The Express Preview
 
The Express Preview
 
The Express Preview
 
The Soccer Xtra
 
The Locker Room
 
Luftëtari Gjirokastër
Bylis Ballsh
 
Tirana
Laçi
 
Vllaznia Shkodër
Partizani Tirana
 
Skënderbeu Korçë
Kukësi
 
1º de Agosto
Recreativo da Caála
 
FIN
Banfield
Atlético Tucumán
1
2
 
FIN
Independiente
Argentinos Juniors
0
1
51'
Patronato
Newell's Old Boys
0
1
 
Talleres Córdoba
Lanús
 
FIN
Nueva Chicago
Alvarado
0
1
83'
Estudiantes Río Cuarto
Belgrano
1
0
 
FIN
Acassuso
UAI Urquiza
2
2
 
FIN
Colegiales
Defensores Unidos
1
2
 
FIN
Argentino Quilmes
Talleres Remedios
1
1
 
FIN
Midland
Excursionistas
2
0
 
FIN
Central Córdoba
San Martín Burzaco
3
0
Reporté
Independiente
Lanús
Reporté
Deportivo Camioneros
Circulo Deportivo
 
FIN
Deportivo Madryn
Estudiantes de San Luis
0
1
84'
Sportivo Peñarol
Huracán Las Heras
1
2
86'
Villa Mitre
Juventud Unida Univ.
0
0
42'
Liniers
Puerto Nuevo
0
0
 
FIN
Defensores de Cambaceres
Centro Español
2
3
 
FIN
Deportivo Muñiz
Argentino Rosario
0
0
 
FIN
Shirak
Ararat
2
1
 
FIN
Western United
Perth Glory
1
1
 
FIN
Central Coast Mariners
Newcastle Jets
1
1
 
FIN
LASK Linz
Mattersburg
7
2
 
FIN
Sturm Graz
Salzburg
1
1
 
FIN
Rheindorf Altach
Admira
1
4
 
FIN
Liefering
Ried
0
1
 
FIN
Dornbirn
Pasching
2
2
 
Dornbirner SV
Röthis
 
WAC / St. Andrä II
Ried II
 
FIN
Gurten
Hertha
0
1
 
Wiener Viktoria
Wiener SC
 
FIN
Langenegg
Austria Lustenau II
2
1
 
FIN
Hohenems
Bregenz
1
1
 
FIN
Lauterach
Rot-Weiß Rankweil
4
1
 
Allerheiligen
Wolfsberg
 
FIN
Leobendorf
Admira II
0
1
 
FIN
St. Anna
Deutschlandsberger SC
0
0
 
FIN
Qabala
Qarabağ
1
1
 
FIN
Keşla FK
Sabah
1
1
 
Sumqayıt II
Turan-T
 
MOIK
Sabah II
 
FIN
Slavia
Neman Grodno
0
1
 
FIN
BATE
Gomel
1
1
 
FIN
Dinamo Minsk
Vitebsk
0
2
 
FIN
Standard Liège
Genk
1
0
 
FIN
Kortrijk
Zulte-Waregem
2
0
 
FIN
KV Oostende
AS Eupen
2
3
 
FIN
Gent
Waasland-Beveren
2
0
 
FIN
SV Roeselare
Union Saint-Gilloise
3
0
 
FIN
Beerschot-Wilrijk
Excelsior Virton
2
1
 
San Pedro Pirates
Verdes
 
Freedom Fighters
Placencia Assassins
 
Bandits
Belize Defence Force
 
FIN
The Strongest
Aurora
2
2
36'
Sport Boys
Blooming
1
2
 
Royal Pari
Club Destroyers
 
FIN
Velež
Zrinjski
1
0
 
FIN
Tuzla City
Radnik Bijeljina
0
3
 
FIN
Zvijezda 09
Borac Banja Luka
0
2
 
FIN
Željezničar
Mladost Doboj Kakanj
2
1
 
FIN
Township Rollers
Gilport Lions
3
1
 
FIN
Security Systems
Prisons XI
5
0
 
FIN
Morupule Wanderers
Extension Gunners
0
1
 
FIN
Gaborone United
Notwane
0
0
 
FIN
TAFIC
BDF XI
1
3
90'
Fortaleza
Grêmio
2
1
 
Corinthians
Cruzeiro
 
FIN
Ponte Preta
Bragantino
1
1
 
FIN
Oeste
América Mineiro
0
1
 
FIN
Vila Nova
Coritiba
2
2
 
Paraná
Figueirense
 
Operário PR
São Bento
 
FIN
Botev Plovdiv
Ludogorets
0
1
 
FIN
Levski Sofia
Arda
2
1
 
FIN
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Montana
2
1
 
Strumska slava
Spartak Varna
 
FIN
Kariana Erden
CSKA 1948 Sofia U-19
3
2
 
FIN
Lovech
Botev Galabovo
3
0
 
FIN
Neftohimik
Hebar 1918 U-19
2
1
 
FIN
OFK Pirin
Pomorie
3
1
 
York9
Hfx Wanderers
90'
Cavalry
Edmonton
3
1
 
Pacific
Valour
 
SC Scarborough
Kingsman
Reporté
Palestino
Unión Española
Reporté
Audax Italiano
Cobresal
 
FIN
La Serena
Unión San Felipe
4
0
 
FIN
Rangers
Santiago Wanderers
0
1
Reporté
Magallanes
Cobreloa
Reporté
Melipilla
Copiapó
 
Deportes Santa Cruz
Deportes Valdivia
 
San Luis
Santiago Morning
 
FIN
Guangzhou R&F
Shandong Luneng
1
3
 
FIN
Beijing Guoan
Shanghai SIPG
0
2
 
Qingdao Huanghai
Beijing BG
 
Nei Mongol Zhongyou
Shanghai Shenxin
 
Sichuan Longfor
Xinjiang Tianshan
 
Meizhou Hakka
Heilongjiang Lava Spring
 
Shijiazhuang Ever Bright
Guizhou Zhicheng
 
Liaoning Whowin
Guangdong South Tigers
 
Hangzhou
Nantong Zhiyun
 
FIN
Patriotas Boyacá
Deportivo Pasto
1
0
Mi-temps
Once Caldas
Atlético Huila
1
0
 
América de Cali
Atlético Nacional
 
Deportes Tolima
Cúcuta Deportivo
 
Junior
Millonarios
 
Herediano
San Carlos
 
FIN
Varaždin
Istra 1961 U-19
1
0
 
Inter Zaprešić
Osijek
 
FIN
Slaven Koprivnica
Rijeka
1
2
 
FIN
Orijent 1919 U-19
Rudeš
2
0
 
FIN
Cibalia
Osijek II
0
2
 
FIN
Solin
Dubrava Zagreb
0
2
 
Zadar
Kamen Ivanbegovina
 
Zagora
Jadran LP
 
Vodice
Zmaj Blato
 
Junak
Sloga Mravince
 
Split
GOŠK Dubrovnik
 
Zrinski Jurjevac
Vuteks-sloga
 
Belišće
Sloga Nova Gradiška
 
Vihor
Oriolik Oriovac
 
Marsonia
NAŠK Našice
 
Slavija Pleternica
Dakovo-Croatia
 
Crikvenica
Jadran Poreč
 
Vinodol
Uljanik
 
Krk
Nehaj
 
Pazinka
Rudar Labin
 
Novigrad
Rovinj
 
Opatija
Grobničan Čavle
 
FIN
APOEL
Doxa
2
0
 
FIN
Ethnikos Achna
Apollon
1
0
 
FIN
Karmiotissa
Omonia Aradippou
1
0
 
FIN
Aris
Omonia Psevda
6
0
 
FIN
Digenis Ypsonas
Alki Oroklini
0
0
 
FIN
Anagennisi Deryneia
Digenis Morphou
1
1
 
FIN
AE Zakakiou
Xylotympou
1
1
 
FIN
Akritas
Onisilos
2
2
 
FIN
Ermis
Othellos
1
0
 
FIN
Slovan Liberec
Jablonec
2
2
 
FIN
Sigma Olomouc
České Budějovice
1
3
 
FIN
Zlín
Mladá Boleslav
0
2
 
FIN
Slavia Praha
Příbram
3
1
 
Pardubice
TřiNEC
 
FIN
Baník Sokolov
Líšeň
1
2
 
FIN
Slavoj Vyšehrad
Vysočina Jihlava
1
1
 
FIN
Prostějov
Viktoria Žižkov
2
1
 
Příbram II
Loko Vltavín
 
FIN
Frýdek-Místek
Vyškov
1
0
 
FIN
Odra Petřkovice
Baník Ostrava II
0
1
 
Benešov
Viktoria Plzeň II
 
Motorlet Praha
Admira Praha
 
Štěchovice
Slavia Praha II
 
FIN
Hlučín
Zlín II
3
0
 
FIN
Uherský Brod
Uničov
2
2
 
FIN
Slovan Rosice
Dolní Benešov
1
0
 
FIN
Havlíčkův Brod
Zbrojovka Brno II
1
4
 
FIN
Štětí
Aritma Praha
P 1
1
 
FIN
Tatran Rakovník
Chomutov
1
2
 
FIN
Petřín Plzeň
Rokycany
3
1
 
FIN
Sparta Kutná Hora
Hlinsko
2
1
 
FIN
Jindřichův Hradec
Otava Katovice
0
5
 
FIN
Sokol Čížová
Přeštice
0
1
 
FIN
Břeclav
Sokol Tasovice
0
3
 
FIN
Bzenec
Brumov
2
2
 
FIN
Hranice
Šumperk
0
1
 
FIN
Skaštice
Vsetín
1
1
 
FIN
Nové Sady
Přerov
4
1
 
FIN
Bystřice nad Pernštejnem
Stará Říše
5
2
 
Olympie Březová
Neratovice-Byškovice
 
FIN
Slaný
Brandýs nad Labem
P 1
1
 
FIN
Český Brod
Baník Souš
P 0
0
 
FIN
Náchod
Dvůr Králové
2
1
 
FIN
Vysoké Mýto
Sokol Libiš
3
1
 
FIN
Trutnov
Letohrad
3
2
 
FIN
Spartak Soběslav
České Budějovice II
2
P 2
 
FIN
Horky nad Jizerou
Zenit Čáslav
2
0
 
FIN
Ostrov
Kladno
2
1
 
FIN
Hvězda Cheb
Mariánské Lázně
0
3
 
FIN
Vejle
Kolding IF
3
0
 
FIN
Independiente del Valle
Aucas
4
0
75'
Guayaquil City
El Nacional
0
0
 
Macará
Deportivo Cuenca
Reporté
Al Ahly
Zamalek
 
Santa Tecla
Sonsonate
 
Chalatenango
Alianza
 
FIN
Blackburn Rovers
Huddersfield Town
2
2
 
FIN
Barnsley
Swansea City
1
1
 
FIN
Brentford
Millwall
3
2
 
FIN
Charlton Athletic
Derby County
3
0
 
FIN
Hull City
Queens Park Rangers
2
3
 
FIN
Leeds United
Birmingham City
1
0
 
FIN
Luton Town
Bristol City
3
0
 
FIN
Middlesbrough
West Bromwich Albion
0
1
 
FIN
Reading
Preston North End
1
0
 
FIN
Stoke City
Fulham
2
0
 
FIN
Potters Bar Town
Barnet
1
1
 
FIN
Chesterfield
Wrexham
1
1
 
FIN
Hednesford Town
Boston United
0
1
 
FIN
Gateshead
Colne
5
0
 
FIN
Barrow
Solihull Moors
0
1
 
FIN
Whitby Town
Stourbridge
1
1
 
FIN
Hartlepool United
Brackley Town
1
0
 
FIN
Nantwich Town
King's Lynn Town
1
0
 
FIN
Chorley
Spennymoor Town
2
0
 
FIN
Southport
Altrincham
1
3
 
FIN
Tamworth
Darlington
0
3
 
FIN
Notts County
Belper Town
2
1
 
FIN
Halifax Town
Harrogate Town
1
2
 
FIN
Fylde
Peterborough Sports
6
1
 
FIN
Whyteleafe
Chippenham Town
0
3
Annulé
Haringey Borough
Yeovil Town
0
0
 
FIN
Ebbsfleet United
Woking
1
1
 
FIN
Welling United
Eastleigh
0
0
 
FIN
Bromley
Aldershot Town
4
3
 
FIN
Maidstone United
Kings Langley
4
1
 
FIN
Maidenhead United
Wealdstone
1
1
 
FIN
Oxford City
Margate
2
1
 
Bowers & Pitsea
Chichester City
 
FIN
Royston Town
Maldon & Tiptree
1
3
 
FIN
Torquay United
Boreham Wood
3
2
 
FIN
Sutton United
Billericay Town
1
1
 
FIN
Weymouth
Dover Athletic
1
2
 
FIN
Dartford
Kingstonian
2
3
 
FIN
Carshalton Athletic
Dagenham & Redbridge
2
1
 
FIN
Havant & Waterlooville
Dulwich Hamlet
1
2
 
FIN
York City
Stockport County
2
0
 
FIN
AFC Wimbledon
Portsmouth
1
0
 
FIN
Bolton Wanderers
Rochdale
1
3
 
FIN
Doncaster Rovers
Bristol Rovers
2
0
 
FIN
Fleetwood Town
Burton Albion
4
1
 
FIN
Gillingham
Peterborough United
1
2
 
FIN
Milton Keynes Dons
Coventry City
0
0
 
FIN
Rotherham United
Oxford United
1
2
 
FIN
Wycombe Wanderers
Sunderland
1
0
 
FIN
Bradford City
Crawley Town
2
1
 
FIN
Cambridge United
Exeter City
4
0
 
FIN
Colchester United
Morecambe
0
1
 
FIN
Crewe Alexandra
Swindon Town
3
1
 
FIN
Forest Green Rovers
Mansfield Town
2
2
 
FIN
Grimsby Town
Leyton Orient
0
4
 
FIN
Newport County
Scunthorpe United
2
1
 
FIN
Northampton Town
Salford City
2
0
 
FIN
Oldham Athletic
Macclesfield Town
0
1
 
FIN
Plymouth Argyle
Carlisle United
2
0
 
FIN
Port Vale
Stevenage
1
1
 
FIN
Walsall
Cheltenham Town
1
2
Reporté
Brackley Town
Spennymoor Town
Reporté
Kettering Town
Altrincham
Reporté
King's Lynn Town
Leamington
Reporté
Billericay Town
Wealdstone
Reporté
Chippenham Town
Hemel Hempstead Town
 
FIN
AFC Telford United
Guiseley
4
1
 
FIN
Alfreton Town
Farsley Celtic
2
4
 
FIN
Blyth Spartans
Chester
2
2
 
FIN
Gloucester City
Bradford Park Avenue
1
0
 
FIN
Concord Rangers
Hungerford Town
0
2
 
FIN
St Albans City
Bath City
0
1
 
FIN
Tonbridge Angels
Chelmsford City
1
2
Reporté
Bowers & Pitsea
Corinthian-Casuals
Reporté
Margate
Bishop's Stortford
Reporté
Stafford Rangers
Whitby Town
Reporté
Hayes & Yeading United
Poole Town
 
Enfield Town
Cheshunt
 
Folkestone Invicta
Bognor Regis Town
 
Horsham
Merstham
 
Leatherhead
AFC Hornchurch
 
Lewes
Cray Wanderers
 
Worthing
Brightlingsea Regent
 
FIN
Ashton United
Gainsborough Trinity
3
1
 
FIN
Atherton Collieries
United of Manchester
2
3
 
FIN
Bamber Bridge
Scarborough Athletic
1
2
Reporté
Basford United
Nantwich Town
 
FIN
Buxton
Witton Albion
2
0
 
FIN
Hyde United
Morpeth Town
1
1
 
FIN
Mickleover Sports
Lancaster City
1
3
 
FIN
Radcliffe Borough
Matlock Town
1
0
 
FIN
South Shields
Grantham Town
1
1
 
FIN
Warrington Town
Stalybridge Celtic
1
2
 
FIN
Beaconsfield Town
Merthyr Town
0
0
 
FIN
Blackfield & Langley
Hartley Wintney
0
0
 
FIN
Chesham United
Wimborne Town
1
0
 
FIN
Dorchester Town
Yate Town
2
0
 
FIN
Farnborough
Gosport Borough
0
1
 
FIN
Metropolitan Police
Weston-super-Mare
2
1
 
FIN
Salisbury City
Harrow Borough
3
1
 
FIN
Tiverton Town
Swindon Supermarine
2
0
 
FIN
Truro City
Hendon
2
1
 
FIN
Walton Casuals
Taunton Town
1
5
 
FIN
Basford United
Stafford Rangers
3
1
Reporté
Colne
Ramsbottom United
Reporté
Stamford
Belper Town
Reporté
Whitehawk
Whyteleafe
 
Herne Bay
Île Guernesey
 
AFC Sudbury
Soham Town Rangers
 
Aveley
Coggeshall Town
 
Cambridge City
Brentwood Town
 
Canvey Island
Basildon United
 
Dereham Town
Hullbridge Sports
 
Felixstowe & Walton UTD
Bury Town
 
Great Wakering Rovers
Grays Athletic
 
Heybridge Swifts
Witham Town
 
Romford
Histon
 
Bedfont Sports
Ware
 
Chalfont St Peter
Barking
 
Chertsey Town
Bracknell Town
 
FC Romania
Tooting & Mitcham United
 
Harlow Town
Chipstead
 
South Park
Northwood
 
Staines Town
Hertford Town
 
Uxbridge
Ashford Town (Middlesex)
 
Waltham Abbey
Marlow
 
Westfield (Surrey)
Hanwell Town
 
City of Liverpool
Mossley
 
Droylsden
Pickering Town CFC
 
Marine
Marske United
 
Tadcaster Albion
Ossett United
 
Widnes
Pontefract Collieries
 
Chasetown
Cleethorpes Town
 
Lincoln United
Kidsgrove Athletic
 
Loughborough Dynamo
Sutton Coldfield Town
 
Newcastle Town
Leek Town
 
Sheffield
Market Drayton Town
 
Wisbech Town
Glossop North End
 
AFC Totton
Thatcham Town
 
Barnstaple Town
Winchester City
 
Basingstoke Town
Melksham Town
 
Bristol Manor Farm
Moneyfields
 
Cinderford Town
Highworth Town
 
Cirencester Town
Mangotsfield United
 
Larkhall Athletic
Frome Town
 
Sholing
Bideford
 
Slimbridge
Paulton Rovers
 
Burgess Hill Town
Ramsgate
 
Cray Valley PM
Faversham Town
 
East Grinstead Town
Whitstable Town
 
Haywards Heath Town
Hastings United
 
Sevenoaks Town
Ashford United
 
Sittingbourne
Hythe Town
 
Three Bridges
Phoenix Sports
 
Brighouse Town
Prescot Cables
 
Clitheroe
Kendal Town
 
Dunston UTS
Trafford
 
Workington
Runcorn Linnets
 
Ilkeston
Frickley Athletic
 
Spalding United
Stocksbridge Park Steels
 
Worksop Town
Carlton Town
 
FIN
Liverpool U-18
Newcastle United U-18
3
0
 
FIN
Levadia
Kuressaare
2
1
 
FIN
Paide
Tallinna Kalev
2
1
 
FIN
Trans
Maardu
5
2
 
FIN
Inter Turku
KuPS
0
2
 
FIN
Ilves
HJK
2
1
 
FIN
Honka
Mariehamn
3
0
 
FIN
SJK
Lahti
0
0
 
FIN
HIFK
RoPS
2
0
 
FIN
KPV
VPS
2
3
 
FIN
Le Havre
Lorient
2
2
 
Stade De Reims W
Guingamp W
 
Fleury 91
Soyaux
 
Bordeaux W
Olympique Marseille W
 
Montpellier
Metz
 
PSG
Paris
 
FIN
Mantes 78
Stade Briochin
0
2
 
FIN
Schiltigheim
FCSR Haguenau
3
0
 
FIN
St Maur Lusitanos
Bastia
2
1
 
FIN
Lens II
Lille II
2
2
 
FIN
Lorient II
Vitré
2
2
 
FIN
Granville
Poissy
2
1
 
Angers II
C' Chartres
 
FIN
St Malo US
Guingamp II
1
1
 
FIN
Rouen
Fleury 91
2
0
 
FIN
Romorantin SO
Nantes II
1
1
 
FIN
Chamalières
Blois
0
2
 
FIN
Colomiers US
Saint-Étienne II
3
1
 
Bourges Foot
Bergerac
 
FIN
Sète
Les Herbiers
1
1
 
FIN
St-Pryvé St-Hilaire
Stade Bordelais
2
3
 
FIN
Trélissac
Montpellier II
1
2
 
FIN
Chasselay MDA
Annecy
1
2
 
FIN
Fréjus St-Raphaël
Hyères
1
0
 
FIN
Martigues
Olympique Marseille II
2
1
 
FIN
Jura Sud Foot
Monaco II
1
0
 
FIN
Grasse
Olympique Lyonnais II
2
0
 
Marseille Endoume
Marignane Gignac
 
FIN
Saint-Priest
Louhans-Cuiseaux
1
1
 
FIN
Yzeure
Nîmes II
2
0
 
FIN
Bobigny
Sedan
0
1
 
FIN
Épinal
Belfort
3
1
 
FIN
Olympique St Quentin
Mulhouse
1
1
 
FIN
Sainte-Geneviève
Drancy JA
1
1
 
FIN
Croix Football IC
Reims II
1
4
 
FIN
Vannes
Entente SSG
1
0
 
FIN
Gobelins
Oissel
2
1
Reporté
Pacy Ménilles
Vire
 
Saran Municipal
Orléans II
 
Aubagne
Consolat Marseille
 
Côte Bleue
Nice II
 
Furiani Agliani
Ajaccio II
 
Le Havre II
AG Caennaise
 
Ardziv
FA Ile Rousse Monticello
 
Villefranche SJB
Gallia Lucciana
 
Hauts Lyonnais
Lyon Duchère II
 
Aubervilliers
Racing Colombes 92
 
Amnéville
Troyes II
 
Biesheim
Strasbourg II
 
Chauvigny
Mérignac-Arlac
 
Niort II
Les Genêts d'Anglet
 
La Châtaigneraie
Les Herbiers II
 
Challans
Laval II
 
La Roche-sur-Yon
Le Mans UC 72 II
 
Chateaubriant Voltigeurs
Fontenay Vendée Foot
 
USSA Vertou
Changé
 
Ouest Tourangeau
C' Chartres II
 
Cannes
Mandelieu LN
 
Istres
Gémenos
 
Morteau Montlebon
Jura Dolois
 
IS-Selongey
Sens
 
Dijon II
Pontarlier
 
Montceau
Valdahon Vercel
 
Sochaux II
Besançon
 
Besançon
Gueugnon
 
Illkirch Graffenstaden
Metz II
 
Sarreguemines
Sarre-Union
 
Saint-Louis Neuweg
Raon l'Etape
 
Agde
Canet Roussillon
 
Amiens AC
Valenciennes II
 
Arras
Beauvais
 
Boulogne II
Maubeuge
 
Feignies
Amiens SC II
 
Gonfreville
Quevilly II
 
Dieppe
Évreux
 
Caen II
Saint-Lô Manche
 
Cherbourg
Avranches II
 
Alençon
Grand-Quevilly
 
Drapeau Fougères
Trégunc
 
Lannion
Brest II
 
Pontivy
Plouzané
 
Saint-Colomban Locminé
Stade Pontivy
 
Rennes II
Dinan-Léhon
 
TA Rennes
Guichen
 
Saint-Leu
Versailles
 
Torcy
PSG II
 
Ivry
Paris II
 
Noisy-le-Grand
Les Ulis
 
Rumilly Vallières
Clermont II
 
Ain Sud
Vaulx
 
Chambéry
Saint-Flour
 
Bourgoin-Jallieu
Aurillac Arpajon
 
Limonest
Le Puy Foot II
 
Montluçon
Thiers
 
RC La Fleche
Pouzauges Réaumur
 
Saumur
Sablé
 
Vierzon
Montargis
 
Balma
Rodéo FC Toulouse
 
Châtellerault
Lège-Cap-Ferret
 
Bordeaux II
Bassin d'Arcachon Sud
 
Poitiers
Pau II
 
Bressuire
Cognac
 
Aviron Bayonnais
Stade Montois
 
Drouais
Montlouis
 
Auch
Fabrègues
 
Stade Beaucairois
Toulouse II
 
Olympique d'Alès
Blagnac
 
Boulogne Billancourt AC
Blanc Mesnil
 
Étoile Bleue St Cyr
Tours
 
Béziers II
Muret
 
Olympique Marcquois
Vimy
 
FIN
Torpedo Kutaisi
Saburtalo
0
2
 
FIN
Dinamo Tbilisi
Lokomotivi Tbilisi
0
1
 
FIN
Jahn Regensburg
Sandhausen
1
0
 
FIN
St. Pauli
Darmstadt 98
0
1
 
FIN
Wehen Wiesbaden
Heidenheim
0
0
 
FIN
Eintracht Braunschweig
Unterhaching
0
0
 
FIN
Preußen Münster
Sonnenhof Großaspach
1
1
 
FIN
Ingolstadt
Chemnitzer FC
1
1
 
FIN
1860 München U-18
Uerdingen
0
1
 
FIN
Magdeburg
Hansa Rostock
0
1
 
FIN
Waldhof Mannheim
Hallescher FC
0
4
 
FIN
Hannover 96 II
Eintracht Norderstedt
0
1
 
FIN
Altglienicke
Germania Halberstadt
4
1
 
FIN
Lichtenberg
Viktoria Berlin
1
1
 
FIN
ZFC Meuselwitz
BAK '07
1
4
 
FIN
Optik Rathenow
BFC Dynamo
2
1
 
FIN
Auerbach
Wacker Nordhausen
5
2
 
FIN
Wacker Burghausen
Aubstadt
0
2
 
FIN
1860 Rosenheim U-18
Greuther Fürth II
0
2
 
FIN
Garching
Augsburg II
0
2
 
FIN
Viktoria Aschaffenburg
Illertissen
3
0
 
FIN
Schalding-Heining
Nürnberg II
0
3
 
FIN
Heimstetten
Bayreuth
0
3
 
FIN
Rain / Lech
Eichstätt
0
3
 
FIN
Freiburg II
Teutonia
3
1
 
FIN
Ulm
Hoffenheim II
3
1
 
FIN
SV Steinbach
TuS RW Koblenz
1
1
 
FIN
Pirmasens
FSV Frankfurt
0
0
 
FIN
Homburg
Balingen
4
2
 
FIN
Elversberg
Astoria Walldorf
3
1
 
FIN
Kickers Offenbach
Mainz 05 II
1
3
 
FIN
Bahlinger SC
Saarbrücken
3
4
 
FIN
Aalen
Bayern Alzenau
1
0
 
FIN
Rot-Weiß Oberhausen
Rödinghausen
1
0
 
FIN
Wattenscheid 09
Fortuna Düsseldorf II
3
0
 
FIN
Bergisch Gladbach
Rot-Weiss Essen
1
2
 
FIN
Fortuna Köln
Sportfreunde Lotte
2
0
 
FIN
Schalke 04 II
TuS Haltern
1
2
 
FIN
Lippstadt 08
Homberg
2
2
 
FIN
Borussia M'gladbach II
Wuppertaler SV
4
1
 
FIN
Bonner SC
Borussia Dortmund II
1
1
 
FIN
Jeddeloh
Hamburger SV II
1
3
 
FIN
Blau-Weiß 90 Berlin
Pampow
2
0
 
FIN
Krieschow
Martinroda
5
0
 
FIN
BTS Neustadt
Aumund-Vegesack
3
3
 
FIN
Werder Bremen III
Borgfeld
1
2
 
Seligenporten
Eintracht Bamberg
 
Dachau
Landsberg
 
FIN
Kottern
Pullach
4
1
 
FIN
Curslack-Neuengamme
Buchholz
4
2
 
FIN
Ilshofen
Spfr. Dorfmerkingen
0
3
 
FIN
Reutlingen
Sandhausen II
3
1
 
FIN
Torgelower SV Greif
Hansa Rostock II
2
4
 
FIN
Ludwigsfelde
Hertha Zehlendorf
0
3
 
FIN
FC Grimma
Plauen
1
2
 
FIN
Eutiner SV
Oldenburger SV
1
1
 
FIN
Kropp
Lübeck II
3
4
 
Hessen Kassel
Viktoria Griesheim
 
Union Neumünster
Bordesholm
 
FIN
Schott Mainz
Arminia Ludwigshafen
4
1
 
FIN
Würzburger FV
Viktoria Kahl
7
0
 
FIN
Vilzing
Ansbach
2
0
 
FIN
Bayern Hof
Cham
1
0
 
FIN
Eintracht Rheine
Kaan-Marienborn
2
0
 
FIN
VfL Halle
Union Sandersdorf
2
2
 
FIN
Diefflen
Eintracht Trier
2
0
 
FIN
Fernwald
Eddersheim
0
1
 
FIN
Dietkirchen
SV Steinbach
2
1
 
FIN
Hessen Dreieich
Neuhof
3
0
 
FIN
Waldgirmes
Eintracht Stadtallendorf
1
1
 
FIN
Türk Gücü Friedberg
Ginsheim
1
1
 
FIN
Deisenhofen
1880 Wasserburg U-18
2
1
 
FIN
Oberachern
Freiberg
0
1
 
FIN
Nöttingen
Göppinger SV
0
1
 
FIN
Neckarsulmer SU
Ravensburg
1
2
 
Linx
Freiburger FC
 
FIN
Stuttgart II
Bissingen
2
2
 
FIN
Mechtersheim
Hassia Bingen
3
2
 
FIN
Pfeddersheim
Karbach
2
3
 
FIN
Großbardorf
Abtswind
0
2
 
FIN
Karlburg
Ammerthal
0
1
 
FIN
Hankofen-Hailing
Kirchanschöring
0
0
 
FIN
Pipinsried
Donaustauf
4
3
 
FIN
TVD Velbert
Schonnebeck
1
2
 
FIN
Atlas Delmenhorst
Heeslinger SC
4
2
 
FIN
Eintracht Celle
Kickers Emden
1
3
 
FIN
Arminia Hannover
Lupo-Martini
0
1
 
FIN
Inter Türkspor Kiel
Eichede
2
0
 
Weiche Flensburg II
TSB Flensburg
 
FIN
Koblenz
Dudenhofen
1
5
 
FIN
Villingen
Stuttgarter Kickers
2
1
 
FIN
Olympiakos Piraeus
OFI
2
1
 
FIN
Panaitolikos
Larissa
2
2
 
FIN
Kalamata
Ionikos
1
0
 
FIN
Olympiakos Volos
Thesprotos
1
1
 
Orfeas Xanthi
Kilkisiakos
 
Iraklis Larissa
Atalanti
 
Florina
Aris Palaiochori
 
FIN
Siquinalá
Deportivo Sanarate
1
2
 
Xelajú
Malacateco
 
Tempête
Ouanaminthe
 
Racing des Gônaïves
Violette AC
 
América des Cayes
Baltimore
 
Cavaly
Capoise
 
Racing Club Haitien
Arcahaie
 
Don Bosco
Mirebalais
 
FICA
Triomphe Liancourt
 
Honduras Progreso
Real Sociedad
 
FIN
R&F
Yuen Long
8
0
 
FIN
Wofoo Tai Po
Kitchee
1
1
 
FIN
Mezőkövesd-Zsóry
Videoton
0
0
 
FIN
Puskás
Paksi SE
4
2
 
FIN
Kaposvári Rákóczi
Várda SE
0
2
 
FIN
Zalaegerszegi TE
Honvéd
0
1
 
FIN
Debrecen
Diósgyőr
2
1
 
FIN
Ferencváros
Újpest
1
0
 
Nyíregyháza Spartacus
Balmazújváros Sport
 
Ps Tira
Bhayangkara
 
FIN
Sligo Rovers
Derry City
1
2
 
FIN
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Kfar Saba
2
1
 
FIN
Hapoel Be'er Sheva
Ironi Kiryat Shmona
2
1
 
FIN
Hapoel Hadera
Maccabi Netanya
1
0
 
FIN
Sektzia Nes Tziona
Beitar Jerusalem
0
4
 
FIN
Juve Stabia
Pordenone
4
2
 
FIN
Pescara
Spezia
1
2
 
FIN
Venezia
Salernitana
1
0
 
FIN
Virtus Entella
Trapani
1
1
 
FIN
Benevento
Perugia
1
0
 
FIN
Pianese
Monza
1
1
 
FIN
Pro Patria
Pro Vercelli
1
1
 
FIN
Südtirol
Gubbio
3
0
 
FIN
Picerno
Virtus Francavilla
0
0
 
FIN
Ravenna
Union ArzignanoChiampo
1
2
 
Viterbese Castrense
Rende
 
FIN
Arezzo
Alessandria
1
1
 
FIN
Sambenedettese
Virtus Verona
1
2
 
Florentia
Bari
 
Verona
Roma
 
Milan
Tavagnacco
 
Sassuolo
Fiorentina
 
Empoli
Orobica
 
FIN
Vissel Kobe
Tokyo
1
3
 
FIN
Gamba Osaka
Kawasaki Frontale
2
2
 
FIN
Nagoya Grampus
Vegalta Sendai
0
2
 
FIN
Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima
1
2
 
FIN
Yokohama F. Marinos
Shonan Bellmare
3
1
 
FIN
Júbilo Iwata
Sagan Tosu
2
2
 
FIN
Kyoto Sanga
Yokohama
3
0
 
FIN
Avispa Fukuoka
Albirex Niigata
2
1
 
FIN
Tokyo Verdy
Ventforet Kofu
2
1
 
FIN
Omiya Ardija
Tokushima Vortis
2
3
 
Fukushima United
Blaublitz Akita
 
FIN
Atyrau
Zhetysu
0
3
 
FIN
Irtysh
Kaisar
2
1
 
Tusker
SoNy Sugar
 
FIN
Wazito
Homeboyz
2
4
Reporté
Bandari
Chemelil
0
0
 
FIN
Kisumu All Stars
Mathare United
1
2
 
FIN
Nzoia Sugar
Sofapaka
2
1
 
FIN
Ulinzi Stars
KCB
0
0
 
FIN
Zoo Kericho
Posta Rangers
0
0
 
FIN
Leopards
Western Stima
1
1
 
FIN
Suwon Bluewings
Gyeongnam
2
1
 
FIN
Seongnam
Incheon United
0
1
 
FIN
Sangju Sangmu
Jeju United
2
1
 
FIN
Gwangju
Anyang
4
0
 
FIN
Jeonnam Dragons
Bucheon 1995 U-19
0
1
 
FIN
Asan Mugunghwa
Daejeon Citizen
0
1
 
FIN
Ventspils
Riga
2
1
 
Rīgas FS
Daugava Daugavpils
Reporté
Al Akhaa Al Ahli
Salam Zgharta
Reporté
Tadamon Sour
Safa
 
Shabab Al Sahel
Bourj
 
FIN
Trakai
Kauno Žalgiris
0
0
 
FIN
Panevėžys
Atlantas
1
1
 
FIN
Differdange 03
Progrès Niedercorn
1
5
 
FIN
Kedah
Pahang
3
3
 
FIN
Johor Darul Ta'zim
Selangor
2
1
 
FIN
Sirens
Floriana
1
4
 
FIN
Birkirkara
Gzira United
1
3
 
Atlético Zacatepec
Cimarrones de Sonora
 
Correcaminos UAT
Alebrijes de Oaxaca
 
Monterrey Women
Cruz Azul Women
 
Atlas Women
Guadalajara Women
 
Pumas UNAM Women
León Women
 
Morelia Women
Querétaro Women
 
FIN
Dinamo-Auto
Zimbru
4
0
 
FIN
Milsami
Sheriff
1
1
 
FIN
Zeta
Petrovac
1
1
 
FIN
Kom
Budućnost
2
3
 
FIN
Rudar
OFK Titograd
3
1
 
FIN
Iskra
Sutjeska
2
0
 
Podgorica
Grbalj
 
FIN
AZ
Heerenveen
2
4
 
FIN
RKC Waalwijk
Ajax
1
2
 
FIN
Twente
Willem II
0
1
 
FIN
Utrecht
PSV
3
0
 
FIN
VVV
Vitesse
0
4
 
FIN
Excelsior '31
HSV Hoek
2
3
 
FIN
FC 's-Gravenzande
SteDoCo
1
3
24'
Juventus Managua
Jalapa
0
0
 
Diriangén
Managua
 
Sileks
Renova
 
Rabotnički
Struga
 
Borec
Shkupi
 
Makedonija GjP
Vardar
 
FIN
Carrick Rangers
Dungannon Swifts
1
0
 
FIN
Crusaders
Coleraine
0
2
 
FIN
Institute
Cliftonville
0
3
 
FIN
Linfield
Ballymena United
2
1
 
FIN
Warrenpoint Town
Glenavon
1
3
 
FIN
Kristiansund
Rosenborg
2
2
 
FIN
Vålerenga
Stabæk
0
2
 
FIN
Kongsvinger
HamKam
2
1
 
FIN
Alta
Grorud
2
3
 
FIN
Asker
Florø
2
0
 
FIN
Bærum
Senja
1
3
 
FIN
Fram
Kjelsås
1
1
 
FIN
Oppsal
Elverum
4
1
 
FIN
Sotra
Odd II
1
2
 
FIN
Åsane
Mjølner
3
0
 
FIN
Arendal
Vidar
1
0
 
FIN
Byåsen
Hødd
1
1
 
FIN
Egersund
Stjørdals-Blink
2
3
 
FIN
Fredrikstad
Kvik Halden
2
0
 
FIN
Levanger
Bryne
1
1
 
FIN
Nardo
Brattvåg
0
0
 
FIN
Sola
Moss
3
0
Mi-temps
Sporting San Miguelito
Atlético Chiriquí
0
0
 
Tauro
Plaza Amador
41'
Libertad
Sol de América
0
0
 
River Plate
Olimpia
63'
Ayacucho
Unión Comercio
0
0
 
Academia Cantolao
Real Garcilaso
 
Sport Boys
Universidad San Martín
 
FIN
Korona Kielce
Wisła Płock
0
1
 
FIN
Legia Warszawa
Lech Poznań
2
1
 
FIN
Jagiellonia Białystok
Cracovia Kraków
3
2
 
FIN
Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom
2
2
 
FIN
Warta Poznań
Zagłębie Sosnowiec
2
3
 
FIN
Podbeskidzie
Jastrzębie
0
2
 
FIN
Nieciecza
Bełchatów
2
1
 
FIN
Condeixa
Rio Ave
0
1
 
FIN
Sintra
Vitória Guimarães
P 1
1
 
FIN
Fabril Barreiro
Moreirense
1
3
 
Louletano
Paços de Ferreira
 
FIN
Pevidem
Belenenses
0
2
 
FIN
Amora
Sanjoanense
0
1
 
FIN
Academico Viseu
Real
3
1
 
FIN
Espinho
Vilafranquense
2
1
 
FIN
Penafiel
Gil Vicente
0
2
 
FIN
Farense
Desportivo Aves
5
2
 
FIN
Feirense
Tondela
3
0
 
FIN
Académica
Portimonense
2
1
 
FIN
Coimbrões
Porto
0
5
 
FIN
Leça
Sporting Braga
1
3
 
Al Rayyan
Qatar SC
 
Al Sailiya
Al Wakrah
 
Al Ahli
Al Shahaniya
 
FIN
CFR Cluj
CS U Craiova
2
0
 
FIN
Metaloglobus
AFCM Reşiţa
1
0
 
FIN
Dunărea Călăraşi
Turris-Oltul T. Măgurele
3
2
 
FIN
Sportul Snagov
Pandurii Târgu Jiu
3
2
 
FIN
SCM Gloria Buzău
Energeticianul
0
0
 
Petrolul 52
Concordia Chiajna
 
FIN
Csikszereda
Rapid Bucureşti
1
0
 
FIN
Tambov
Ural
1
2
 
FIN
Spartak Moskva
Rubin Kazan'
0
0
 
FIN
Zenit
Rostov
6
1
 
FIN
Luch Vladivostok
Yenisey
0
1
 
FIN
SKA Khabarovsk
Tom' Tomsk
1
1
 
FIN
Avangard Kursk
Tekstilshchik
2
1
 
FIN
Mordovia Saransk
Krasnodar II
0
3
 
Olimpiyets
Khimki
 
FIN
Armavir
Rotor Volgograd
0
0
 
FIN
Fakel
Shinnik
0
4
 
FIN
Chayka
Spartak Moskva II
2
1
 
FIN
Baltika
Neftekhimik
1
0
 
FIN
Torpedo Moskva
Chertanovo
0
1
 
Virtus
Libertas
 
FIN
Tre Penne
Fiorentino
4
2
 
FIN
Cailungo
Cosmos
2
1
 
FIN
Al Shabab
Al Ittifaq
2
1
 
FIN
Al Raed
Al Nassr
0
2
 
Al Wahda
Al Ittihad
 
FIN
Celtic
Ross County
6
0
 
FIN
Hamilton Academical
Hibernian
1
1
 
FIN
Kilmarnock
Livingston
2
1
 
FIN
Motherwell
Aberdeen
0
3
 
FIN
St. Mirren
St. Johnstone
2
0
 
FIN
Arbroath
Greenock Morton
1
0
 
FIN
Dundee
Partick Thistle
1
3
 
FIN
Dunfermline Athletic
Ayr United
3
2
 
FIN
Inverness CT
Alloa Athletic
2
2
 
FIN
Queen of the South
Dundee United
4
0
 
FIN
Airdrieonians
Montrose
1
3
 
FIN
Clyde
Raith Rovers
2
2
 
FIN
East Fife
Forfar Athletic
1
0
 
FIN
Falkirk
Peterhead
4
0
 
FIN
Stranraer
Dumbarton
0
0
 
FIN
Auchinleck Talbot
Cove Rangers
1
0
Reporté
Penicuik Athletic
Stenhousemuir
 
FIN
Stirling Albion
Strathspey Thistle
2
0
 
FIN
Lochee United
BSC Glasgow
1
1
 
FIN
Annan Athletic
Brechin City
2
2
 
FIN
Elgin City
Berwick Rangers
3
1
 
FIN
Rothes
Inverurie Loco Works
1
3
 
FIN
Cowdenbeath
Broxburn Athletic
1
1
 
FIN
East Kilbride
Gretna 2008 U-20
3
1
 
FIN
Albion Rovers
Fort William
1
1
 
FIN
Formartine United
Gala Fairydean Rovers
2
2
 
FIN
Clachnacuddin
Brora Rangers
0
7
 
FIN
Spartans
Queen's Park
0
2
 
FIN
Mladost Lučani
Partizan
1
0
 
FIN
Javor Ivanjica
Bačka Topola
3
2
 
FIN
Proleter Novi Sad
Radnik Surdulica
2
1
 
FIN
Radnički Niš
Napredak
4
1
 
Voždovac
Mačva šabac
 
FIN
Spartak Subotica
Inđija
3
0
 
FIN
Grafičar
Sinđelić Beograd
1
0
 
FIN
Zemun
Radnički Kragujevac
0
0
 
FIN
Radnički Pirot
Bačka Palanka
3
0
 
FIN
Budućnost Dobanovci
Zlatibor Čajetina
1
2
 
FIN
Slovan Bratislava
Pohronie
2
1
 
FIN
Žilina
Zemplín Michalovce
1
1
 
FIN
Nitra
Ružomberok
1
2
 
FIN
Sereď
Spartak Trnava
2
1
 
FIN
Dukla
Slavoj Trebišov
4
0
 
Dubnica
Petržalka akadémia
 
FIN
FK Košice
Slovan Bratislava II
3
0
 
FIN
Komárno
Partizán Bardejov
1
0
 
FIN
Liptovský Mikuláš
Žilina II
2
1
 
FIN
Kalná nad Hronom
Spartak Myjava
1
1
 
FIN
FK Rakytovce 85
Kováčová
1
1
 
FIN
Čadca
Oravské Veselé
0
4
 
FIN
Lokomotíva Zvolen
Tatran Krásno
1
1
 
FIN
Rimavská Sobota
Novohrad Lučenec
3
0
 
FIN
Tatran Prešov
Poprad II
4
0
 
FIN
Vranov nad Topľou
Pokrok Krompachy
2
1
 
FIN
Spišská Nová Ves
Veľké Revištia