Hodonín-Šardice
Znojmo
HT
Northern Ireland
North Macedonia
4
0
 
2021 Ballon d'Or
 
FT
Gibraltar
Liechtenstein
2
3
63'
Netherlands
Japan
0
0
1'
Unión Santa Fe
Atlético Tucumán
0
0
 
Racing Club
Lanús
 
Platense
Huracán
 
Central Córdoba SdE
Arsenal
 
Ferro Carril Oeste
San Martín Tucumán
1'
Sportivo Barracas
Puerto Nuevo
0
0
TBA
Noah
Noravank
 
FT
Qabala
Qarabağ
0
0
 
Atlético Goianiense
Bahia
 
FT
Ludogorets
CSKA Sofia
2
0
 
FT
BIT
Xinjiang Tianshan
2
2
 
FT
Guizhou Zhicheng
Kunshan
0
4
 
Bogotá
Llaneros
 
Racing d'Abidjan
Stella
 
Indenié Abengourou
Lys Sassandra
 
FT
Anorthosis
Apollon
1
1
Aban.
APOEL
Omonia Nicosia
0
0
 
FT
Vejle
Midtjylland
1
1
17'
Derby County
Queens Park Rangers
1
0
 
Hashtag United
AFC Sudbury
 
Bahardar
Mekelakeya
 
FT
Sebeta Kenema
Welayta Dicha
2
4
 
FT
Shukura
Saburtalo
1
2
 
FT
Samgurali
Dinamo Batumi
0
3
 
FT
Türkgücü-Ataspor
Zwickau
2
2
 
FT
Hamburger SV II
Holstein Kiel II
0
3
 
Arminia Ludwigshafen
Pfeddersheim
 
Aias Salamina
Aiolikos
46'
Kecskeméti TE
Szombathelyi Haladás
0
0
 
FT
NorthEast United
Chennaiyin
1
2
 
FT
Chandigarh
Services
0
2
 
Tripura
Manipur
 
FT
Borneo
Persija
2
1
 
FT
Semen Padang
Tiga Naga
1
0
 
FT
Persis Solo
PSCS Cilacap
1
2
 
FT
PSPS
BaBel United
1
0
 
FT
Paykan
Gol Gohar
0
1
 
FT
Sanat Naft
Esteghlal
1
1
 
FT
Sepahan
Nassaji Mazandaran
2
0
 
FT
Mes Rafsanjan
Havadar
1
0
 
FT
Persepolis
Naft Masjed Soleyman
1
0
 
FT
Kafr Qasim
Hapoel Afula
3
1
 
FT
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Kfar Saba
1
1
 
FT
Hapoel Umm al-Fahm
Bnei Yehuda
1
2
30'
Ternana
Crotone
1
0
 
FT
AlbinoLeffe
Piacenza
2
3
 
Juve Stabia
Taranto
 
FT
Drita
Dukagjini
4
0
Postp.
Al-Ittihad
Al Ahli Tripoli
 
Al Sadaqa
Al Hilal
 
Al Shat
Al-Madina
 
Al Ahli Benghazi
Shabaab al Jabal
 
FT
MVV
Roda JC
1
1
HT
Emmen
Almere City
2
0
 
Alianza
Tauro
 
Adt
Alfonso Ugarte Puno
 
FT
Estrela
Benfica II
3
6
 
FT
Gaz Metan Mediaş
Farul Constanța
1
1
70'
CFR Cluj
Academica Clinceni
2
0
 
FT
Ufa
Spartak Moskva
1
1
 
FT
Arsenal Tula
Lokomotiv Moskva
3
1
16'
Brechin City
Darvel
0
0
 
FT
Novi Pazar
Proleter Novi Sad
2
0
 
FT
Vojvodina
Mladost Lučani
3
1
 
FT
Mladost Novi Sad
IMT Novi Beograd
1
1
 
FT
Slovan Bratislava
Sereď
2
0
 
Eibar
Girona
88'
Elfsborg
AIK
2
4
 
FT
Sirius
Häcken
3
0
 
FT
Mjällby
Örebro
0
0
 
FT
Göztepe
Fenerbahçe
1
1
Postp.
Tuzlaspor
BB Erzurumspor
TBA
Köpetdag Aşgabat
Merw
TBA
Aşgabat
Energetik
TBA
Şagadam
Nebitçi
 
FT
Oleksandria
Zorya
0
1
 
FT
Avanhard
Alians Lypova Dolyna
0
2
 
FT
Obolon'-Brovar
Metalist
1
2
29'
Cerro Largo
Torque
0
1