Abahani
Eagles
 
Final
Bengaluru
Nepal Army
5
0
 
Cancelled
Pohang Steelers
Ratchaburi
Apl. - Aplazado
Daegu
Chiangrai United
 
Final
Persepolis
Al Wahda
1
0
 
Final
Pakhtakor
Tractor Sazi
3
3
 
Final
Goa
Al Rayyan
0
0
90'
Al Wihdat
Al Nassr
0
0
90'
Al Sharjah
Al Quwa Al Jawiya
1
0
90'
Al Sadd
Foolad
1
1
 
Fénix
Torque
 
Palmeiras
Defensa y Justicia
 
Sirius
Brommapojkarna
 
Final
Vllaznia Shkodër
Laçi
1
0
 
Final
Teuta Durrës
Skënderbeu Korçë
0
2
 
Sagrada Esperança
Petro de Luanda
Apl. - Aplazado
Petro de Luanda
Académica do Lobito
60'
Claypole
General Lamadrid
1
0
64'
Deportivo Laferrere
Victoriano Arenas
2
1
64'
Ituzaingó
Midland
1
1
62'
Berazategui
El Porvenir
2
1
Apl. - Aplazado
Tigre
Independiente
 
San Martín San Juan
Racing Club
 
Final
Van
Pyunik
0
3
 
Final
Alashkert
Banants
1
0
 
Final
Adelaide United
Macarthur
3
1
 
Final
Sydney Olympic
South Coast Wolves
0
1
Apl. - Aplazado
Liefering
Austria Wien II
 
Final
Grazer AK
Pasching
3
0
64'
Rapid Wien II
Blau-Weiß Linz
1
3
 
São Caetano
Novorizontino
 
São Paulo
Guarani
 
Ituano
Botafogo SP
 
Aimoré
Internacional
 
Monte Azul
São Bernardo
 
EC São Bernardo
Atibaia
 
Água Santa
Rio Claro
 
Sertãozinho
Juventus
 
Velo Clube
Rb Brasil
 
Osasco Audax
Portuguesa Santista
 
XV De Piracicaba
Taubaté
 
Portuguesa
Oeste
Int.
Boa
Tombense
1
2
 
Votuporanguense
Noroeste
 
Desportivo Brasil
Rio Preto
 
Primavera Sp
São José EC
 
Nacional Sp
Barretos
 
Olímpia
Bandeirante Sp
 
Penapolense
Linense
 
Marília
Batatais
Apl. - Aplazado
Azuriz
Paraná
Apl. - Aplazado
Maringá
Toledo
Apl. - Aplazado
Operário
Cascavel CR
Apl. - Aplazado
Athletico-PR
Londrina
Apl. - Aplazado
Cascavel
Rio Branco PR
Int.
Rio Branco PR
Londrina
0
1
90'
Vera Cruz
Salgueiro
2
0
90'
Central
Afogados
1
1
 
Sport Recife
Acadêmica Vitória
 
Vitória
Doce Mel
62'
Iporá
Vila Nova
0
0
 
Goiás
Aparecidense
 
América Mineiro
Ferroviário
 
ABC
Botafogo
 
América RN
Cruzeiro
 
Flamengo PI
4 de Julho
 
Picos
Altos
 
Tiradentes PI
Ríver
Próx.
Manaus
Fast Clube
 
Nacional AM
JC
 
Iranduba
Manaus
 
Final
Ludogorets
CSKA Sofia
1
2
 
Cancelled
Dobrudzha 1919
Kariana Erden
 
Cancelled
Lokomotiv Sofia 1929
Vitosha Bistritsa
 
Final
FK Minyor Pernik
Pirin Blagoevgrad
1
1
 
Final
Neftohimik
Strumska slava
1
0
 
Final
Cotonsport
Canon
2
0
 
Final
Dragon de Yaoundé
PWD
2
2
 
Llaneros
Real Cartagena
 
Valledupar
Boca Juniors de Cali
 
Leones
Real Santander
 
AFAD
Abengourou
 
Final
Bassam
Sporting Gagnoa
1
0
 
Africa Sports
San-Pédro
 
Final
Neretva Metković
Primorac Biograd
2
1
 
Final
Zmaj Makarska
Hrvatski vitez
2
0
 
Final
Jadran LP
Sloga Mravince
2
0
 
Final
Kamen Ivanbegovina
Vodice
0
1
 
Final
Split
Zmaj Blato
3
0
 
Otok
Uskok Klis
 
Final
Hrvace
GOŠK Dubrovnik
1
2
 
Final
Neretvanac Opuzen
Urania Baška Voda
0
3
 
Final
Istra 1961
Rijeka
3
2
 
Final
Anorthosis
APOEL
1
0
27'
Omonia Nicosia
AEL
1
0
 
Final
Olympiakos
AEL
4
2
 
Final
Ahironas
Alki Oroklini
1
1
 
Final
EN THOI Lakatamia
Omonia Psevda
4
2
 
Final
Akritas
Ayia Napa
1
1
 
Final
Xylotympou
Kouris Erimi
4
1
 
Final
Aris
AE Zakakiou
2
0
 
Final
Othellos
Omonia Aradippou
1
0
 
Final
Anagennisi Deryneia
ASIL Lysi
1
0
 
Final
Digenis Ypsonas
Digenis Morphou
1
4
 
Final
Onisilos
PAEEK
1
3
 
Final
Viktoria Plzeň
Zlín
2
0
 
Final
Jablonec
Sparta Praha
1
0
 
Final
Ústí nad Labem
Slavoj Vyšehrad
1
0
 
Final
Líšeň
Dukla Praha
3
0
 
Final
Varnsdorf
Chrudim
1
2
 
Final
Hradec Králové
Táborsko
3
0
Apl. - Aplazado
Třinec
Viktoria Žižkov
 
Final
Blansko
Vlašim
2
0
 
Final
Delfin
Macará
2
0
21'
LDU Quito
Manta
0
0
 
Universidad Católica
Emelec
19'
Pyramids FC
Misr Lel Makasa
1
0
 
Cancelled
Havant & Waterlooville
Bath City
 
Cancelled
Sevenoaks Town
Whitstable Town
 
Cancelled
AFC Sudbury
Romford
 
Cancelled
Cambridge City
Hullbridge Sports
 
Cancelled
Bracknell Town
Ashford Town (Middlesex)
 
Cancelled
FC Romania
Marlow
Próx.
NSÍ
B36
 
Tb
07 Vestur
 
Eb / Streymur
B68
 
Final
HB
ÍF
6
1
 
Final
Víkingur
1
2
 
Final
Clermont
Amiens SC
3
0
 
Final
Concarneau
Red Star
1
1
 
Le Mans
Créteil
Apl. - Aplazado
Holstein Kiel
Hannover 96
 
Final
Osnabrück
Jahn Regensburg
0
1
 
Final
Wuppertaler SV
Borussia M'gladbach II
0
1
 
Final
Sonnenhof Großaspach
Bayern Alzenau
2
2
Apl. - Aplazado
Rot-Weiss Essen
Lippstadt 08
 
Final
Straelen
Köln II
0
3
 
Final
Fortuna Köln
Rot Weiss Ahlen
1
1
 
Final
Niki Volos
Santorini 2020
1
1
 
Final
Egaleo
Episkopi
1
3
 
Final
Kalamata
Asteras Vlachioti
2
0
 
Final
Aspropyrgos Enosis
Ialysos
3
0
 
Final
Kallithea
Rodos
2
3
 
Final
Apollon Kalamarias
Pierikos
2
2
 
Thesprotos
Aep Kozani
 
Final
Almopos
Olympiakos Volos
0
1
 
Final
Triglia FC
Kavala
3
2
 
Final
Panserraikos
Veria
1
0
 
Final
Cobán Imperial
Iztapa
2
2
 
Final
Achuapa
Xelajú
1
1
Int.
Deportivo Sanarate
Antigua GFC
1
0
 
Municipal
Malacateco
 
Guastatoya
Santa Lucía
 
Sacachispas
Comunicaciones
 
Final
Várda SE
Újpest
0
1
 
Cancelled
Ternana
Trapani
 
Final
Olbia
Como
3
0
 
Final
Palermo
Foggia
1
0
 
Final
Cerezo Osaka
Tokushima Vortis
1
2
 
Final
Sagan Tosu
Gamba Osaka
0
1
 
Final
Kawasaki Frontale
Avispa Fukuoka
3
1
 
Final
Nagoya Grampus
Sanfrecce Hiroshima
1
0
 
Final
Ordabasy
Astana
1
4
 
Final
Kaspiy
Kairat
1
1
 
Final
Tobol
Kaisar
1
0
 
Final
Atyrau
Zhetysu
2
2
 
Arys
Taraz
 
Final
Pocheon
Yangju Citizen
0
2
 
Final
Daejeon Citizen
Suwon Bluewings
1
2
 
Final
Incheon United
Anyang
0
3
 
Final
Gimhae City
Bucheon 1995
P 1
1
 
Final
Sangju Sangmu
Jeju United
1
0
 
Final
Seongnam FC
Busan I'Park
1
0
 
Final
Ansan Greeners
Chungnam Asan
0
1
 
Final
Chungbuk Cheongju
Gangwon
1
2
 
Pro
Gyeongnam
Mokpo City
3
1
 
Final
Busan Transportation
Gwangju
P 2
2
 
Suwon Bluewings
Jeonnam Dragons
 
Final
Seoul
Seoul E-Land
0
1
 
Al Salmiyah
Kazma
Int.
Al Fahaheel
Al Qadsia
0
1
 
UT Pétange
Wiltz
 
Final
Fola Esch
F91 Dudelange
5
0
 
Final
Swift Hesperange
UNA Strassen
7
0
 
Final
Mondorf-les-Bains
Jeunesse d'Esch
2
3
 
Leones Negros UdeG
Alebrijes de Oaxaca
 
Venados
Atlante
 
Pumas Tabasco
Cancún
Apl. - Aplazado
Kano Pillars
Adamawa United
Apl. - Aplazado
Heartland
Katsina United
Apl. - Aplazado
Wikki Tourist
Nasarawa United
Apl. - Aplazado
Kwara United
Plateau United
Apl. - Aplazado
Abia Warriors
Enyimba
Apl. - Aplazado
Enugu Rangers
Rivers United
Apl. - Aplazado
Dakkada
Akwa United
Apl. - Aplazado
Sunshine Stars
Jigawa Golden Stars
Apl. - Aplazado
Lobi Stars
Ifeanyi Uba
Apl. - Aplazado
Warri Wolves
MFM
 
Final
Pelister
Sileks
3
2
 
Final
Vardar
Renova
1
1
 
Final
Škendija 79
Akademija Pandev
1
0
 
Final
Shkupi
Belasica
0
1
 
Final
Makedonija GjP
Borec
2
1
 
Final
Struga
Rabotnički
1
1
Apl. - Aplazado
Bodø / Glimt
Molde
Apl. - Aplazado
Haugesund
Strømsgodset
Apl. - Aplazado
Kristiansund
Sandefjord
Apl. - Aplazado
Mjøndalen
Lillestrøm
Apl. - Aplazado
Vålerenga
Viking
Apl. - Aplazado
Sarpsborg 08
Brann
Apl. - Aplazado
Stabæk
Tromsø
Próx.
Guaireña
Olimpia
Apl. - Aplazado
Cerro Porteño
Libertad
Próx.
Nacional Asunción
Sportivo Luqueño
Próx.
River Plate
Sol de América
Próx.
12 de Octubre
Guaraní
78'
Academia Cantolao
Cienciano
0
2
 
Sport Huancayo
Alianza Lima
 
César Vallejo
Carlos Manucci
 
Final
Cracovia Kraków
Raków Częstochowa
1
2
 
Final
Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom
0
4
Apl. - Aplazado
Nieciecza
Korona Kielce
 
Final
CSU Craiova
Energeticianul
3
0
Apl. - Aplazado
Energeticianul
Petrolul 52
 
Final
Comuna Recea
Metaloglobus
3
1
 
Slatina
Ripensia Timişoara
 
Final
Dunărea Călăraşi
Mioveni
1
5
 
Final
Universitatea Cluj
Pandurii Târgu Jiu
1
1
 
Final
SCM Gloria Buzău
Unirea Slobozia
0
0
 
Final
Concordia Chiajna
Aerostar Bacău
3
1
Int.
Cosmos
Pennarossa
1
1
 
Tre Fiori
Cailungo
50'
Virtus
Tre Penne
0
0
Próx.
Domžale
Maribor
Próx.
NŠ Drava
Koper
Próx.
Nafta
Olimpija
Próx.
Celje
Radomlje
Apl. - Aplazado
TS Galaxy
Orlando Pirates
 
TS Sporting
Sekhukhune United
 
Final
Rayo Vallecano
Mirandés
0
1
 
Final
San Fernando CD
Linares Deportivo
0
1
 
Pro
Kriens
Servette
2
3
 
Final
Grasshopper
St. Gallen
1
2
Apl. - Aplazado
Bavois
Bellinzona
 
Cham
Basel II
 
Étoile Carouge
Sion II
 
Final
Horriya
Hottin
1
0
 
Final
Teshrin
Jaish
1
1
 
Final
Wathbah
Taliya
1
1
 
Final
Al Wahda
Foutoua
0
0
 
Jabala
Al-horgelah
 
Final
Shorta
Karama
0
1
 
Final
Al Sahel
Al Ittihad
2
1
 
Final
NTUPES
Tatung
0
3
 
Taiwan Cpc
Zhanyi SKywalkers
 
Final
Taichung Futuro
Tainan City
0
1
 
Final
Taipower
Hang Yuen
0
0
 
Simba
Mtibwa Sugar
 
Final
Tataouine
ES Tunis
1
3
 
Final
Monastir
Etoile du Sahel
3
1
 
Final
CS Sfaxien
Olympique Béja
0
0
 
Final
Menemen Belediyespor
Samsunspor
2
2
 
Final
Adanaspor
Akhisar Belediyespor
3
1
 
Final
Balıkesirspor
İstanbulspor
1
2
 
Final
Bright Stars
Wakiso Giants
3
2
 
Final
Police
UPDF
3
0
 
Final
SC Villa
Express
0
0
 
Fairfield
Quinnipiac
 
Monmouth
Rider
 
Michigan
Penn State
 
USC Upstate
Campbell
 
Western Michigan
Akron
 
UNC Asheville
High Point
 
Maryland
Indiana
 
Illinois State
Loyola-Chicago
 
Valparaiso
Indiana State
 
Final
Kitwe United
Nkana
2
1
 
Final
Power Dynamos
Indeni
1
1
 
Young Green Eagles
Zanaco
 
Nkwazi
Red Arrows