Bu maçı gömdünüz
Aşağıdaki kodu kopyalayarak bu maçı internet sitenize ekleyin
Önizleme :
Varea vs Calahorra II stream and TV listings
Varea
Calahorra II
Fikstür
Tercera División Standings
Poz. | Takım | OM | G | B | M | AG | YG | Averaj | P | Form | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Group 16 | |||||||||||
1 | Alfaro | 26 | 17 | 5 | 4 | 57 | 30 | +27 | 56 | MGGGG | |
2 | Logroñés II | 26 | 16 | 6 | 4 | 49 | 16 | +33 | 54 | GBGGB | |
3 | Anguiano | 26 | 15 | 7 | 4 | 53 | 30 | +23 | 52 | GGBBG | |
4 | Calahorra II | 26 | 14 | 7 | 5 | 48 | 27 | +21 | 49 | GMBGG | |
5 | Varea | 26 | 14 | 5 | 7 | 50 | 24 | +26 | 47 | GMMGG | |
6 | Oyonesa | 26 | 12 | 6 | 8 | 29 | 24 | +5 | 42 | MBGMB | |
7 | Casalarreina | 26 | 10 | 9 | 7 | 42 | 37 | +5 | 39 | MBGMB | |
8 | CDFC La Calzada | 26 | 10 | 9 | 7 | 40 | 23 | +17 | 39 | GBGBM | |
9 | Berceo | 26 | 10 | 6 | 10 | 28 | 29 | -1 | 36 | MMMGB | |
10 | Racing Rioja | 26 | 10 | 5 | 11 | 31 | 35 | -4 | 35 | GMMMM | |
11 | Arnedo | 26 | 8 | 8 | 10 | 28 | 33 | -5 | 32 | GBBMG | |
12 | River Ebro | 26 | 8 | 7 | 11 | 33 | 40 | -7 | 31 | GMBBB | |
13 | Peña Balsamaiso | 26 | 8 | 6 | 12 | 34 | 46 | -12 | 30 | MGGMM | |
14 | Vianés | 26 | 7 | 5 | 14 | 26 | 52 | -26 | 26 | MGGGM | |
15 | Tedeón | 26 | 6 | 5 | 15 | 19 | 48 | -29 | 23 | MGMBM | |
16 | Haro | 26 | 5 | 6 | 15 | 28 | 40 | -12 | 21 | MMMMG | |
17 | Alberite | 26 | 4 | 3 | 19 | 30 | 73 | -43 | 15 | GGMBM | |
18 | Comillas | 26 | 0 | 15 | 11 | 26 | 44 | -18 | 15 | MBMBB | |
Group 7 | |||||||||||
1 | Real Madrid III | 26 | 19 | 4 | 3 | 45 | 10 | +35 | 61 | GGGGG | |
2 | Móstoles | 26 | 15 | 9 | 2 | 47 | 19 | +28 | 54 | MGGGG | |
3 | Leganés II | 26 | 12 | 7 | 7 | 33 | 26 | +7 | 43 | GGBMB | |
4 | Tres Cantos | 26 | 11 | 4 | 11 | 32 | 35 | -3 | 37 | GBGMM | |
5 | Parla | 26 | 9 | 8 | 9 | 31 | 34 | -3 | 35 | BGBBB | |
6 | Las Rozas | 26 | 9 | 8 | 9 | 36 | 31 | +5 | 35 | GGBGB | |
7 | Galapagar | 26 | 9 | 8 | 9 | 34 | 39 | -5 | 35 | MMBGB | |
8 | RSD Alcalá | 26 | 9 | 8 | 9 | 36 | 35 | +1 | 35 | MBBGB | |
9 | Alcorcón II | 26 | 9 | 7 | 10 | 29 | 28 | +1 | 34 | GGMBM | |
10 | Colonia Moscardó | 26 | 9 | 7 | 10 | 36 | 37 | -1 | 34 | GMBMG | |
11 | Torrejón | 26 | 6 | 14 | 6 | 31 | 28 | +3 | 32 | MBGBM | |
12 | Canillas | 26 | 8 | 8 | 10 | 23 | 31 | -8 | 32 | BBMBM | |
13 | Alcobendas Sport | 26 | 8 | 7 | 11 | 32 | 37 | -5 | 31 | GMMMB | |
14 | Villanueva Pardillo | 26 | 7 | 9 | 10 | 22 | 28 | -6 | 30 | MMBBG | |
15 | Rayo Vallecano II | 26 | 8 | 5 | 13 | 33 | 42 | -9 | 29 | MMMGB | |
16 | Trival Valderas | 26 | 6 | 11 | 9 | 25 | 36 | -11 | 29 | BGBBB | |
17 | Collado Villalba | 26 | 6 | 6 | 14 | 28 | 38 | -10 | 24 | BMGMB | |
18 | Pozuelo Alarcón | 26 | 4 | 10 | 12 | 20 | 39 | -19 | 22 | MMMMB |
Yükselme
Yükselme Play-offu
Küme Düşme