FT
Mali U20
Senegal U20
P 1
1
 
Renofa Yamaguchi
Cerezo Osaka
TBA
Shakhtyor
Oleksandria
TBA
Yenisey
Silkeborg
TBA
Anzhi
Spartak Nal'chik
 
Žilina II
Třinec
 
Hoffenheim II
Waldhof Mannheim
 
Pasching
Traiskirchen
 
FT
Tromsdalen
Alta
0
0
 
Vatanspor
Viktoria Aschaffenburg
 
Stuttgart II
Augsburg II
 
FT
St. Pauli II
Borussia Hildesheim
3
2
 
FT
Ranheim
Byåsen
4
1
 
FT
Rostov
Lillestrøm
1
1
 
The Express Preview
 
The Express Preview
 
The Express Preview
 
The Express Preview
 
The Express Extra
 
The Express Extra
 
The Locker Room
 
FT
Laçi
Partizani Tirana
1
0
 
FT
Kamza
Kastrioti Krujë
0
1
 
FT
Tirana
Luftëtari Gjirokastër
1
1
 
FT
Flamurtari
Skënderbeu Korçë
2
0
 
FT
Ordino
Inter Club d'Escaldes
1
3
 
FT
Encamp
UE Santa Coloma
1
1
 
FT
Engordany
Sant Julià
0
2
 
FT
FC Santa Coloma
Lusitanos
2
0
 
FT
Talleres Córdoba
Huracán
0
0
 
FT
Rosario Central
Tigre
0
2
 
FT
Boca Juniors
Lanús
2
1
25'
Banfield
River Plate
0
0
 
FT
Guillermo Brown
Gimnasia Jujuy
0
1
 
FT
Independiente Rivadavia
Deportivo Morón
1
1
HT
Olimpo
Defensores de Belgrano
0
1
 
FT
Comunicaciones
Estudiantes Caseros
0
1
 
FT
Tristán Suárez
Flandria
1
2
 
FT
Atlanta
Acassuso
0
1
 
FT
Colegiales
Barracas Central
0
1
 
FT
Sportivo Barracas
Dock Sud
0
1
 
FT
Sol De Mayo
Sansinena
0
0
 
FT
Atlético Paraná
Def. de Pronunciamiento
2
3
 
FT
Huracán Las Heras
Deportivo Maipú
2
1
 
FT
Deportivo Madryn
Cipolletti
1
0
 
FT
Racing Córdoba
San Lorenzo Alem
2
0
 
Unión Sunchales
Deportivo Camioneros
 
FT
Juventud Unida G.
Sportivo Las Parejas
1
2
 
FT
Gimnasia y Tiro
Crucero del Norte
1
0
46'
Sportivo Desamparados
Chaco For Ever
1
1
 
Estudiantes Río Cuarto
San Jorge Tucumán
HT
Alvarado
Defensores Belgrano VR
0
0
HT
Estudiantes de San Luis
Juventud Unida Univ.
0
1
 
FT
Real Pilar
Centro Español
1
1
 
FT
Deportivo Muñiz
Claypole
0
2
 
FT
Sydney FC
Central Coast Mariners
1
1
 
FT
Wiener Neustadt
Salzburg
1
2
 
FT
Rapid Wien
Hartberg
5
2
 
Səbail
Sabah
 
FT
Qarabağ
Qabala
2
1
 
Empire Club
St. Andrew Lions
 
Notre Dame
Porey Springs
 
Weymouth Wales
UWI Blackbirds
 
FT
Club Brugge
Genk
3
1
 
FT
Antwerp
Anderlecht
0
1
 
FT
Mouscron-Péruwelz
Cercle Brugge
3
0
 
FT
Lommel United
Beerschot-Wilrijk
0
2
 
Hankook Verdes
Placencia Assassins
 
Police United
Bandits
 
Belize Defence Force
Séwé Sport
 
Wagiya
Freedom Fighters
 
FT
San José
Real Potosí
2
2
 
FT
Nacional Potosí
Royal Pari
4
1
 
FT
Wilstermann
The Strongest
0
1
 
Club Destroyers
Oriente Petrolero
 
FT
Security Systems
BR Highlanders
3
3
 
FT
Ferroviária
Palmeiras
0
0
 
FT
Corinthians
São Paulo
2
1
 
Juventus
Taubaté
 
Santo André
Portuguesa Santista
 
Portuguesa
Inter De Limeira
 
Sertãozinho
Penapolense
Postp.
América Mineiro
Cruzeiro
 
Taboão Da Serra
Grêmio Osasco
 
Olímpia
Batatais
 
Desportivo Brasil
Velo Clube
 
Noroeste
EC São Bernardo
 
FT
Etar
Dunav 2010
3
0
 
FT
Septemvri Sofia
Beroe
1
0
 
FT
Levski Sofia
Lokomotiv Plovdiv
1
1
 
FT
Young Sport Academy
Ums De Loum
1
0
 
Colombe
Union Douala
 
New Star
Pwd
 
Cotonsport
Dragon De Yaoundé
 
Tonnerre
Avion Academy
 
FT
Unisport Bafang
Les Astres
0
2
 
FT
Eding Sport
Fortuna Mfou
1
1
 
FT
Fovu Club
Stade Renard
0
1
 
FT
Huachipato
O'Higgins
2
1
 
FT
Unión Española
Colo-Colo
1
3
26'
Audax Italiano
Antofagasta
0
1
 
FT
Santiago Wanderers
Rangers
0
0
 
FT
Copiapó
La Serena
1
1
 
Deportes Valdivia
Deportes Santa Cruz
 
FT
Deportivo Pasto
Jaguares de Córdoba
4
1
 
FT
Deportes Tolima
Envigado
2
0
 
FT
Cúcuta Deportivo
Atlético Bucaramanga
3
2
 
FT
Patriotas Boyacá
Santa Fe
1
1
 
Atlético Nacional
La Equidad
 
FT
Universitario Popayán
Valledupar
2
1
 
FT
Llaneros
Deportivo Pereira
0
0
 
FT
Real Cartagena
Tigres
2
0
 
FT
Real San Andrés
Orsomarso
2
2
 
FT
Cortuluá
Deportes Quindío
1
3
 
FT
Pérez Zeledón
Herediano
1
1
 
FT
Limón
UCR
1
2
89'
Guadeloupe
Alajuelense
0
3
HT
San Carlos
Carmelita
0
0
 
FT
Osijek
Istra 1961
1
0
 
FT
Dinamo Zagreb
Slaven Koprivnica
3
0
 
FT
Anorthosis
Omonia Nicosia
0
0
 
FT
AEL
Nea Salamis
3
2
 
FT
Doxa
Ermis
1
1
 
Digenis Voroklinis
Anagennisi Deryneia
 
FT
Jablonec
Opava
2
2
 
FT
Viktoria Plzeň
Slavia Praha
2
0
 
FT
Horsens
Vendsyssel
3
0
 
FT
OB
Vejle
1
0
 
FT
Randers
København
0
2
 
FT
Esbjerg
Brøndby
2
1
 
FT
Mushuc Runa
Deportivo Cuenca
1
1
 
FT
Emelec
Fuerza Amarilla
1
2
72'
Delfin
Guayaquil City
0
1
 
FT
Zamalek
ENPPI
2
1
 
FT
Pasaquina
Alianza
0
0
 
FT
Jocoro
Firpo
0
1
 
FT
Audaz
FAS
0
0
 
FT
Santa Tecla
Municipal Limeño
0
1
 
FT
Sonsonate
Águila
1
2
 
FT
Blackburn Rovers
Middlesbrough
0
1
 
Mekelle Kenema
Bahardar
 
FT
Sochaux
Lens
0
1
 
PSG Women
Fleury 91 Women
 
FT
Toulon
Consolat Marseille
4
1
 
Pau II
Niort II
 
Châteauneuf-sur-Loire
Châteauroux II
 
J3 Amilly
C' Chartres II
 
Saint-Jean-le-Blanc
Montlouis
 
Les Ulis
Noisy-le-Sec
 
Versailles
Blanc Mesnil
 
FT
Holstein Kiel
Greuther Fürth
2
2
 
FT
Arminia Bielefeld
Magdeburg
1
3
 
FT
Dynamo Dresden
Jahn Regensburg
0
0
 
FT
Würzburger Kickers
Hansa Rostock
0
2
 
FT
Zwickau
Carl Zeiss Jena
2
0
 
FT
BAK '07
BFC Dynamo
1
0
 
FT
Budissa Bautzen
Babelsberg
2
2
 
FT
Lokomotive Leipzig
Union Fürstenwalde
5
0
 
FT
Germania Halberstadt
Auerbach
1
1
 
FT
Viktoria Köln
Rot-Weiß Oberhausen
0
0
 
FT
Alemannia Aachen
Fortuna Düsseldorf II
4
0
 
FT
Geestemünde
Werder Bremen III
2
4
 
FT
Wedel
Condor Hamburg
2
0
 
Lok Stendal
Staaken
 
Barmbek-Uhlenhorst
Meiendorfer SV
 
FT
Arminia Ludwigshafen
Koblenz
0
2
 
FT
Sasel
Rugenbergen
2
1
 
FT
Hastedt
Vatan Sport
1
1
 
FC Bocholt
Kleve
 
FT
Homberg
Schwarz-Weiß Essen
3
2
 
Schonnebeck
Monheim
 
FT
Speldorf
FSV Duisburg
1
1
 
FT
TuRU 1880 Düsseldorf
Velbert
1
0
 
FT
Union Nettetal
Germania Ratingen
0
3
 
FT
Emmelshausen
Röchling Völklingen
1
1
 
FT
Sportfreunde Siegen
Gievenbeck
2
2
 
FT
Ennepetal
Westfalia Herne
1
1
 
FT
Hammer SpVg
ASC Dortmund
4
2
 
FT
Brünninghausen
Westfalia Rhynern
2
1
 
FT
Erndtebrück
Gütersloh
0
1
 
FT
Schermbeck
Holzwickeder SC
1
0
 
FT
Schalke 04 II
Paderborn 07 II
1
1
 
FT
TUS Haltern
Eintracht Rheine
2
0
 
FT
Habenhauser FV
Brinkumer SV
4
3
 
FT
SC Velbert
Düsseldorf West
2
2
 
FT
Hilden
Meerbusch
3
3
 
Bayern München Women
Wolfsburg Women
 
FT
Larissa
Xanthi
1
1
 
FT
Levadiakos
Panaitolikos
1
0
 
FT
Aris
Panionios
1
1
 
FT
Olympiakos Piraeus
AEK Athens
4
1
 
FT
Sparta
Panachaiki
2
3
 
FT
Apollon Larissa
Aiginiakos
3
2
 
FT
Trikala
Apollon Kalamarias
0
1
 
FT
Iraklis
Kerkyra
1
1
 
FT
Volos NFC
Doxa Dramas
2
1
 
FT
Aittitos Spata
Irodotos
1
1
 
FT
Platanias
Karaiskakis
2
0
 
Panthiraikos
Apollon Eretria
 
Apollon Paralimniou
Alexandros Kilkis
 
Panserraikos
Aris Avato
 
Kalampaki
Aetos Orfani
 
Nestos Chrisoupolis
Keravnos Pernis
 
Ethnikos Alexandroupoli
Ethnikos Sidirokastro
 
Orfeas Xanthi
Kavala
 
Aspida Xanthi
Kosmio
 
PAO Koufalion
Olympiakos Kyminion
 
Meliteas Melitis
Elpis Skoutari
 
Agrotikos Asteras
Aris Palaiochori
 
Edessaikos
Almopos
 
Anagennisi Giannitsa
Langadas
 
Niki Agkathia
Triglia
 
Makedonikos EFKarpia
Ermis Amyntaio
 
Makedonikos Foufas
Grevena Aerata
 
Makedonikos Siatista
Acheron Kanalaki
 
Souli Paramythia
Thesprotos
 
Thriamvos Serviana
Lefkimmi
 
M. Alexandros Kallithea
Tilikratis
 
Sellana
Oikonomos
 
Asteras Itea
Apollon Makrychori
 
Meteora
Almyros
 
Olympiakos Volos
Niki Volos
 
Pierikos
Achilleas Neokaisareia
 
Thiseas Agria
Fokikos
 
Atromitos Piraeus
Episkopi
 
Palaiochora
Ionikos
 
Atsalenios
Ethnikos Piraeus
 
OF Ierapetra
AE Neapolis
 
AEEK INKA
Ampelakiakos Salamis
 
Proodeftiki
Keratsini
 
Charavgiakos
Agioi Anargyroi
 
Agios Ierotheos
Korinthos
 
Ilisiakos
Kallithea
 
Chalkis
Thyella Kamari
 
Egaleo
Aiolikos
 
Antigua GFC
Malacateco
 
FT
Deportivo Petapa
Deportivo Sanarate
1
0
 
Real De Minas
Vida
 
Platense
Juticalpa
 
Olimpia
Real España
 
FT
Dreams
Yuen Long
4
1
 
FT
Eastern SC
Southern District
1
4
 
Rangers
South China
 
Citizen AA
Rangers
 
Wing Yee
Wong Tai Sin
 
Central & Western
Double Flower
 
Happy Valley
Mutual
 
Eastern District
Tai Chung
 
FT
Kazincbarcika
Vác
0
5
 
FT
Mosonmagyaróvári TE
Balmazújváros Sport
1
1
 
Budaörs
Tiszakécske
 
FT
Ceglédi
Kaposvári Rákóczi
1
2
 
FT
Zalaegerszegi TE
Nyíregyháza Spartacus
2
1
 
FT
Monori Se
Békéscsaba
2
2
 
FT
Vasas
Győri ETO
0
4
 
FT
Siófok
Csákvári TK
1
2
 
Soroksár SC
Budafoki Mte
 
FT
Gyirmót
Dorogi
3
1
 
FT
Delhi Dynamos
Bengaluru
3
2
 
FT
East Bengal
Churchill Brothers
1
1
 
Foolad
Sanat Naft
Postp.
Zob Ahan
Saipa
 
FT
Maccabi Petah Tikva
Maccabi Netanya
1
4
 
FT
Maccabi Haifa
Hapoel Hadera
3
1
 
FT
Cosenza
Cremonese
2
0
 
FT
Lecce
Livorno
3
2
 
FT
Spezia
Hellas Verona
1
2
 
FT
Albissola
Arezzo
1
2
 
FT
Alessandria
Arzachena
0
1
 
FT
Olbia
Carrarese
3
1
 
FT
Pisa
Gozzano
2
0
 
FT
Robur Siena
Juventus II
3
2
 
FT
Novara
Pistoiese
1
1
 
FT
Cuneo
Pro Piacenza
20
0
 
FT
Pontedera
Pro Vercelli
0
2
 
FT
Catania
Paganese
2
1
 
FT
Sicula Leonzio
Vibonese
2
0
 
Cavese
Viterbese Castrense
 
FT
Monopoli
Juve Stabia
0
0
 
FT
Virtus Francavilla
Reggina
1
0
 
FT
Bisceglie
Rende
2
1
 
FT
Potenza Calcio
Siracusa
2
0
 
FT
Piacenza
Pro Patria
1
0
 
FT
Lucchese
Virtus Entella
1
1
 
FT
Arconatese
Chieri
2
2
 
FT
Bra
Fezzanese
1
3
 
FT
Borgosesia
Folgore Caratese
1
1
 
FT
Inveruno
Lavagnese
1
2
 
FT
Ligorna
Casale
1
1
 
Bustese Milano City
Borgaro Nobis
 
FT
Sestri Levante
Pro Dronero
2
0
 
FT
Caravaggio
Caronnese
1
1
 
FT
Darfo Boario
Sondrio
0
3
 
FT
Legnago Salus
Como
0
4
 
Mantova
Villa D'almè
 
FT
Pontisola
Olginatese
2
3
 
FT
Pro Sesto
Ambrosiana
3
2
 
FT
Rezzato
Scanzorosciate
1
1
 
FT
Villafranca
Ciserano
2
1
 
FT
Seregno
Virtus Bergamo
1
0
 
FT
Belluno
Adriese
0
1
 
FT
Montebelluna
Union ArzignanoChiampo
2
1
 
FT
Campodarsego
Levico
2
0
 
FT
Cartigliano
Union Feltre
3
0
 
FT
Cjarlins Muzane
Este
2
2
 
FT
Sandonà
St. Georgen
1
1
 
FT
Tamai
Clodiense
1
0
 
FT
Trento
Chions
1
1
 
VirtUS Don Bosco
Delta Porto Tolle
 
FT
Axys Zola
Pergolettese
0
1
 
Pol. Ciliverghe Mazzano
San Marino Calcio
 
FT
Classe
Sasso Marconi
0
0
 
FT
Pergocrema
Modena
1
1
 
FT
Fanfulla
Adrense
3
0
 
FT
Fiorenzuola
Calvina
1
1
 
FT
Mezzolara
Vigor Carpaneto
1
0
 
FT
OltrepoVoghera
Lentigione
0
2
 
FT
Reggiana
Pavia
3
0
 
FT
Montevarchi Calcio
Cannara
3
0
 
Bastia Calcio
Aglianese
 
FT
Scandicci
Prato
1
1
 
FT
Gavorrano
Sporting Trestina
1
0
 
Ghivizzano Borgo Mozzano
Sangimignanosport
 
FT
Massese
Sangiovannese
1
1
 
FT
Pianese
Real Forte Querceta
0
0
 
Seravezza
Tuttocuoio
 
Sinalunghese
San Donato Tavarnelle
 
FT
Viareggio
Mobilieri Ponsacco
0
1
 
FT
Avezzano
Sangiustese
1
0
 
FT
Castelfidardo Calcio
Santarcangelo
0
1
 
FT
Montegiorgio
Savignanese
0
1
 
Pineto
Città Di Campobasso
 
FT
Cesena
Jesina
2
0
 
FT
Giulianova
Recanatese
0
0
 
FT
San Nicolò
Matelica Calcio
0
1
 
FT
Sammaurese
Francavilla Calcio
0
2
 
FT
Vastese
Isernia
3
2
 
FT
Aprilia
Albalonga
1
3
 
Flaminia
Atletico
 
FT
Cassino
Lanusei
1
0
 
FT
Castiadas
Anzio
3
2
 
FT
Nuova Monterosi
Città Di Anagni
2
1
 
FT
Ostia Mare Lidocalcio
Latina
0
0
 
FT
Budoni
Lupa Roma
2
0
 
FT
Vis Artena
Ladispoli
2
2
 
Nola 1925
Audace Cerignola
 
Fidelis Andria
Taranto
 
FT
Gelbison
Francavilla
4
2
 
FT
Castrovillari
Messina
0
0
 
FT
Città di Messina
Sancataldese
3
2
 
FT
Igea Virtus
Nocerina
0
0
 
FT
Palmese
Roccella
1
1
 
FT
Portici
Troina
0
0
 
FT
Lecco
Savona
1
0
 
Sanremo
Stresa
 
FT
Olympia Agnonese
Forlì
2
1
 
FT
Latte Dolce
Avellino
1
0
 
FT
Trastevere
CD Torres Novas
0
1
 
Città Di Fasano
US Bitonto
 
FT
Gravina
Sorrento
2
2
 
FT
Nardò
Picerno
0
2
 
Team Altamura
Pomigliano
 
FT
Savoia
Gragnano
2
1
 
FT
Gela
Rotonda
1
1
 
Turris Neapolis
Marsala
 
Sarnese
Nerostellati Frattese
 
FT
Locri 1909
Bari 1908
0
3
 
Acireale
Cittanovese
 
Juventus Women
Milan Women
 
FT
Portmore United
Reno
4
2
 
FT
Mount Pleasant Academy
Tivoli Gardens
2
1
 
FT
Humble Lions
Montego Bay United
1
1
HT
Arnett Gardens
UWI
1
0
HT
Harbour View
Dunbeholden
0
0
 
FT
KCB
SoNy Sugar
0
1
 
FT
Sofapaka
Gor Mahia
0
1
 
FT
Zoo Kericho
Mathare United
0
0
 
FT
Vihiga United
Posta Rangers
0
1
 
FT
Western Stima
Nakumatt
2
1
 
FT
Leopards
Ulinzi Stars
0
1
 
Racing
Tadamon Sour
 
Al Akhaa Al Ahli
Bekaa
 
FT
Rabotnički
Renova
1
1
 
FT
Sileks
Shkupi
2
2
 
FT
Pobeda
Belasica
1
1
 
FT
Akademija Pandev
Makedonija Gjp
3
0
 
FT
Škendija 79
Vardar
1
0
 
FT
Selangor
PKNS
0
4
 
FT
Ukm
Kelantan
0
1
 
FT
Pietà Hotspurs
Balzan
0
3
 
FT
Gzira United
Birkirkara
1
1
 
FT
Universidad Guadalajara
Cafetaleros de Tapachula
4
2
HT
Tampico Madero
Cimarrones de Sonora
1
0
 
FT
Raja Casablanca
Youssoufia Berrechid
3
3
 
FT
FUS Rabat
Wydad Casablanca
0
1
 
FT
Difaâ El Jadida
RSB Berkane
1
1
 
FT
Ajax
NAC Breda
5
0
 
FT
Excelsior
Emmen
2
1
 
FT
Groningen
Feyenoord
1
0
 
FT
De Graafschap
Utrecht
0
1
 
HV & CV Quick
Dongen
 
OJC Rosmalen
Westlandia
 
ADO '20
Volendam II
 
USV Hercules
Oss '20
 
GOES
JVC Cuijk
 
Blauw Geel '38
OFC
 
EVV
HSC '21
 
TEC
UNA
 
Universitario
San Francisco
 
FT
Santa Gema
Tauro
1
2
 
FT
Olimpia
Cerro Porteño
2
2
 
FT
Unión Comercio
Universitario
1
1
 
FT
Melgar
Deportivo Municipal
0
3
 
FT
Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
3
0
 
FT
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
0
2
 
FT
Sporting Covilhã
Paços de Ferreira
3
0
 
FT
Académica
Farense
1
0
 
FT
Porto II
UD Oliveirense
1
1
 
FT
Sporting Braga II
Arouca
0
2
 
FT
Mafra
Estoril
1
1
 
FT
Leixões
Vitória Guimarães II
2
1
 
FT
Voluntari
Dunărea Călăraşi
0
0
 
FT
Gaz Metan Mediaş
Sepsi
0
1
 
FT
Dinamo Bucureşti
Botoşani
1
2
 
FT
Motherwell
Hearts
2
1
 
FT
Kilmarnock
Celtic
0
1
 
FT
RAD Beograd
Zemun
2
2
 
Dinamo Vranje
Spartak Subotica
 
FT
Mallorca
Lugo
3
0
 
FT
Numancia
Osasuna
1
1
 
FT
Rayo Majadahonda
Málaga
0
1
 
FT
Las Palmas
Sporting Gijón
1
0
 
FT
Sevilla II
Linense
2
0
 
FT
Almería II
Cartagena
2
2
 
FT
Peralada
Ontinyent
0
1
 
FT
Ejea
Espanyol II
1
1
 
Recreativo Huelva
Ud Ibiza
 
FT
CD Badajoz
San Fernando CD
2
0
 
FT
Melilla
Granada II
1
1
 
FT
Malaga II
Don Benito
0
2
 
FT
FC Jumilla
UCAM Murcia
1
3
 
FT
Unión Adarve
Guijuelo
0
1
 
FT
Burgos
SS Reyes
0
2
 
FT
Fuenlabrada
Rápido Bouzas
2
0
 
FT
Celta de Vigo II
Pontevedra
0
1
 
FT
Internacional
Las Palmas II
2
0
 
FT
Sporting Gijón II
Mirandés
0
2
 
FT
Tudelano
Gernika
0
0
 
FT
Navalcarnero
Real Madrid II
2
3
 
FT
Olot
Barcelona II
1
1
 
FT
Sabadell
Villarreal II
1
1
 
FT
Alcoyano
Ebro
0
1
 
FT
Lleida Esportiu
Levante II
2
0
 
FT
Badalona
Valencia II
1
0
 
FT
Real Murcia
El Ejido
1
1
 
FT
Villanovense
Marbella
0
0
 
FT
Salmantino
Deportivo La Coruña II
0
0
 
FT
Ponferradina
Coruxo
1
1
 
FT
Cultural Leonesa
Unionistas de Salamanca
1
1
 
FT
Gimnástica Torrelavega
Leioa
1
1
 
FT
Real Unión
UD Logroñés
0
0
 
CD Calahorra
Real Sociedad II
 
FT
Langreo
Arenas de Getxo
1
0
 
FT
Barakaldo
Izarra
1
0
 
FT
Castellón
Teruel
1
1
 
FT
Sanluqueño
Talavera CF
1
0
 
River Melilla
Vélez
 
Montijo
Moralo
 
Santurtzi
Deportivo Alaves II
 
Alcorcón II
San Fernando de Henares
 
Tres Cantos
Trival Valderas
 
Vicálvaro
LAS Rozas
 
Villaverde-Boetticher
Leganés II
 
Atlético de Pinto
Móstoles
 
Juventud Torremolinos
Torreperogil
 
Córdoba II
Cabecense
 
SFC Minerva
La Unión Cf
 
Casetas
Utebo
 
Racing Santander II
Escobedo
 
Siete Villas
Naval
 
Grama
Vilafranca
 
Paterna
Alzira
 
Porriño Industrial
Polvorín
 
Universidad Oviedo
Mosconia
 
San Ignacio
Pasaia Ke
 
San Cristóbal
Prat
 
Santboià
Figueres
 
ReUS Deportiu II
Martinenc
 
Granollers
Cerdanyola del Vallès
 
Pobla Mafumet
L'Hospitalet
 
San Agustín Del Guadalix
Parla
 
Santa Ana
Getafe II
 
Canillas
Carabanchel
 
Huétor Vega
Rincón
 
UD San Pedro
Ciudad de Torredonjimeno
 
Alhaurín
Polideportivo Almería
 
Real Betis II
Sevilla III
 
Coria CF
San Roque de Lepe
 
Lorca Deportiva
Huércal-Overa
 
CAP Ciudad de Murcia
Mar Menor
 
Olivenza
Extremadura UD II
 
Calamonte
Valdelacalzada
 
Cacereño
Valdivia
 
Azuaga
UP Plasencia
 
Berceo
Vianés
 
San Rafael
Santa Catalina Atlético
 
Azuqueca
Calvo Sotelo
 
Albacete II
La Solana
 
Sants
Castelldefels
 
Lanzarote
Tenerife II
 
El Cotillo
Villa Santa Brígida
 
Tenisca
Santa Úrsula
 
Marino de Luanco
Mensajero
 
Atlético Tacoronte
Unión Sur Yaiza
 
Rayo Vallecano II
Pozuelo Alarcón
 
CD Coria
Arroyo
 
Anguiano
Varea
 
San Lorenzo De Flumen
Brea
 
Robres
Atlético Monzón
 
Cantolagua
Corellano
 
Algar
Atlético Pulpileño
 
Llanes
Condal
 
La Madalena De Morcín
Real Avilés
 
L'Entregu
Praviano
 
Lealtad
Colunga
 
Ceares
San Martín
 
Torina
Rinconeda Polanco
 
Cayón
Laredo
 
Cultural Cebrereña
Cristo Atlético
 
Cartagena FC
Deportiva Minera
 
Muleño
Estudiantes
 
Mazarrón FC
Edmf Churra
 
Atlético Pueblonuevo
Diocesano
 
Rcp Valverdeño
Llerenense
 
River Ebro
Logroñés II
 
Binéfar
Borja
 
Belchite 97
Almudévar
 
Sariñena
CDJ Tamarite
 
Tarazona
San Juan De Mozarrifar
 
Calamocha
Illueca
 
La Almunia
Villanueva CF
 
Atlético Ibañés
Socuéllamos
 
Quintanar del Rey
Atlético Tomelloso
 
Villarrobledo
Marchamalo
 
Cirbonero
Burladés
 
Peña Sport
Subiza
 
Sporting Uxama
Bembibre
 
La Bañeza
Briviesca
 
Guadix
Alhaurino
 
Autol
Rapid De Murillo
 
Orihuela
Elche II
 
Crevillente
Vilamarxant
 
Compostela
Paiosaco
 
Arosa
Silva
 
Racing Ferrol
Alondras
 
Ud Ourense
Céltiga
 
Barco
Ourense Cf
 
Boiro
Somozas
 
Choco
Ribadumia
 
Arenteiro
Villalbés
 
Laracha
Bergantiños
 
Llanera
Tuilla
 
Gijón Industrial
Caudal
 
Siero
San Claudio
 
Marino de Luanco
Covadonga
 
Textil Escudo
Bezana
 
Club Bermeo
Portugalete
 
Terrassa
Horta
 
Almazán
Numancia II
 
Arandina
Burgos II
 
Real Ávila
Gimnástica Segoviana
 
Linares Deportivo
Martos
 
Antequera
Mancha Real
 
Ceuta
Cádiz II
 
Xerez
Los Barrios
 
Conil
Gerena
 
Puente Genil
Utrera
 
Algeciras
Lebrijana
 
Guadalcacín
Xerez Deportivo
 
águilAS FC
Olímpico Totana
 
Yeclano
Real Murcia II
 
Los Garres
Cieza
 
Aceuchal
Jerez
 
Mérida AD
Castuera
 
CDFC La Calzada
Alberite
 
SD Logroñés
Alfaro
 
Pradejón
Arnedo
 
Oyonesa
Náxara
 
Formentera
Peña Deportiva
 
Ciudad Real
Madridejos
 
Villacañas
Villarrubia
 
CD Guadalajara
Mora
 
La Roda
Almagro
 
Toledo
Tarancón
 
La Nucía
Villarreal III
 
El Palo
Motril
 
Atlético Espeleño
Écija
 
Sodupe
Sestao River
 
Real Jaén
Atarfe Industrial
 
Loja
Huétor Tájar
 
Lucena
Arcos
 
Beti Kozkor
Huarte
 
Shorta
Al Hilal Omdurman
 
Al Mourada
Hay Al Wadi
 
FT
Basel
Sion
1
0
 
FT
Grasshopper
Neuchâtel Xamax
0
1
 
FT
Young Boys
Zürich
2
0
 
FT
Lipuli
Singida United
2
2
 
Thai Honda
Ubon UMT
 
Samut Sakhon
Ayutthaya United
 
Air Force Central
Udon Thani
 
Police Tero
Customs United
 
Bg Pathum United
Rayong
 
FT
Kairouan
Etoile du Sahel
0
2
 
FT
BB Erzurumspor
Sivasspor
4
2
 
FT
Trabzonspor
Alanyaspor
0
2
 
FT
Kayserispor
Göztepe
2
1
 
FT
Kasımpaşa
Galatasaray
1
4
 
Altınordu
Gaziantep BB
 
FT
Osmanlıspor
Karabükspor
3
0
 
FT
Afjet Afyonspor
Giresunspor
3
2
 
FT
Adanaspor
İstanbulspor
1
1
 
FT
Gümüşhanespor
Hacettepe
1
1
 
FT
Amed
Utaş Uşakspor
2
1
 
FT
Kahramanmaraşspor
Darıca Gençlerbırlığı
1
0
 
FT
Sivas Belediyespor
Fatih Karagümrük
1
0
 
FT
Sancaktepe Belediye
Sarıyer
0
2
 
FT
İnegölspor
Bayrampaşaspor
2
1
 
FT
Fethiyespor
Tokatspor
0
0
 
FT
Zonguldak Kömürspor
Anadolu Selçukspor
1
0
 
FT
Kırklarelispor
Şanlıurfaspor
0
0
 
FT
Etimesgut
Pendikspor
2
1
 
FT
Sakaryaspor
Manisaspor
3
2
 
Mississauga
Harrisburg
 
Ontario
El Paso
 
Estudiantes Caracas
Lala
 
FT
Atlético Venezuela
Deportivo La Guaira
0
2
 
FT
Trujillanos
Metropolitanos
0
2
 
FT
Mineros de Guayana
Deportivo Lara
1
0
 
FT
Zulia
Academia Puerto Cabello
2
1
 
FT
Estudiantes Mérida
Deportivo Táchira
2
1
 
FT
ZESCO United
Zanaco
0
0