Próx.
Etiopía
Lesoto
 
India
Jordania
 
Timor-Leste
Nepal
 
Mexico
Nigeria
 
MC Alger
JS Kabylie
 
Kabuscorp
Progresso
 
Recreativo do Libolo
Onze Bravos
 
CD Lunda-sul
Sporting De Cabinda
 
Interclube
Petro de Luanda
 
Cuando Cubango
Sporting De Benguela
 
1º de Agosto
Sagrada Esperança
 
Instituto
Chacarita Juniors
 
Nueva Chicago
Chaco For Ever
 
Sacachispas
Guillermo Brown
 
Flandria
Villa Dálmine
 
Tristán Suárez
Defensores de Belgrano
 
Quilmes
Atlanta
 
Deportivo Armenio
Comunicaciones
 
Fénix
Ituzaingó
 
Talleres Remedios
Colegiales
 
Defensores Unidos
Acassuso
 
Villa San Carlos
Argentino Quilmes
 
UAI Urquiza
JJ Urquiza
 
Dock Sud
Cañuelas
 
San Miguel
Los Andes
 
Real Pilar
Atlas
 
Argentino Rosario
Juventud Unida
 
Yupanqui
Deportivo Paraguayo
Próx.
Noravank
BKma
Próx.
Sevan
Noah
 
Alashkert
Pyunik
 
Noravank
BKMA
 
Banants
Van
 
Ararat
Ararat-Armenia
 
Melbourne City
Western United
 
Final
O'connor Knights
West Canberra Wanderers
4
3
13'
Monaro Panthers
Belconnen United
0
0
 
Final
Adamstown Rosebuds
Cooks Hill United
3
4
 
Final
Weston Bears
Hamilton Olympic
2
2
 
Mindil Aces
Port Darwin
 
Casuarina
Hellenic Athletic
 
Manly United
APIA Leichhardt Tigers
 
Marconi Stallions
Sydney II
 
Final
Brisbane City
Peninsula Power
2
2
 
Lions
Capalaba
 
Croydon
Cumberland United
 
Final
Sturt Lions
Adelaide United II
1
1
 
Adelaide Comets
Wt Birkalla
 
Final
MetroStars
Adelaide Olympic
2
0
 
South Adelaide Panthers
FK Beograd
 
Avondale
Melbourne Knights
65'
Dandenong City
St. Albans Saints
0
0
40'
Port Melbourne
Hume City
0
0
14'
Altona Magic
Green Gully
0
1
 
South Melbourne
Bentleigh Greens
 
Dandenong Thunder
Heidelberg United
57'
Armadale
Inglewood United
0
0
 
Perth Redstar
Sorrento
Apl. - Aplazado
Balcatta
Gwelup Croatia
 
Perth
Bayswater City
 
Stirling Lions
Floreat Athena
 
Perth Glory II
Cockburn City
 
Newmarket
Toowong
 
Pine Hills
Mt Gravatt
 
The Lakes
Centenary Stormers
Próx.
Spittal
St. Anna
 
Traiskirchen
Draßburg
 
Hertha
Gleisdorf
 
Bischofshofen
Grödig
 
Bregenz
Rot-Weiß Rankweil
 
Admira Dornbirn
Telfs
 
Weiz
WAC / St. Andrä II
 
Stadl-Paura
Wels
 
Ried II
Allerheiligen
 
Röthis
Rotenberg
 
Kufstein
Imst
 
Lauterach
FC Egg
 
Wsg Tirol II
Fügen
 
Hohenems
Austria Salzburg
 
Union Vöcklamarkt
Deutschlandsberger SC
 
Dinamo Brest
BATE
 
Torpedo BelAZ
Dinamo Minsk
 
Shakhtyor
Vitebsk
 
Granit
Novaya Pripyat
 
Zarya Krugloe
Sozh Krichev
 
Krasnapolle
Niva Chausy
 
Spartak Shklov
Servolyuks
 
Nacional Potosí
Blooming
 
Rudar Prijedor
Zrinjski
 
Goiás
RB Bragantino
 
São Paulo
Ceará
 
Fortaleza
Juventude
 
CSA
Novorizontino
 
Sampaio Corrêa
Guarani
 
EC São José
Atlético Cearense
 
Figueirense
Ferroviário
 
Campinense
Vitória
 
Confiança
Aparecidense
 
ABC
Brasil de Pelotas
 
Tuna Luso
Moto Club MA
 
São Paulo Crystal
Retrô
 
Paraná
Santo André
 
Portuguesa RJ
Cianorte
 
Aimoré
Juventus SC
 
Juventude MA
4 de Julho
 
Brasiliense
Costa Rica
 
Fluminense PI
Pacajus
 
Inter de Limeira
URT
 
Caldense
Ferroviária
 
Real Noroeste
Bahia de Feira
 
São Bernardo
Nova Iguaçu
 
Oeste
PérolAS Negras
 
Marcílio Dias
São Luiz
 
Porto Velho
Rio Branco PR
 
Icasa
América RN
 
Náutico RR
Trem
 
Juazeirense
ASA
 
Tocantinópolis
Castanhal
 
CSE
Atlético Alagoinhas
 
Corinthians Feminino
Kindermann-Avaí Feminino
 
RB Bragantino Feminino
ESMAC Feminino
 
Internacional RS Feminino
Real Brasília Feminino
 
Macapá
Oratório
 
Botev Plovdiv
Beroe
 
Pacific
Valour
 
La Serena
Audax Italiano
 
Cobresal
Universidad Chile
 
Huachipato
Palestino
 
Santiago Morning
Cobreloa
 
Puerto Montt
Barnechea
 
Nouvelle Génération
Patronage Sainte-Anne
 
V.Club Mokanda
Nico-Nicoyé
 
Osijek II
Bijelo Brdo
 
Kustošija
Dinamo Zagreb II
 
Inter Zaprešić
Solin
 
Cibalia
Croatia Zmijavci
 
Orijent 1919
Opatija
 
Dubrava Zagreb
Varaždin
 
Dugopolje
Rudeš
 
Neretva Metković
Kamen Ivanbegovina
 
Hnk Zadar
Junak
 
Uskok Klis
Urania Baška Voda
 
Jadran LP
Neretvanac Opuzen
 
Otok
Zmaj Makarska
 
Primorac Biograd
Split
 
GOŠK Dubrovnik
Hrvatski vitez
 
Zagora
Sloga Mravince
 
Hrvace
Vodice
 
Pomorac
Krk
 
Grobničan Čavle
Rudar Labin
 
Nehaj
Jadran Poreč
 
Novigrad
Vinodol
 
Crikvenica
Buje
 
Uljanik
Pazinka
 
Cres
Naprijed Hreljin
 
Zagorec
Gaj Mače
 
Hašk
Nk Lukavec
 
Trnje
Lučko
 
Bistra
Mladost Petrinja
 
Vrapče Zagreb
Maksimir Zagreb
 
Tekstilac Ravnice
Ponikve
 
Segesta Sisak
Dugo Selo
 
Karlovac 1919
Trešnjevka
 
Udarnik Kurilovec
Vrbovec
 
Slavonac Bukovlje
Marsonia
 
Sloga Nova Gradiška
Oriolik Oriovac
 
Zrinski Jurjevac
Vukovar
 
Graničar županja
Darda
 
Našk Našice
OmladiNAC Gornja Vrba
 
Bedem Ivankovo
Belišće
 
Vuteks-Sloga
Dakovo-Croatia
 
Sigma Olomouc II
Vratimov
 
Baník Sokolov
Benešov
 
Jablonec II
Sokol Zápy
 
Králův Dvůr
Admira Praha
 
Slovan Liberec II
Přepeře
 
Frýdek-Místek
Vrchovina
 
Hanácká
Zlín II
 
Hlučín
Uničov
 
Uherský Brod
Vysočina Jihlava II
 
Cancelled
Slavoj Vyšehrad
Slavia Praha II
 
Ústí nad Orlicí
Chlumec nad Cidlinou
 
Slovan Velvary
Hradec Králové II
 
HB Køge
Hobro
 
Esbjerg
Jammerbugt
 
Fremad Amager
Vendsyssel
 
Fortuna Hjørring
KoldingQ
 
Vega Real
Cibao
 
Mushuc Runa
Deportivo Cuenca
 
Orense
Guayaquil City
 
Técnico Universitario
Emelec
 
Ghazl El Mehalla
El Geish
 
Smouha
ENPPI
 
Zamalek
Ismaily
 
Wrexham
Grimsby Town
 
Mansfield Town
Port Vale
 
Tallinna Kalev
Legion
 
07 Vestur
Skála
 
Oulu
SJK
 
Haka
Lahti
 
Inter Turku
Ilves
 
Fleury 91
Saint-étienne
 
Issy Feminine
Montpellier
 
Soyaux
Guingamp
 
Dijon
Stade de Reims
 
Rouen
Guingamp II
 
Granville
C' Chartres
 
Romorantin SO
Poissy
 
St Malo US
St-Pryvé St-Hilaire
 
Versailles
Blois
 
Caen II
Plabennec Stade
 
Vannes
Chateaubriant Voltigeurs
 
Vitré
Lorient II
 
Beauvais
Sainte-Geneviève
 
Belfort
Reims II
 
Entente SSG
FCSR Haguenau
 
Fleury 91
Lens II
 
Épinal
Auxerre AJ II
 
Schiltigheim
Gobelins
 
St Maur Lusitanos
Olympique St Quentin
 
Metz II
Bobigny
 
Saint-Priest
Jura Sud Foot
 
Fréjus St-Raphaël
Aubagne
 
Martigues
Marignane Gignac
 
Rumilly Vallières
Olympique Marseille II
 
Hyères
Louhans-Cuiseaux
 
Toulon
Chasselay MDA
 
Monaco II
Olympique Lyonnais II
 
Lyon Duchère
Grasse
 
Béziers
Angoulême
 
Bergerac
Montpellier II
 
Le Puy F.43 Auvergne
Colomiers US
 
Les Herbiers
Chamalières
 
Angers II
Andrézieux
 
Yzeure
Trélissac
 
Bourges Foot 18
Nantes II
 
Stade Montois
Canet Roussillon
 
Saint-Apollinaire
IS-Selongey
 
Montargis
Montlouis
 
Clermont II
Ain Sud
 
Limonest
Aurillac Arpajon
 
Vaulx
Lyon Duchère II
 
Montluçon
Hauts Lyonnais
 
Saint-Étienne II
Moulins Football
 
Chambéry
Velay
 
Thonon Évian
Bourgoin-Jallieu
 
Troyes II
RC Épernay Champagne
 
Biesheim
Prix-lès-Mézières
 
Sarre-Union
Illkirch Graffenstaden
 
Saint-Louis Neuweg
Nancy II
 
Raon l'Etape
Mulhouse
 
Gueugnon
Besançon
 
Racing Besançon
Sochaux II
 
Jura Dolois
Grandvillars
 
Morteau Montlebon
Dijon II
 
Pontarlier
Paron
 
Valdahon Vercel
Montceau
 
Lannion
Dinan-Léhon
 
Brest II
Saint-Colomban Locminé
 
Rennes II
Plouzané
 
Trégunc
TA Rennes
 
Stade Briochin II
Drapeau Fougères
 
Stade Pontivy
Pontivy
 
Saint-Pierre Milizac
Guipry-Messac
 
Vierzon
J3 Amilly
 
Châteauneuf-sur-loire
Bourges Foot 18 II
 
Avoine OCC
Saran Municipal
 
Déols
Saint-Jean-le-Blanc
 
Croix Football IC
Wasquehal
 
Lille II
Amiens AC
 
Saint-Omer
Valenciennes II
 
Boulogne II
Feignies
 
Maubeuge
Le Touquet
 
Olympique Marcquois
Amiens SC II
 
Chantilly
Vimy
 
Quevilly II
Saint-Lô Manche
 
AG Caennaise
Avranches II
 
Vire
Dives-Cabourg
 
Romilly-Pt St Pierre
Bayeux
 
Le Havre II
Dieppe
 
Alençon
Oissel
 
Cherbourg
Évreux
 
Agde
Stade Beaucairois
 
Castanet
Toulouse II
 
Blagnac
Nîmes II
 
Olympique d'Alès
Alberes Argelès
 
Salinieres Aigues Mortes
Rodez II
 
Balma
Muret
 
Narbonne
Fabrègues
 
Mantes 78
Créteil II
 
Linas-Montlhery
Blanc Mesnil
 
Paris II
PSG II
 
Les Ulis
Les Mureaux
 
Drancy JA
Aubervilliers
 
Brétigny Foot
Racing Colombes 92
 
Ivry
Meaux Academy
 
USSA Vertou
Changé
 
Saumur
Sautron
 
Challans
La Roche-sur-Yon
 
La Châtaigneraie
Fontenay Vendée Foot
 
Le Poiré-sur-Vie
Pouzauges Réaumur
 
Sablé
St-Philbert Gd Lieu
 
Cannes
Consolat Marseille
 
Rousset-Ste Victoire
Villefranche SJB
 
Nice II
Côte Bleue
 
Istres
Gallia Lucciana
 
Gazélec Ajaccio
Mandelieu LN
 
Furiani Agliani
Ajaccio II
 
Corte
Marseille Endoume
 
Amnéville
Thaon
 
BFC Dynamo
VfB Oldenburg
 
Jeddeloh
St. Pauli II
 
Blau-Weiß 90 Berlin
Torgelower SV Greif
 
International Leipzig
Carl Zeiss Jena II
 
Einheit Rudolstadt
Bischofswerdaer FV
 
Wacker Nordhausen
Blau-Weiß Zorbau
 
Union Neumünster
Kronshagen
 
Lübeck II
Altenholz
 
Wormatia Worms
Karbach
 
Koblenz
Diefflen
 
Cancelled
Röchling Völklingen
Mülheim-Kärlich
 
Waldgirmes
FC 1906 Erlensee
 
Rot-Weiß Hadamar
Neuhof
 
Eddersheim
Barockstadt Fulda-lehn.
 
Cancelled
Hessen Dreieich
Eintracht Stadtallendorf
 
Neckarsulmer SU
Spfr. Dorfmerkingen
 
Stuttgarter Kickers
Oberachern
 
Astoria Walldorf II
Nöttingen
 
Freiberg
Lörrach-Brombach
 
Reutlingen
Göppinger SV
 
Backnang
Bissingen
 
Ravensburg
Bruchsal
 
Villingen
Ilshofen
 
Linx
Freiburger FC
 
Rielasingen-Arlen
CfR Pforzheim
 
Hertha Wiesbach
Gonsenheim
 
FV Engers 07
Arminia Ludwigshafen
 
Salmrohr
Eppelborn
 
TVD Velbert
Schonnebeck
 
Eisbachtal
Pfeddersheim
 
Emmelshausen
Jägersburg
 
Schwarz-Weiß Essen
Velbert
 
Wolfsburg
Turbine Potsdam
 
Makedonikos
Ilioupoli
 
Proodeftiki
Iraklis Larissa
 
Agrotikos Asteras
Panachaiki
 
Final
Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus
1
0
11'
Avispa Fukuoka
Urawa Reds
0
0
 
Final
Roasso Kumamoto
Ventforet Kofu
1
1
 
Tokyo Verdy
Omiya Ardija
 
Final
Giravanz Kitakyushu
YSCC
0
1
 
Matsumoto Yamaga
Imabari
 
Police
Posta Rangers
 
Ulinzi Stars
Bandari
 
Sofapaka
Vihiga Bullets
 
Cancelled
Mathare United
Tusker
43'
Seoul
Sangju Sangmu
1
0
 
Jeonbuk Motors
Jeju United
 
Suwon
Ulsan
56'
Busan I'Park
Gwangju
0
2
 
Anyang
Gyeongnam
 
Seoul E-Land
Daejeon Citizen
 
Kosova Vushtrri
Malisheva
 
Liepāja
Valmiera / BSS
 
BFC Daugavpils
Auda
 
Metta
Super Nova
 
Jeunesse Junglinster
Wiltz
 
Skuad Projek
Terengganu II
 
UiTM
PDRM
 
Chabab Atlas Khénifra
Kawkab Marrakech
 
Chabab Ben Guerir
Wydad Fès
 
Olympique Dcheïra
Tihad Casablanca
 
Renaissance Zemamra
Usm Oujda
 
HSV Hoek
VVSB
 
Sparta Nijkerk
VVOG
 
Lisse
Staphorst
 
Ter Leede
Sportlust '46
 
ACV
Excelsior '31
 
ODIN '59
Harkemase Boys
 
DOVO
GOES
 
DVS '33
Barendrecht
 
SteDoCo
Ajax Amateurs
 
Sunshine Stars
Katsina United
 
Niger Tornadoes
Lobi Stars
 
Kwara United
Akwa United
 
MFM
Gombe United
 
Heartland
Shooting Stars
 
Remo Stars
Kano Pillars
 
Dakkada
Rivers United
 
Plateau United
Enugu Rangers
 
Enyimba
Nasarawa United
 
HamKam
Odd
 
Strømsgodset
Viking
 
Sotra
Egersund
 
Øygarden
Ørn Horten
 
Hødd
Alta
 
Kvik Halden
Staal Jørpeland
 
Ullern
Arendal
 
Eidsvold
Levanger
 
Moss
Strømmen
 
Notodden
Flekkerøy
 
Kjelsås
Gjøvik-Lyn
 
Ullensaker / Kisa
Bærum
 
Vålerenga
Rosenborg
 
Sporting San Miguelito
Alianza
 
Martín Ledesma
Sportivo Trinidense
 
Atyrá
2 de Mayo
 
Universidad San Martín
ADT
 
Carlos Manucci
Atlético Grau
 
Cusco
Deportivo Coopsol
 
Comerciantes Unidos
Juan Aurich
 
Molinos El Pirata
Deportivo Llacuabamba
 
Paredes
AR São Martinho
 
Vilaverdense
Marítimo II
 
Salgueiros
Leça
 
Khimki
SKA Khabarovsk
 
Ufa
Orenburg
 
Final
Sakhalin
Kvant
2
1
 
Final
Dinamo Vladivostok
Saransk
3
3
 
Novosibirsk
Tyumen
 
Yenisey II
Zvezda St. Petersburg
 
Krasava Odintsovo
Dinamo Moskva II
 
Nosta
Ural II
 
Znamya Truda
Luki-Energiya
 
Fakel II
Saturn Ramenskoye
 
Arsenal Tula II
Metallurg Vidnoye
 
Sokol Saratov
Khimki II
 
Salyut-belgorod
Peresvet Podolsk
 
Orenburg II
Chelyabinsk
 
Torpedo Miass
Spartak Tuymazy
 
Avangard Kursk
SKA Khabarovsk II
 
Olimp-Dolgoprudny II
Chita
 
Torpedo Vladimir
Baltika BFU
 
Murom
Tver
 
Shinnik
Leningradets
 
Zenit Penza
Kolomna
 
Dinamo Bryansk
Strogino
 
Volga Ulyanovsk
Lada Tolyatti
 
Kazanka
Kairat Moskva
 
Kaluga
Znamya Noginsk
 
Ryazan
Rodina Moskva
 
Zvezda Perm
Lokomotiv Moskva
 
Zenit
Rubin Kazan
 
Rostov
Chertanovo
 
Krasnodar
CSKA Moskva
 
Al Faisaly
Al Ittifaq
 
Al Nassr
Al Ahli
 
Douanes
Diambars
 
Tanjong Pagar
Tampines Rovers
 
Hougang United
Balestier Khalsa
 
Novohrad Lučenec
Fomat Martin
 
Tomášov
Rovinka
 
Nové Mesto nad Váhom
Zlaté Moravce-Vrablé II
 
Častkovce
Malženice
 
Spartak Myjava
Veľké Ludince
 
Slovan Duslo Šaľa
Nové Zámky
 
Považská Bystrica
Marcelová
 
Liptovský Hrádok
Oravské Veselé
 
Dolný Kubín
Kováčová
 
Žarnovica
Rimavská Sobota
 
Spišská Nová Ves
Vranov nad Topľou
 
Pokrok Krompachy
Rudňany
 
Giraltovce
Raslavice
 
Poprad
Slávia TU Košice
 
Amorebieta
Ponferradina
 
Lugo
Málaga
 
Racing Ferrol
Internacional
 
Deportivo La Coruña
Unionistas de Salamanca
 
Real Unión
Tudelano
 
Zamora
Real Valladolid II
 
Cultural Leonesa
UD Logroñés
 
CD Calahorra
Talavera CF
 
SD Logroñés
Celta de Vigo II
 
CD Badajoz
Rayo Majadahonda
 
Sabadell
Algeciras
 
CD Castellon
Cornellà
 
Alcoyano
Gimnàstic Tarragona
 
San Fernando CD
Atlético Baleares
 
Sanluqueño
Villarreal II
 
Sevilla II
Linares Deportivo
 
Linense
Andorra
 
UCAM Murcia
Barcelona II
 
Albacete
Llagostera-Costa Brava
 
Sestao River
Eldense
 
La Nucía
Arenas de Getxo
 
IFK Göteborg
GIF Sundsvall
 
Mjällby
Kalmar
 
Häcken
Sirius
 
Brage
Norrby
 
Trelleborg FF
Landskrona
 
Västerås SK
Halmstad
 
Öster
Jönköpings Södra
 
AFC Eskilstuna
Östersunds FK
 
Luzern
Young Boys
 
St. Gallen-Staad
Aarau
 
Servette Chênois Féminin
Basel
 
Zürich
Grasshopper
 
La Sarraz-Eclépens
Thun II
 
Chênois
Lausanne Sport II
 
Bulle
Monthey
 
Martigny Sports
Vevey Sports
 
La Chaux-de-Fonds
Terre Sainte
 
Naters
Echallens
 
Meyrin
Lancy
 
Köniz
Zug
 
Wohlen
Münsingen
 
Grasshopper II
Delémont
 
Kosova
Luzern II
 
Solothurn
Höngg
 
Buochs
Langenthal
 
Bassecourt
Schötz
 
Lugano II
Wettswil-Bonstetten
 
Tuggen
Balzers
 
Linth
Uzwil
 
Eschen / Mauren
Winterthur II
 
Thalwil
St. Gallen II
 
Gossau
Freienbach
 
Baden
Paradiso
 
Cham
Young Boys II
 
Bavois
Rapperswil-Jona
 
Basel II
Biel-Bienne
 
Bellinzona
Chiasso
 
Breitenrain
Stade Nyonnais
 
Étoile Carouge
Zürich II
 
YF Juventus
Black Stars
 
Brühl
Sion II
Apl. - Aplazado
Regar-TadAZ
Khujand
 
CSKA Pomir
Khatlon
 
Ravshan
Fayzkand
 
Istaravshan
Eskhata
 
Trat
Lampang
 
Al Dhafra
Al Urooba
 
Al Wasl
Al Jazira
 
Louisville City
FC Tulsa
 
Indy Eleven
New Mexico United
 
Miami FC
Pittsburgh Riverhounds
 
Hartford Athletic
Phoenix Rising
 
Loudoun United
Charleston Battery
 
Rio Grande Valley
San Antonio
 
Oakland Roots
Sacramento Republic
 
Monterey Bay
Colorado Springs
 
LA Galaxy II
San Diego Loyal
 
Chattanooga
Bay Cities
 
California UTD Strikers
Flower City Union
 
Milwaukee Torrent
Panathinaikos Chicago
 
Torch
Philadelphia Ukrainians
 
Northern Virginia United
First State
 
Miami United
Central Florida Panthers
 
Kingston Stockade
Cedar Stars FC
 
Sunflower State
Reign
 
FC Frederick
Alexandria Reds
 
Sioux Falls Thunder
Joy St. Louis Park
 
Valeo
Hartford City
 
Tallahassee
Florida Roots
 
Electric City Shock
West Chester United
 
Grove Soccer United
Virginia Beach City
 
Georgia Storm
Georgia Revolution
 
LSA Athletico Lanier
Apotheos
 
Erie Commodores
Pittsburgh Hotspurs
 
Miami Beach
Magia
 
New Orleans Jesters
Jacksonville Armada II
 
CF10 Houston
Laredo Heat
 
Oklahoma City 1889
Demize NPSL
 
North Alabama
Appalachian
 
Pensacola
Southern States
 
Irving
Lubbock Matadors
 
San Antonio Corinthians
Denton Diablos
 
California State University - San Bernardino
Brownsville
 
Crossfire Redmond
IPS Portland
 
Chicago Red Stars
Portland Thorns
 
North Carolina
Richmond Kickers
 
Tormenta
Tucson
 
Chattanooga Red Wolves
Greenville Triumph
 
Union Omaha
Northern Colorado
 
Central Valley Fuego
Forward Madison
 
Vermont Green
Black Rock
 
Toledo Villa
Fort Wayne
 
St. Louis Lions
Chicago City
 
Morris Elite
Fa Euro New York
 
Dayton Dutch Lions
Cleveland Force
 
Wake
Tobacco Road
 
The Villages
Weston
 
Virginia Beach United
Patuxent
 
West Virginia Alliance
North Carolina Fusion Sub-23
 
South Bend Lions
Kings Hammer
 
Michigan Bucks
Kalamazoo FC
 
Florida Elite
Tampa Bay United
 
FC Motown II
Hudson Valley Hammers
 
Charlotte Eagles
North Carolina II
 
Commonwealth Cardinals
Lionsbridge
 
Caledonia
FC Florida II
 
Oakland County
Ann Arbor
 
Evergreen
Christos
 
SC United Bantams
Peachtree City
 
Southern Soccer Academy
East Atlanta
 
One KnoXVille
Dalton Red Wolves
 
Final
Houston Sur
Brazos Valley
8
0
 
AHFC Royals
Houston Dynamo
 
CorpUS Christi
Round Rock
 
Louisiana Krewe
Little Rock Rangers
 
Springfield Asc
Kaw Valley
 
FC Manitoba
Thunder Bay Chill
 
Tennessee
Tri-cities
 
New Mexico United II
Flatirons Rush
 
Florida Premier
United Soccer Alliance
 
Beadling
Ambassadors Cleveland
 
Elite DA
FC Premier Women
 
MVLA Wolves
Fresno Freeze
 
VT Fusion
Clarkstown
 
Iowa Raptors
Central Illinois United
 
Florida Krush
SportsParadize
 
Torch
Lehigh Valley Tempest
 
Miami United
Gulf Coast Dutch Lions
 
Dayton Dutch Lions
Dayton
 
Colorado Rapids
Colorado Rush
 
Salvo
Manitou
 
Rochester United
Maplebrook Fury
 
Dallas
Oklahoma City
 
Utah Avalanche
La Roca
 
Utah Arrows
Utah Red Devils
 
El Paso Surf
Tucson
Apl. - Aplazado
Cerrito
Plaza Colonia
Apl. - Aplazado
Wanderers
Boston River
Apl. - Aplazado
Torque
River Plate
Apl. - Aplazado
Peñarol
Cerro Largo
Apl. - Aplazado
Liverpool
Fénix
Apl. - Aplazado
Rentistas
Defensor Sporting
Apl. - Aplazado
Deportivo Maldonado
Albion
Apl. - Aplazado
Danubio
Nacional
 
Cerro Largo
Liverpool
 
Boston River
Torque
 
Nacional
Cerrito
Apl. - Aplazado
Dinamo Samarqand
Nasaf
Apl. - Aplazado
Sogdiana
Pakhtakor
 
Kokand-1912
Qizilqum
 
Deportivo La Guaira
Zamora
 
Deportivo Táchira
Monagas
 
Kariba
Highlanders
 
Black Rhinos
Whawha
 
Harare City
Bulawayo FC
 
Chicken Inn
Yadah
 
Platinum
Triangle United
 
Ngezi Platinum
Manica Diamonds