jadran Poreč
Jarun
 
Udarnik Kurilovec
Trnje
 
Špansko Zagreb
Dugo Selo
 
Zagora
Neretva Metković
 
Uskok Klis
Junak
 
Kamen Ivanbegovina
Imotski
 
Hrvace
Split
 
Jadran LP
Croatia Zmijavci
 
Oriolik Oriovac
Vukovar
 
Belišće
Mladost Ždralovi
 
Slavija Pleternica
Zrinski Jurjevac
 
Sloga Nova Gradiška
Bedem Ivankovo
 
Cibalia
Vihor
 
Bjelovar
NK Koprivnica
 
Dakovo-Croatia
Marsonia
 
Final
Prostějov
Třinec
0
1
 
Písek
Sokol Zápy
 
Slavoj Vyšehrad
SC Radotín
 
Štěchovice
Loko Vltavín
 
Převýšov
Benešov
 
Sokol živanice
Litoměřicko
 
Dobrovice
Slovan Velvary
 
Sokol Brozany
Jiskra Domažlice
 
Viktorie Jirny
Králův Dvůr
 
Final
Aritma Praha
Klatovy
2
0
 
Final
Přeštice
Admira Praha
0
P 0
 
Final
Motorlet Praha
Sokol Hostouň
1
2
 
Brandýs NAD Labem
Sokol Libiš
 
Final
Olympia Hk - Kratonohy
Kolín
0
2
 
Final
FK Pardubice II
Pěnčín-Turnov
4
0
 
Jiskra Mšeno
Náchod
 
Neratovice-Byškovice
Ostrov
 
Přepeře
Spartak Slatiňany
 
Final
Trutnov
Velké Hamry
5
2
 
Rakovník
český Lev - Union Beroun
 
Mariánské Lázně
Spartak Soběslav
 
Sokol čížová
Dobříš
 
Final
Tachov
Táborsko II
P 4
4
 
Final
Doubravka
Jindřichův Hradec
3
2
 
Tatran Sedlčany
Hořovicko
 
Zbuzany
Mostecký
 
Olympie Březová
Kladno
 
Benátky NAD Jizerou
Horky NAD Jizerou
 
Final
Vysoké Mýto
Český Brod
1
P 1
 
Final
Baník Souš
Ostrá
3
0
Adiado
Maidenhead United
Harrogate Town
 
Final
Braintree Town
Solihull Moors
0
3
 
Final
Barrow
Eastleigh
0
3
 
Final
Boreham Wood
Ebbsfleet United
0
0
 
Final
Chesterfield
Havant & Waterlooville
0
0
 
Final
Dagenham & Redbridge
Fylde
2
1
 
Final
Halifax Town
Dover Athletic
1
0
 
Final
Gateshead
Sutton United
0
0
 
Final
Leyton Orient
Bromley
3
1
 
Final
Maidstone United
Wrexham
1
1
 
Final
Salford City
Aldershot Town
4
0
 
Final
Fleetwood Town
Walsall
0
0
 
Final
Accrington Stanley
Barnsley
0
2
 
Final
Bristol Rovers
Scunthorpe United
1
2
 
Final
Burton Albion
Coventry City
1
0
 
Final
Doncaster Rovers
AFC Wimbledon
2
1
 
Final
Luton Town
Plymouth Argyle
5
1
 
Final
Oxford United
Gillingham
1
0
 
Final
Peterborough United
Bradford City
1
1
 
Final
Shrewsbury Town
Rochdale
3
2
 
Final
Southend United
Blackpool
1
2
 
Final
Sunderland
Wycombe Wanderers
1
1
Adiado
Yeovil Town
Lincoln City
 
Final
Bury
Stevenage
4
0
 
Final
Crewe Alexandra
Tranmere Rovers
3
2
 
Final
Exeter City
Northampton Town
2
2
 
Final
Forest Green Rovers
Morecambe
0
1
 
Final
Grimsby Town
Crawley Town
1
0
 
Final
Mansfield Town
Port Vale
1
0
 
Final
Milton Keynes Dons
Macclesfield Town
2
0
 
Final
Newport County
Colchester United
2
0
 
Final
Notts County
Cheltenham Town
0
3
 
Final
Oldham Athletic
Cambridge United
3
1
 
Final
Swindon Town
Carlisle United
0
4
 
Alfreton Town
Nuneaton Borough
 
Final
Altrincham
York City
3
0
 
Final
Blyth Spartans
Curzon Ashton
3
2
 
Final
Boston United
Southport
1
2
 
Final
Bradford Park Avenue
Ashton United
3
2
 
Darlington
Hereford
 
Final
United of Manchester
AFC Telford United
1
2
 
Final
Guiseley
Spennymoor Town
1
1
 
Final
Kidderminster Harriers
Chorley
0
4
 
Final
Leamington
Chester
1
0
 
Final
Stockport County
Brackley Town
1
1
 
Final
Bath City
Eastbourne Borough
1
0
 
Final
Chelmsford City
Truro City
0
2
 
Final
Chippenham Town
Wealdstone
3
1
 
Final
Dulwich Hamlet
Oxford City
0
1
 
Final
East Thurrock United
Hemel Hempstead Town
1
2
 
Final
Gloucester City
St Albans City
0
0
 
Final
Hampton & Richmond
Dartford
0
1
 
Final
Hungerford Town
Billericay Town
2
2
 
Final
Slough Town
Woking
0
1
 
Final
Torquay United
Concord Rangers
4
1
 
Final
Welling United
Weston-super-Mare
3
1
 
AFC Hornchurch
Worthing
 
Bishop's Stortford
Whitehawk
 
Bognor Regis Town
Wingate & Finchley
 
Burgess Hill Town
Merstham
 
Carshalton Athletic
Corinthian-Casuals
 
Dorking Wanderers
Brightlingsea Regent
 
Folkestone Invicta
Potters Bar Town
 
Harlow Town
Tonbridge Angels
 
Kingstonian
Margate
 
Leatherhead
Enfield Town
 
Lewes
Haringey Borough
 
Bamber Bridge
Nantwich Town
 
Buxton
Witton Albion
 
Gainsborough Trinity
Whitby Town
 
Hyde United
Hednesford Town
 
Lancaster City
Stafford Rangers
 
Matlock Town
Stalybridge Celtic
 
North Ferriby United
Farsley Celtic
 
Scarborough Athletic
Marine
 
South Shields
Mickleover Sports
 
Warrington Town
Basford United
 
Workington
Grantham Town
 
Final
Basingstoke Town
Merthyr Town
0
3
 
Final
Beaconsfield Town
Farnborough
2
6
 
Final
Dorchester Town
Chesham United
0
5
 
Final
Gosport Borough
Taunton Town
1
2
 
Final
Kings Langley
Weymouth
2
1
 
Final
Metropolitan Police
Frome Town
2
1
 
Final
Salisbury City
Hartley Wintney
4
2
 
Final
Swindon Supermarine
Harrow Borough
1
2
 
Final
Tiverton Town
Hendon
0
0
 
Final
Walton Casuals
Poole Town
0
4
 
Final
Wimborne Town
Staines Town
1
0
 
Barking
Soham Town Rangers
 
Basildon United
Felixstowe & Walton Utd.
 
Brentwood Town
Bowers & Pitsea
 
Bury Town
Coggeshall Town
 
Canvey Island
AFC Sudbury
 
Grays Athletic
Dereham Town
 
Great Wakering Rovers
Heybridge Swifts
 
Maldon & Tiptree
Tilbury
 
Mildenhall Town
Romford
 
Bracknell Town
Hanwell Town
 
Cheshunt
Chipstead
 
Marlow
Hayes & Yeading United
 
Molesey
FC Romania
 
Northwood
Hertford Town
 
South Park
Bedfont Sports
 
Uxbridge
Egham Town
 
Waltham Abbey
Chalfont St Peter
 
Ware
Ashford Town (Middlesex)
 
Westfield (Surrey)
Tooting & Mitcham United
 
Atherton Collieries
Droylsden
 
Colne
Leek Town
 
Colwyn Bay
Ramsbottom United
 
Glossop North End
Kendal Town
 
Kidsgrove Athletic
Prescot Cables
 
Newcastle Town
Trafford
 
Radcliffe Borough
Market Drayton Town
 
Runcorn Linnets
Clitheroe
 
Skelmersdale United
Mossley
 
Widnes
Chasetown
 
Brighouse Town
Wisbech Town
 
Carlton Town
Ossett United
 
Frickley Athletic
Belper Town
 
Gresley
Cleethorpes Town
 
Lincoln United
Marske United
 
Loughborough Dynamo
Morpeth Town
 
Pontefract Collieries
Spalding United
 
Sheffield
AFC Mansfield
 
Stocksbridge Park Steels
Pickering Town CFC
 
Tadcaster Albion
Stamford
 
AFC Dunstable
Sutton Coldfield Town
 
Aylesbury United
North Leigh
 
Barton Rovers
Bedford Town
 
Berkhamsted
Cambridge City
 
Bromsgrove Sporting
Aylesbury
 
Corby Town
Thame United
 
Didcot Town
Dunstable Town
 
AFC Kempston Rovers
Peterborough Sports
 
Kidlington
Yaxley
 
Welwyn Garden City
Coleshill Town
 
Barnstaple Town
Evesham United
 
Blackfield & Langley
Bideford
 
Bristol Manor Farm
Highworth Town
 
Cinderford Town
Fleet Town
 
Cirencester Town
AFC Totton
 
Mangotsfield United
Thatcham Town
 
Melksham Town
Street
 
Moneyfields
Slimbridge
 
Paulton Rovers
Larkhall Athletic
 
Winchester City
Yate Town
 
Bristol City Women
Liverpool Women
 
Final
Thaon
Vieux-habitants
3
0
 
Poitiers
L'aiglon Du Lamentin
 
Final
Bourny Laval
Oissel
1
5
 
Final
Borgo
Sedan
2
4
 
Pro.
FCSR Haguenau
Sochaux
3
4
 
Final
Avize-grauves
Schiltigheim
0
1
 
Pro.
Limoges
Villefranche
0
1
 
Final
Etoile Matoury
Concarneau
2
3
 
Magenta
Bobigny
 
Final
Entente Ssg
Mtsapere
4
0
 
St-pryvé St-hilaire
Matoury
 
Final
Entente Crest-aouste
Montélimar
2
0
 
St Maur Lusitanos
Drancy JA
 
Volvic
Le Puy Foot
 
Anglet Genets
Pau
 
Pro.
Biars-bretenoux
AurillAC Arpajon
2
3
 
Final
Theix
Vannes
0
2
 
Final
Chauray
Niort
0
2
 
Final
Le Poiré-sur-Vie
Cholet
2
1
 
La Châtaigneraie
Tours
90'
Saint-Lô Manche
Vitré
0
1
 
Ag Caennaise
Orléans
42'
Hazebrouck
Gravelines
1
0
 
Final
Compiègne
Troyes
0
2
 
Final
Montceau
Lyon Duchère
1
4
 
Final
Andrézieux
Louhans-Cuiseaux
1
0
 
Final
Annecy
Nancy
0
1
 
Cheminots Paray
Morteau Montlebon
90'
Fontenay Vendée Foot
Châteauroux
2
3
 
Final
Gamaches
Le Havre
1
7
 
Olympique D'alès
Ajaccio
 
Final
Pontivy Gsi
Plouvorn
1
0
 
Final
Châtellerault
Challans
0
2
 
Olympique Marcquois
Boulogne
 
Nogent
Lens
 
Final
Beaune
Grenoble Foot 38
0
3
 
Final
Angoulême
Auxerre
1
0
 
Final
Montluçon
Viry Châtillon
0
1
 
Final
Canet Roussillon
Béziers
2
1
 
Pro.
Gueugnon
Clermont
1
3
 
Final
Vilaine Atlantique
Brest
1
4
 
Final
Bastia
Le Mans
2
1
 
Lille Women
Bordeaux Women
 
Paris Women
Metz Women
 
Fleury 91 Women
Dijon Women
 
Soyaux Women
Guingamp Women
 
Montpellier Women
Rodez Women
 
Final
Hannover 96 II
LSK Hansa
1
2
 
Final
Buchbach
Nürnberg II
1
1
 
Final
Illertissen
Wacker Burghausen
2
2
 
Final
Schalding-Heining
Greuther Fürth II
2
2
 
Final
Bayreuth
Schweinfurt
1
1
Adiado
Garching
Heimstetten
 
Final
Viktoria Aschaffenburg
Memmingen
0
1
 
Final
Augsburg II
1860 Rosenheim Sub-18
2
1
 
Final
Pipinsried
Eichstätt
1
2
 
Final
Holstein Kiel II
Lübeck
2
1
 
Final
Werder Bremen II
Eintracht Norderstedt
2
1
 
Final
Borussia Dortmund II
Bonner SC
0
2
 
Final
Herkenrath
Wuppertaler SV
0
3
 
Final
Rot-Weiss Essen
Rödinghausen
2
0
 
Final
Lippstadt 08
Fortuna Düsseldorf II
0
2
 
Final
Straelen
Rot-weiß Oberhausen
1
0
 
Final
Borussia M'gladbach II
Wattenscheid 09
0
0
 
Final
Köln II
Kaan-Marienborn
1
3
 
Final
Jeddeloh
VfB Oldenburg
2
0
 
Final
Bremer SV
Werder Bremen III
10
0
 
Final
Neumarkt
Vach
2
0
 
Wacker Nordhausen II
Carl Zeiss Jena II
 
Final
Abtswind
Eltersdorf
0
4
 
Final
Erlangen-Bruck
DJK Bamberg
1
0
 
Final
AtSV Erlangen
Bayern Hof
1
0
 
Final
Aubstadt
Großbardorf
2
2
 
Dachau
Türkgücü-ataspor
 
Final
Vilzing
Schwaben Augsburg
1
1
 
Final
Nördlingen
Schwabmünchen
1
0
 
Final
Holzkirchen
Hankofen-hailing
3
0
 
Final
Kirchanschöring
Rain / Lech
5
1
 
Final
Kottern
Pullach
1
0
 
Final
Ismaning
Unterföhring
0
2
 
Final
1860 München II Sub-18
Jahn Regensburg II
0
2
 
Final
Curslack-Neuengamme
Wedel
2
0
 
Final
Arminia Hannover
TB Uphusen
1
0
 
CfR Pforzheim
Spielberg
 
Final
Normannia Gmünd
Nöttingen
0
0
 
Final
Bts Neustadt
Hastedt
1
1
 
Final
Aumund-Vegesack
Leher TS
2
3
 
Final
Bordesholm
Schilksee
1
2
 
TSB Flensburg
Kropp
 
Final
Heider SV
VfR Neumünster
3
2
 
Union Neumünster
TSV Lägerdorf
 
Weiche Flensburg II
Frisia 03 Risum-lindholm
 
Final
NTSV Strand
Eichede
1
0
 
Final
Gebenbach
Ammerthal
1
1
 
Final
CFC Hertha
Anker Wismar
2
0
 
Final
Backnang
Sgv Freiberg
1
1
 
Final
Linx
Ravensburg
2
2
 
Ilshofen
Villingen
 
Final
Neckarsulmer SU
Bissingen
0
0
 
Final
Bahlinger SC
Oberachern
3
0
 
Final
Hessen Kassel
Eddersheim
3
0
 
Final
Hünfelder SV
Waldgirmes
0
4
 
Gießen
Rot-weiß Hadamar
 
Final
Baunatal
Viktoria Griesheim
1
1
 
Final
Bayern Alzenau
BAD Vilbel
2
1
 
Final
Ederbergland
Buchonia Flieden
4
2
 
Final
Wunstorf
Borussia Hildesheim
1
1
 
Final
Cloppenburg
Eintracht Northeim
0
0
 
Euskirchen
Hürth
 
Final
Ergotelis
Trikala
3
0
 
Final
Kissamikos
Volos NFC
1
2
 
Final
Apollon Kalamarias
Platanias
0
1
 
Final
Doxa Dramas
Irodotos
2
3
 
Final
Iztapa
Xelajú
1
1
 
Marathón
Real España
 
Upnfm
Platense
Adiado
South China
Rangers
 
Wong Tai Sin
Wing Yee
 
Rangers
Citizen AA
 
Final
Perseru Serui
Pusamania Borneo
3
1
 
Final
PSMS
Madura United
3
3
 
Final
Barito Putera
Mitra Kukar
2
1
 
Final
TNI
Sriwijaya
3
0
 
Persiraja Banda Aceh
Persebo Bondowoso
 
Final
Malavan
Mes Kerman
1
1
 
Sorkhpooshan Pakdasht
Shahrdari Mahshahr
 
Final
Arvand Khorramshahr
NavAD Urmia
1
0
 
Final
Monopoli
Sicula Leonzio
2
1
 
Final
Siracusa
Bisceglie
1
0
 
Final
Trapani
Virtus Francavilla
3
1
 
Final
Catanzaro
FC Rieti
3
0
 
Final
Juve Stabia
Catania
0
0
 
Final
Rende
Vibonese
1
0
 
Viterbese Castrense
Casertana
 
Final
Paganese
Cavese
2
2
 
Final
Potenza Calcio
Matera
0
0
 
Final
Montedio Yamagata
Oita Trinita
1
1
 
Final
JEF United
Tochigi
0
0
 
Final
Machida Zelvia
Tokyo Verdy
1
1
 
Ventforet Kofu
Yokohama
 
Final
Matsumoto Yamaga
Tokushima Vortis
0
0
 
Final
Albirex Niigata
Renofa Yamaguchi
0
2
 
Final
Zweigen Kanazawa
Mito Hollyhock
3
1
 
Final
Gifu
Avispa Fukuoka
0
0
 
Final
Fagiano Okayama
Omiya Ardija
0
1
 
Final
Kamatamare Sanuki
Kyoto Sanga
0
2
 
Final
Roasso Kumamoto
Ehime
3
0
 
Blaublitz Akita
Kataller Toyama
 
Azul Claro Numazu
Sagamihara
 
Gainare Tottori
Parceiro Nagano
 
Grulla Morioka
Cerezo Osaka Sub-23
 
Fukushima United
Gamba Osaka Sub-23
 
Final
Sasa
Plačkovica
0
0
 
Final
Partizan Obrshani
Kozuv Gevgelija
0
1
 
Final
Detonit Junior
Vardar Negotino
3
1
 
Final
Borec
Bregalnica Štip
3
2
 
Tikveš
Pehchevo
5'
Mineros de Zacatecas
Dorados
0
0
 
Juárez
Universidad Guadalajara
Adiado
Wydad Casablanca
Youssoufia Berrechid
 
Final
Hassania Agadir
Raja Casablanca
0
0
 
Final
PSV II
AZ II
3
1
 
Final
Oss
Almere City
2
0
 
Final
Dordrecht
Eindhoven
0
3
 
Final
Helmond Sport
RKC Waalwijk
0
2
 
Final
Cambuur
Volendam
1
1
 
DOVO
DVS '33
 
Harkemase Boys
Quick Boys
 
Eemdijk
Odin '59
 
Lisse
Groningen II
 
VVOG
SteDoCo
 
HSV Hoek
ONS Sneek
 
ASWH
Noordwijk
 
Achilles '29
Ajax Amateurs
 
Quick '20 Sub-20
HSC '21 Sub-21
 
Sjc Noordwijk
De Dijk
 
OJC Rosmalen
Blauw Geel '38
 
Hamilton Wanderers
Eastern Suburbs
 
Auckland City
Canterbury United
 
Tasman United
Wellington Phoenix Res.
 
Team Wellington
Hawke's Bay United
 
Waitakere United
Southern United
 
Final
Institute
Linfield
1
4
 
Final
Ballymena United
Cliftonville
2
1
 
Final
Coleraine
Glentoran
1
1
 
Final
Newry City AFC
Ards
2
0
 
Final
Warrenpoint Town
Dungannon Swifts
1
1
 
Final
Crusaders
Glenavon
3
0
 
Tauro
Árabe Unido
Int.
3 de Febrero
Libertad
1
1
 
Sportivo Luqueño
Deportivo Capiatá
 
Final
Garbarnia Kraków
Warta Poznań
2
1
 
Final
Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów
3
2
 
Chrobry Głogów
Tychy 71
 
Final
Jastrzębie
Raków Częstochowa
1
5
 
SSC Farul
Luceafărul Oradea
 
Dacia Unirea Brăila
Juventus Bucureşti
 
Ripensia Timişoara
Mioveni
 
Academica Clinceni
Aerostar Bacău
 
Baloteşti
ASU Poli
 
Pandurii Târgu Jiu
Energeticianul
 
Metaloglobus
Chindia Târgovişte
 
ACS Poli Timişoara
Petrolul 52
 
Final
Queen of the South
Inverness CT
3
3
 
Final
Falkirk
Partick Thistle
1
1
 
Final
Ayr United
Greenock Morton
0
0
 
Final
Montrose
Stranraer
1
1
 
Final
Stenhousemuir
Raith Rovers
1
3
 
Final
Forfar Athletic
Dumbarton
3
0
 
Final
Brechin City
Arbroath
1
5
 
Final
Airdrieonians
East Fife
4
2
 
Final
Annan Athletic
Stirling Albion
2
2
 
Final
Elgin City
Clyde
1
3
 
Final
Berwick Rangers
Albion Rovers
2
0
 
Final
Motherwell Sub-21
Ross County
1
2
 
Final
Edinburgh City
Alloa Athletic
P 2
2
 
Final
Beluša
Slovan Duslo Šaľa
3
2
 
Final
Slovan Trenčianske T.
Kalná nad Hronom
0
0
 
Final
Nové Mesto NAD Váhom
Malženice
0
1
 
Gabčíkovo
Považská Bystrica
 
Final
Ankaran Hrvatini
Fužinar
0
3
 
Nš Drava
Brežice
 
Final
Dekani
Dob
3
3
 
Final
Málaga
Gimnàstic Tarragona
2
0
 
Final
Osasuna
Tenerife
2
0
 
Final
Reus Deportiu
Extremadura UD
1
4
 
Final
Real Zaragoza
Mallorca
2
2
 
Final
Real Oviedo
Sporting Gijón
2
1
 
Final
Real Unión
Barakaldo
1
2
 
Final
Amorebieta
Arenas de Getxo
0
1
 
Final
Barcelona II
Cornellà
2
1
 
Final
Ejea
Lleida Esportiu
4
4
 
Final
Leioa
Mirandés
1
0
 
Final
Gernika
Real Sociedad II
1
0
 
River Melilla
Polideportivo Almería
 
Alesves
Corellano
 
Cortes
Osasuna II
 
Real Avilés
Caudal
 
Sámano
Bezana
 
Escobedo
Vimenor
 
Cultural Guarnizo
Tropezón
 
La Virgen del Camino
Atlético Tordesillas
 
Numancia II
Gimnástica Segoviana
 
Anguiano
Calasancio
 
Jove Español
Orihuela
 
Gerena
Sevilla III
 
Binissalem
Mercadal
 
Santanyí
Llosetense
 
Santa Catalina Atlético
Alcúdia
 
Rapid de Murillo
Haro
 
Pamplona
Avance Ezcabarte
 
Baztán
Subiza
 
Burgos II
Bembibre
 
Atzeneta
Villarreal IIi
 
Céltiga
Ribadumia
 
La Granja
Cultural Cebrereña
 
UD Santa Marta
Cristo Atlético
 
Txantrea
San Juan
 
Beti Onak
Cantolagua
 
Son Cladera
Felanitx
 
Acero
La Nucía
 
Bergantiños
Ourense Cf
 
Lagun Onak
Sestao River
 
Beasain
Portugalete
 
Zamudio
San Ignacio
 
Atlético Astorga
La Bañeza
 
Ceuta
Lucena
 
San Rafael
Ibiza IslAS Pitiusas
 
Platges de Calvià
Peña Deportiva
 
LAS PalmAS IIi
Unión Viera
 
Beti Kozkor
Valle Egüés
 
Balmaseda
Pasaia KE
 
Sodupe
Amurrio
 
Martos
Atarfe Industrial
 
Manacor
Mallorca II
 
Panadería Pulido
Tenisca
 
Huarte
Burladés
 
Saguntino
Novelda
 
Velarde
Ribamontán al Mar
 
Deusto
Jd Somorrostro
 
Sd San Pedro
Basconia
 
Ascó
San Cristóbal
 
Santfeliuenc
Europa
 
Las Zocas
Tenerife II
 
Silva
Laracha
 
Güímar
Buzanada
 
Rayo Vallecano Women
Real Sociedad Women
 
Albacete Women
Real Betis Women
 
Central
St. Ann's Rangers
 
San Juan Jabloteh
Caledonia AIA
 
Final
Manisaspor
Bodrumspor
1
3
 
Final
Darıca Gençlerbırlığı
Bandırmaspor
4
0
 
Final
Tuzlaspor
Etimesgut
3
0
 
Sumy
Metalist 1925 Kharkiv Sub-19
 
Avanhard
Prykarpattia
 
Final
Dnipro-1
Zirka
4
0
 
Final
Volyn
Ahrobiznes Volochysk
0
0
 
Al Hamriyah
Masfut
 
Al Khaleej
Al Arabi
 
Final
Bala Town
Aberystwyth Town
2
3
 
Final
Llandudno
Carmarthen Town
1
2
 
Llanelli Town
Cefn Druids
 
Final
Barry Town
The New Saints
0
2
 
Final
Caernarfon Town
Cardiff MU
2
0