27'
Tusker
CS Sfaxien
0
0
 
Zanaco
Binga
 
Simba
Red Arrows
 
APR
RSB Berkane
 
Léopards de Dolisié
JS Kabylie
 
TP Mazembe
Marumo Gallants
 
Otôho d'Oyo
Gor Mahia
 
Hearts of Oak
JS Saoura
 
Rivers United
Al Masry
 
Maniema Union
Pyramids FC
 
Usgn
Motema Pembe
 
ASEC Mimosas
Interclube
 
Nouadhibou
Cotonsport
 
Stade Malien Bamako
Al Ahli Tripoli
 
Lprc Oilers
Orlando Pirates
 
Al-Ittihad
Enyimba
TBA
Tunisia
Algeria
 
Colombia
Uruguay
 
Kukësi
Egnatia Rrogozhinë
 
Dinamo Tirana
Kastrioti Krujë
 
Butrinti Sarandë
Erzeni Shijak
 
Besa Kavajë
Tomori Berat
 
Besëlidhja Lezhë
Tërbuni Pukë
 
Bylis Ballsh
Maliqi
 
Turbina Cërrik
Shkumbini Peqin
 
Pogradeci
Apolonia Fier
 
Korabi Peshkopi
Vora
 
Burreli
Lushnja
 
Klosi
Shënkolli
 
Luftëtari Gjirokastër
Flamurtari
 
Devolli
Albpetrol Patos
 
Tepelena
Naftëtari Kuçovë
 
Përmeti
Labëria
 
Këlcyra
Memaliaj
 
FT
UE Santa Coloma
Sant Julià
1
1
 
Ordino
Carroi
 
Engordany
FC Santa Coloma
 
Atlètic Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes
 
Desportivo Huíla
Recreativo da Caála
 
Progresso
Petro de Luanda
 
Rosario Central
River Plate
 
Defensa y Justicia
Colón
 
Argentinos Juniors
Gimnasia La Plata
 
Boca Juniors
Newell's Old Boys
 
Almirante Brown
Independiente Rivadavia
 
UAI Urquiza
Cañuelas
 
Dock Sud
Berazategui
 
Racing Córdoba
Chaco For Ever
 
Gimnasia y Tiro
Central Norte
 
Centro Español
Defensores de Cambaceres
71'
Ararat-Armenia
Van
0
0
 
Pyunik
Banants
 
FT
Melbourne Victory
Brisbane Roar
3
0
 
FT
Western Sydney Wanderers
Newcastle Jets
2
2
 
Austria Wien
Sturm Graz
 
Hartberg
LASK Linz
 
Ried
Rapid Wien
Postp.
Vorwärts Steyr
Horn
26'
Sumqayıt
Zira
0
1
 
Cancelled
Sputnik
Slutsk
 
FT
Slavia
Dinamo Minsk
0
0
 
FT
Neman Grodno
Torpedo BelAZ
3
1
 
FT
BATE
Vitebsk
4
0
 
FT
Ruh Brest
Dinamo Brest
3
2
 
FT
Shakhtyor
Gomel
0
1
 
FT
Smorgon
Minsk
1
0
 
FT
Isloch
Energetik-BGU
0
4
 
Genk
Club Brugge
 
Zulte-Waregem
Beerschot
 
Gent
Standard Liège
 
Antwerp
KV Oostende
 
Excel Mouscron
Lierse K
 
RWDM
Deinze
 
Caesar Ridge
Verdes
 
Altitude
Wagiya
 
Royal Pari
Real Potosí
 
Wilstermann
Bolívar
26'
Rudar Prijedor
Tuzla City
0
0
 
Radnik Bijeljina
Borac Banja Luka
 
Široki Brijeg
Sarajevo
 
Mogoditshane Fighters
Security Systems
 
Extension Gunners
Morupule Wanderers
 
Corinthians
Athletico-PR
 
Atlético Mineiro
Fluminense
 
Internacional
Santos
 
Botafogo
Guarani
 
Goiás
Brusque
 
Cruzeiro
Náutico
 
Londrina
Vasco da Gama
 
CSA
Brasil de Pelotas
 
Operário
CRB
 
Avaí
Sampaio Corrêa
 
Vitória
Vila Nova
 
Remo
Confiança
 
Operário PR
CRB
 
Lokomotiv Sofia 1929
CSKA 1948
 
FT
Dobrudzha 1919
Etar
0
3
 
Santiago Wanderers
Audax Italiano
 
Unión La Calera
La Serena
 
Colo-Colo
Unión Española
 
Curicó Unido
Palestino
 
Universidad Católica
Huachipato
 
FT
Zibo Cuju
Jiangxi Liansheng
0
0
HT
Heilongjiang Lava Spring
Nanjing City
0
0
 
América de Cali
Millonarios
 
Alianza Petrolera
Deportes Tolima
 
Leones
Real Cartagena
 
Unión Magdalena
Fortaleza CEIF
 
Alajuelense
Pérez Zeledón
 
Guanacasteca
Deportivo Saprissa
 
Cartaginés
Jicaral
 
Guadalupe
Santos de Guápiles
 
Sporting San José
Herediano
 
Pérez Zeledón
Sporting San José
 
UCR
Barrio México
 
San-pédro
Es Bafing
 
Šibenik
Dinamo Zagreb
 
OmladiNAC Gornja Vrba
Našk Našice
 
Urania Baška Voda
Uskok Klis
 
Neretvanac Opuzen
Jadran LP
 
Sloga Mravince
Zagora
 
Koprivnica
Međimurje čakovec
 
AEL
AEK Larnaca
 
Olympiada Lympion
Ayia Napa
 
Ahironas
Enosis
 
Omonia 29is Maiou
Anagennisi Deryneia
 
Hradec Králové
Karviná
 
Jablonec
Mladá Boleslav
 
Slavia Praha
Teplice
 
Sparta Praha
Slovan Liberec
 
FT
Viktoria Žižkov
Varnsdorf
0
2
 
OB
Nordsjælland
 
Viborg
SønderjyskE
 
Brøndby
Randers
 
AaB
København
 
Esbjerg
Nykøbing
 
Horsens
Hobro
 
Universidad Católica
Nueve de Octubre
 
Macará
Barcelona
 
Sheffield United
Bristol City
 
Norton & Stockton
Leeds
 
Salford City
Newcastle United
 
Chorley
Bradford City
 
Hull City
Liverpool Feds
 
Fylde
Burnley
 
Long Eaton United
Netherton United
 
West Bromwich Albion
Lincoln United
 
Lye Town
Northampton Town
 
Leafield Athletic
Lincoln City
 
Ipswich Town
Crawley Wasps
 
Gillingham
Actonians
 
Hashtag United
AFC Wimbledon
 
Ilminster Town
Southampton
 
Plymouth Argyle
St Austell
 
Chichester & Selsey
Bridgwater United
 
Queens Park Rangers
Billericay Town
 
Brighouse Town
Farsley Celtic
 
Sheffield
Huddersfield Town
 
Stoke City
Norwich City
 
Stevenage
Loughborough Lightning
 
Cambridge City
Stourbridge
 
Wolverhampton
Nottingham Forest
 
Hounslow
Clapton Community
 
Portsmouth
AFC Bournemouth Ladies
 
Eastleigh Community
Exeter City
 
Cheltenham Town
Southampton WFC
 
Ashford Town (middx)
Oxford United
 
Kent
Chesham United
 
Ipswich Town
Crewe Alexandra
 
Kingstonian
Farnborough
72'
Trans
Levadia
0
2
 
Flora
Paide
 
Dire Dawa Kenema
Wolkite Ketema
 
Adama Kenema
Addis Ababa Ketema
 
Adama Kenema
Addis Ababa Ketema
 
Niort II
CA Neuville
 
Mandelieu LN
Villefranche SJB
 
Amnéville
Prix-lès-Mézières
 
Strasbourg II
Saint-Louis Neuweg
 
Gallia Lucciana
Marseille Endoume
 
Saint-Étienne II
Limonest
 
FT
Samtredia
Dinamo Tbilisi
0
0
 
Dila
Telavi
 
Lokomotivi Tbilisi
Torpedo Kutaisi
 
Hamburger SV
Ingolstadt
 
Paderborn
Hansa Rostock
 
Nürnberg
St. Pauli
28'
Osnabrück
Freiburg II
0
0
 
Viktoria Köln
Hallescher FC
25'
Auerbach
Tennis Borussia
0
1
24'
Carl Zeiss Jena
Union Fürstenwalde
0
0
26'
Hertha BSC II
Eilenburg
2
1
27'
Lichtenberg
Germania Halberstadt
0
0
29'
Tasmania Berlin
Chemnitzer FC
0
0
25'
Hannover 96 II
Oberneuland
0
0
 
Homburg
Kickers Offenbach
 
VfB Oldenburg
LSK Hansa
 
Borussia Hildesheim
Werder Bremen II
 
HSC Hannover
Jeddeloh
 
St. Pauli II
Drochtersen / Assel
 
Altona 93
Heider SV
Postp.
Schwabmünchen
1860 München II
Postp.
Wacker Nordhausen
VfL Halle
Postp.
Eintracht Rheine
Sprockhövel
Postp.
Preußen Reinfeld
Dornbreite Lübeck
Postp.
Stern
Pampow
Postp.
CFC Hertha
BSC Süd 05
Postp.
Victoria Seelow
Rostocker FC
Postp.
Eintracht Mahlsdorf
Blau-weiß 90 Berlin
Postp.
Staaken
Neustrelitz
Postp.
Einheit Rudolstadt
Krieschow
Postp.
Budissa Bautzen
1. FC Merseburg
 
FT
HEBC
Süderelbe
3
3
 
FT
Geestemünde
Schwachhausen
3
1
Postp.
Rot-weiß Erfurt
Einheit Wernigerode
 
Victoria Clarholz
Gütersloh
 
Todesfelde
Eutiner SV
 
BW Lohne
Heeslinger SC
 
Spelle-Venhaus
Eintracht Celle
 
Hemelingen
Komet Arsten
 
Leher TS
Werder Bremen III
 
Vatan Sport
Bremer SV
 
Niendorfer TSV
Osdorf
 
Germania Egestorf
Eintracht Northeim
 
SVG Göttingen
HSC BW Schwalbe Tündern
 
Arminia Hannover
Lupo-Martini
 
Gifhorn
Ramlingen / Ehlershausen
 
Eckernförder SV
Bordesholm
 
Frisia 03 Risum-Lindholm
Weiche Flensburg II
 
ASC Dortmund
Preußen Münster II
 
Westfalia Rhynern
Meinerzhagen
 
Wattenscheid 09
Hammer SpVg
 
Schermbeck
Sportfreunde Siegen
 
Kaan-Marienborn
TuS Haltern
 
Finnentrop / Bamenohl
Erndtebrück
 
Ginsheim
Waldgirmes
 
SV Zeilsheim
Hessen Dreieich
 
Düren Merzenich
Bergisch Gladbach
 
Alfter
Viktoria Arnoldsweiler
 
Rielasingen-Arlen
Freiburger FC
 
Ennepetal
Vreden
 
Monheim
Velbert
 
Germania Ratingen
TVD Velbert
 
Schonnebeck
Cronenberger SC
 
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Union Nettetal
 
SF Niederwenigern
Düsseldorf West
 
Eddersheim
Türk Gücü Friedberg
 
Hürth
Frechen
 
Hennef 05
Borussia Freialdenhoven
 
BCV Glesch / Paffendorf
Wesseling-Urfeld
 
Pesch
Siegburger SV
 
Deutz
Eilendorf
 
Röchling Völklingen
Eppelborn
 
Borgfeld
OSC Bremerhaven
 
Hastedt
SFL Bremerhaven
 
Sasel
Curslack-Neuengamme
 
TuRU 1880 Düsseldorf
Sterkrade-Nord
 
Teutonia St.Tönis
Schwarz-Weiß Essen
 
Hilden
Kleve
 
FSV Duisburg
Meerbusch
 
1. FC M'gladbach
FC Bocholt
 
VfL Vichttal
SV Breinig
 
Blau-Weiß Friesdorf
Fortuna Köln II
 
Habenhauser FV
BTS Neustadt
 
Eleven Wonders
Elmina Sharks
 
Bechem United
Dreams
 
Real Tamale
Ashanti Gold
 
Bibiani Gold Stars
Accra Lions
 
King Faisal
Medeama
 
Karela
Asante Kotoko
 
College 1975
Lynx
 
Europa Point
Europa
 
Olympiakos Piraeus
Volos NFC
 
OFI
Ionikos
 
Panathinaikos
Panaitolikos
 
PAOK
Aris
 
Iraklis Saloniki
Larissa
 
Veria
Trikala
 
Apollon Pontou
PAOK II
 
Anagennisi Karditsas
Olympiakos Volos
 
Pierikos
Niki Volos
 
Xanthi
Almopos
 
Thesprotos
Kavala
 
Irodotos
Kallithea
 
Levadiakos
OF Ierapetra
 
Rodos
Zakynthos
 
Episkopi
Kissamikos
 
AEK Athens II
AsterAS Vlachioti
 
Kifisia
Diagoras
Postp.
Aetos Makrychoriou
Nea Artaki
Postp.
Ethnikos Skoulikadou
Amvrakikos Loutrou
 
Aris Avato
Thermaikos Thermis
 
M. Alexandros Orfaniou
Apollon Paralimniou
 
Antheias-Aristinou
Pandramaikos
 
Nestos Chrisoupolis
Ethnikos Sochos
 
Doxa Dramas
Agrotikos Asteras
 
Anagennisi Plagia
Orfeas Xanthi
 
Atalanti
Dimitra Efxeinoupolis
 
Thiseas Agria
Amvrysseas
 
Atromitos Palamas
Ethnikos Neou Keramidiou
 
Elassona
Ipato
 
Iraklis Larissa
Fikis
 
PAO Vardas
Acheron Kanalaki
 
Panachaiki
Nafpaktiakos
 
Diavolitsi
Anagennisi Artas
 
Panegialios
Diagoras Vrachneika
 
Tilikratis
Panagriniakos
 
Foinikas N. Epidavrou
Aris Skalas
 
Ae Mykonos
Fostiras
 
Santorini 2020
Ilioupoli
 
Panarkadikos
Ermis Meligous
 
Charavgiakos
Agios Ierotheos
 
Thyella Diastavroseos
Pyliou
 
Panelefsiniakos
Asteras Varis
 
Karavas
Ethnikos Piraeus
 
Anagennisi Giannitsa
M. Alexandros Trikala
 
Iraklis Ampelokipoi
Asteras Kalirachis
 
Agios Matthaios
Aep Kozani
 
Poseidon Nea Michaniona
Thyella Sarakinoi
 
Kozani
Lefkimmi
 
Cobán Imperial
Municipal
 
Nueva Concepción
Sololá
 
Achuapa
Xelajú
 
South China
Yuen Long
 
Happy Valley
Citizen AA
 
Eastern District
Wofoo Tai Po
 
Sham Shui Po
Rangers
 
Wong Tai Sin
Central & Western
 
North District
Hoi King
 
Wing Yee
Shatin
 
Debrecen
Paksi SE
 
Puskás
Zalaegerszegi TE
 
Mezőkövesd-Zsóry
Ferencváros
 
Nyíregyháza Spartacus
Iii. Kerületi Tue
31'
Szolnoki MÁV
Tiszakécske
0
0
29'
Győri ETO
Szeged 2011
0
0
 
Siófok
Szentlőrinc SE
 
Békéscsaba
Budafoki MTE
 
Pécsi MFC
Dorogi
 
Vasas
Budaörs
 
Csákvári TK
Soroksár SC
 
Diósgyőr
Ajka
 
Bengaluru
Kerala Blasters
 
Assam
Meghalaya
 
FT
Mizoram
Tripura
1
0
 
Gujarat
Goa
 
Uttar Pradesh
Himachal Pradesh
 
FT
Persita
PSS Sleman
1
0
71'
Barito Putera
Madura United
0
3
58'
Persik Kediri
Persebaya Surabaya
0
0
 
Persib
Arema
 
Bohemians
St Patrick's
 
Hapoel Haifa
Maccabi Tel Aviv
 
Hapoel Tel Aviv
Maccabi Haifa
 
Como
Parma
 
Montevarchi Calcio
Vis Pesaro
 
Carrarese
Teramo
 
Fermana
Imolese
 
Gubbio
Ancona 1905
 
Pescara
Lucchese
 
Virtus Entella
Cesena
 
Messina
Fidelis Andria
 
Foggia
Vibonese
 
Nuova Monterosi
Catanzaro
 
Picerno
Palermo
 
Turris
Avellino
 
Modena
Pistoiese
 
Reggiana
Viterbese Calcio
 
Fiorenzuola
Legnago Salus
 
Juventus II
Virtus Verona
 
Lecco
Südtirol
 
Mantova
Renate
 
Calcio Padova
Pro Vercelli
 
Pro Sesto
Trento
 
Seregno
Giana Erminio
 
Triestina
Pro Patria
 
FT
Mito Hollyhock
Ehime
2
1
 
FT
ThespaKusatsu Gunma
Júbilo Iwata
0
0
 
FT
JEF United
Kyoto Sanga
0
0
 
FT
Machida Zelvia
Omiya Ardija
0
0
 
FT
Zweigen Kanazawa
Montedio Yamagata
2
1
 
FT
Renofa Yamaguchi
Ventforet Kofu
0
1
 
FT
Giravanz Kitakyushu
Tochigi
1
2
 
FT
V-Varen Nagasaki
Fagiano Okayama
0
1
 
FT
Gifu
Fujieda MYFC
0
0
 
FT
Kamatamare Sanuki
Gainare Tottori
1
3
Postp.
Wazito
Leopards
Postp.
Police
Talanta
 
FT
Daegu
Jeonbuk Motors
0
2
 
FT
Suwon Bluewings
Ulsan
0
0
 
FT
Incheon United
Pohang Steelers
0
0
 
FT
Seoul
Gangwon
0
0
26'
Feronikeli
Ballkani
0
1
29'
Malisheva
Drenica Skënderaj
0
0
 
Llapi
Gjilani
 
Panevėžys
Hegelmann Litauen
 
Žalgiris
Džiugas Telšiai
 
Sūduva
Dainava
 
Nevėžis
Trakai
 
Kauno Žalgiris
Banga
 
Etzella Ettelbrück
Mondorf-les-Bains
 
Differdange 03
UT Pétange
 
Victoria Rosport
Racing
 
Fola Esch
Hostert
 
UNA Strassen
Jeunesse d'Esch
 
Swift Hesperange
F91 Dudelange
 
Rodange
Wiltz
 
Gzira United
Gudja United
 
Hamrun Spartans
Santa Lucia
 
Balzan
Hibernians
69'
Milsami
Floreşti
4
0
 
Sheriff
Dinamo-Auto
27'
Rudar
Podgorica
0
0
Postp.
Jezero
Zeta
 
Iskra
Mornar
 
Dečić
Petrovac
 
Budućnost
Sutjeska
 
Chabab Ben Guerir
Moghreb Tétouan
 
Olympique Dcheïra
ASS Sale
 
JSM Laâyoune
Chabab Atlas Khénifra
55'
Sparta Rotterdam
Ajax
0
1
 
Twente
Feyenoord
 
Utrecht
Heracles
 
Heerenveen
PSV
 
Vitesse
AZ
Postp.
Groene Ster
HV & CV Quick
Postp.
EVV
UNA
 
Hoogland
USV Hercules
 
Dongen
GVV Unitas
Postp.
HVV Hollandia
ADO '20
 
DEM
Blauw Geel '38
 
JOS Watergraafsmeer
Westlandia
 
HSC '21
OSS '20
 
OFC
Gemert
 
Walter Ferretti
Real Estelí
28'
Shkupi
Struga
0
0
26'
Pelister
Skopje
0
0
30'
Makedonija GjP
Škendija 79
0
1
28'
Bregalnica Štip
Borec
0
1
26'
Tikveš
Rabotnički
0
0
 
Tromsø
Stabæk
 
Haugesund
Sandefjord
 
Kristiansund
Viking
 
Mjøndalen
Sarpsborg 08
 
Rosenborg
Bodø / Glimt
 
Brann
Molde
 
Guaireña
Guaraní
 
Cerro Porteño
12 de Octubre
TBA
Fulgencio Yegros
Deportivo Capiatá
TBA
3 de Febrero
General Caballero JLM
TBA
Sportivo Ameliano
Sportivo Iteño
TBA
Tacuary
Rubio Ñú
TBA
Atyrá
Deportivo Santaní
TBA
Sportivo Trinidense
Guaraní de Trinidad
TBA
2 de Mayo
Sportivo San Lorenzo
TBA
Fernando de la Mora
General Díaz
TBA
Resistencia
Independiente FBC
 
Sporting Cristal
Alianza Lima
HT
Wisła Płock
Cracovia Kraków
2
0
 
Lech Poznań
Warta Poznań
 
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
45'
Tychy 71
Resovia Rzeszów
0
0
 
Sandecja Nowy Sącz
Górnik Polkowice
 
Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec
69'
Feirense
Porto II
2
0
 
Rio Ave
Nacional
 
Leixões
Trofense
 
Académica
Sporting Covilhã
66'
Oliveira Hospital
Sporting CP II
1
1
 
Amora
Real
 
Cova Piedade
Torreense
 
Fafe
Montalegre
Postp.
União Madeira
Pedras Salgadas
 
Praiense
União Idanhense
 
Gondomar
Salgueiros
 
Maria da Fonte
Vianense
 
Forjães SC
Marítimo II
 
Merelinense
Camacha
 
Os Limianos
Vilaverdense
 
Berço
Mirandela
 
Amarante
Paredes
 
Vila Real
Vila Meã
 
Macedo Cavaleiros
AR São Martinho
 
Santa Marta Penaguião
Tirsense
 
Santa Cruz de Alvarenga
Gouveia
 
Espinho
União de Coimbra
 
Leça
Ferreira de Aves
 
Castro Daire
Valadares Gaia
 
Condeixa
Vitória de Sernache
 
Peniche
Sertanense
 
Oleiros
Marinhense
 
Benfica Castelo Branco
Fontinhas
 
Pêro Pinheiro
O Elvas
 
Coruchense
Sacavenense
 
Lagos
União Montemor
 
FC Barreirense
Moncarapachense
 
Louletano
Pinhalnovense
 
FC Serpa
Juventude Évora
 
Sintrense
CF Os Belenenses
 
Imortal Albufeira
Olhanense
 
Operário
Loures
 
Rabo Peixe
Ideal
 
Botoşani
Voluntari
 
CSU Craiova
FCSB
 
FT
ASU Poli Timişoara
CSA Steaua Bucureşti
2
1
67'
Nizhny Novgorod
Krylya Sovetov
0
0
 
Rubin Kazan'
Dinamo Moskva
 
CSKA Moskva
Zenit
 
Juvenes / Dogana
Virtus
 
San Giovanni
Cosmos
 
Fiorentino
Libertas
 
Abha
Al Hilal
28'
Livingston
Rangers
0
2
 
Celtic
Aberdeen
 
Aberdeen LFC
Partick Thistle
 
ASEC Ndiambour
Gorée
 
CNEPS Excellence
Génération Foot
 
Guédiawaye
Douanes
28'
Radnički Niš
Radnik Surdulica
0
0
28'
Kolubara
Bačka Topola
0
1
 
Crvena Zvezda
Spartak Subotica
 
Voždovac
Partizan
30'
Železničar Pančevo
Zlatibor Čajetina
0
0
 
Javor Ivanjica
Žarkovo
 
Spartak Trnava
Ružomberok
27'
Dukla
Rohožník
2
0
28'
Bravo
Koper
1
2
 
Mura
Maribor
 
Krško
Dob
 
Krka
Bilje
 
Ilirija
Fužinar
 
Golden Arrows
Baroka
 
Moroka Swallows
Kaizer Chiefs
 
Real Kings
Stellenbosch
 
Maritzburg United
AmaZulu
 
Leganés
Las Palmas
 
Amorebieta
Real Zaragoza
 
Ibiza
Ponferradina
 
Tenerife
Real Sociedad II
TBA
Celta de Vigo II
Extremadura UD
TBA
Deportivo La Coruña
Athletic Club II
TBA
Racing Santander
Unionistas de Salamanca
TBA
Real Unión
Zamora
TBA
UD Logroñés
Real Valladolid II
TBA
CD Calahorra
Cultural Leonesa
TBA
SS Reyes
Racing Ferrol
TBA
Internacional
Tudelano
TBA
CD Badajoz
SD Logroñés
TBA
Talavera CF
Rayo Majadahonda
TBA
Sabadell
Andorra
TBA
Barcelona II
San Fernando CD
TBA
Gimnàstic Tarragona
Atlético Baleares
TBA
CD Castellon
Real Betis II
TBA
Alcoyano
Cornellà
TBA
Linares Deportivo
Real Madrid II
TBA
Sanluqueño
Albacete
TBA
Sevilla II
Llagostera-Costa Brava
TBA
Linense
Villarreal II
TBA
UCAM Murcia
Algeciras
 
Cancelled
Torrijos
La Roda
 
FT
Real Zaragoza II
Utebo
3
1
 
FT
Santutxu
Durango
1
1
 
FT
Madrid 2021 FP
RSD Alcalá
1
1
 
Berceo
Haro
 
Huércal-Overa
Yeclano
 
Giner Torrero
Cariñena
 
Trival Valderas
Villaviciosa Odón
 
Parla
Complutense
 
Getafe II
Pozuelo Alarcón
 
Alcorcón II
Carabanchel
 
Torrejón
Atlético Madrid II
 
Cultural Guarnizo
Atlético Albericia
 
Siete Villas
Naval
 
UP Plasencia
Olivenza
 
Praviano
Lenense
 
Los Barrios
Utrera
 
Sevilla III
Lucena
 
Conil
Antoniano
 
Cabecense
Xerez
 
Trujillo
Diocesano
 
Calamonte
Llerenense
 
Azuaga
Villafranca
 
Subiza
Cirbonero
 
Varea
Yagüe
 
Huétor Vega
Malaga II
 
Almería II
Real Jaén
 
Marbella
Huétor Tájar
 
Real Murcia II
Racing Murcia
 
UCAM Murcia II
CAP Ciudad de Murcia
 
Binéfar
Belchite 97
 
Pobla Mafumet
San Cristóbal
 
Girona II
Grama
 
Manresa
Ascó
 
Castelldefels
Peralada
 
Campos
Portmany
 
Mercadal
Santanyí
 
San Rafael
Poblense
 
Huracán Balazote
Illescas
 
Villarrobledo
Ciudad Real
 
Langreo II
Luarca
 
Sporting Gijón II
Real Titánico
 
Llanes
Mosconia
 
Covadonga
Real Oviedo II
 
Deportivo Alaves II
Beti Gazte
 
Castellón II
Hércules II
 
Valencia II
Torrellano
 
Ursaria
Moratalaz
 
Tres Cantos
Alcobendas Sport
 
Las Rozas
Colonia Moscardó
 
El Palmar
Cartagena Lu II
 
Azuqueca
Guadalajara
 
Silva
Choco
 
Figueres
Guineueta
 
Tenerife II
Marino
 
Herbania
Villa Santa Brígida
 
Las Zocas
La Cuadra
 
Vera
Lanzarote
 
Buzanada
Tenisca
 
Robres
Santa Anastasia
 
Biescas
Calamocha
 
Colunga
Gijón Industrial
 
Villalbés
Noia
 
Murchante
Beti Onak
 
Cartagena FC
Lorca Deportiva
 
Épila
Barbastro
 
Borja
Atlético Monzón
 
Murense
Llosetense
 
San Clemente
Villarrubia
 
Tuilla
Lealtad
 
Deportiva Minera
Pinatar
 
UD Caravaca
Bala Azul
 
Atlético Tordesillas
Palencia CF
 
Arzúa
Deportivo La Coruña II
 
Alondras
Juvenil Ponteareas
 
Cartaya
Recreativo Huelva
 
Puente Genil
Ceuta II
 
Don Álvaro
Moralo
 
Cantolagua
Burladés
 
Arnedo
Oyonesa
 
Cenicero
Rapid de Murillo
 
Archena Sport
Bullense
 
Mazarrón FC
Los Garres
 
Caspe
Illueca
 
Olot
L'Hospitalet
 
Quintanar del Rey
Miguelturreño
 
Elche II
Silla
 
Villajoyosa
Callosa Deportiva
 
Galapagar
Rayo Vallecano II
 
Ciudad Rodrigo
Cultural Leonesa II
 
Casalarreina
Anguiano
 
Colindres
Selaya
 
Textil Escudo
Sámano
 
Vimenor
Noja
 
Estradense
Polvorín
 
Somozas
Sofán
 
Pozoblanco
Tomares
 
Arroyo
Extremadura UD II
 
Jerez
Badajoz II
 
Aceuchal
Miajadas
 
Alfaro
Calahorra II
 
Vianés
River Ebro
 
El Palo
UD San Pedro
 
Alhaurín
Atlético Porcuna
 
L'Entregu
Navarro
 
Barakaldo
Uritarra
 
Orihuela
Acero
 
Olímpic de Xàtiva
Torrent
 
Torreperogil
Motril
 
Ciudad de Torredonjimeno
Torre del Mar
 
Caudal
San Martín
 
Azkoyen
Corellano
 
Vilassar de Mar
Sant Andreu
 
FT
San Roque de Lepe
Las Palmas II
1
1
 
FT
Numancia
Ibiza Islas Pitiusas
1
1
 
FT
Intercity
Socuéllamos
1
0
72'
Prat
Andratx
1
0
70'
Peña Deportiva
Lleida Esportiu
1
1
72'
Móstoles
Navalcarnero
0
1
69'
Antequera
Panadería Pulido
1
1
73'
Mar Menor
Alzira
1
0
73'
Melilla
Hércules
0
2
54'
Formentera
Cerdanyola del Vallès
1
1
27'
Mensajero
Ceuta
0
1
 
UD San Fernando
Vélez
28'
Tamaraceite
Xerez Deportivo
0
0
 
Arenteiro
Gimnástica Segoviana
 
Badalona
Europa
 
Terrassa
Espanyol II
 
Marino de Luanco
Llanera
 
Pontevedra
Arosa
 
Salamanca
Langreo
 
Tropezón
Ardoi
 
Calvo Sotelo
Real Murcia
 
Toledo
El Ejido
 
Leganés II
Unión Adarve
 
Degerfors
Norrköping
 
Djurgården
Varberg
 
IFK Göteborg
Östersunds FK
 
Halmstad
Hammarby
 
Kalmar
Malmö FF
 
Zürich
Young Boys
 
Lausanne Sport
Servette
 
Luzern
Basel
 
Monthey
Martigny Sports
 
Delémont
Kosova
 
Lugano II
Tuggen
 
St. Gallen II
Gossau
 
Bellinzona
Chiasso
 
Stade Nyonnais
Biel-Bienne
 
FT
Ntupes
Taiwan Cpc
0
3
 
FT
Taipei Red Lions
Tainan City
0
5
 
FT
Hang Yuen
Taichung Futuro
0
1
 
FT
Taipower
Tatung
3
1
 
Dodoma Jiji
Coastal Union
66'
Chonburi
Ratchaburi
2
0
67'
Prachuap
Bangkok Glass
0
0
HT
Suphanburi
Bangkok United
1
0
29'
Chiangrai United
Buriram United
0
0
66'
Phrae United
Lampang
1
1
65'
Khonkaen
Ayutthaya United
0
0
26'
Chiangmai
Nakhon Pathom
0
0
24'
Sukhothai
Kasetsart
0
1
 
FT
Gaziantepspor
Konyaspor
3
2
 
Fatih Karagümrük
Trabzonspor
 
Sivasspor
Hatayspor
 
Yeni Malatyaspor
Galatasaray
90'
Keçiörengücü
Ümranıyespor
3
2
 
Altınordu
Ankaragücü
 
Bul
Gaddafi
27'
Inhulets'
Shakhtar Donetsk
0
0
 
Rukh Vynnyky
Metalist 1925 Kharkiv
 
Kolos Kovalivka
Veres
11'
VPK-Ahro Shevchenkivka
Uzhhorod
0
0
 
Hirnyk
Ahrobiznes Volochysk
 
Tampa Bay Rowdies
Orange County SC
 
Georgetown
Providence
 
Notre Dame
Wake Forest
 
Clemson
Kentucky
 
Oregon St.
New Hampshire
 
Deportivo Táchira
Caracas
 
Deportivo La Guaira
Deportivo Lara
 
Monagas
Estudiantes Mérida
 
Green Eagles
Green Buffaloes
 
Buildcon
ZESCO United
 
Highlanders
Ngezi Platinum
 
Triangle United
Dynamos
 
CAPS United
Harare City