Indonesia
Vietnam
 
Kamboja
Myanmar
 
The Express Preview
 
The Express Extra
 
The Locker Room
 
Atletico Madrid
Manchester City
 
Olympique Lyonnais Féminines
North Carolin Courage
 
FT
Patronato
Huracán
2
1
 
Defensa y Justicia
Arsenal
 
Lanús
Vélez Sarsfield
 
Boca Juniors
Aldosivi
 
Almagro
San Martín Tucumán
 
Guillermo Brown
Barracas Central
 
Deportivo Riestra
Gimnasia Jujuy
 
Gimnasia Mendoza
Defensores de Belgrano
 
Tigre
Quilmes
 
Alvarado
Agropecuario
 
Acassuso
Los Andes
 
Real Pilar
Deportivo Español
 
Central Córdoba
El Porvenir
 
FT
Noah
Ararat-Armenia
1
2
 
FT
Melbourne Knights
Hume City
1
2
 
FT
South Melbourne
Altona Magic
2
0
 
Canberra
Gungahlin United
 
Canberra Olympic
Cooma Tigers
 
Charlestown City Blues
Lambton Jaffas
 
Adamstown Rosebuds
Maitland
 
Lake Macquarie
Valentine
 
FT
Brisbane Roar U-21
Gold Coast Knights
0
4
 
FT
Perth Glory U-21
Cockburn City
0
1
 
FT
Austria Wien
Admira
1
1
 
FT
Sturm Graz
Rapid Wien
0
1
 
FT
Rheindorf Altach
Hartberg
3
3
 
FT
Austria Lustenau
Grazer AK
0
2
 
FT
Lauterach
Schwarz-weiß Bregenz
1
1
 
Rot-weiß Rankweil
Austria Lustenau II
74'
Səbail
Zira
0
0
 
Slutsk
Shakhtyor
HT
Gorodeya
Dinamo Minsk
2
0
 
FT
Standard Liège
Mouscron-Péruwelz
4
1
78'
Antwerp
Sint-Truiden
2
0
 
Gent
KV Oostende
 
Londerzeel
Eendracht Aalst
 
Francs Borains
Liège
 
Rhodienne-de Hoek
Onhaye
 
Gullegem
Oostkamp
 
Tilleur
Tienen
 
Blankenberge
Vosselaar
 
Torhout
Stade Brainois
 
Oudenaarde
Temse
 
Loenhout
Dikkelvenne
 
Union Namur
Verlaine
 
Sint-Job
Rupel Boom
 
RFC Wetteren
Res Durbuy
 
Deinze
Heist
 
Olympic Charleroi
Bambrugge
 
Mariekerke
Ronse
 
Olympia Wijgmaal
Nijlen
 
Rebecq
Lyra-lierse Berlaar
 
Mandel United
Habay-la-neuve
 
Givry
Duffel
 
Meux
Cappellen
 
VW Hamme
Tubize
 
FT
Union Saint-Gilloise
Lokeren
3
1
 
Placencia Assassins
Freedom Fighters
 
Belize Defence Force
Bandits
 
Verdes
San Pedro Pirates
 
Sport Boys
Guabirá
 
Real Potosí
Blooming
 
Bolívar
San José
 
Wilstermann
Aurora
 
Oriente Petrolero
The Strongest
 
Tuzla City
Zrinjski
 
Cruzeiro
Santos
 
São Paulo
Ceará
 
Fluminense
CSA
 
Bahia
Goiás
 
Chapecoense
Avaí
 
Ypiranga Erechim
Boa
 
Confiança
Treze
 
Santa Cruz
Globo
 
CRB
Vitória
 
Manaus
Brusque
 
FT
CSKA Sofia
Arda
3
2
6'
Cherno More
Ludogorets
0
0
51'
Neftohimik
Strumska Slava
0
0
 
Kingsman
SC Scarborough
 
Ukraine United
London City
 
Toronto FC
Montreal Impact
50'
Unión La Calera
Universidad Chile
0
0
 
Antofagasta
Cobresal
 
Audax Italiano
Palestino
 
Ñublense
La Serena
 
Rangers
Melipilla
 
Deportes Valdivia
Deportes Temuco
 
Santiago Morning
Cobreloa
 
Xinjiang Tianshan
Nei Mongol Zhongyou
 
Meizhou Hakka
Zhejiang Greentown
 
Sichuan Longfor
Liaoning Kaixin
 
Alianza Petrolera
Atlético Bucaramanga
 
Junior
Santa Fe
 
Atlético Nacional
Unión Magdalena
 
Deportivo Cali
Medellín
 
Depor FC
Universitario Popayán
 
Jicaral
Pérez Zeledón
 
Alajuelense
UCR
 
Sol
Bouaké
 
Bassam
Sporting Gagnoa
75'
Hajduk Split
Gorica
3
0
 
Rijeka
Osijek
 
Dinamo Zagreb II
Osijek II
 
FT
Bijelo Brdo
Rudeš
0
2
 
FT
Croatia Zmijavci
Dubrava Zagreb
2
0
 
FT
Sparta Praha
Baník Ostrava
2
0
 
FT
Karviná
Slovan Liberec
0
1
 
FT
Jablonec
Mladá Boleslav
2
1
34'
Teplice
Viktoria Plzeň
0
0
 
FT
Varnsdorf
Vysočina Jihlava
2
1
 
FT
Blansko
Zlín II
1
0
 
FT
Slovácko II
Slovan Rosice
3
1
 
FT
Uničov
Velké Meziříčí
1
1
 
Sparta Praha II
Králův Dvůr
 
Slavia Praha II
Loko Vltavín
 
Viktoria Plzeň II
Příbram II
 
Štěchovice
Benešov
 
Táborsko
Sokol Hostouň
 
Rakovník
Admira Praha
 
Zbrojovka Brno II
Sokol Lanžhot
 
FT
Slavoj Polná
Žďár nad Sázavou
0
2
 
ždírEC NAD Doubravou
Vysočina Jihlava II
 
FT
Strání
Brumov
0
0
 
FT
Nové Sady
HFK Olomouc
1
3
 
Tatran Všechovice
Kozlovice
 
FT
Louny
Ostrov
P 1
1
 
FT
čáslav
Sokol Libiš
3
1
 
Tatran Sedlčany
Hořovicko
 
Polaban Nymburk
Náchod
 
FT
Silkeborg
SønderjyskE
3
3
 
FT
Esbjerg
Lyngby
1
0
 
FT
Midtjylland
Hobro
1
1
79'
Brøndby
AaB
2
1
 
FT
Roskilde
Vendsyssel
2
0
 
FT
Næstved
Hvidovre
1
1
 
Olmedo
El Nacional
 
Fuerza Amarilla
Técnico Universitario
 
Emelec
Independiente del Valle
 
Independiente
Chalatenango
 
FT
Reading
Cardiff City
3
0
 
FT
Notts County
Wrexham
1
1
 
FT
Nõmme Kalju
Viljandi
2
2
 
FT
HB
ÍF
6
0
 
FT
Víkingur
EB / Streymur
2
1
 
FT
AB
NSÍ
1
5
 
FT
KPV
HJK
2
1
 
Vps II
JBK
 
Pk-37
Rops II
 
FT
Pepo
Viikingit
4
0
 
Honka Akatemia
Ilves II
Tunda
Corte
Mandelieu Ln
 
Les Herbiers II
Le Mans UC 72 II
 
C' Chartres II
Montlouis
 
Metz II
Amnéville
 
Chambly II
Olympique Marcquois
 
Trégunc
Guichen
 
Les Mureaux
Ivry
 
Plouzané
Ergué-gaberic
Tunda
Saburtalo
Dila
 
FT
Holstein Kiel
Karlsruher SC
2
1
 
FT
Dynamo Dresden
Heidenheim
2
1
 
FT
Greuther Fürth
Jahn Regensburg
1
0
 
FT
Kaiserslautern
Eintracht Braunschweig
0
3
 
FT
Carl Zeiss Jena
Waldhof Mannheim
1
2
 
FT
Hoffenheim II
Kickers Offenbach
1
2
 
FT
Hertha BSC II
Optik Rathenow
6
0
 
FT
Union Fürstenwalde
Wacker Nordhausen
1
2
 
FT
Bischofswerdaer FV
Chemie Leipzig
0
0
 
FT
Augsburg II
Eichstätt
0
0
 
FT
Buchbach
Aubstadt
2
1
 
FT
Eintracht Norderstedt
Holstein Kiel II
2
3
 
FT
Elversberg
Bahlinger SC
4
1
 
FT
VfB Oldenburg
Weiche Flensburg
1
2
 
FT
Drochtersen / Assel
LSK Hansa
4
2
 
FT
Paloma
Concórdia
2
7
 
FT
Geestemünde
Leher TS
1
4
 
FT
Neustrelitz
BSC Süd 05
2
1
 
FT
Victoria Seelow
Hansa Rostock II
1
2
 
FT
CFC Hertha
Staaken
1
5
 
Lok Stendal
Torgelower SV Greif
 
FT
International Leipzig
FC Grimma
1
2
 
FT
Askania Bernburg
Luckenwalde
0
7
 
Hohenstein-ernstthal
1. FC Merseburg
 
FT
Todesfelde
Inter Türkspor Kiel
2
0
 
FT
Baunatal
Türk Gücü Friedberg
1
1
 
FT
Hemelingen
Union Bremen
3
0
 
FT
Sasel
Rugenbergen
5
0
 
FT
Kleve
Germania Ratingen
0
2
 
FT
Cronenberger SC
Meerbusch
1
3
 
FT
SF Baumberg
Hilden
1
5
 
FT
Straelen
Tur80 Düsseldorf U-18
2
0
 
FT
Schonnebeck
SC Velbert
2
1
 
Sf Niederwenigern
FC Bocholt
 
FT
Eintracht Celle
VfL Oldenburg
4
2
 
FT
Bersenbrück
FT Braunschweig
3
0
 
Kickers Emden
Spelle-venhaus
 
FT
Lupo-martini
HSC Bw SChwalbe Tündern
4
0
 
FT
Wiedenbrück
Sprockhövel
5
2
 
Kaan-marienborn
Meinerzhagen
 
FT
Westfalia Rhynern
Erndtebrück
3
0
 
FT
Ennepetal
Rot Weiss Ahlen
1
0
 
FT
Eintracht Rheine
Hammer SpVg
5
0
 
Preußen Münster II
Sportfreunde Siegen
 
FT
Holzwickeder SC
Schermbeck
0
1
 
FT
Westfalia Herne
Paderborn 07 II
0
1
 
FT
ASC Dortmund
Gütersloh
0
1
 
Stuttgart II
Ilshofen
 
FT
Eckernförder SV
Eichede
2
3
 
FT
Oldenburger SV
Frisia 03 Risum-Lindholm
6
1
 
Union Neumünster
Phönix Lübeck
 
FT
Borgfeld
Oberneuland
3
2
 
FT
Hastedt
Schwachhausen
0
2
 
FT
Gonsenheim
Mechtersheim
4
1
 
FT
Tvd Velbert
Kray
1
0
 
FT
Hertha Zehlendorf
Tasmania Berlin
0
1
 
FT
Sfl Bremerhaven
Habenhauser Fv
4
0
 
SV Steinbach
Barockstadt Fulda-lehn.
 
Schwaben Augsburg
Schwabmünchen
 
SGS Essen
Bayer Leverkusen
 
Wolfsburg
SC Sand
 
Köln W
Duisburg W
34'
Deportivo Sanarate
Antigua GFC
0
0
 
Santa Lucía
Siquinalá
 
Mixco
Xelajú
 
Platense
Honduras Progreso
 
FT
Balmazújváros Sport
Csákvári TK
0
1
 
FT
Vác
Dorogi
2
0
 
FT
Nyíregyháza Spartacus
Békéscsaba
3
0
 
Kazincbarcika
Tiszakécske
80'
MTK
Soroksár SC
3
0
38'
Siófok
Győri ETO
1
0
36'
Gyirmót
Szeged 2011 U-20
0
0
38'
Szombathelyi Haladás
Szolnoki MÁV
2
0
38'
Budafoki Mte
Budaörs
1
1
38'
Vasas
Ajka
1
1
81'
ÍBV
KA
1
1
36'
Grindavík
HK
0
1
 
FH
Fylkir
 
Stjarnan
ÍA
 
FT
PSM
Persib
3
1
 
Psgc Ciamis
Blitar United
 
FT
Matsumoto Yamaga
Nagoya Grampus
1
1
 
FT
Gamba Osaka
Júbilo Iwata
1
1
 
FT
Omiya Ardija
JEF United
2
1
 
FT
Tokyo Verdy
Montedio Yamagata
0
0
 
Grulla Morioka
Fukushima United
 
FT
Zhetysu
Aktobe
5
0
 
FT
Shakhter Karagandy
Kaisar
3
0
 
FT
Incheon United
Jeju United
0
0
 
FT
Sangju Sangmu
Pohang Steelers
2
1
 
FT
Seoul E-Land
Anyang
2
0
 
FT
Drita
Ferizaj
0
1
 
FT
Trepça'89
Gjilani
4
1
 
FT
Ventspils
Rīgas FS
3
0
81'
Riga
Liepāja
0
0
Tunda
Sūduva
Palanga
 
Atlantas
Panevėžys
 
FT
Fola Esch
Etzella Ettelbrück
3
1
 
Rodange
Blue Boys Muhlenbach
 
FT
Victoria Rosport
UT Pétange
1
2
 
FT
Racing
Progrès Niedercorn
1
1
81'
Mondorf-les-Bains
UNA Strassen
0
0
52'
Differdange 03
Hostert
1
1
 
Petaling Jaya City
Uitm
 
FT
Selangor
PDRM
1
1
37'
Celaya
Cimarrones de Sonora
0
0
 
Loros Universidad
Alebrijes de Oaxaca
74'
Petrocub
Sfîntul Gheorghe
0
2
36'
Sheriff
Milsami
1
0
 
FT
Zeta
Iskra
0
1
 
FT
Rudar
Sutjeska
0
4
 
Mladost Lješkopolje
OFK Titograd
 
Kom
Grbalj
6'
Petrovac
Budućnost
0
0
 
FT
Fortuna Sittard
Willem II
2
3
 
FT
Twente
RKC Waalwijk
3
3
 
FT
Feyenoord
Utrecht
1
1
 
FT
AZ
Groningen
0
0
 
Heracles
PSV
Tunda
Managua
Real Estelí
 
Deportivo Ocotal
Jalapa
 
Chinandega
Juventus Managua
 
Makedonija GjP
Akademija Pandev
 
Sileks
Škendija 79
 
Borec
Vardar
 
Rabotnički
Shkupi
 
Renova
Struga
 
FT
Stabæk
Kristiansund
2
0
80'
Vålerenga
Haugesund
1
2
80'
Ranheim
Molde
2
3
82'
Tromsø
Lillestrøm
1
1
79'
Mjøndalen
Brann
2
1
 
Viking
Strømsgodset
 
FT
HamKam
KFUM
4
4
81'
Strømmen
Notodden
1
1
80'
Start
Tromsdalen
2
0
81'
Nest-Sotra
Kongsvinger
2
0
79'
Sandnes Ulf
Jerv
1
2
81'
Raufoss
Ullensaker / Kisa
3
2
 
FT
Fram
Alta
2
0
 
FT
Mjølner
Elverum
1
1
 
FT
Byåsen
Sola
0
2
 
FT
Nardo
Arendal
2
0
 
FT
Kjelsås
Senja
4
0
 
FT
Hødd
Stjørdals-Blink
2
3
80'
Oppsal
Odd II
1
0
79'
Bryne
Fredrikstad
1
1
81'
Kvik Halden
Moss
1
1
 
Atlético Chiriquí
Sporting San Miguelito
 
Alianza
Costa del Este
 
Deportivo Capiatá
Guaraní
 
Libertad
River Plate
 
Deportivo Municipal
Binacional
 
Sporting Cristal
Sport Boys
 
Alianza Atlético
Santa Rosa Pnp
 
Los Caimanes
Deportivo Coopsol
 
Union Huaral
Santos
 
Sport Loreto
Atlético Grau
 
FT
Piast Gliwice
Wisła Płock
1
0
 
FT
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
1
0
 
FT
Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk
2
1
 
FT
Estoril
Farense
1
2
 
FT
Porto II
Varzim
1
1
 
FT
Leixões
Nacional
1
1
 
FT
Cova Piedade
Feirense
2
1
21'
Vilafranquense
Benfica II
2
0
 
FT
Botoşani
CS U Craiova
1
1
 
FCSB
CSMS Iaşi
 
Concordia Chiajna
SSC Farul
 
Dunărea Călăraşi
Petrolul 52
 
FT
Rubin Kazan'
Arsenal Tula
1
0
 
FT
Ufa
Rostov
2
0
78'
Dinamo Moskva
Lokomotiv Moskva
1
1
 
FT
Luch Vladivostok
Fakel
3
0
 
FT
Mordovia Saransk
Chertanovo
2
3
 
FT
Nizhny Novgorod
SKA Khabarovsk
1
1
 
FT
Khimki
Neftekhimik
3
2
 
FT
Avangard Kursk
Chayka
1
1
 
FT
Torpedo Moskva
Tekstilshchik
3
1
 
FT
Rotor Volgograd
Shinnik
2
3
79'
Armavir
Baltika
1
1
81'
Krasnodar II
Tom' Tomsk
0
1
 
Colville Park
Whitehill Welfare
 
AET
Dundee
Aberdeen
1
2
 
FT
East Fife
Rangers
0
3
35'
Partizan
Rad Beograd
1
0
 
Vojvodina
Bačka Topola
 
Mačva šabac
Napredak
 
Semendrija 1924 U-19
Budućnost Dobanovci
 
Grafičar
Bežanija
 
Borac čačak
Trajal Krusevac
 
FT
Zemun
žarkovo
0
1
 
FT
Radnički Pirot
Zlatibor čajetina
1
1
 
FT
Kabel Novi Sad
Sinđelić Beograd
1
0
 
Dinamo Vranje
MetalAC Gm
 
Bačka Palanka
Radnički Kragujevac
 
FT
Tampines Rovers
Albirex Niigata S
2
0
 
FT
Balestier Khalsa
Geylang International
3
4
 
FT
Young Lions
Hougang United
2
4
82'
DAC
Zemplín Michalovce
1
1
 
Petržalka Akadémia
Ružomberok II
 
FT
Slavoj Trebišov
Šamorín
0
0
 
FT
Rača
Inter Bratislava
1
3
 
FT
Jednota Bánová
čadca
3
0
 
Námestovo
Kováčová
 
Baník Kalinovo
Oravské Veselé
 
FT
Fiľakovo
Tatran Krásno
4
0
 
Liptovská štiavnica
NovohrAD LučeNEC
 
šarišské Michaľany
Vranov NAD Topľou
 
FT
Snina
Lipany
0
2
 
FT
Družstevník Plavnica
Pokrok Krompachy
2
0
 
Slovan Giraltovce
Svidník
 
Veľké Revištia
Milénium
 
Dunajská Lužná
Tomášov
 
Rohožník
Lokomotíva DNV
 
Malacky
Rovinka
 
Kalinkovo
Rusovce
 
Malženice
Veľké Ludince
 
Lednické Rovne
Nitra II
 
FT
Marcelová
Spartak Trnava II
0
0
 
Galanta
Zlaté Moravce-vrablé II
 
FT
Bravo
Domžale
0
0
82'
Mura 05
Rudar
2
0
 
Aluminij
Olimpija
 
Koper
Nafta
79'
Deportivo La Coruña
Real Oviedo
2
2
79'
Numancia
Alcorcón
0
1
46'
Girona
Sporting Gijón
0
0
 
Cádiz
Ponferradina
 
Las Palmas
Huesca
 
FT
Örebro
Häcken
1
2
 
FT
AIK
Kalmar
1
2
 
FT
Sirius
Norrköping
0
2
 
FT
Malmö FF
Falkenberg
5
0
 
FT
Dalkurd
GAIS
3
0
 
FT
Brommapojkarna
Öster
1
1
 
Team Thoren
CarlstAD United
 
FT
Trollhättan
Tvååker
1
0
 
Ljungskile
Assyriska Turabdin
 
FT
Linth
FC SChaffhausen
3
1
 
FT
Cham
Aarau
2
P 2
 
FT
Béroche-gorgier
Olten
P 1
1
 
Signal
Thun
 
FT
Escholzmatt-marbach
Bavois
0
14
 
FT
Schoenberg
Olympique De Genève
1
5
 
FT
Uster
Lancy
1
3
 
FT
Yverdon Sport
Neuchâtel Xamax
1
2
 
Kreuzlingen
Luzern
 
FT
Muang Thong United
PTT Rayong
2
2
 
FT
Suphanburi
Port FC
1
3
 
FT
Chonburi
Nakhon Ratchasima
2
1
 
FT
Chiangmai
Trat
1
3
 
Thai Honda
Chiangmai United
 
Rayong FC
Sisaket
 
Kasetsart
Police Tero
 
Customs United
Ayutthaya United
60'
Konyaspor
Ankaragücü
0
0
 
Yeni Malatyaspor
İstanbul Başakşehir
 
Kasımpaşa
Trabzonspor
 
Göztepe
Antalyaspor
 
FT
Hatayspor
Altınordu
1
0
62'
BB Erzurumspor
İstanbulspor
1
2
 
Altay
Ümranıyespor
 
Akhisar Belediyespor
Adanaspor
 
FT
Olimpik Donetsk
Karpaty
1
3
52'
Zorya
Oleksandria
0
0
49'
Lviv
Shakhtar Donetsk
0
2
 
Olympic Donetsk
Carpathians
 
Indy Eleven
Saint Louis
28'
Sky Blue
Reign FC
0
0
 
Liverpool
Racing
 
Peñarol
Juventud
 
FT
Bunyodkor
Metalourg
1
0
 
FT
Andijan
Navbahor
0
1
 
FT
Qizilqum
Dinamo Samarqand
2
1
 
Estudiantes Mérida
Aragua
 
Atlético Venezuela
Llaneros de Guanare
 
Zulia
Trujillanos
 
Mineros de Guayana
Zamora
 
Caracas
Academia Puerto Cabello
 
FT
Thanh Hoa
Hai Phong
0
3
 
Sanna Khanh Hoa
Song Lam Nghe An
 
FT
The New Saints
Caernarfon Town
1
0
 
FT
Herentals
Kariba
1
0
 
FT
CAPS United
Highlanders
2
1
 
FT
Hwange
Dynamos
2
2
 
FT
Mushowani Stars
Ngezi Platinum
1
0
 
FT
Triangle United
Platinum
2
0