FT
Pyramids FC
RSB Berkane
0
1
 
FT
Ethiopia
Zambia
1
3
TBA
Armenia
Luxembourg
Postp.
Bylis Ballsh
Kukësi
Postp.
Kastrioti Krujë
Vllaznia Shkodër
Postp.
Partizani Tirana
Teuta Durrës
Postp.
Laçi
Tirana
Postp.
Apolonia Fier
Skënderbeu Korçë
Postp.
FC Santa Coloma
Engordany
Postp.
Inter Club d'Escaldes
Sant Julià
Postp.
Carroi
Penya Encarnada
Postp.
Atlètic Club d'Escaldes
UE Santa Coloma
 
FT
Van
Ararat-Armenia
0
1
 
FT
Rockdale City Suns
Sydney United
3
P 3
Postp.
Moreton Bay United
Gold Coast United
 
FT
Brisbane Roar II
Peninsula Power
2
3
Postp.
Brisbane Olympic
Sunshine Coast
 
FT
LASK Linz
St. Pölten
4
0
 
FT
Wattens
Hartberg
1
1
 
FT
Wolfsberger AC
Rapid Wien
3
4
 
FT
Sabah
Sumqayıt
1
2
 
FT
Zira
Qarabağ
0
0
 
FT
Neman Grodno
Slavia
1
2
 
FT
Energetik-BGU
Shakhtyor
1
2
 
FT
Ruh Brest
Isloch
1
1
Postp.
Sporting Charleroi
Waasland-Beveren
 
FT
Antwerp
Beerschot
3
2
 
FT
KV Oostende
Zulte-Waregem
3
0
 
FT
Sint-Truiden
Standard Liège
2
0
 
Union Saint-Gilloise
Club Brugge II
 
FT
Sérésien
Lommel United
1
0
 
FT
Mladost Doboj Kakanj
Borac Banja Luka
0
2
 
FT
Sarajevo
Krupa na Vrbasu
3
0
 
FT
Radnik Bijeljina
Sloboda Tuzla
1
1
Postp.
São Paulo
Botafogo
Postp.
Bahia
Fortaleza
 
FT
Fluminense
Santos
3
1
 
FT
Atlético Goianiense
Palmeiras
0
3
48'
Internacional
Flamengo
2
1
49'
Athletico-PR
Grêmio
1
0
 
FT
Náutico
Cruzeiro
1
1
50'
Figueirense
Juventude
0
1
48'
Guarani
Avaí
1
0
 
Botafogo SP
Vitória
 
Ypiranga Erechim
Boa
 
FT
Brusque
EC São José
0
0
 
FT
Londrina
Ituano
1
0
 
FT
Tombense
Volta Redonda
1
0
59'
Santa Cruz
Botafogo PB
1
0
 
Bragantino PA
Galvez
 
FT
Central
Frei Paulistano
1
0
 
FT
Cabofriense
Ferroviária
1
0
 
FT
Caxias
Marcílio Dias
2
2
 
FT
Real Noroeste
Aparecidense
0
0
 
FT
Brasiliense
Tupynambás
2
1
 
FT
Juventude MA
Sinop
3
0
 
Altos
União Barbarense
 
FT
Vilhenense
Fast Clube
1
4
 
FT
Atlético Cajazeirense
Afogados
2
0
 
FT
União Rondonópolis
Goianésia
0
3
 
FT
Cascavel
Nacional PR
2
0
 
FT
Ji-Paraná
Rio Branco
1
2
 
FT
Jacyobá
Potiguar Mossoró
3
7
 
FT
São Raimundo RR
Moto Club MA
0
2
 
FT
Santos AP
Ríver
0
3
 
FT
São Luiz
Novorizontino
1
2
22'
Águia Negra
Vitória ES
1
0
23'
Mirassol
Portuguesa RJ
0
0
 
Atlético Acreano
Independente PA
 
Capivariano
Velo Clube
 
Comercial
Linense
 
São Paulo
Fortaleza
 
CSKA Sofia
Slavia Sofia
 
FT
CSKA 1948 Sofia
Slavia Sofia
5
1
 
FT
Arda
CSKA Sofia
1
1
 
FT
Montana
Ludogorets
1
3
 
Lokomotiv Sofia 1929
Strumska slava
 
FK Minyor Pernik
Vitosha Bistritsa
 
FT
Sportist Svoge
Yantra 2019
1
0
 
FT
Dobrudzha 1919
Pirin Blagoevgrad
0
2
 
FT
Sozopol
Septemvri Sofia
0
0
 
FT
Chengdu Better City
Taizhou Yuanda
2
1
 
FT
Shaanxi Chang'an
Jiangxi Liansheng
1
1
 
FT
Beijing BG
Beijing Renhe
3
0
 
FT
Envigado
Alianza Petrolera
3
3
 
FT
Patriotas Boyacá
Atlético Nacional
2
1
63'
Santa Fe
Boyacá Chicó
3
1
 
América de Cali
Deportivo Pasto
 
Medellín
Deportivo Cali
 
FT
Bogotá
Tigres
1
3
 
FT
Leones
Real Cartagena
1
0
59'
Cortuluá
Orsomarso
1
1
21'
Alajuelense
Pérez Zeledón
0
0
Postp.
Cofutpa
Carmelita
 
FT
Juventud Escazuceña
Cariari Pococí
0
3
 
FT
Jacó Rays
Barrio México
1
1
 
FT
Santa Rosa
Puma Generaleña
0
1
15'
Puerto Golfito
Turrialba
0
0
Postp.
Gorica
Rijeka
 
FT
Šibenik
Dinamo Zagreb
0
2
 
FT
Bijelo Brdo
Osijek II
0
0
 
FT
Dinamo Zagreb II
Junak
1
1
 
FT
Inter Zaprešić
Croatia Zmijavci
0
3
 
Gaj Mače
Ponikve
 
Trnje
Mladost Petrinja
 
Kamen Ivanbegovina
Neretvanac Opuzen
 
Kutjevo
Vukovar
 
FT
Anorthosis
APOEL
2
0
 
FT
Omonia Nicosia
Enosis
0
0
 
Ethnikos Achna
Olympiakos
 
FT
Alki Oroklini
Digenis Ypsonas
2
3
Postp.
Zbrojovka Brno
Příbram
Postp.
Sparta Praha
České Budějovice
Postp.
Opava
Slavia Praha
Postp.
Slovan Liberec
Jablonec
Postp.
Viktoria Žižkov
Líšeň
Postp.
Táborsko
Varnsdorf
Postp.
Vlašim
Dukla Praha
Postp.
Dukla Praha II
Jablonec II
Postp.
FK Pardubice II
Slovan Velvary
Postp.
Hradec Králové II
Chlumec nad Cidlinou
Postp.
Sokol Živanice
Bohemians 1905 II
Postp.
Sokol Zápy
Slovan Liberec II
Postp.
Slavia Praha II
Sokol Hostouň
Postp.
Admira Praha
Příbram II
Postp.
Viktoria Plzeň II
Sparta Praha II
Postp.
Rakovník
Motorlet Praha
Postp.
Uničov
Vrchovina
Postp.
Sigma Olomouc II
Hanácká
Postp.
Baník Ostrava II
Slovácko II
Postp.
Znojmo
Velké Meziříčí
 
FT
Horsens
Nordsjælland
1
1
 
FT
Randers
SønderjyskE
1
2
 
FT
AGF
København
0
1
 
FT
Fremad Amager
Silkeborg
0
3
 
FT
Hvidovre
Viborg
1
2
 
FT
Atlántico
Cibao
1
0
 
FT
Delfines Del Este
Universidad O&M
1
0
90'
Olmedo
Independiente del Valle
2
1
 
LDU Portoviejo
Barcelona
 
FT
Jocoro
Municipal Limeño
5
1
65'
Once Municipal
FAS
0
0
HT
Firpo
Águila
1
0
48'
Alianza
Atlético Marte
0
0
 
FT
Fylde
Altrincham
2
1
 
FC Romania
Bracknell Town
 
FT
Trans
Levadia
1
2
 
FT
Kuressaare
Flora
0
4
 
FT
Nõmme Kalju
Paide
1
3
 
FT
Skála
B36
1
2
 
FT
ÍF
4
1
 
FT
EB / Streymur
TB
3
2
 
FT
VPS
Gnistan
3
5
 
FT
OLS
JS Hercules
0
0
 
FT
KuFu-98
Vaajakoski
0
2
 
Honka Akatemia
EPS
 
FT
MiPK
Kultsu
4
4
Postp.
Sochaux II
Valdahon Vercel
Postp.
Vimy
Lille II
 
Prix-lès-Mézières
Mulhouse
 
Nancy II
Strasbourg II
 
Velay
Montluçon
 
Chambéry
Lyon Duchère II
 
C' Chartres II
Avoine OCC
 
Saint-Jean-le-Blanc
Châteauneuf-sur-Loire
 
Mandelieu LN
Consolat Marseille
 
Wasquehal
Croix Football IC
 
Amiens SC II
Chantilly
 
Niort II
Châtellerault
 
Fabrègues
Olympique d'Alès
 
FT
Chikhura
Samtredia
0
1
 
FT
Heidenheim
Osnabrück
1
1
 
FT
Bochum
Erzgebirge Aue
2
0
 
FT
Sandhausen
Paderborn
1
1
 
FT
Saarbrücken
Verl
1
2
 
FT
Bayern München II
Waldhof Mannheim
2
0
 
FT
Optik Rathenow
Carl Zeiss Jena
1
3
 
FT
Chemnitzer FC
Luckenwalde
3
0
 
FT
ZFC Meuselwitz
Union Fürstenwalde
0
0
 
FT
Lichtenberg
Lokomotive Leipzig
3
2
 
FT
Pirmasens
Freiburg II
0
4
 
FT
TuS RW Koblenz
FSV Frankfurt
1
0
 
FT
Wegberg-Beeck
Homberg
1
0
Postp.
Borussia Dortmund II
Fortuna Düsseldorf II
 
FT
St. Pauli II
Eintracht Norderstedt
3
0
 
FT
Havelse
HSC Hannover
3
0
 
FT
VfB Oldenburg
Schwarz-Weiß Rehden
3
1
 
FT
Oberneuland
Borussia Hildesheim
0
1
Postp.
Schermbeck
Wattenscheid 09
Postp.
Holzwickeder SC
Sprockhövel
Postp.
Victoria Clarholz
Kaan-Marienborn
Postp.
Vatan Sport
Bremer SV
Postp.
Union Bremen
Borgfeld
Postp.
SFL Bremerhaven
OSC Bremerhaven
 
FT
HEBC
Hamm United
3
1
 
FT
Ludwigsfelde
Carl Zeiss Jena II
3
3
 
FT
Eintracht Northeim
Germania Egestorf
0
4
 
FT
Neustrelitz
Hertha Zehlendorf
2
4
 
FT
Tasmania Berlin
Rostocker FC
1
3
 
FT
CFC Hertha
Staaken
0
3
 
FT
Hansa Rostock II
BSC Süd 05
4
1
 
FT
Lok Stendal
Blau-Weiß 90 Berlin
0
0
 
FT
Torgelower SV Greif
Stern
1
0
 
FT
Eckernförder SV
Altenholz
2
2
 
FT
Todesfelde
Oldenburger SV
1
1
 
Eichede
Eutiner SV
 
FT
Niendorfer TSV
Paloma
1
1
 
FT
Rugenbergen
Bramfelder SV
2
2
 
FT
Buchholz
Süderelbe
6
1
Postp.
SV Breinig
Düren Merzenich
 
FT
Viktoria Arnoldsweiler
Hennef 05
0
2
 
FT
Borussia Freialdenhoven
VfL Vichttal
2
0
 
FT
TuS Haltern
Gütersloh
0
1
 
FT
Sportfreunde Siegen
Finnentrop / Bamenohl
3
2
Postp.
Hammer SpVg
Preußen Münster II
Postp.
Paderborn 07 II
Eintracht Rheine
 
FT
ASC Dortmund
Westfalia Herne
3
1
 
FT
Erndtebrück
Vreden
1
0
 
FT
SV Zeilsheim
Rot-Weiß Walldorf
4
3
 
FT
Fernwald
Baunatal
1
2
 
FT
Eddersheim
Ginsheim
2
3
 
FT
SV Steinbach
Hanau 93
0
2
 
FT
Heeslinger SC
VfL Oldenburg
2
1
 
FT
BW Lohne
Kickers Emden
2
0
 
FT
Spelle-Venhaus
Rotenburger SV
2
1
 
FT
Eintracht Celle
Bersenbrück
2
1
 
FT
Gifhorn
Lupo-Martini
3
1
 
FT
Arminia Hannover
FT Braunschweig
1
0
 
FT
Monheim
Germania Ratingen
2
3
Postp.
1. FC M'gladbach
Meerbusch
 
FT
Schwarz-Weiß Essen
Kray
1
0
 
FT
Schonnebeck
SF Niederwenigern
2
1
 
FT
Cronenberger SC
FSV Duisburg
3
3
 
FT
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
SF Baumberg
1
2
 
FT
TVD Velbert
Teutonia St.Tönis
1
3
 
FT
Gonsenheim
Alemannia Waldalgesheim
1
1
 
FT
Wormatia Worms
Dudenhofen
3
2
 
FT
Union Tornesch
Victoria Hamburg
2
3
Postp.
Siegburger SV
BCV Glesch / Paffendorf
Postp.
Wesseling-Urfeld
Deutz
 
FT
Sterkrade-Nord
Kleve
4
2
Postp.
Blau-Weiß Friesdorf
Fortuna Köln II
 
FT
Pesch
Hürth
3
2
 
FT
Frechen
Alfter
3
3
 
FT
Hilden
Union Nettetal
5
0
Postp.
Düsseldorf West
SC Velbert
 
FT
Elversberg II
Hertha Wiesbach
3
2
 
FT
Asteras Tripolis
OFI
1
0
 
Apollon Smirnis
Lamia
 
FT
PAS Giannina
AEK Athens
0
1
Postp.
Karaiskakis
Levadiakos
Postp.
OF Ierapetra
Diagoras
Postp.
Kissamikos
Doxa Dramas
Postp.
Panachaiki
Trikala
Postp.
Ergotelis
Ionikos
Postp.
Apollon Larissa
Xanthi
Postp.
Nestos Chrisoupolis
Apollon Paralimniou
Postp.
Nea Kallikrateia
Thyella Sarakinoi
Postp.
Kozani
Atromitos Palamas
Postp.
Elassona
Makedonikos Foufas
Postp.
Aias Gastounis
Diavolitsi
Postp.
Ethnikos Skoulikadou
Diagoras Vrachneika
Postp.
M. Alexandros Kastorias
Preveza
 
FT
Pannaxiakos
Charavgiakos
0
2
 
FT
Doxa Neo Sidirochori
Aetos Orfani
1
3
 
FT
Antheias-Aristinou
Anagennisi Thalassias
1
0
Postp.
Aris Avato
Ampelokipon Drama
 
FT
Pandramaikos
Iraklis Ampelokipoi
1
0
 
FT
Didymoteicho
Orfeas Xanthi
1
2
 
FT
M. Alexandros Orfaniou
Ethnikos Sochos
2
1
Postp.
Evosmou
Elpida Sapes
 
FT
Niki Agkathia
PAO Koufalion
2
0
 
FT
Edessaikos
Anagennisi Plagia
1
0
 
FT
PAOK Alexandreia
Agrotikos Asteras
0
3
 
FT
Anagennisi Giannitsa
Makedonikos
0
3
 
FT
Thermaikos Thermis
Ethnikos Giannitsa
1
0
 
FT
Poseidon Nea Michaniona
Aetos Varvaras
2
1
 
Anagennisi Karditsas
Aetos Makrychoriou
 
FT
Dias Diou
Meteora
1
0
 
FT
Fikis
Oikonomos
1
0
 
FT
Ethnikos Neou Keramidiou
Karitsa
2
2
 
FT
Iraklis Larissa
Sellana
3
0
 
FT
Fokikos
Ipato
1
1
 
FT
Iraklis Psachna
Atalanti
2
1
 
FT
Thiseas Agria
Dimitra Efxeinoupolis
2
2
 
FT
Amvrysseas
Nea Artaki
2
3
 
FT
Opountios
Diagoras Stefanovik
0
3
 
FT
Nafplio 2017
Aris Skalas
0
1
 
FT
Agios Ierotheos
Molaikos
3
0
 
FT
Ermionidas-Ermis
Foinikas N. Epidavrou
0
0
 
FT
PAO Rouf
Kifisia
0
1
 
FT
Panarkadikos
Koronida Koiladas
1
0
 
FT
Pangytheatikos
Ermis Meligous
0
1
 
FT
Aias Salamina
Panelefsiniakos
1
0
 
FT
Thyella Diastavroseos
Akratitos
2
2
 
Asteras Varis
Aiolikos
 
FT
Panegialios
Zakynthos
1
1
 
FT
Thyella Patras
Nafpaktiakos
2
5
 
FT
Pamisos Messini
PAO Vardas
1
1
 
FT
Tsilivi
Achaiki
0
0
 
FT
Giouchtas
Agios Nikolaos
2
2
 
FT
Almyros Gaziou
Palaiochora
6
0
 
FT
AEEK INKA
Asteras Rethymnou
4
0
 
FT
Poros
Aris Soudas
1
1
 
Damastas
Anagennisi Ierapetra
 
FT
Rethymniakos
Aris Rethymnou
4
0
 
FT
Atsalenios
Irodotos
2
1
 
FT
AE Neapolis
Platanias
1
0
 
FT
Panagriniakos
Thyella Katsikas
3
1
 
FT
Kerkyra
Asteras Kalirachis
0
4
 
FT
Anagennisi Artas
Agios Matthaios
1
2
 
FT
Tilikratis
Acheron Kanalaki
0
3
 
FT
Thyella Monastirakiou
Missolonghi
4
1
 
FT
Lefkimmi
Amvrakikos Loutrou
2
1
 
FT
Ano Meras
Marko
0
0
 
Proodeftiki
Santorini 2020
 
FT
Fostiras
Ethnikos Piraeus
1
2
 
FT
Ilioupoli
Moschato
4
1
 
FT
Pythagoras Karlovasi
Mikrasiatiki
2
2
 
Santa Lucía
Comunicaciones
 
FT
Antigua GFC
Iztapa
3
1
54'
Guastatoya
Sacachispas
0
1
 
Racing Club Haitien
Cavaly
 
Racing des Gônaïves
América des Cayes
 
Triomphe Liancourt
Violette AC
 
Juventus
Baltimore
 
Arcahaie
Ouanaminthe
 
Rivartibonitienne
Real du Cap
 
FICA
Capoise
 
Tempête
Don Bosco
23'
Motagua
Marathón
0
0
 
Vida
Honduras Progreso
 
Real España
Platense
 
FT
Zalaegerszegi TE
Budafoki MTE
1
3
 
FT
Mezőkövesd-Zsóry
Videoton
1
2
 
FT
Diósgyőr
Puskás
3
0
 
FT
Soroksár SC
Szolnoki MÁV
2
0
 
FT
Dorogi
Siófok
1
2
 
FT
DEAC
Csákvári TK
1
2
 
FT
Pécsi MFC
Gyirmót
1
0
 
FT
Kaposvári Rákóczi
Szeged 2011
1
2
 
FT
Ajka
Vasas
1
2
 
FT
Békéscsaba
Szentlőrinc SE
0
3
 
FT
Kazincbarcika
Szombathelyi Haladás
0
1
 
FT
Nyíregyháza Spartacus
Debrecen
1
1
Postp.
FH
KR
Postp.
Grótta
Stjarnan
 
FT
Waterford United
Dundalk
1
0
 
FT
Maccabi Tel Aviv
Hapoel Be'er Sheva
0
0
 
FT
Cosenza
Lecce
1
1
 
Cremonese
Brescia
 
FT
Olbia
Pro Vercelli
0
0
 
Alessandria
Pontedera
 
FT
Grosseto
AlbinoLeffe
1
1
 
Lucchese
Juventus II
 
FT
Renate
Livorno
0
2
 
FT
Fano
Mantova
1
2
 
FT
FeralpiSalò
Ravenna
3
0
 
FT
Sambenedettese
Modena
0
2
 
FT
Triestina
Virtus Verona
1
1
 
FT
Cavese
Monopoli
0
1
 
Teramo
Juve Stabia
 
Vibonese
Viterbese Castrense
 
Gubbio
Legnago Salus
 
FT
Giana Erminio
Como
2
1
 
FT
Lecco
Piacenza
2
4
 
Novara
Carrarese
 
FT
Pergolettese
Pro Patria
1
2
 
FT
Imolese
Fermana
0
1
 
FT
Matelica Calcio
Arezzo
2
2
 
FT
Calcio Padova
Südtirol
2
0
 
FT
Perugia
Vis Pesaro
2
1
 
FT
Avellino
Casertana
3
1
 
Turris
Paganese
 
Bisceglie
Trapani
 
FT
Ternana
Foggia
2
0
 
FT
Sagan Tosu
Shonan Bellmare
2
2
 
FT
Omiya Ardija
V-Varen Nagasaki
0
0
 
FT
Ventforet Kofu
Machida Zelvia
2
1
 
FT
Tokushima Vortis
Albirex Niigata
0
0
 
FT
Avispa Fukuoka
JEF United
1
0
 
FT
Júbilo Iwata
ThespaKusatsu Gunma
3
1
 
FT
Renofa Yamaguchi
Mito Hollyhock
1
4
 
FT
Giravanz Kitakyushu
Matsumoto Yamaga
0
1
 
FT
Ehime
Tochigi
0
1
 
FT
Ryūkyū
Kyoto Sanga
2
1
 
FT
Vanraure Hachinohe
Kagoshima United
1
0
 
FT
Grulla Morioka
Gifu
0
4
 
FT
Fukushima United
Parceiro Nagano
1
0
 
FT
Fujieda MYFC
Gainare Tottori
1
2
 
FT
Azul Claro Numazu
Blaublitz Akita
0
0
 
FT
Imabari
Kamatamare Sanuki
0
2
 
Cerezo Osaka II
Gamba Osaka II
 
FT
Sagamihara
Roasso Kumamoto
1
0
Postp.
Kairat
Kaspiy
Postp.
Ordabasy
Astana
Postp.
Tobol
Kyzyl-Zhar
Postp.
Zhetysu
Taraz
Postp.
Kaisar
Shakhter Karagandy
Postp.
Astana
Kaisar
Postp.
Kyzyl-Zhar
Ordabasy
 
Okzhetpes
Irtysh
 
FT
Daegu
Pohang Steelers
3
2
 
FT
Gwangju
Sangju Sangmu
0
1
 
FT
Ulsan
Jeonbuk Motors
0
1
 
FT
Bucheon 1995
Gyeongnam
3
4
 
FT
Ansan Greeners
Seoul E-Land
0
3
 
FT
Tukums
Metta / LU
3
1
 
FT
Ventspils
Liepāja
0
2
 
FT
Valmiera / BSS
Spartaks Jūrmala
0
1
 
FT
Riga
BFC Daugavpils
2
0
 
FT
Rīgas FS
Jelgava
1
0
 
FT
Tripoli
Al Nejmeh
0
3
 
FT
Al Ansar
Al Ahed
3
1
 
FT
Salam Zgharta
Bourj
2
2
Postp.
Progrès Niedercorn
Swift Hesperange
 
Jeunesse d'Esch
Wiltz
 
Hostert
F91 Dudelange
 
Etzella Ettelbrück
RM Hamm Benfica
 
Mondorf-les-Bains
UT Pétange
 
Swift Hesperange
Fola Esch
 
Rodange
UNA Strassen
Postp.
Sirens
Mosta
 
FT
Hibernians
Lija Athletic
8
1
 
FT
Gudja United
Floriana
1
2
 
FT
Sfîntul Gheorghe
Petrocub
0
4
 
FT
Zimbru
Dinamo-Auto
0
0
 
Speranţa Cahul
Dacia-Buiucani
 
FT
Petrovac
Sutjeska
1
1
 
FT
Rudar
Jezero
0
1
 
FT
OFK Titograd
Podgorica
1
0
 
FT
Iskra
Zeta
0
0
 
FT
Budućnost
Dečić
2
2
 
FT
Fortuna Sittard
Groningen
1
3
 
FT
Vitesse
PSV
2
1
 
FT
Sparta Rotterdam
Heracles
1
1
 
FT
RKC Waalwijk
Feyenoord
2
2
 
FT
ADO Den Haag
AZ
2
2
Postp.
HV & CV Quick
GVV Unitas
Postp.
Hoogland
Westlandia
Postp.
Gemert
ADO '20
Postp.
DEM
USV Hercules
Postp.
JOS Watergraafsmeer
HVV Hollandia
Postp.
Groene Ster
Dongen
Postp.
HSC '21
UNA
Postp.
OSS '20
EVV
Postp.
Blauw Geel '38
OFC
22'
Managua
Real Madriz
0
0
 
Deportivo Ocotal
Chinandega
 
FT
Škendija 79
Rabotnički
1
1
 
FT
Makedonija GjP
Akademija Pandev
3
1
 
FT
Belasica
Borec
2
2
 
FT
Pelister
Struga
1
1
 
FT
Vardar
Renova
3
3
 
FT
Molde
Strømsgodset
2
1
 
FT
Vålerenga
Kristiansund
1
1
 
FT
Sarpsborg 08
Rosenborg
1
2
 
FT
Aalesund
Odd
0
3
 
FT
Bodø / Glimt
Mjøndalen
2
0
 
FT
Lillestrøm
Sandnes Ulf
4
2
 
FT
Fredrikstad
Brattvåg
6
0
 
FT
Plaza Amador
Universitario
0
0
20'
Independiente
Alianza
0
0
57'
Sportivo San Lorenzo
Nacional Asunción
1
1
 
Libertad
Sol de América
 
FT
Raków Częstochowa
Stal Mielec
2
1
 
FT
Lech Poznań
Cracovia Kraków
1
1
Postp.
Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec
Postp.
Puszcza Niepołomice
Nieciecza
 
FT
Górnik Łęczna
Miedź Legnica
1
0
 
FT
Varzim
Estoril
0
2
 
FT
UD Oliveirense
Sporting Covilhã
1
2
 
FT
Al Ahli
Al Sadd
1
7
 
FT
Al Rayyan
Al Duhail
1
2
 
FT
Viitorul
Argeş Piteşti
2
2
 
FT
Voluntari
CFR Cluj
0
1
 
Petrolul 52
FC U Craiova 1948
 
FT
Ural
Tambov
0
0
 
FT
Rostov
Khimki
0
2
 
FT
Akhmat Grozny
Ufa
3
1
Postp.
Cosmos
Domagnano
 
FT
Libertas
Juvenes / Dogana
3
0
 
FT
Virtus
San Giovanni
1
1
 
FT
Aberdeen
Celtic
3
3
 
FT
Rangers
Livingston
2
0
 
FT
Bačka Palanka
Inđija
1
2
 
FT
Zlatibor Čajetina
Vojvodina
0
2
 
FT
Novi Pazar
Rad Beograd
2
1
 
FT
Proleter Novi Sad
Voždovac
1
1
 
FT
Mačva Šabac
Napredak
1
2
 
FT
Crvena Zvezda
Javor Ivanjica
0
0
 
FT
Dinamo Vranje
Dubočica
1
2
 
FT
Radnički Kragujevac
Zemun
2
1
 
FT
Kabel Novi Sad
Loznica
0
0
 
FT
Radnički Pirot
Kolubara
1
1
 
FT
Žarkovo
Borac Čačak
1
0
Postp.
Hougang United
DPMM FC
 
FT
Young Lions
Tanjong Pagar
2
1
 
FT
DAC
Slovan Bratislava
1
1
Postp.
Žilina II
FK Košice
Postp.
Rača
Inter Bratislava
Postp.
Sl. Ivanka pri Dunaji
Tomášov
Postp.
Dunajská Lužná
Malacky
Postp.
Slovan Most
Kalinkovo
Postp.
Rohožník
Rovinka
Postp.
Lokomotíva DNV
Rusovce
Postp.
Imeľ
Nitra II
Postp.
Beluša
Malženice
Postp.
Veľké Ludince
Nové Zámky
Postp.
Lednické Rovne
Považská Bystrica
Postp.
Marcelová
Kalná nad Hronom
Postp.
Galanta
Častkovce
Postp.
Slávia TU Košice
Milénium
Postp.
MSK Tesla Stropkov
Giraltovce
Postp.
Snina
Družstevník Plavnica
Postp.
Novohrad Lučenec
Jednota Bánová
Postp.
Lokomotíva Zvolen
Liptovský Hrádok
Postp.
Fiľakovo
Baník Kalinovo
Postp.
Liptovská Štiavnica
Námestovo
Postp.
Tatran Krásno
Rimavská Sobota
Postp.
Žarnovica
Oravské Veselé
Postp.
Kováčová
Čadca
Postp.
Mladosť Kalša
Lipany
 
FT
Bravo
Aluminij
1
1
 
FT
Tabor Sežana
Olimpija
2
1
 
FT
Domžale
Mura
1
1
Postp.
Brda Dobrovo
NŠ Drava
Postp.
Šmartno
Krško
 
FT
Stellenbosch
Moroka Swallows
1
1
 
FT
Milano United
TS Galaxy
1
1
 
FT
Sporting Gijón
Ponferradina
2
1
 
FT
Leganés
Real Oviedo
2
1
 
FT
Tenerife
Espanyol
0
0
 
FT
Albacete
Rayo Vallecano
2
1
 
FT
Málaga
Mirandés
1
1
 
FT
Real Zaragoza
Sabadell
0
0
Postp.
Olot
Barcelona II
Postp.
Granada II
Sevilla II
 
FT
Portugalete
Amorebieta
0
0
 
FT
Osasuna II
Tudelano
0
2
 
FT
Celta de Vigo II
Racing Ferrol
0
1
 
FT
Covadonga
Real Oviedo II
1
3
 
FT
Marino de Luanco
Lealtad
2
2
 
FT
Athletic Club II
Racing Santander
0
1
 
FT
Valencia II
Peña Deportiva
0
0
 
FT
Ibiza
La Nucía
3
0
 
FT
Linense
Tamaraceite
0
0
 
FT
Marbella
Marino
5
1
 
FT
Lorca Deportiva
El Ejido
2
2
 
FT
UCAM Murcia
Linares Deportivo
1
0
 
FT
Rayo Majadahonda
Atlético Baleares
2
0
 
FT
Real Madrid II
Getafe II
1
2
 
FT
Poblense
SS Reyes
1
1
 
FT
Internacional
Atlético Madrid II
3
1
 
FT
Villarrobledo
Socuéllamos
0
0
 
FT
Talavera CF
Melilla
1
2
 
FT
Ejea
Haro
1
1
 
FT
Prat
Cornellà
1
0
 
FT
Las Palmas II
Sanluqueño
0
1
 
FT
Navalcarnero
Las Rozas
3
0
 
FT
Pontevedra
Unionistas de Salamanca
1
1
 
FT
Salamanca
Coruxo
2
0
 
FT
Compostela
Deportivo La Coruña
0
0
 
FT
Leioa
Real Unión
0
1
 
FT
Izarra
Tarazona
0
1
 
FT
SD Logroñés
Mutilvera
2
0
 
FT
Calahorra
Ebro
0
1
 
FT
Gimnàstic Tarragona
Badalona
0
0
 
FT
Recreativo Huelva
Algeciras
0
1
 
FT
San Fernando CD
Cádiz II
0
1
 
FT
Yeclano
Córdoba
1
3
 
FT
Villanovense
Mérida AD
0
0
 
FT
Langreo
Real Valladolid II
2
1
 
FT
Zamora
Guijuelo
3
2
 
FT
Cultural Leonesa
Numancia
0
0
 
FT
Hércules
Atzeneta
2
1
 
FT
Orihuela
Alcoyano
0
0
 
Real Betis II
Real Murcia
 
FT
CD Badajoz
Don Benito
2
0
Postp.
Sevilla III
La Palma
Postp.
Mazarrón FC
Cartagena FC
Postp.
Muleño
Mar Menor
Postp.
águilas
Edmf Churra
Postp.
Real Murcia II
Olímpico Totana
Postp.
Almudévar
Épila
Postp.
Borja
Sariñena
Postp.
Brea
Cuarte Industrial
Postp.
Utebo
Robres
Postp.
CDJ Tamarite
Cariñena
Postp.
Real Zaragoza II
Valdefierro
Postp.
San Juan Mozarrifar
HuesCA II
Postp.
Atlético Monzón
Teruel
Postp.
Belchite 97
Binéfar
Postp.
Villarreal III
Roda
Postp.
Atlético Porcuna
Polideportivo Almería
Postp.
Villanueva CF
Barbastro
 
FT
Torrijos
Toledo
1
1
 
FT
Moratalaz
Pozuelo Alarcón
0
0
 
FT
Santutxu
Sestao River
2
0
 
FT
SFC Minerva
Atlético Pulpileño
1
2
 
FT
Torrejón
Flat Earth
2
0
 
FT
Villaverde-Boetticher
Leganés II
0
1
 
FT
Real Aranjuez
Carabanchel
1
1
 
Atlético de Pinto
Móstoles
 
FT
Parla
Trival Valderas
1
0
 
FT
Siete Villas
Atlético Albericia
2
0
 
FT
Villajoyosa
Crevillente
0
1
 
Complutense
San Fernando Henares
Postp.
Grama
Figueres
 
FT
Deportivo La Coruña II
Paiosaco
5
0
 
FT
Rota
Cabecense
2
0
 
FT
Coria CF
Utrera
0
0
 
FT
Formentera
Binissalem
2
1
 
FT
EG El Palmar
Bullense
1
2
 
FT
Fuente de Cantos
Cacereño
0
2
 
FT
Miajadas
Jerez
0
0
 
FT
Olivenza
Azuaga
2
2
 
FT
Burladés
Subiza
1
1
 
FT
Comillas
Villegas
2
0
 
FT
Vianés
CDFC La Calzada
0
0
 
FT
Albacete II
Almagro
3
0
 
FT
Azuqueca
Pedroñeras
3
2
Postp.
Vallobín
Gijón Industrial
Postp.
Lenense
Caudal
Postp.
Praviano
Mosconia
Postp.
Siero
Valdesoto
Postp.
San Martín
L'Entregu
 
Rinconeda Polanco
Bezana
 
Rc Catarroja
Vilamarxant
 
FT
Villanueva Pardillo
Unión Adarve
1
2
 
FT
Santa Ana
RSD Alcalá
0
3
 
Móstoles Cf
El álamo
 
FT
La Virgen del Camino
Atlético Astorga
1
0
Postp.
Burgos Promesas
Bupolsa
 
FT
Real Burgos
Colegios Diocesanos
0
1
 
FT
Alhaurín
Alhaurino
1
1
 
FT
Juventud Torremolinos
Vélez
1
1
 
FT
Real Jaén
Ciudad de Torredonjimeno
2
2
Postp.
Huétor Vega
Loja
 
FT
Maracena
Almería II
2
0
 
FT
Castelldefels
Valls
2
1
 
FT
San Cristóbal
Montañesa
1
0
 
FT
Europa
Vilafranca
1
0
 
Girona II
Vilassar Mar
 
FT
Granollers
Cerdanyola del Vallès
1
1
Postp.
Real Titánico
Tuilla
 
FT
Córdoba II
Puente Genil
1
2
 
FT
Castilleja
Gerena
2
0
 
FT
Campanario
Aceuchal
1
1
 
FT
Xerez
Conil
2
2
 
Ceares
Avilés Stadium
 
FT
Tenisca
Tenerife II
1
1
 
FT
Atlético Paso
Mensajero
0
0
 
FT
Atlético Tacoronte
Ibarra
1
0
 
FT
Atlético Victoria
Vera
2
0
 
La Cuadra
Guía
 
FT
Lanzarote
Unión Viera
1
2
 
FT
Cortes
Murchante
1
1
Postp.
Colunga
Llanes
 
FT
San Rafael
Platges de Calvià
0
1
 
FT
Portmany
Cardassar
1
2
 
FT
Chinato
Calamonte
1
1
 
FT
Anguiano
Arnedo
1
1
 
Huracán Balazote
La Solana
 
FT
Torina
Cartes
1
0
 
FT
Elche II
Intercity
2
1
 
FT
Alberite
Náxara
1
3
Postp.
Villalbés
Polvorín
 
FT
As Pontes
Arzúa
1
1
 
FT
Pontellas
Estradense
2
4
 
FT
Ribadumia
Choco
2
1
 
FT
Arenteiro
Ourense CF
2
0
 
FT
Sóller
Genoa
1
1
 
FT
CAP Ciudad de Murcia
Huércal-Overa
0
0
 
FT
Deportiva Minera
Cartagena FC
0
0
 
FT
Racing Murcia
La Unión Atlético
1
1
 
FT
Valdivia
Extremadura UD II
0
2
 
FT
Corellano
River Ega
0
3
 
FT
Casalarreina
River Ebro
0
1
 
FT
Pradejón
Racing Rioja
1
4
Postp.
Sabiñánigo
Calamocha
 
FT
Quintanar del Rey
Almansa
1
0
 
FT
Marchamalo
Villacañas
1
0
 
FT
Atlético Tordesillas
Salamanca II
1
2
 
FT
Bembibre
Cultural Leonesa II
0
0
 
FT
Peralada
Horta
0
0
 
FT
Calasancio
Logroñés II
0
4
 
FT
Bergantiños
Silva
1
1
 
FT
Agrupación Estudiantil
Somozas
1
4
 
FT
Fisterra
Viveiro
2
3
 
FT
UD Ourense
Arosa
0
1
 
FT
Barco
Alondras
1
1
 
FT
Rápido Bouzas
Atios
2
0
 
FT
San Roque de Lepe
Lucena
1
0
 
FT
Manacor
Felanitx
1
0
 
FT
UCAM Murcia II
Plus Ultra
1
1
 
FT
CD Coria
Moralo
0
2
 
FT
UP Plasencia
Montijo
0
1
 
FT
Llerenense
Rcp Valverdeño
0
0
 
FT
Arroyo
Trujillo
2
1
 
FT
Alfaro
Varea
0
3
 
Tedeón
Calahorra II
 
Calvo Sotelo
La Roda
 
FT
Manzanares
Ciudad Real
2
2
 
FT
Tropezón
Barreda
2
0
 
Aurrerá de Vitoria
San Ignacio
Postp.
Silla
Paterna
 
FT
Novelda
Eldense
1
2
Postp.
Olímpic de Xàtiva
Jove Español
 
FT
Cristo Atlético
Peñaranda
2
0
 
FT
Gimnástica Segoviana
Mirandés II
6
1
 
FT
Real Ávila
Almazán
3
1
Postp.
Arandina
Cultural Cebrereña
 
FT
Santfeliuenc
Pobla Mafumet
1
0
 
Igualada
Manresa
 
Sant Andreu
Sants
 
Panadería Pulido
Gran Tarajal
 
FT
Lebrijana
Xerez Deportivo
2
1
 
FT
Arcos
Los Barrios
2
1
Postp.
Fraga
Illueca
 
FT
El Palo
Estepona
2
0
 
FT
Antequera
Malaga II
1
0
 
FT
Torreperogil
Huétor Tájar
1
1
 
FT
Hércules II
Benigànim
2
2
 
FT
Kalmar
Falkenberg
0
0
 
FT
Östersunds FK
Hammarby
1
3
 
FT
Örebro
Helsingborg
3
2
 
FT
Malmö FF
IFK Göteborg
3
1
 
FT
AFC Eskilstuna
Dalkurd
0
1
 
FT
Akropolis
Norrby
1
3
 
FT
Trelleborg FF
Degerfors
1
1
 
FT
Nyköping
Sollentuna
1
2
 
IFK Luleå
Sylvia
 
IFK Luleå
IF Karlstad
 
FT
Lindome
Landskrona
2
2
 
Vasalund
Gefle
 
Team Thoren
Frej
 
Eskilsminne
Trollhättan
 
FT
Team Thoren
Haninge
0
4
 
FT
Värnamo
Oskarshamns AIK
0
1
 
Karlslund
IF Karlstad
Postp.
Sion
Servette
 
FT
Young Boys
Luzern
2
1
 
Basel
Lausanne Sport
Postp.
Paradiso
Gossau
Postp.
Olympique de Genève
La Chaux-de-Fonds
 
FT
Luzern II
Buochs
5
1
 
Bassecourt
Delémont
 
Grasshopper II
Biel-Bienne
 
St. Gallen II
Eschen / Mauren
 
Münsingen
Basel II
 
FT
Taipower
Taichung Futuro
1
0
 
FT
Polisi Tanzania
Biashara United
0
1
 
FT
Mwadui
JKT Tanzania
1
6
 
KMC
Young Africans
 
FT
Sukhothai
Bangkok Glass
2
3
 
FT
Trat
Buriram United
2
2
 
FT
Police Tero
Muang Thong United
1
3
 
FT
Chonburi
Chiangrai United
0
3
 
FT
Chiangmai United
Samut Sakhon
2
1
 
FT
Nakhon Pathom
Navy
4
2
 
FT
Nong Bua Pitchaya
Chainat Hornbill
1
0
 
FT
Khonkaen
Kasetsart
1
0
 
FT
Yeni Malatyaspor
Gençlerbirliği
2
1
 
FT
Alanyaspor
Fatih Karagümrük
2
0
 
FT
Fenerbahçe
Trabzonspor
3
1
 
FT
Osmanlıspor
Balıkesirspor
1
2
 
FT
Bandırmaspor
Adana Demirspor
0
3
 
FT
İstanbulspor
Eskişehirspor
3
0
 
FT
Adanaspor
Tuzlaspor
1
3
Postp.
Altay
Giresunspor
 
FT
Inhulets'
Illychivets
1
1
 
FT
Kolos Kovalivka
Minai
2
2
 
FT
Zorya
Rukh Vynnyky
4
0
 
Coastal Carolina
Appalachian State
 
Troy
Georgia Southern
 
TCU
Kansas State
 
Louisiana
Arkansas State
 
Notre Dame
Louisville
 
Florida
South Carolina
 
UL Monroe
Texas State
 
Arkansas
Ole Miss
Postp.
Defensor Sporting
Liverpool
Postp.
Danubio
Cerro
Postp.
Nacional
Fénix
Postp.
Boston River
Progreso
Postp.
Deportivo Maldonado
Plaza Colonia
Postp.
Rentistas
Torque
Postp.
Cerro Largo
River Plate
Postp.
Wanderers
Peñarol
38'
Wanderers
Rentistas
1
2
TBA
LALA
Mineros de Guayana
TBA
Deportivo Lara
Deportivo La Guaira
 
Metropolitanos
Yaracuyanos
 
Aragua
Academia Puerto Cabello
 
Carabobo
Atlético Venezuela
 
Zamora
Zulia
 
Deportivo Táchira
Trujillanos
 
Caracas
Monagas
56'
Metropolitanos
Aragua
1
0
 
FT
Carabobo
Estudiantes Mérida
2
2
 
Caracas
Zamora
 
Trujillanos
Yaracuyanos
 
FT
Thanh Hoa
Song Lam Nghe An
1
1
 
FT
Quang Nam
Da Nang
3
1
 
FT
Nam Dinh
Hai Phong
2
3
 
Hoang Anh Gia Lai
Sai Gon
 
FT
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Viettel
0
1