MS
Güney Kore U-23
Ürdün U-23
2
1
 
MS
Birleşik Arap Emirlikleri U-23
Özbekistan U-23
1
5
 
The Express Preview
 
The Express Preview
 
The Soccer Xtra
 
The Locker Room
 
İzlanda
El Salvador
TBA
Górnik Zabrze
Chindia Târgovişte
TBA
Łódzki KS
Astra
TBA
Raków Częstochowa
Ural
TBA
Oleksandria
Slavia Sofia
TBA
Wisła Płock
Dunav 2010 U-20
TBA
Chindia Târgovişte
Zhemchuzhina Sochi
TBA
Varaždin
Zrinjski
 
JJK
MP
 
FC Schaffhausen
YF Juventus
 
MS
Türkgücü-Ataspor
Bayern München II
1
3
 
MS
Olimpija
Brežice
2
0
 
MS
Bergisch Gladbach
Viktoria Köln
2
3
 
MS
Union Berlin
St. Gallen
1
2
 
MS
Rudar
Šampion Celje
6
0
 
MS
HSC Hannover
Borussia Hildesheim
1
4
77'
Dynamo Kyiv
Legia Warszawa
1
1
83'
Basel
Hamburger SV
0
2
 
Mariehamn
Pif
 
Millonarios
América de Cali
 
Uruguay U-23
Paraguay U-23
 
Brezilya U-23
Peru U-23
 
Magra
Paradou AC
 
1º de Agosto
Progresso
 
Independiente
River Plate
 
Boca Juniors
Atlético PR
 
Deportivo Camioneros
Circulo Deportivo
 
San Martín Formosa
Boca Unidos
 
Deportivo Madryn
Sol de Mayo
 
Sportivo Belgrano
Unión Sunchales
 
Defensores Belgrano VR
Douglas Haig
 
MS
Western United
Central Coast Mariners
3
0
 
MS
Western Sydney Wanderers
Perth Glory
0
1
 
Western Sydney Wanderers
Perth Glory
 
MS
Cercle Brugge
Antwerp
1
2
 
Anderlecht
Club Brugge
 
Zulte-Waregem
Genk
37'
OH Leuven
Westerlo
0
1
 
Placencia Assassins
Freedom Fighters
 
Verdes
Wagiya
 
MS
Township Rollers
Police XI
7
0
 
Vasco da Gama
Bangu
 
Cabofriense
Fluminense
 
Ferroviário
Horizonte
Ert.
Avion Academy
Canon
Ert.
Feutcheu
Cotonsport
Ert.
Panthère
APEJES Academy
Ert.
Tonnerre
Fovu Club
Ert.
Dragon de Yaoundé
Union Douala
Ert.
Stade Renard
Young Sport Academy
Ert.
Bamboutos
Colombe
Ert.
Eding Sport
UMS de Loum
Ert.
PWD
Fortuna Mfou
 
Copiapó
Deportes Temuco
 
Cartaginés
Deportivo Saprissa
 
Grecia
UCR
 
Jicaral
Limón
 
Alajuelense
Herediano
 
San Carlos
Pérez Zeledón
Ert.
Nea Salamis
Enosis
Ert.
Apollon
Ethnikos Achna
Ert.
Omonia Nicosia
Anorthosis
Ert.
ASIL Lysi
Alki Oroklini
 
Al Mokawloon
Al Ahly
 
Municipal Limeño
FAS
 
Independiente
Once Municipal
 
MS
Nottingham Forest
Luton Town
3
1
 
MS
Birmingham City
Manchester City
0
2
 
MS
Manchester United
Tottenham Hotspur
3
0
79'
Arsenal
Chelsea FC
1
4
81'
Everton
Reading
3
1
36'
Bristol City
Liverpool
0
1
34'
West Ham United
Brighton & Hove Albion
0
1
 
Coventry United Ladies
Sheffield United Women
78'
Bordeaux
Olympique Lyonnais
0
0
 
Châteauneuf-sur-Loire
Tours
 
Le Touquet
Valenciennes II
 
Le Portel
Chambly II
 
Vimy
Grande-Synthe
 
Amnéville
Biesheim
 
Trégunc
Dinan-Léhon
36'
Aduana Stars
Legon Cities
0
0
34'
Asante Kotoko
Ebusua Dwarfs
0
0
 
Bechem United
Eleven Wonders
35'
Dreams
Medeama
1
0
35'
Elmina Sharks
Great Olympics
1
0
34'
Inter Allies
WAFA
0
1
35'
Karela
King Faisal
0
0
37'
Liberty Professionals
Hearts of Oak
1
0
 
MS
Xanthi
Panathinaikos
0
1
21'
AEK Athens
Larissa
0
0
22'
Atromitos
Volos NFC
0
0
 
PAOK
Asteras Tripolis
 
Olympiakos Piraeus
Aris
 
MS
Kalamata
Niki Volos
0
2
 
MS
Olympiakos Volos
Trikala
2
2
 
MS
Thesprotos
Diagoras
1
2
 
Triglia FC
Veria
 
MS
Panthiraikos
Agioi Anargyroi
2
0
 
LeFKimmi
Anagennisi Artas
 
MS
Ano Meras
Thyella Kamari
0
2
 
MS
Keravnos Pernis
Aetos Orfani
1
5
 
Kilkisiakos
Iraklis Zygou
 
Antheias-aristinou
Doxa Kato Kamila
 
MS
Panserraikos
Orfeas Xanthi
5
2
 
MS
Apollon Paralimniou
Nestos Chrisoupolis
1
1
 
Giannitsa
Astrapi Mesopotamia
 
MS
Almopos
Thyella Sarakinoi
2
0
 
MS
Nea Kallikrateia
M. Alexandros Trikala
0
0
 
Florina
Thermaikos Thermis
 
MS
Makedonikos
Edessaikos
1
0
 
MS
Karitsa
Meteora
0
0
 
DiagorAS Stefanovik
Atromitos Palamas
 
MS
DiAS Diou
Oikonomos
1
0
 
MS
Almyros
Pierikos
1
1
 
MS
Atalanti
Digenis Neochori
3
0
 
MS
Potamia
ThiseAS Agria
0
2
 
MS
Sellana
Iraklis Larissa
1
0
 
Apollon Efpaliou
Tilikratis
 
Thinaliakos
Pontion Karagiannion
 
MS
Anatoli
Acheron Kanalaki
1
1
 
MS
Makedonikos Foufas
Preveza
1
0
 
MS
Souli Paramythia
Nafpaktiakos
3
2
 
MS
Ethnikos Piraeus
Agios Ierotheos
1
2
 
MS
Fostiras
Keratsini
5
0
 
MS
Ermis Korydallos
Kallithea
0
1
 
Akratitos
Moschato
 
MS
Kifisia
Ilisiakos
2
0
 
MS
Panarkadikos
Palliniakos
3
0
 
Rodos
Kitheron
 
MS
Ipato
Marko
0
1
 
MS
Aiolikos
Nea Artaki
1
0
 
MS
Korinthos 2006 U-20
Aittitos Spata
0
6
 
MS
Thyella Diastavroseos
Asteras Tripolis
2
0
 
Antigua GFC
Iztapa
 
Malacateco
Guastatoya
 
Real de Minas
Platense
 
Motagua
Real Sociedad
 
MS
Happy Valley
Yuen Long
1
1
 
Wong Tai Sin
Tai Chung
 
Wing Yee
Shatin
 
BCGS Hong Kong Sapling
Sham Shui Po
 
Citizen AA
Eastern District
 
Hoi King
Dreams Metro Gallery
 
Central & Western
South China
77'
Jamshedpur
Kerala Blasters
2
2
 
MS
Mohun Bagan
East Bengal
2
1
90'
Churchill Brothers
TRAU
1
2
 
MS
Mes Rafsanjan
Qashqai
1
2
 
Damash Gilanian
Malavan
 
MS
Mes Kerman
Arman Gohar
1
0
 
Oxin Alborz
Sorkhpooshan Pakdasht
 
MS
Khooshe Talaee Saveh
Shahrdari Tabriz
2
1
 
MS
Fajr Sepasi
Esteghlal Khuzestan
0
0
 
Navad Urmia
Aluminium Arak
Delayed
Baadraan
Rayka Babol
0
0
 
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Ra'anana
79'
Spezia
Cittadella
1
1
74'
Pescara
Salernitana
1
2
 
Benevento
Pisa
80'
Juventus II
Arezzo
1
0
80'
Monza
Como
1
1
84'
Olbia
Pontedera
1
1
81'
Gubbio
Union ArzignanoChiampo
0
1
74'
Calcio Padova
Modena
0
1
84'
Südtirol
Rimini
4
1
81'
Vibonese
Cavese
0
1
78'
Catania
Potenza Calcio
1
1
80'
Bisceglie
Reggina
1
0
76'
Ternana
Rende
3
1
77'
Bari 1908 U-19
FC Rieti
2
1
84'
Paganese
Sicula Leonzio
0
0
75'
Casertana
Virtus Francavilla
1
0
81'
Pergolettese
Pro Patria
0
2
 
Lecco
Novara
 
Carrarese
Robur Siena
 
Ravenna
Fano
 
Vicenza
Carpi
 
Teramo
Avellino
 
Catanzaro
Monopoli
 
MS
Ghivizzano Borgo Mozzano
Bra
0
2
 
MS
Chieri
Borgosesia
0
1
 
MS
Savona
Caronnese
2
1
 
MS
Ligorna
Fezzanese
2
2
78'
Sanremo
Lavagnese
0
0
 
MS
Real Forte Querceta
Lucchese
1
1
77'
Fossano
Seravezza
3
3
 
MS
Casale
Vado
2
0
 
MS
Prato
Verbania
5
0
 
MS
Sondrio
Arconatese
0
3
 
Ponte San Pietro
Brusaporto
42'
Bustese Roncalli
Castellanzese
1
1
 
MS
Seregno
Dro Calcio
2
0
 
MS
Levico
Folgore Caratese
1
0
 
MS
Inveruno
Legnano
0
3
 
MS
Villa Valle
Nibionnoggiono
0
1
 
MS
Caravaggio
Tritium
1
2
 
MS
Pro Sesto
Virtus Bolzano
1
0
 
Scanzorosciate
Virtus Ciserano
42'
Cartigliano
Montebelluna
1
1
 
MS
Ambrosiana
Cjarlins Muzane
3
0
 
MS
Belluno
Delta Calcio Rovigo
1
2
 
MS
Campodarsego
Este
2
2
 
MS
Legnago Salus
Mestre
0
0
42'
Clodiense
San Luigi
2
2
42'
Luparense
Tamai
1
0
 
MS
Adriese
Union Feltre
1
0
 
MS
Caldiero Terme
Vigasio
2
1
42'
Chions
Villafranca
0
0
 
MS
Breno
Correggese
0
1
 
Calvina
Pergocrema
 
MS
Forlì
Fanfulla
0
1
 
MS
Sammaurese
Fiorenzuola
1
2
 
MS
Lentigione
Mantova
2
2
 
MS
Vigor Carpaneto
Mezzolara
1
1
 
MS
Pol. Ciliverghe Mazzano
Progresso
0
1
 
MS
Franciacorta
Sasso Marconi
1
2
 
MS
Alfonsine
Savignanese
1
2
 
MS
Pomezia
Albalonga
0
1
 
MS
Montevarchi Calcio
Bastia Calcio
0
1
 
MS
Gavorrano
Scandicci
1
0
 
MS
Flaminia
Cannara
0
0
 
MS
Grassina
Nuova Monterosi
2
1
 
MS
Foligno
Mobilieri Ponsacco
3
1
 
MS
Aglianese
Sangiovannese
2
0
 
MS
San Donato Tavarnelle
Sporting Trestina
1
1
 
MS
Grosseto
Tuttocuoio
3
1
 
MS
Vastogirardi
Avezzano
2
0
 
MS
Giulianova
Matelica Calcio
0
0
 
MS
Cattolica
Olympia Agnonese
1
1
 
MS
Sangiustese
Pineto
0
1
 
MS
Montegiorgio
Recanatese
1
2
 
MS
Jesina
San Nicolò
0
2
 
Città Di Campobasso
Tolentino
 
MS
Atletico Terme Fiuggi
Vastese
3
0
 
MS
Turris
Ladispoli
4
1
 
MS
Vis Artena
Aprilia
3
0
 
MS
Latina
Cassino
2
0
 
MS
Portici
Città di Anagni
0
2
 
MS
Arzachena
Ostia Mare Lidocalcio
2
4
 
MS
Trastevere
Budoni
3
3
 
MS
Muravera
Pro Calcio Tor Sapienza
1
1
 
MS
Team Nuova Florida
Latte Dolce
2
3
 
MS
Team Altamura
Agropoli
4
0
 
MS
Grumentum
Audace Cerignola
0
0
 
MS
Gelbison
Francavilla
0
0
42'
Fidelis Andria
Gladiator
0
2
 
MS
Sorrento
Gravina
2
1
 
MS
Foggia
Nocerina
2
0
42'
Nola 1925 U-19
Cittanovese
2
0
 
MS
Acireale
Castrovillari
3
1
 
MS
Corigliano Calabro
Città di Messina
0
1
 
MS
Savoia
Marina di Ragusa
0
0
 
MS
Giugliano
Marsala
2
1
 
MS
Palermo
Roccella
1
0
 
MS
Messina
San Tommaso
1
0
 
MS
Palmese
Troina
1
0
 
MS
Biancavilla
Licata
1
0
78'
CD Torres Novas
Lanusei
0
1
77'
Brindisi
Casarano
1
1
78'
Bitonto
Città di Fasano
2
0
77'
Nardò
Taranto
1
1
 
MS
Fiorentina
Florentia
6
1
 
MS
Empoli
Juventus
1
2
 
Dunbeholden
Cavalier
 
Molynes United
Portmore United
 
Tivoli Gardens
UWI
 
Vere United
Waterhouse
 
Humble Lions
Arnett Gardens
 
MS
Sirens
Mosta
2
0
 
Gzira United
Santa Lucía
Ert.
Dorados
Mineros de Zacatecas
Ert.
Atlético Zacatepec
Tampico Madero
 
Khouribga
CR Khemis Zemamra
 
RSB Berkane
Raja Casablanca
 
MS
VVV
PSV
1
1
 
MS
Ajax
Sparta Rotterdam
2
1
 
MS
Emmen
Heracles
1
0
 
ADO Den Haag
RKC Waalwijk
 
MS
Den Bosch
Go Ahead Eagles
2
3
 
MS
HV & CV Quick
HSC '21 U-21
2
0
 
MS
DEM
ADO '20 U-20
2
2
42'
USV Hercules
Lienden
3
0
 
MS
Westlandia
Hoogland
5
2
 
MS
EVV
Dongen
1
0
 
OFC
Groene Ster
 
MS
OSS '20 U-20
Gemert
4
2
40'
Enugu Rangers
Abia Warriors
1
1
38'
Ifeanyi Uba
Enyimba
1
0
35'
Heartland
Katsina United
0
0
38'
Kano Pillars
Akwa United
0
0
 
Delta Force
Sunshine Stars
 
Plateau United
Adamawa United
DA
Wikki Tourist
MFM
2
0
 
Jigawa Golden Stars
Rivers United
 
Lobi Stars
Akwa Starlets
 
Nasarawa United
Warri Wolves
 
12 De Octubre
Libertad
 
Olimpia
General Díaz
 
MS
Farense
Sporting Covilhã
0
0
36'
Academico Viseu
Chaves
0
0
22'
Cova Piedade
Nacional
1
0
37'
Casa Pia
Varzim
0
1
 
Vilafranquense
Penafiel
72'
Juvenes / Dogana
Cosmos
0
2
72'
San Giovanni
Fiorentino
1
1
72'
Faetano
Domagnano
1
0
37'
Dundee United
Hibernian
0
1
 
MS
SuperSport United
Mamelodi Sundowns
1
2
 
MS
Polokwane City
Golden Arrows
1
1
 
MS
Bloemfontein Celtic
Chippa United
1
1
 
MS
Elche
Alcorcón
1
1
39'
Deportivo La Coruña
Cádiz
0
0
 
Real Oviedo
Huesca
 
Racing Santander
Las Palmas
 
Extremadura UD
Almería
 
Tenerife
Girona
 
MS
Melilla
Celta de Vigo II
1
0
 
MS
Internacional
Coruxo
0
2
 
MS
Rayo Majadahonda
Ibiza
0
1
 
MS
Langreo
Real Oviedo II
2
0
 
MS
Peña Deportiva
Atlético Madrid II
3
1
 
MS
Las Rozas
Getafe II
1
1
 
MS
Real Valladolid II
Osasuna II
2
0
 
MS
Tudelano
Arenas de Getxo
1
1
 
MS
Deportivo Alaves II
Burgos
2
2
 
MS
Prat
Orihuela
2
2
 
MS
Gimnàstic Tarragona
Barcelona II
1
0
 
MS
Espanyol II
Ebro
2
2
 
MS
Olot
Cornellà
1
1
 
MS
UCAM Murcia
Linense
4
3
 
MS
Villarrobledo
Marbella
1
4
 
MS
Talavera CF
Recreativo Huelva
0
1
 
MS
Cádiz II
Yeclano
2
0
 
MS
Las Palmas II
Atlético Baleares
2
1
8'
Ejea
Llagostera-Costa Brava
0
0
 
Pontevedra
Racing Ferrol
 
SS Reyes
Sporting Gijón II
 
Marino de Luanco
Real Madrid II
 
Salmantino
Amorebieta
 
Calahorra
Athletic Club II
 
Haro
UD Logroñés
 
Barakaldo
Guijuelo
 
Sabadell
Levante II
 
Badalona
Andorra
 
La Nucía
Lleida Esportiu
 
Venados
Sanluqueño
 
San Fernando CD
Granada II
 
Córdoba
Villarrubia
 
Algeciras
Real Murcia
 
Cultural Leonesa
Real Unión
 
Valencia II
Castellón
 
Cartagena
Don Benito
 
Sevilla II
CD Badajoz
 
MS
Sevilla III
Gerena
2
1
 
MS
Santurtzi
San Ignacio
0
0
 
MS
Sestao River
Ariznabarra
4
1
 
MS
Basconia
Deusto
3
0
 
MS
Intercity
Atzeneta
1
4
 
Rc Catarroja
Alcoyano
 
MS
Carabanchel
Moratalaz
2
1
 
Alcobendas Sport
Atlético de Pinto
 
Rayo Vallecano II
San Fernando de Henares
 
MS
Trival Valderas
Navalcarnero
1
0
 
MS
Villaverde-Boetticher
Torrejón
0
1
 
MS
Linares Deportivo
Melilla Cd
6
0
 
MS
Portmany
Felanitx
0
3
 
SFC Minerva
Muleño
 
Extremadura Ud II
Diocesano
 
MS
Illescas
Almagro
0
0
 
MS
Tarancón
Azuqueca
3
2
 
MS
Siete Villas
Escobedo
1
1
 
MS
Real Avilés
Condal
2
2
 
MS
Vallobín
Ceares
1
0
 
Manresa
Figueres
 
MS
Europa
Vilafranca
3
2
 
MS
Sant Andreu
Granollers
2
1
 
MS
Móstoles
Pozuelo Alarcón
0
0
 
MS
Unión Adarve
Flat Earth
1
0
 
MS
Santa Ana
Alcorcón II
0
1
 
MS
La Virgen del Camino
Almazán
2
2
 
MS
Loja
Almería II
1
1
 
MS
Maracena
Huétor Vega
2
2
 
Polideportivo Almería
Huétor Tájar
 
MS
Alhaurín
Mancha Real
1
1
 
MS
Córdoba II
Utrera
0
0
 
Atlético Tacoronte
Ud San Fernando
 
MS
Calamonte
Fuente de Cantos
2
0
 
MS
Cacereño
Arroyo
4
1
 
MS
Miajadas
Trujillo
0
2
 
MS
Azuaga
Llerenense
1
1
 
MS
Olivenza
Villanovense
2
0
 
MS
Berceo
CDFC La Calzada
2
1
 
MS
Villegas
Alberite
0
3
 
Cuarte
San Juan Mozarrifar
 
MS
Borja
Real Zaragoza II
0
1
 
MS
Socuéllamos
Torrijos
0
0
 
MS
Silva
Somozas
2
3
 
MS
Polvorín
Arosa
2
2
 
MS
San Cristóbal
Cerdanyola del Vallès
2
2
 
MS
La Granja
Salamanca II
2
3
 
MS
Arcos
Antoniano
1
1
 
MS
Formentera
Ibiza IslAS Pitiusas
0
0
 
Marino de Luanco
Tenerife II
 
MS
Mensajero
Villa Santa Brígida
6
1
 
Gran Tarajal
Atlético Paso
 
Lanzarote
Tenisca
 
Robres
CDJ Tamarite
 
Mosconia
Lenense
 
Anguiano
Oyonesa
 
Lealtad
Navarro
 
Llanera
Tuilla
 
Siero
San Martín
 
Guarnizo
Torina
 
Selaya
Barreda
 
Leganés II
Parla
 
Rsd Alcalá
El álamo
 
Numancia II
Real Burgos
 
Mirandés II
Gimnástica Segoviana
 
Bupolsa
Atlético Tordesillas
 
Murchante
San Juan
 
Calasancio
Pradejón
 
River Ebro
Yagüe
 
Brea
Villanueva CF
 
Belchite 97
Fraga
 
Sariñena
Calamocha
 
Atlético Ibañés
Conquense
 
Colunga
Llanes
 
As Pontes
Villalbés
 
Real Sociedad III
Santutxu
 
Pobla Mafumet
Horta
 
Banyoles
Terrassa
 
Peralada
Sants
 
Atlético Astorga
Becerril
 
UD Santa Marta
Arandina
 
La Bañeza
Bembibre
 
Real Jaén
Motril
 
águilas
LorCA Deportiva
 
UCAM Murcia II
Atlético Pulpileño
 
Olímpico Totana
Plus Ultra
 
Huércal-Overa
Mar Menor
 
Mazarrón FC
El Palmar
 
CAP Ciudad de Murcia
Deportiva Minera
 
Valdivia
UP Plasencia
 
RCP Valverdeño
Montijo
 
Peña Azagresa
Fontellas
 
Corellano
Huarte
 
Arnedo
Alfaro
 
Utebo
Barbastro
 
Atlético Monzón
Almudévar
 
Binéfar
Valdefierro
 
La Solana
Pedroñeras
 
Quintanar del Rey
La Roda
 
Albacete II
Villacañas
 
Compostela
Alondras
 
Barco
Arenteiro
 
Bergantiños
Ourense CF
 
Rápido Bouzas
Pontellas
 
UD Ourense
Paiosaco
 
Gijón Industrial
Covadonga
 
Urraca
Praviano
 
Vimenor
Gimnástica Torrelavega
 
Tropezón
Cayón
 
Gernika
Tolosa
 
L'Hospitalet
Vilassar de Mar
 
Olímpic de Xàtiva
Villarreal III
 
Silla
Paterna
 
Alzira
Vilamarxant
 
Real Ávila
Cultural Leonesa II
 
Antequera
El Palo
 
CiudAD De Torredonjimeno
Torreperogil
 
El Ejido
Vélez
 
Xerez Deportivo
Rota
 
Lucena
Pozoblanco
 
Mallorca II
Constància
 
Platges de Calvià
Ferriolense
 
Alcúdia
Llosetense
 
Los Garres
Real Murcia II
 
CD Coria
Jerez
 
Moralo
Aceuchal
 
Vianés
Casalarreina
 
SD Logroñés
Logroñés II
 
Náxara
Varea
 
Teruel
Illueca
 
Toledo
Madridejos
 
Calvo Sotelo
Manchego
 
Almansa
CD Guadalajara
 
Zamora
Burgos Promesas
 
Real Betis II
Los Barrios
 
Lebrijana
Xerez
 
Estradense
Arzúa
 
Atlético Porcuna
Málaga II
 
Eldense
Novelda
 
Crevillente
Hércules II
 
MS
Logroño
Granadilla Tenerife
1
1
 
MS
Madrid
Athletic Club
4
1
 
Sporting De Huelva W
Tacón W
 
Sevilla
Atletico Madrid
 
Deportivo De La Coruña W
Real Betis W
 
MS
Alliance
Simba
1
4
 
Police
Defence Force
 
MS
ES Tunis
Club Africain
2
1
 
MS
Antalyaspor
Göztepe
0
3
 
MS
Trabzonspor
Kasımpaşa
6
0
 
MS
Galatasaray
Denizlispor
2
1
 
Beşiktaş
Sivasspor
 
MS
İstanbulspor
BB Erzurumspor
1
1
 
MS
Keçiörengücü
Eskişehirspor
0
1
 
MS
Boluspor
Osmanlıspor
0
2
 
Bursaspor
Fatih Karagümrük
 
MS
Amed SK
Zonguldak Kömürspor
0
0
 
MS
Sivas Belediyespor
Bodrumspor
2
0
 
MS
Gümüşhanespor
Konyaspor
1
3
 
MS
Bugsaşspor
Sarıyer
2
3
 
MS
Tarsus İdman Yurdu
Şanlıurfaspor
3
0
 
MS
Manisa BBSK
Hacettepe
4
0
 
MS
Çorum Belediyespor
İnegölspor
1
3
 
MS
Utaş Uşakspor
Ergene Velimeşespor
2
0
 
MS
Ankara Demirspor
Kahramanmaraşspor
4
0
 
MS
Sakaryaspor
Elazığspor
1
0
 
MS
Kastamonuspor
Kırşehir Belediyespor
1
0
 
MS
Wakiso Giants
Onduparaka
1
0
 
MS
Zanaco
ZESCO United
3
0