The Express Preview
 
The Express Preview
 
The Express Preview
 
The Soccer Xtra
 
The Locker Room
 
Luftëtari Gjirokastër
Bylis Ballsh
 
Tirana
Laçi
 
Vllaznia Shkodër
Partizani Tirana
 
Skënderbeu Korçë
Kukësi
 
1º de Agosto
Recreativo da Caála
 
Final
Banfield
Atlético Tucumán
1
2
 
Final
Independiente
Argentinos Juniors
0
1
 
Final
Patronato
Newell's Old Boys
1
3
 
Talleres Córdoba
Lanús
 
Final
Nueva Chicago
Alvarado
0
1
 
Final
Estudiantes Río Cuarto
Belgrano
1
1
 
Final
Acassuso
UAI Urquiza
2
2
 
Final
Colegiales
Defensores Unidos
1
2
 
Final
Argentino Quilmes
Talleres Remedios
1
1
 
Final
Midland
Excursionistas
2
0
 
Final
Central Córdoba
San Martín Burzaco
3
0
Adiado
Independiente
Lanús
Adiado
Deportivo Camioneros
Circulo Deportivo
 
Final
Deportivo Madryn
Estudiantes de San Luis
0
1
 
Final
Sportivo Peñarol
Huracán Las Heras
1
2
 
Final
Villa Mitre
Juventud Unida Univ.
0
1
42'
Liniers
Puerto Nuevo
0
0
 
Final
Defensores de Cambaceres
Centro Español
2
3
 
Final
Deportivo Muñiz
Argentino Rosario
0
0
 
Final
Shirak
Ararat
2
1
 
Final
Western United
Perth Glory
1
1
 
Final
Central Coast Mariners
Newcastle Jets
1
1
 
Final
LASK Linz
Mattersburg
7
2
 
Final
Sturm Graz
Salzburg
1
1
 
Final
Rheindorf Altach
Admira
1
4
 
Final
Liefering
Ried
0
1
 
Final
Dornbirn
Pasching
2
2
 
Dornbirner SV
Röthis
 
WAC / St. Andrä II
Ried II
 
Final
Gurten
Hertha
0
1
 
Wiener Viktoria
Wiener SC
 
Final
Langenegg
Austria Lustenau II
2
1
 
Final
Hohenems
Bregenz
1
1
 
Final
Lauterach
Rot-Weiß Rankweil
4
1
 
Allerheiligen
Wolfsberg
 
Final
Leobendorf
Admira II
0
1
 
Final
St. Anna
Deutschlandsberger SC
0
0
 
Final
Qabala
Qarabağ
1
1
 
Final
Keşla FK
Sabah
1
1
 
Sumqayıt II
Turan-T
 
MOIK
Sabah II
 
Final
Slavia
Neman Grodno
0
1
 
Final
BATE
Gomel
1
1
 
Final
Dinamo Minsk
Vitebsk
0
2
 
Final
Standard Liège
Genk
1
0
 
Final
Kortrijk
Zulte-Waregem
2
0
 
Final
KV Oostende
AS Eupen
2
3
 
Final
Gent
Waasland-Beveren
2
0
 
Final
SV Roeselare
Union Saint-Gilloise
3
0
 
Final
Beerschot-Wilrijk
Excelsior Virton
2
1
 
San Pedro Pirates
Verdes
 
Freedom Fighters
Placencia Assassins
 
Bandits
Belize Defence Force
 
Final
The Strongest
Aurora
2
2
71'
Sport Boys
Blooming
2
3
 
Royal Pari
Club Destroyers
 
Final
Velež
Zrinjski
1
0
 
Final
Tuzla City
Radnik Bijeljina
0
3
 
Final
Zvijezda 09
Borac Banja Luka
0
2
 
Final
Željezničar
Mladost Doboj Kakanj
2
1
 
Final
Township Rollers
Gilport Lions
3
1
 
Final
Security Systems
Prisons XI
5
0
 
Final
Morupule Wanderers
Extension Gunners
0
1
 
Final
Gaborone United
Notwane
0
0
 
Final
TAFIC
BDF XI
1
3
 
Final
Fortaleza
Grêmio
2
1
43'
Corinthians
Cruzeiro
1
1
 
Final
Ponte Preta
Bragantino
1
1
 
Final
Oeste
América Mineiro
0
1
 
Final
Vila Nova
Coritiba
2
2
44'
Paraná
Figueirense
0
1
44'
Operário PR
São Bento
1
1
 
Final
Botev Plovdiv
Ludogorets
0
1
 
Final
Levski Sofia
Arda
2
1
 
Final
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Montana
2
1
 
Strumska slava
Spartak Varna
 
Final
Kariana Erden
CSKA 1948 Sofia Sub-19
3
2
 
Final
Lovech
Botev Galabovo
3
0
 
Final
Neftohimik
Hebar 1918 Sub-19
2
1
 
Final
OFK Pirin
Pomorie
3
1
 
York9
Hfx Wanderers
 
Final
Cavalry
Edmonton
3
1
14'
Pacific
Valour
1
0
 
SC Scarborough
Kingsman
Adiado
Palestino
Unión Española
Adiado
Audax Italiano
Cobresal
 
Final
La Serena
Unión San Felipe
4
0
 
Final
Rangers
Santiago Wanderers
0
1
Adiado
Magallanes
Cobreloa
Adiado
Melipilla
Copiapó
42'
Deportes Santa Cruz
Deportes Valdivia
0
0
Adiado
San Luis
Santiago Morning
 
Final
Guangzhou R&F
Shandong Luneng
1
3
 
Final
Beijing Guoan
Shanghai SIPG
0
2
 
Qingdao Huanghai
Beijing BG
 
Nei Mongol Zhongyou
Shanghai Shenxin
 
Sichuan Longfor
Xinjiang Tianshan
 
Meizhou Hakka
Heilongjiang Lava Spring
 
Shijiazhuang Ever Bright
Guizhou Zhicheng
 
Liaoning Whowin
Guangdong South Tigers
 
Hangzhou
Nantong Zhiyun
 
Final
Patriotas Boyacá
Deportivo Pasto
1
0
85'
Once Caldas
Atlético Huila
1
1
43'
América de Cali
Atlético Nacional
0
0
 
Deportes Tolima
Cúcuta Deportivo
 
Junior
Millonarios
 
Herediano
San Carlos
 
Final
Varaždin
Istra 1961 Sub-19
1
0
 
Inter Zaprešić
Osijek
 
Final
Slaven Koprivnica
Rijeka
1
2
 
Final
Orijent 1919 Sub-19
Rudeš
2
0
 
Final
Cibalia
Osijek II
0
2
 
Final
Solin
Dubrava Zagreb
0
2
 
Zadar
Kamen Ivanbegovina
 
Zagora
Jadran LP
 
Vodice
Zmaj Blato
 
Junak
Sloga Mravince
 
Split
GOŠK Dubrovnik
 
Zrinski Jurjevac
Vuteks-sloga
 
Belišće
Sloga Nova Gradiška
 
Vihor
Oriolik Oriovac
 
Marsonia
NAŠK Našice
 
Slavija Pleternica
Dakovo-Croatia
 
Crikvenica
Jadran Poreč
 
Vinodol
Uljanik
 
Krk
Nehaj
 
Pazinka
Rudar Labin
 
Novigrad
Rovinj
 
Opatija
Grobničan Čavle
 
Final
APOEL
Doxa
2
0
 
Final
Ethnikos Achna
Apollon
1
0
 
Final
Karmiotissa
Omonia Aradippou
1
0
 
Final
Aris
Omonia Psevda
6
0
 
Final
Digenis Ypsonas
Alki Oroklini
0
0
 
Final
Anagennisi Deryneia
Digenis Morphou
1
1
 
Final
AE Zakakiou
Xylotympou
1
1
 
Final
Akritas
Onisilos
2
2
 
Final
Ermis
Othellos
1
0
 
Final
Slovan Liberec
Jablonec
2
2
 
Final
Sigma Olomouc
České Budějovice
1
3
 
Final
Zlín
Mladá Boleslav
0
2
 
Final
Slavia Praha
Příbram
3
1
 
Pardubice
TřiNEC
 
Final
Baník Sokolov
Líšeň
1
2
 
Final
Slavoj Vyšehrad
Vysočina Jihlava
1
1
 
Final
Prostějov
Viktoria Žižkov
2
1
 
Příbram II
Loko Vltavín
 
Final
Frýdek-Místek
Vyškov
1
0
 
Final
Odra Petřkovice
Baník Ostrava II
0
1
 
Benešov
Viktoria Plzeň II
 
Motorlet Praha
Admira Praha
 
Štěchovice
Slavia Praha II
 
Final
Hlučín
Zlín II
3
0
 
Final
Uherský Brod
Uničov
2
2
 
Final
Slovan Rosice
Dolní Benešov
1
0
 
Final
Havlíčkův Brod
Zbrojovka Brno II
1
4
 
Final
Štětí
Aritma Praha
P 1
1
 
Final
Tatran Rakovník
Chomutov
1
2
 
Final
Petřín Plzeň
Rokycany
3
1
 
Final
Sparta Kutná Hora
Hlinsko
2
1
 
Final
Jindřichův Hradec
Otava Katovice
0
5
 
Final
Sokol Čížová
Přeštice
0
1
 
Final
Břeclav
Sokol Tasovice
0
3
 
Final
Bzenec
Brumov
2
2
 
Final
Hranice
Šumperk
0
1
 
Final
Skaštice
Vsetín
1
1
 
Final
Nové Sady
Přerov
4
1
 
Final
Bystřice nad Pernštejnem
Stará Říše
5
2
 
Olympie Březová
Neratovice-Byškovice
 
Final
Slaný
Brandýs nad Labem
P 1
1
 
Final
Český Brod
Baník Souš
P 0
0
 
Final
Náchod
Dvůr Králové
2
1
 
Final
Vysoké Mýto
Sokol Libiš
3
1
 
Final
Trutnov
Letohrad
3
2
 
Final
Spartak Soběslav
České Budějovice II
2
P 2
 
Final
Horky nad Jizerou
Zenit Čáslav
2
0
 
Final
Ostrov
Kladno
2
1
 
Final
Hvězda Cheb
Mariánské Lázně
0
3
 
Final
Vejle
Kolding IF
3
0
 
Final
Independiente del Valle
Aucas
4
0
 
Final
Guayaquil City
El Nacional
0
1
14'
Macará
Deportivo Cuenca
0
0
Adiado
Al Ahly
Zamalek
 
Santa Tecla
Sonsonate
 
Chalatenango
Alianza
 
Final
Blackburn Rovers
Huddersfield Town
2
2
 
Final
Barnsley
Swansea City
1
1
 
Final
Brentford
Millwall
3
2
 
Final
Charlton Athletic
Derby County
3
0
 
Final
Hull City
Queens Park Rangers
2
3
 
Final
Leeds United
Birmingham City
1
0
 
Final
Luton Town
Bristol City
3
0
 
Final
Middlesbrough
West Bromwich Albion
0
1
 
Final
Reading
Preston North End
1
0
 
Final
Stoke City
Fulham
2
0
 
Final
Potters Bar Town
Barnet
1
1
 
Final
Chesterfield
Wrexham
1
1
 
Final
Hednesford Town
Boston United
0
1
 
Final
Gateshead
Colne
5
0
 
Final
Barrow
Solihull Moors
0
1
 
Final
Whitby Town
Stourbridge
1
1
 
Final
Hartlepool United
Brackley Town
1
0
 
Final
Nantwich Town
King's Lynn Town
1
0
 
Final
Chorley
Spennymoor Town
2
0
 
Final
Southport
Altrincham
1
3
 
Final
Tamworth
Darlington
0
3
 
Final
Notts County
Belper Town
2
1
 
Final
Halifax Town
Harrogate Town
1
2
 
Final
Fylde
Peterborough Sports
6
1
 
Final
Whyteleafe
Chippenham Town
0
3
Susp.
Haringey Borough
Yeovil Town
0
0
 
Final
Ebbsfleet United
Woking
1
1
 
Final
Welling United
Eastleigh
0
0
 
Final
Bromley
Aldershot Town
4
3
 
Final
Maidstone United
Kings Langley
4
1
 
Final
Maidenhead United
Wealdstone
1
1
 
Final
Oxford City
Margate
2
1
 
Bowers & Pitsea
Chichester City
 
Final
Royston Town
Maldon & Tiptree
1
3
 
Final
Torquay United
Boreham Wood
3
2
 
Final
Sutton United
Billericay Town
1
1
 
Final
Weymouth
Dover Athletic
1
2
 
Final
Dartford
Kingstonian
2
3
 
Final
Carshalton Athletic
Dagenham & Redbridge
2
1
 
Final
Havant & Waterlooville
Dulwich Hamlet
1
2
 
Final
York City
Stockport County
2
0
 
Final
AFC Wimbledon
Portsmouth
1
0
 
Final
Bolton Wanderers
Rochdale
1
3
 
Final
Doncaster Rovers
Bristol Rovers
2
0
 
Final
Fleetwood Town
Burton Albion
4
1
 
Final
Gillingham
Peterborough United
1
2
 
Final
Milton Keynes Dons
Coventry City
0
0
 
Final
Rotherham United
Oxford United
1
2
 
Final
Wycombe Wanderers
Sunderland
1
0
 
Final
Bradford City
Crawley Town
2
1
 
Final
Cambridge United
Exeter City
4
0
 
Final
Colchester United
Morecambe
0
1
 
Final
Crewe Alexandra
Swindon Town
3
1
 
Final
Forest Green Rovers
Mansfield Town
2
2
 
Final
Grimsby Town
Leyton Orient
0
4
 
Final
Newport County
Scunthorpe United
2
1
 
Final
Northampton Town
Salford City
2
0
 
Final
Oldham Athletic
Macclesfield Town
0
1
 
Final
Plymouth Argyle
Carlisle United
2
0
 
Final
Port Vale
Stevenage
1
1
 
Final
Walsall
Cheltenham Town
1
2
Adiado
Brackley Town
Spennymoor Town
Adiado
Kettering Town
Altrincham
Adiado
King's Lynn Town
Leamington
Adiado
Billericay Town
Wealdstone
Adiado
Chippenham Town
Hemel Hempstead Town
 
Final
AFC Telford United
Guiseley
4
1
 
Final
Alfreton Town
Farsley Celtic
2
4
 
Final
Blyth Spartans
Chester
2
2
 
Final
Gloucester City
Bradford Park Avenue
1
0
 
Final
Concord Rangers
Hungerford Town
0
2
 
Final
St Albans City
Bath City
0
1
 
Final
Tonbridge Angels
Chelmsford City
1
2
Adiado
Bowers & Pitsea
Corinthian-Casuals
Adiado
Margate
Bishop's Stortford
Adiado
Stafford Rangers
Whitby Town
Adiado
Hayes & Yeading United
Poole Town
 
Enfield Town
Cheshunt
 
Folkestone Invicta
Bognor Regis Town
 
Horsham
Merstham
 
Leatherhead
AFC Hornchurch
 
Lewes
Cray Wanderers
 
Worthing
Brightlingsea Regent
 
Final
Ashton United
Gainsborough Trinity
3
1
 
Final
Atherton Collieries
United of Manchester
2
3
 
Final
Bamber Bridge
Scarborough Athletic
1
2
Adiado
Basford United
Nantwich Town
 
Final
Buxton
Witton Albion
2
0
 
Final
Hyde United
Morpeth Town
1
1
 
Final
Mickleover Sports
Lancaster City
1
3
 
Final
Radcliffe Borough
Matlock Town
1
0
 
Final
South Shields
Grantham Town
1
1
 
Final
Warrington Town
Stalybridge Celtic
1
2
 
Final
Beaconsfield Town
Merthyr Town
0
0
 
Final
Blackfield & Langley
Hartley Wintney
0
0
 
Final
Chesham United
Wimborne Town
1
0
 
Final
Dorchester Town
Yate Town
2
0
 
Final
Farnborough
Gosport Borough
0
1
 
Final
Metropolitan Police
Weston-super-Mare
2
1
 
Final
Salisbury City
Harrow Borough
3
1
 
Final
Tiverton Town
Swindon Supermarine
2
0
 
Final
Truro City
Hendon
2
1
 
Final
Walton Casuals
Taunton Town
1
5
 
Final
Basford United
Stafford Rangers
3
1
Adiado
Colne
Ramsbottom United
Adiado
Stamford
Belper Town
Adiado
Whitehawk
Whyteleafe
 
Herne Bay
Guernsey
 
AFC Sudbury
Soham Town Rangers
 
Aveley
Coggeshall Town
 
Cambridge City
Brentwood Town
 
Canvey Island
Basildon United
 
Dereham Town
Hullbridge Sports
 
Felixstowe & Walton UTD
Bury Town
 
Great Wakering Rovers
Grays Athletic
 
Heybridge Swifts
Witham Town
 
Romford
Histon
 
Bedfont Sports
Ware
 
Chalfont St Peter
Barking
 
Chertsey Town
Bracknell Town
 
FC Romania
Tooting & Mitcham United
 
Harlow Town
Chipstead
 
South Park
Northwood
 
Staines Town
Hertford Town
 
Uxbridge
Ashford Town (Middlesex)
 
Waltham Abbey
Marlow
 
Westfield (Surrey)
Hanwell Town
 
City of Liverpool
Mossley
 
Droylsden
Pickering Town CFC
 
Marine
Marske United
 
Tadcaster Albion
Ossett United
 
Widnes
Pontefract Collieries
 
Chasetown
Cleethorpes Town
 
Lincoln United
Kidsgrove Athletic
 
Loughborough Dynamo
Sutton Coldfield Town
 
Newcastle Town
Leek Town
 
Sheffield
Market Drayton Town
 
Wisbech Town
Glossop North End
 
AFC Totton
Thatcham Town
 
Barnstaple Town
Winchester City
 
Basingstoke Town
Melksham Town
 
Bristol Manor Farm
Moneyfields
 
Cinderford Town
Highworth Town
 
Cirencester Town
Mangotsfield United
 
Larkhall Athletic
Frome Town
 
Sholing
Bideford
 
Slimbridge
Paulton Rovers
 
Burgess Hill Town
Ramsgate
 
Cray Valley PM
Faversham Town
 
East Grinstead Town
Whitstable Town
 
Haywards Heath Town
Hastings United
 
Sevenoaks Town
Ashford United
 
Sittingbourne
Hythe Town
 
Three Bridges
Phoenix Sports
 
Brighouse Town
Prescot Cables
 
Clitheroe
Kendal Town
 
Dunston UTS
Trafford
 
Workington
Runcorn Linnets
 
Ilkeston
Frickley Athletic
 
Spalding United
Stocksbridge Park Steels
 
Worksop Town
Carlton Town
 
Final
Liverpool Sub-18
Newcastle United Sub-18
3
0
 
Final
Levadia
Kuressaare
2
1
 
Final
Paide
Tallinna Kalev
2
1
 
Final
Trans
Maardu
5
2
 
Final
Inter Turku
KuPS
0
2
 
Final
Ilves
HJK
2
1
 
Final
Honka
Mariehamn
3
0
 
Final
SJK
Lahti
0
0
 
Final
HIFK
RoPS
2
0
 
Final
KPV
VPS
2
3
 
Final
Le Havre
Lorient
2
2
 
Stade De Reims W
Guingamp W
 
Fleury 91
Soyaux
 
Bordeaux W
Olympique Marseille W
 
Montpellier
Metz
 
PSG
Paris
 
Final
Mantes 78
Stade Briochin
0
2
 
Final
Schiltigheim
FCSR Haguenau
3
0
 
Final
St Maur Lusitanos
Bastia
2
1
 
Final
Lens II
Lille II
2
2
 
Final
Lorient II
Vitré
2
2
 
Final
Granville
Poissy
2
1
 
Angers II
C' Chartres
 
Final
St Malo US
Guingamp II
1
1
 
Final
Rouen
Fleury 91
2
0
 
Final
Romorantin SO
Nantes II
1
1
 
Final
Chamalières
Blois
0
2
 
Final
Colomiers US
Saint-Étienne II
3
1
 
Bourges Foot
Bergerac
 
Final
Sète
Les Herbiers
1
1
 
Final
St-Pryvé St-Hilaire
Stade Bordelais
2
3
 
Final
Trélissac
Montpellier II
1
2
 
Final
Chasselay MDA
Annecy
1
2
 
Final
Fréjus St-Raphaël
Hyères
1
0
 
Final
Martigues
Olympique Marseille II
2
1
 
Final
Jura Sud Foot
Monaco II
1
0
 
Final
Grasse
Olympique Lyonnais II
2
0
 
Marseille Endoume
Marignane Gignac
 
Final
Saint-Priest
Louhans-Cuiseaux
1
1
 
Final
Yzeure
Nîmes II
2
0
 
Final
Bobigny
Sedan
0
1
 
Final
Épinal
Belfort
3
1
 
Final
Olympique St Quentin
Mulhouse
1
1
 
Final
Sainte-Geneviève
Drancy JA
1
1
 
Final
Croix Football IC
Reims II
1
4
 
Final
Vannes
Entente SSG
1
0
 
Final
Gobelins
Oissel
2
1
Adiado
Pacy Ménilles
Vire
 
Saran Municipal
Orléans II
 
Aubagne
Consolat Marseille
 
Côte Bleue
Nice II
 
Furiani Agliani
Ajaccio II
 
Le Havre II
AG Caennaise
 
Ardziv
FA Ile Rousse Monticello
 
Villefranche SJB
Gallia Lucciana
 
Hauts Lyonnais
Lyon Duchère II
 
Aubervilliers
Racing Colombes 92
 
Amnéville
Troyes II
 
Biesheim
Strasbourg II
 
Chauvigny
Mérignac-Arlac
 
Niort II
Les Genêts d'Anglet
 
La Châtaigneraie
Les Herbiers II
 
Challans
Laval II
 
La Roche-sur-Yon
Le Mans UC 72 II
 
Chateaubriant Voltigeurs
Fontenay Vendée Foot
 
USSA Vertou
Changé
 
Ouest Tourangeau
C' Chartres II
 
Cannes
Mandelieu LN
 
Istres
Gémenos
 
Morteau Montlebon
Jura Dolois
 
IS-Selongey
Sens
 
Dijon II
Pontarlier
 
Montceau
Valdahon Vercel
 
Sochaux II
Besançon
 
Besançon
Gueugnon
 
Illkirch Graffenstaden
Metz II
 
Sarreguemines
Sarre-Union
 
Saint-Louis Neuweg
Raon l'Etape
 
Agde
Canet Roussillon
 
Amiens AC
Valenciennes II
 
Arras
Beauvais
 
Boulogne II
Maubeuge
 
Feignies
Amiens SC II
 
Gonfreville
Quevilly II
 
Dieppe
Évreux
 
Caen II
Saint-Lô Manche
 
Cherbourg
Avranches II
 
Alençon
Grand-Quevilly
 
Drapeau Fougères
Trégunc
 
Lannion
Brest II
 
Pontivy
Plouzané
 
Saint-Colomban Locminé
Stade Pontivy
 
Rennes II
Dinan-Léhon
 
TA Rennes
Guichen
 
Saint-Leu
Versailles
 
Torcy
PSG II
 
Ivry
Paris II
 
Noisy-le-Grand
Les Ulis
 
Rumilly Vallières
Clermont II
 
Ain Sud
Vaulx
 
Chambéry
Saint-Flour
 
Bourgoin-Jallieu
Aurillac Arpajon
 
Limonest
Le Puy Foot II
 
Montluçon
Thiers
 
RC La Fleche
Pouzauges Réaumur
 
Saumur
Sablé
 
Vierzon
Montargis
 
Balma
Rodéo FC Toulouse
 
Châtellerault
Lège-Cap-Ferret
 
Bordeaux II
Bassin d'Arcachon Sud
 
Poitiers
Pau II
 
Bressuire
Cognac
 
Aviron Bayonnais
Stade Montois
 
Drouais
Montlouis
 
Auch
Fabrègues
 
Stade Beaucairois
Toulouse II
 
Olympique d'Alès
Blagnac
 
Boulogne Billancourt AC
Blanc Mesnil
 
Étoile Bleue St Cyr
Tours
 
Béziers II
Muret
 
Olympique Marcquois
Vimy
 
Final
Torpedo Kutaisi
Saburtalo
0
2
 
Final
Dinamo Tbilisi
Lokomotivi Tbilisi
0
1
 
Final
Jahn Regensburg
Sandhausen
1
0
 
Final
St. Pauli
Darmstadt 98
0
1
 
Final
Wehen Wiesbaden
Heidenheim
0
0
 
Final
Eintracht Braunschweig
Unterhaching
0
0
 
Final
Preußen Münster
Sonnenhof Großaspach
1
1
 
Final
Ingolstadt
Chemnitzer FC
1
1
 
Final
1860 München Sub-18
Uerdingen
0
1
 
Final
Magdeburg
Hansa Rostock
0
1
 
Final
Waldhof Mannheim
Hallescher FC
0
4
 
Final
Hannover 96 II
Eintracht Norderstedt
0
1
 
Final
Altglienicke
Germania Halberstadt
4
1
 
Final
Lichtenberg
Viktoria Berlin
1
1
 
Final
ZFC Meuselwitz
BAK '07
1
4
 
Final
Optik Rathenow
BFC Dynamo
2
1
 
Final
Auerbach
Wacker Nordhausen
5
2
 
Final
Wacker Burghausen
Aubstadt
0
2
 
Final
1860 Rosenheim Sub-18
Greuther Fürth II
0
2
 
Final
Garching
Augsburg II
0
2
 
Final
Viktoria Aschaffenburg
Illertissen
3
0
 
Final
Schalding-Heining
Nürnberg II
0
3
 
Final
Heimstetten
Bayreuth
0
3
 
Final
Rain / Lech
Eichstätt
0
3
 
Final
Freiburg II
Teutonia
3
1
 
Final
Ulm
Hoffenheim II
3
1
 
Final
SV Steinbach
TuS RW Koblenz
1
1
 
Final
Pirmasens
FSV Frankfurt
0
0
 
Final
Homburg
Balingen
4
2
 
Final
Elversberg
Astoria Walldorf
3
1
 
Final
Kickers Offenbach
Mainz 05 II
1
3
 
Final
Bahlinger SC
Saarbrücken
3
4
 
Final
Aalen
Bayern Alzenau
1
0
 
Final
Rot-Weiß Oberhausen
Rödinghausen
1
0
 
Final
Wattenscheid 09
Fortuna Düsseldorf II
3
0
 
Final
Bergisch Gladbach
Rot-Weiss Essen
1
2
 
Final
Fortuna Köln
Sportfreunde Lotte
2
0
 
Final
Schalke 04 II
TuS Haltern
1
2
 
Final
Lippstadt 08
Homberg
2
2
 
Final
Borussia M'gladbach II
Wuppertaler SV
4
1
 
Final
Bonner SC
Borussia Dortmund II
1
1
 
Final
Jeddeloh
Hamburger SV II
1
3
 
Final
Blau-Weiß 90 Berlin
Pampow
2
0
 
Final
Krieschow
Martinroda
5
0
 
Final
BTS Neustadt
Aumund-Vegesack
3
3
 
Final
Werder Bremen III
Borgfeld
1
2
 
Seligenporten
Eintracht Bamberg
 
Dachau
Landsberg
 
Final
Kottern
Pullach
4
1
 
Final
Curslack-Neuengamme
Buchholz
4
2
 
Final
Ilshofen
Spfr. Dorfmerkingen
0
3
 
Final
Reutlingen
Sandhausen II
3
1
 
Final
Torgelower SV Greif
Hansa Rostock II
2
4
 
Final
Ludwigsfelde
Hertha Zehlendorf
0
3
 
Final
FC Grimma
Plauen
1
2
 
Final
Eutiner SV
Oldenburger SV
1
1
 
Final
Kropp
Lübeck II
3
4
 
Hessen Kassel
Viktoria Griesheim
 
Union Neumünster
Bordesholm
 
Final
Schott Mainz
Arminia Ludwigshafen
4
1
 
Final
Würzburger FV
Viktoria Kahl
7
0
 
Final
Vilzing
Ansbach
2
0
 
Final
Bayern Hof
Cham
1
0
 
Final
Eintracht Rheine
Kaan-Marienborn
2
0
 
Final
VfL Halle
Union Sandersdorf
2
2
 
Final
Diefflen
Eintracht Trier
2
0
 
Final
Fernwald
Eddersheim
0
1
 
Final
Dietkirchen
SV Steinbach
2
1
 
Final
Hessen Dreieich
Neuhof
3
0
 
Final
Waldgirmes
Eintracht Stadtallendorf
1
1
 
Final
Türk Gücü Friedberg
Ginsheim
1
1
 
Final
Deisenhofen
1880 Wasserburg Sub-18
2
1
 
Final
Oberachern
Freiberg
0
1
 
Final
Nöttingen
Göppinger SV
0
1
 
Final
Neckarsulmer SU
Ravensburg
1
2
 
Linx
Freiburger FC
 
Final
Stuttgart II
Bissingen
2
2
 
Final
Mechtersheim
Hassia Bingen
3
2
 
Final
Pfeddersheim
Karbach
2
3
 
Final
Großbardorf
Abtswind
0
2
 
Final
Karlburg
Ammerthal
0
1
 
Final
Hankofen-Hailing
Kirchanschöring
0
0
 
Final
Pipinsried
Donaustauf
4
3
 
Final
TVD Velbert
Schonnebeck
1
2
 
Final
Atlas Delmenhorst
Heeslinger SC
4
2
 
Final
Eintracht Celle
Kickers Emden
1
3
 
Final
Arminia Hannover
Lupo-Martini
0
1
 
Final
Inter Türkspor Kiel
Eichede
2
0
 
Weiche Flensburg II
TSB Flensburg
 
Final
Koblenz
Dudenhofen
1
5
 
Final
Villingen
Stuttgarter Kickers
2
1
 
Final
Olympiakos Piraeus
OFI
2
1
 
Final
Panaitolikos
Larissa
2
2
 
Final
Kalamata
Ionikos
1
0
 
Final
Olympiakos Volos
Thesprotos
1
1
 
Orfeas Xanthi
Kilkisiakos
 
Iraklis Larissa
Atalanti
 
Florina
Aris Palaiochori
 
Final
Siquinalá
Deportivo Sanarate
1
2
 
Xelajú
Malacateco
 
Tempête
Ouanaminthe
 
Racing des Gônaïves
Violette AC
 
América des Cayes
Baltimore
 
Cavaly
Capoise
 
Racing Club Haitien
Arcahaie
 
Don Bosco
Mirebalais
 
FICA
Triomphe Liancourt
 
Honduras Progreso
Real Sociedad
 
Final
R&F
Yuen Long
8
0
 
Final
Wofoo Tai Po
Kitchee
1
1
 
Final
Mezőkövesd-Zsóry
Videoton
0
0
 
Final
Puskás
Paksi SE
4
2
 
Final
Kaposvári Rákóczi
Várda SE
0
2
 
Final
Zalaegerszegi TE
Honvéd
0
1
 
Final
Debrecen
Diósgyőr
2
1
 
Final
Ferencváros
Újpest
1
0
 
Nyíregyháza Spartacus
Balmazújváros Sport
 
Ps Tira
Bhayangkara
 
Final
Sligo Rovers
Derry City
1
2
 
Final
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Kfar Saba
2
1
 
Final
Hapoel Be'er Sheva
Ironi Kiryat Shmona
2
1
 
Final
Hapoel Hadera
Maccabi Netanya
1
0
 
Final
Sektzia Nes Tziona
Beitar Jerusalem
0
4
 
Final
Juve Stabia
Pordenone
4
2
 
Final
Pescara
Spezia
1
2
 
Final
Venezia
Salernitana
1
0
 
Final
Virtus Entella
Trapani
1
1
 
Final
Benevento
Perugia
1
0
 
Final
Pianese
Monza
1
1
 
Final
Pro Patria
Pro Vercelli
1
1
 
Final
Südtirol
Gubbio
3
0
 
Final
Picerno
Virtus Francavilla
0
0
 
Final
Ravenna
Union ArzignanoChiampo
1
2
 
Viterbese Castrense
Rende
 
Final
Arezzo
Alessandria
1
1
 
Final
Sambenedettese
Virtus Verona
1
2
 
Florentia
Bari
 
Verona
Roma
 
Milan
Tavagnacco
 
Sassuolo
Fiorentina
 
Empoli
Orobica
 
Final
Vissel Kobe
Tokyo
1
3
 
Final
Gamba Osaka
Kawasaki Frontale
2
2
 
Final
Nagoya Grampus
Vegalta Sendai
0
2
 
Final
Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima
1
2
 
Final
Yokohama F. Marinos
Shonan Bellmare
3
1
 
Final
Júbilo Iwata
Sagan Tosu
2
2
 
Final
Kyoto Sanga
Yokohama
3
0
 
Final
Avispa Fukuoka
Albirex Niigata
2
1
 
Final
Tokyo Verdy
Ventforet Kofu
2
1
 
Final
Omiya Ardija
Tokushima Vortis
2
3
 
Fukushima United
Blaublitz Akita
 
Final
Atyrau
Zhetysu
0
3
 
Final
Irtysh
Kaisar
2
1
 
Tusker
SoNy Sugar
 
Final
Wazito
Homeboyz
2
4
Adiado
Bandari
Chemelil
0
0
 
Final
Kisumu All Stars
Mathare United
1
2
 
Final
Nzoia Sugar
Sofapaka
2
1
 
Final
Ulinzi Stars
KCB
0
0
 
Final
Zoo Kericho
Posta Rangers
0
0
 
Final
Leopards
Western Stima
1
1
 
Final
Suwon Bluewings
Gyeongnam
2
1
 
Final
Seongnam
Incheon United
0
1
 
Final
Sangju Sangmu
Jeju United
2
1
 
Final
Gwangju
Anyang
4
0
 
Final
Jeonnam Dragons
Bucheon 1995 Sub-19
0
1
 
Final
Asan Mugunghwa
Daejeon Citizen
0
1
 
Final
Ventspils
Riga
2
1
 
Rīgas FS
Daugava Daugavpils
Adiado
Al Akhaa Al Ahli
Salam Zgharta
Adiado
Tadamon Sour
Safa
 
Shabab Al Sahel
Bourj
 
Final
Trakai
Kauno Žalgiris
0
0
 
Final
Panevėžys
Atlantas
1
1
 
Final
Differdange 03
Progrès Niedercorn
1
5
 
Final
Kedah
Pahang
3
3
 
Final
Johor Darul Ta'zim
Selangor
2
1
 
Final
Sirens
Floriana
1
4
 
Final
Birkirkara
Gzira United
1
3
 
Atlético Zacatepec
Cimarrones de Sonora
 
Correcaminos UAT
Alebrijes de Oaxaca
 
Monterrey Women
Cruz Azul Women
 
Atlas Women
Guadalajara Women
 
Pumas UNAM Women
León Women
 
Morelia Women
Querétaro Women
 
Final
Dinamo-Auto
Zimbru
4
0
 
Final
Milsami
Sheriff
1
1
 
Final
Zeta
Petrovac
1
1
 
Final
Kom
Budućnost
2
3
 
Final
Rudar
OFK Titograd
3
1
 
Final
Iskra
Sutjeska
2
0
 
Podgorica
Grbalj
 
Final
AZ
Heerenveen
2
4
 
Final
RKC Waalwijk
Ajax
1
2
 
Final
Twente
Willem II
0
1
 
Final
Utrecht
PSV
3
0
 
Final
VVV
Vitesse
0
4
 
Final
Excelsior '31
HSV Hoek
2
3
 
Final
FC 's-Gravenzande
SteDoCo
1
3
60'
Juventus Managua
Jalapa
0
0
 
Diriangén
Managua
 
Sileks
Renova
 
Rabotnički
Struga
 
Borec
Shkupi
 
Makedonija GjP
Vardar
 
Final
Carrick Rangers
Dungannon Swifts
1
0
 
Final
Crusaders
Coleraine
0
2
 
Final
Institute
Cliftonville
0
3
 
Final
Linfield
Ballymena United
2
1
 
Final
Warrenpoint Town
Glenavon
1
3
 
Final
Kristiansund
Rosenborg
2
2
 
Final
Vålerenga
Stabæk
0
2
 
Final
Kongsvinger
HamKam
2
1
 
Final
Alta
Grorud
2
3
 
Final
Asker
Florø
2
0
 
Final
Bærum
Senja
1
3
 
Final
Fram
Kjelsås
1
1
 
Final
Oppsal
Elverum
4
1
 
Final
Sotra
Odd II
1
2
 
Final
Åsane
Mjølner
3
0
 
Final
Arendal
Vidar
1
0
 
Final
Byåsen
Hødd
1
1
 
Final
Egersund
Stjørdals-Blink
2
3
 
Final
Fredrikstad
Kvik Halden
2
0
 
Final
Levanger
Bryne
1
1
 
Final
Nardo
Brattvåg
0
0
 
Final
Sola
Moss
3
0
87'
Sporting San Miguelito
Atlético Chiriquí
2
0
 
Tauro
Plaza Amador
75'
Libertad
Sol de América
0
0
 
River Plate
Olimpia
 
Final
Ayacucho
Unión Comercio
1
1
 
Academia Cantolao
Real Garcilaso
 
Sport Boys
Universidad San Martín
 
Final
Korona Kielce
Wisła Płock
0
1
 
Final
Legia Warszawa
Lech Poznań
2
1
 
Final
Jagiellonia Białystok
Cracovia Kraków
3
2
 
Final
Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom
2
2
 
Final
Warta Poznań
Zagłębie Sosnowiec
2
3
 
Final
Podbeskidzie
Jastrzębie
0
2
 
Final
Nieciecza
Bełchatów
2
1
 
Final
Condeixa
Rio Ave
0
1
 
Final
Sintra
Vitória Guimarães
P 1
1
 
Final
Fabril Barreiro
Moreirense
1
3
 
Louletano
Paços de Ferreira
 
Final
Pevidem
Belenenses
0
2
 
Final
Amora
Sanjoanense
0
1
 
Final
Academico Viseu
Real
3
1
 
Final
Espinho
Vilafranquense
2
1
 
Final
Penafiel
Gil Vicente
0
2
 
Final
Farense
Desportivo Aves
5
2
 
Final
Feirense
Tondela
3
0
 
Final
Académica
Portimonense
2
1
 
Final
Coimbrões
Porto
0
5
 
Final
Leça
Sporting Braga
1
3
 
Al Rayyan
Qatar SC
 
Al Sailiya
Al Wakrah
 
Al Ahli
Al Shahaniya
 
Final
CFR Cluj
CS U Craiova
2
0
 
Final
Metaloglobus
AFCM Reşiţa
1
0
 
Final
Dunărea Călăraşi
Turris-Oltul T. Măgurele
3
2
 
Final
Sportul Snagov
Pandurii Târgu Jiu
3
2
 
Final
SCM Gloria Buzău
Energeticianul
0
0
 
Petrolul 52
Concordia Chiajna
 
Final
Csikszereda
Rapid Bucureşti
1
0
 
Final
Tambov
Ural
1
2
 
Final
Spartak Moskva
Rubin Kazan'
0
0
 
Final
Zenit
Rostov
6
1
 
Final
Luch Vladivostok
Yenisey
0
1
 
Final
SKA Khabarovsk
Tom' Tomsk
1
1
 
Final
Avangard Kursk
Tekstilshchik
2
1
 
Final
Mordovia Saransk
Krasnodar II
0
3
 
Olimpiyets
Khimki
 
Final
Armavir
Rotor Volgograd
0
0
 
Final
Fakel
Shinnik
0
4
 
Final
Chayka
Spartak Moskva II
2
1
 
Final
Baltika
Neftekhimik
1
0
 
Final
Torpedo Moskva
Chertanovo
0
1
 
Virtus
Libertas
 
Final
Tre Penne
Fiorentino
4
2
 
Final
Cailungo
Cosmos
2
1
 
Final
Al Shabab
Al Ittifaq
2
1
 
Final
Al Raed
Al Nassr
0
2
 
Al Wahda
Al Ittihad
 
Final
Celtic
Ross County
6
0
 
Final
Hamilton Academical
Hibernian
1
1
 
Final
Kilmarnock
Livingston
2
1
 
Final
Motherwell
Aberdeen
0
3
 
Final
St. Mirren
St. Johnstone
2
0
 
Final
Arbroath
Greenock Morton
1
0
 
Final
Dundee
Partick Thistle
1
3
 
Final
Dunfermline Athletic
Ayr United
3
2
 
Final
Inverness CT
Alloa Athletic
2
2
 
Final
Queen of the South
Dundee United
4
0
 
Final
Airdrieonians
Montrose
1
3
 
Final
Clyde
Raith Rovers
2
2
 
Final
East Fife
Forfar Athletic
1
0
 
Final
Falkirk
Peterhead
4
0
 
Final
Stranraer
Dumbarton
0
0
 
Final
Auchinleck Talbot
Cove Rangers
1
0
Adiado
Penicuik Athletic
Stenhousemuir
 
Final
Stirling Albion
Strathspey Thistle
2
0
 
Final
Lochee United
BSC Glasgow
1
1
 
Final
Annan Athletic
Brechin City
2
2
 
Final
Elgin City
Berwick Rangers
3
1
 
Final
Rothes
Inverurie Loco Works
1
3
 
Final
Cowdenbeath
Broxburn Athletic
1
1
 
Final
East Kilbride
Gretna 2008 Sub-20
3
1
 
Final
Albion Rovers
Fort William
1
1
 
Final
Formartine United
Gala Fairydean Rovers
2
2
 
Final
Clachnacuddin
Brora Rangers
0
7
 
Final
Spartans
Queen's Park
0
2
 
Final
Mladost Lučani
Partizan
1
0
 
Final
Javor Ivanjica
Bačka Topola
3
2
 
Final
Proleter Novi Sad
Radnik Surdulica
2
1
 
Final
Radnički Niš
Napredak
4
1
 
Voždovac
Mačva šabac
 
Final
Spartak Subotica
Inđija
3
0
 
Final
Grafičar
Sinđelić Beograd
1
0
 
Final
Zemun
Radnički Kragujevac
0
0
 
Final
Radnički Pirot
Bačka Palanka
3
0
 
Final
Budućnost Dobanovci
Zlatibor Čajetina
1
2
 
Final
Slovan Bratislava
Pohronie
2
1
 
Final
Žilina
Zemplín Michalovce
1
1
 
Final
Nitra
Ružomberok
1
2
 
Final
Sereď
Spartak Trnava
2
1
 
Final
Dukla
Slavoj Trebišov
4
0
 
Dubnica
Petržalka akadémia
 
Final
FK Košice
Slovan Bratislava II
3
0
 
Final
Komárno
Partizán Bardejov
1
0
 
Final
Liptovský Mikuláš
Žilina II
2
1
 
Final
Kalná nad Hronom
Spartak Myjava
1
1
 
Final
FK Rakytovce 85
Kováčová
1
1
 
Final
Čadca
Oravské Veselé
0
4
 
Final
Lokomotíva Zvolen
Tatran Krásno
1
1